Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.06.2013., 15:29   #21
Meni se ucinilo da si ti htjela da mjenjas nesto u vezi alimentacije i djecijih dolazaka... posto se sad udajes za njega i vec polazes pravo na njega. Ti se poredis sa njom, kako si bolja od nje, jer nisi opeljesila bivseg muza.
Drzi se po strani pa neces imati puno problema sa bivsom.
EmiliaK is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 15:56   #22
Ja ne vjerujem kako zločestih komentara ima!!!

Pa neke od vas su najobičnije pokvarene krave.

Ova priča je grozna, ali meni isto nije jasno kako je moguće da se ne može s njom pravno borit. Jednostavno ne vjerujem da nam je pravosuđe baš u takvoj banani.

A njemu ne preostaje ništa drugo nego da je kad nitko ne gleda zaprijeti,traži od nje i djecu i mir i pošalje je u tri pičke materine.

Btw, nije mi jasno kako škola nije htjela primit djecu jer se posvađala s njihovom očigledno ludom materom?!
Green Jade is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 18.06.2013., 21:50   #23
Quote:
EmiliaK kaže: Pogledaj post
Meni se ucinilo da si ti htjela da mjenjas nesto u vezi alimentacije i djecijih dolazaka... posto se sad udajes za njega i vec polazes pravo na njega. Ti se poredis sa njom, kako si bolja od nje, jer nisi opeljesila bivseg muza.
Drzi se po strani pa neces imati puno problema sa bivsom.
Ja se i držim po strani a u njegove odnose s djecom se ne želim i neću miješati. Njegova djeca me vole i ja volim njih i nisam neka zlica koja želi narušiti njegov dobar odnos s djecom.

Nisam opelješila bivšeg i neću jer mogu i bez njegovih para i ne želim završiti na stranicama crne kronike. Prepuštam njemu na savjest hoće li im i koliko plaćati.

Moj sadašnji partner ima plaću 3000 kuna i kad mu oduzmu alimentaciju i dodatnih par stotina kuna u ime ovrhe, ostaje mu oko 1200 kuna.
Imaš li možda savjet kako da poplaća režije i preživi mjesec?
morskapjena66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 21:58   #24
Quote:
Green Jade kaže: Pogledaj post
Ja ne vjerujem kako zločestih komentara ima!!!

Pa neke od vas su najobičnije pokvarene krave.

Ova priča je grozna, ali meni isto nije jasno kako je moguće da se ne može s njom pravno borit. Jednostavno ne vjerujem da nam je pravosuđe baš u takvoj banani.

A njemu ne preostaje ništa drugo nego da je kad nitko ne gleda zaprijeti,traži od nje i djecu i mir i pošalje je u tri pičke materine.

Btw, nije mi jasno kako škola nije htjela primit djecu jer se posvađala s njihovom očigledno ludom materom?!

Hvala na riječima podrške, rijetke su na ovim stranicama.

Što se čudimo našem pravosuđu kad i obični ljudi ovdje više pljucaju njega koji je žrtva i mene koja sam se našla skupa s njim u takvoj situaciji, a traže opravdanje za nju koja je izvor sveg zla i svih problema.

Čim im je završila škola djeca su pobjegla k njemu da budu u miru. Starije mu je dijete palo godinu, majka ga zbog toga psihički maltretira i viče na njega po cijele dane i došao je tati s riječima "Ona je luda, ja s njom više ne mogu."

On poduzima daljnje mjere da dobije djecu.
morskapjena66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 22:43   #25
bože mili kakvi čušpajzi

na koje si sve ljudi načine upropaste živote -a kao sve zbog "ljubavi" -moš mislit

prije ljubavi prvo gledaj praktičnu stranu veze. jel dobro materijalno potkovan? jel mu situacija po pitanju bivšihi čista? -pa će onda ljubav doć sama po sebi

a ne ulazit u ove makrame veze. božmesačuvaj
crno-prase is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 00:02   #26
Quote:
morskapjena66 kaže: Pogledaj post
Hvala na riječima podrške, rijetke su na ovim stranicama.


Quote:
morskapjena66 kaže: Pogledaj post

Čim im je završila škola djeca su pobjegla k njemu da budu u miru. Starije mu je dijete palo godinu, majka ga zbog toga psihički maltretira i viče na njega po cijele dane i došao je tati s riječima "Ona je luda, ja s njom više ne mogu."

On poduzima daljnje mjere da dobije djecu.
O Bože.
Green Jade is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 00:29   #27
Quote:
morskapjena66 kaže: Pogledaj post
Nismo joj dali povoda, njoj je dovoljan povod taj da smo zajedno.
A gle, ona je psihicki nestabilna osoba. Njegova djeca pate od onog sto se zove Stockholmski sindrom.

