Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.03.2013., 14:04   #21
kakav je tvoj zivot
u sobi za tugu
sa cekanjem u fotelji
da se on pojabi alkoholiziran i produzi kako da te nema..
tako vas ja zamisljam...

evo jedna za tebe
http://www.youtube.com/watch?v=I3XjVywuWzM
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 20:55   #22
Quote:
OneHitWonder kaže: Pogledaj post
jbt.
koji je q vama koji imate djecu?!
znaci, ako zena nema djecu, poseres joj se na osjecanja i citav zivot?!

ko te pita koliko bi ti mogla sa nekim ko nema djecu? je li ovo tema o tebi?

naravno da mogu biti i finacije, a ne druga.
ljudi se ubiju zbog financija. ljudi ubiju i zenu i djecu i onda sebe zbog dugova i financija.

tugice:
imas li gdje otici?
ikakve rodjake, prijatelje negdje drugo?
odi sad za uskrs, isplaci se, setaj i tuguj i pomirisi proljece i novu sansu u zivotu.
i shvati jedno:
svaki dan se nesto lijepo i nesto preruzno desava. neko pati, neko se raduje.
sad si ti na redu za patnju, ali doci ce i tvoje vrijeme radosti.
drugi ljudi su kao i ti...i ako te i neko spomene i vas idealni brak...svakog cuda za tri dana dosta.
ponavljaj to sebi uvijek i uvijek i uvijek: " svakog cuda tri dana dosta".

nasi mali privatni brodolomi su veliki samo u nasim zivotima i samo mi moramo sa tim izaci na kraj...
ostalima je to keksic uz kafu, jednom- dvaput i onda zaborav.
i znas, to sto je tvoj muz rekao nije zapisano u kamenu...covjek moze svasta reci u trenutku ocaja, u situaciji iz koje ne vidi izlaz...a sve nase ljubavi, ako jesu prave, izdrzace zub vremena...i prodaju stana i rastanak i ponovni sastanak.
sve sto je vazno je da znas, da si pred sobom cista, da si od sebe dala najbolje- u svakom trenutku.
sve ce doci na svoje i ti neces biti tugica nego srecica.
...ne krivim i ne zamjeram ljudima koji me osuđuju zašto se jednostavno ne pokupim jer nemam djece,ja sam tog čovjeka voljela ma volim ga i sada i želim da sve ovo nije istina teško se pomiriti sa ovolikom boli...hvala divnim ljudima koji me bodre i daju mi malo snage da krenem dalje da negdje i za mene postoji sreća....
Tugica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 20:58   #23
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
kakav je tvoj zivot
u sobi za tugu
sa cekanjem u fotelji
da se on pojabi alkoholiziran i produzi kako da te nema..
tako vas ja zamisljam...

evo jedna za tebe
http://www.youtube.com/watch?v=I3XjVywuWzM
hvala za pjesmicu....
Tugica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 23:00   #24
ma nema na čemu
nekako me zivoti na forumu sve vise rastuzuju..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 12:41   #25
Quote:
Tugica kaže: Pogledaj post
Sve se promjenilo...postali smo cimeri koji dijele stan i ražije...a meni tako treba zagrljaj....
a jadna, baš mi te nekako žao

nego reci; koje si godište
crno-prase is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 14:09   #26
Quote:
crno-prase kaže: Pogledaj post
a jadna, baš mi te nekako žao

nego reci; koje si godište

upravo je to ono šta ne želim,sažaljenje ljudi,okoline,gledanje sa onim izrazom lica kao da suosjećaju samnom a kad se okrenu postajem im glavna tema za razgovor...ma sve ću ja to uspjeti nabacit osmjeh na lice pa neka se grizu a u svoja 4 zida ću isplakati svu svoju tugu i bol....koliko sam stara hmmmm dovoljno stara da se opametim i dovoljno mlada da nastavim živit život punim plućima.....
Tugica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 14:57   #27
Quote:
Tugica kaže: Pogledaj post
upravo je to ono šta ne želim,sažaljenje ljudi,okoline,gledanje sa onim izrazom lica kao da suosjećaju samnom a kad se okrenu postajem im glavna tema za razgovor...ma sve ću ja to uspjeti nabacit osmjeh na lice pa neka se grizu a u svoja 4 zida ću isplakati svu svoju tugu i bol....koliko sam stara hmmmm dovoljno stara da se opametim i dovoljno mlada da nastavim živit život punim plućima.....
ma pitam te koliko si stara, jer bi te ja došao malo tješit

ali ako si preko 35 onda si mi malo prestara, do 35 tješim

od 25 do 35 to je idealno
crno-prase is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 15:26   #28
prase
takvi komentari su zaista suvisni zenam koje su u situaciji kao ona


samo je to tesko uočiti tvojoj populaciji,..

