Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.07.2013., 12:54   #21
Ja sam "dijete" koje je prošlo takav, nazovimo normalan, razvod.
Moji roditelji ništa nisu dogovarali preko suda, ni alimentaciju ni viđanje.
Uglavnom je to izgledalo tako da smo preko tjedna sestra i ja bile kod mame, jer smo tamo išle u školu, a preko vikenda smo bile kod tate, s tim da je on nekad dolazio i preko tjedna kod nas.
Nije bilo nikakvih fiksnih termina, sve se prilagođavalo nama, našim potrebama i obavezama.
Također su se starci nastavili i "družiti" preko nas, a danas, 25 godina od razvoda, najbolji su prijatelji.

Ne znam kako su se oni tad osjećali, koliko im je i da li bilo teško, ali za nas su stvarno napravili najviše što su mogli, obzirom na okolnosti.

Također smo se jako puno viđale s njegovim roditeljima, kod njega smo imale svoju sobu, svoje stvari, prijatelje, sve.

Uglavnom, može se.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2013., 14:37   #22
Quote:
Civetta kaže: Pogledaj post
Draga Mary P.

Mi smo se rastavili početkom 29.6. (ove godine). Žena je rekla da ne želi djecu,pokupila se i otišla u Kanadu kod svoje majke. Samo tako-mi smo se rastavili,a ona je sutradan skupila stvari i otišla.

Što se tiče djece,rekla je da ne želi skrbništvo i napustila sedmero male djece. Naše zadnje dijete,sin,rodio se 24.6. Ona ga je ostavila i otišla.
Stvarno? Otišla 5 dana nakon poroda?
__________________
Samo tvoja ljubav moze uciniti da sve procvjeta samo tvoja ljubav moze upaliti nova svjetla samo tvoja ljubav, Boze...
MaryAnn is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2013., 15:43   #23
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Uglavnom, može se.
Može se, ako se razvode dvije osobe kojima je (oboma!!) jasno koliko je to, kako i zašto važno za djecu...

U suprotnom se, ustvari, ne može...
Blobfish is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2013., 14:20   #24
evo ja sam sretna jer u ovih par mjeseci koliko smo se o tome dogovorili on je zaista i više nego korektan prema meni (u smislu mog iseljenja, pomoći oko toga, pa čak i financijske)... pa se iskreno nadam da ćemo i mi moći
Mary P. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2013., 18:25   #25
Quote:
Civetta kaže: Pogledaj post
Draga Mary P.

Mi smo se rastavili početkom 29.6. (ove godine). Žena je rekla da ne želi djecu,pokupila se i otišla u Kanadu kod svoje majke. Samo tako-mi smo se rastavili,a ona je sutradan skupila stvari i otišla.

Što se tiče djece,rekla je da ne želi skrbništvo i napustila sedmero male djece. Naše zadnje dijete,sin,rodio se 24.6. Ona ga je ostavila i otišla.
žao mi je ovo čuti jer te se sjećam s teme o obiteljima s puno djece

što se dogodilo?
koliko se sjećam, nisi se žalio da imate ikakvih problema
naprotiv
baja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:32.