Sto uraditi u takvim slucajevima? Lako je meni reci, ali tesko je to sprovesti u djelo: Takvu osobu treba izbjegavati sto je moguce vise, a svaki neugodan susret prijavljivati policiji, sudu, stvarati "povijest bolesti" s kojom ce se moci doci u situaciju da se njoj s vremenom oduzmu djeca, a lako moguce ako zabrazdi i radna sposobnost.

Sve ostalo, nema smisla. S njom se ne moze razgovarati razumno kao s normalnim covjekom.
__________________
Nema milion istina, ali ima milion tumacenja iste...
Ashton66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2013., 02:02   #28
Quote:
morskapjena66 kaže: Pogledaj post
Ja se i držim po strani a u njegove odnose s djecom se ne želim i neću miješati. Njegova djeca me vole i ja volim njih i nisam neka zlica koja želi narušiti njegov dobar odnos s djecom.

Nisam opelješila bivšeg i neću jer mogu i bez njegovih para i ne želim završiti na stranicama crne kronike. Prepuštam njemu na savjest hoće li im i koliko plaćati.

Moj sadašnji partner ima plaću 3000 kuna i kad mu oduzmu alimentaciju i dodatnih par stotina kuna u ime ovrhe, ostaje mu oko 1200 kuna.
Imaš li možda savjet kako da poplaća režije i preživi mjesec?
Imam. Neka nadje jos jedan posao, ili neka djeli stan sa nekim. S tobom na primjer.. ali ti da mjenjas situaciju sa zenom i djecom to ne, nikako.
Zasto se ti ne bi izborila za novac koji ti pripada od bivseg muza? Nisi sama napravila tu djecu. On je duzan da ti placa alimentaciju. To sto ti nemas snage da se boris protiv oca svoje djece jer ces zavrsiti u ludnici ne daje ti za pravo da mjenjas alimentaciju ovog drugog za koga se udajes.
Molila bih moderata da se na vrijeme umjesa u ovu raspravu, posto su neki poceli da vrijedjaju. Hvala.
EmiliaK is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2013., 02:51   #29
Quote:
EmiliaK kaže: Pogledaj post
Imam. Neka nadje jos jedan posao, ili neka djeli stan sa nekim. S tobom na primjer.. ali ti da mjenjas situaciju sa zenom i djecom to ne, nikako.
Zasto se ti ne bi izborila za novac koji ti pripada od bivseg muza? Nisi sama napravila tu djecu. On je duzan da ti placa alimentaciju. To sto ti nemas snage da se boris protiv oca svoje djece jer ces zavrsiti u ludnici ne daje ti za pravo da mjenjas alimentaciju ovog drugog za koga se udajes.

Molila bih moderata da se na vrijeme umjesa u ovu raspravu, posto su neki poceli da vrijedjaju. Hvala.
Moji komentari nisu zli, samo me interesuje autorice, kako to da imas snage da se boris sa njegovom bivsom zenom a ne i sa svojim bivsim muzem? Potrudila sam i procitala opet ispocetka, i saznala da ti radis sezonski posao. Naravno da vam nije dovoljno ali to nije razlog da otkidate od alimentacije. Mladi ste, sposobni, nadam se i zdravi, da zaradite za tu djecu. Radite.

Zadnje uređivanje EmiliaK : 20.06.2013. at 03:36.
EmiliaK is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2013., 17:54   #30
@morskapjena66

Ne vidim, kako bi joj on mogao stati na kraj?
Ona je nemoguća. On je to nekako prije trebao sasjeći u korijenu. On nju sada, treba maksimalno ignorirati, postupno prekidati svaki oblik komunikacije, i onda posve prekinuti komunikaciju s njom.
Prema tvome opisu nje; ona je totalno divlja i nerazumna osoba, čista primitivna zvijer koja misli da je u većem pravu od vas ( u svemu ), kao da udiše neki kvalitetniji zrak.

Sretno.

P.S. Sad sam još malo prelistao temu. Nju treba iza rešetaka. Da li ona ima ikakvu obitelj? Ili nek' se pobrinu za nju ili neka je smjeste u neku ćeliju ( sakupljajte argumente i svjedoke ). Ona nije sva čista.

Sretno na kvadrat.
__________________
Nekad mi dodje, da se pravim frajer.....
mačak u vrećici is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2013., 00:55   #31
Nije istina da sud automatski dodjeljuje djecu majci, ako je majka hospitalizirana zbog psihičkih problema, ako je ovisnica (alkohol, droga) skrb nad djetetom će dobiti drugi roditelj.

Nema se on šta obraćati centru, lijepo uzme odvjetnika koji sudu podnese prijedlog da se djeca povjerevaju na skrb i čuvanje ocu i mir.
Ako je istina to što ti pišeš, djeca će pripasti ocu.
Što se tiče smirivanja bivše, ti tu ne možeš ništa, to nek rješava on, ti se na to privikni ili odi.
__________________
Kad narastem bit ću jeftina fufa baš kao ja zločesta
mogla bi još koju metlu polomiti na nečijim leđima
BitchyWitch is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:43.