bas zeni treba akcija u trenucima kad joj se svjet raspada...
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 17:11   #29
Ma crno-prase se samo zeza, i znam da jojo je teško al malo humora uvijek treba pa makar crnog.Osim toga žena kaže da treba zagrljaj
Tugice sve će biti uredu,kao što si rekla dovoljno mlada da nađeš sreću,a to što će tko reći i kako sažaljivo gledat- to ODJEBI.
Teško je,to je istina,kada jedna nas slika prati , ta famozna , idealnog para,e pa onda priznat i sebi i drugima da baš nismo tako idealni, to je malo problematično,ali jebat ga tako je.Tko mi kaže da je kod njega sve super mogu mu se samo nasmijat u lice i sve dalje su mi simpatičniji oni koji nisu tako idealni.
resa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 23:17   #30
Quote:
resa kaže: Pogledaj post
Ma crno-prase se samo zeza, i znam da jojo je teško al malo humora uvijek treba pa makar crnog.Osim toga žena kaže da treba zagrljaj
Tugice sve će biti uredu,kao što si rekla dovoljno mlada da nađeš sreću,a to što će tko reći i kako sažaljivo gledat- to ODJEBI.
Teško je,to je istina,kada jedna nas slika prati , ta famozna , idealnog para,e pa onda priznat i sebi i drugima da baš nismo tako idealni, to je malo problematično,ali jebat ga tako je.Tko mi kaže da je kod njega sve super mogu mu se samo nasmijat u lice i sve dalje su mi simpatičniji oni koji nisu tako idealni.
onda prasence neka grli mene i Tugicu
nijedna nece da se puno buni
mi trebamo prave tople muske zagrljaje koji ce da namame osmjehe
prase cekamoo
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2013., 08:44   #31
Quote:
Tugica kaže: Pogledaj post
upravo je to ono šta ne želim,sažaljenje ljudi,okoline,gledanje sa onim izrazom lica kao da suosjećaju samnom a kad se okrenu postajem im glavna tema za razgovor...ma sve ću ja to uspjeti nabacit osmjeh na lice pa neka se grizu a u svoja 4 zida ću isplakati svu svoju tugu i bol....koliko sam stara hmmmm dovoljno stara da se opametim i dovoljno mlada da nastavim živit život punim plućima.....
Tako je , ne zapuštaj se . Nemoj da se tvojim problemima naslađuju oni , koji možda imaju i veća sranja od tvojih - ali ih nisu svjesni...

Osmijeh , šminka , frizura , popij kavu na sunčanoj terasi ,s nekim ko te veseli , i odmah ćeš se osjećati bolje.

A dušebrižnici neka si misle , zakaj je ova tak dobre volje .
sama45 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2013., 11:34   #32
Quote:
Tugica kaže: Pogledaj post
....kako dalje pitanje je koje mi se mota po glavi a vidim i sama da drugog izlaza nema.Naime u braku sam 7 godina bez djece i bez ičega nekako sam si drugačije zamišljala da će sve to ići ali onda su počeli financijski problemi koje je moj dragi počeo najčešće liječiti po birtijama.Poznato nekome??Nazvao me prije nekih sat vremena i rakao da je jedino rješenje da prodamo stan i odselimo svatko svojim roditeljima,pitala sam ga znači li to da je kraj odgovor je bio DA.Suze mi teku niz lice kotrljaju se bez prestanka...kako dalje,kako dalje bez njega mada već odavno osjećam da nije tu....ostati sama reći ljudima da nismo više MI nego ON i JA a bili smo idealan par svima oko nas....srece mi se para na tisuću komada.....
Draga moja, ne znam koliko imaš godina, ali stavi si film u glavu ovakav..20 godina braka, dvoje djece, 18 i 11 i brak koji se pokušava spasiti 3 godine, spašavaš, trudiš se, on obećava da će se promijeniti a iz dana u dan sve je inatljiviji, svaki drugi dan polupijan, financije idu prema dnu..a ti ni na nebu ni na zemlji..e pa ja sam jednostavno prilikom jedne njegove "skitnje" zaključala stan i nisam ga pustila unutra..nikad više..
Znaš li ti kakva je to odluka bila?. znaš li ti koliko sam ja suza prolila, odrekla se svega što je potrebno ženi, osobi i krenula sa dna duboka mora..radila po 3 posla, rješavala dugove, školovala djecu, nisam jednostavno postojala za sebe...danas...moja djeca završila školu, sin i fakultet, ja imam mir, bez stresova od polupijanica (on ne pije uvijek je tvrdio)..djeca odu njemu kada žele...
I sada zamisli sebe, nakon 7 godina, da si još imala i dijete, a on po kafanama, svaki drugi dan, novac se topi...kako bi tek onda?..
Lijepo se smiri, digni glavu, podijeli što se podijeliti ima..nisi ni prva ni zadnja kojoj se to dešava..pa što ako si sama, makar djecu nemate..
život ide dalje...
Zamisli naš prvi susret nakon što smo se razišli, pazi 20 godina..prolazimo jedno pored drugoga gledamo se kao stranci a srca pucaju...ako tada mi nije srce puklo neće nikada...izdržala sam..nema povratka ako nešto pukne..na žalost ali istina je..glavu gore i naprijed...vrijeme ti je najveći prijatelj u takvim trenutcima..
ejlaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2013., 18:57   #33
[QUOTE=ejlaa;44380384]Draga moja, ne znam koliko imaš godina, ali stavi si film u glavu ovakav..20 godina braka, dvoje djece, 18 i 11 i brak koji se pokušava spasiti 3 godine, spašavaš, trudiš se, on obećava da će se promijeniti a iz dana u dan sve je inatljiviji, svaki drugi dan polupijan, financije idu prema dnu..a ti ni na nebu ni na zemlji..e pa ja sam jednostavno prilikom jedne njegove "skitnje" zaključala stan i nisam ga pustila unutra..nikad više..
Znaš li ti kakva je to odluka bila?. znaš li ti koliko sam ja suza prolila, odrekla se svega što je potrebno ženi, osobi i krenula sa dna duboka mora..radila po 3 posla, rješavala dugove, školovala djecu, nisam jednostavno postojala za sebe...danas...moja djeca završila školu, sin i fakultet, ja imam mir, bez stresova od polupijanica (on ne pije uvijek je tvrdio)..djeca odu njemu kada žele...
QUOTE]

DA ne citiram sve, svaka ti cast zeno lavice.
EmiliaK is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:19.