Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2013., 13:42   #21
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Pa vidiš da očito jest
Očito je tu trebalo davat komentare- odi, djeci je super tamo gdje jesu a ljubav ne pita.
Al jbg, komentari su drukčiji.
A fakat se pitam koliko netko može biti slijep da ne velim nekaj drugo da se da ovako ponižavati od nekog ko mu nije nikaj u životu dao nego mu samo želi oduzeti najdragocjenije. Lik ne bi financijski podnio njezinu kćer- nju, malog, sebe i svoju bi,....ak sam dobro skužila, za 4 ima al 5. je višak???????
Ma, ispovraćat ću se kaj sve ima, zato sam i prestala komentirat ovakve teme
-honey- is offline  
Old 24.09.2013., 13:47   #22
Emilia, čak i ako makneš činjenicu da i ti i on od tebe očekujete žrtvu, a njega tretirate ko svetu kravu od koje je nerealno očekivati žrtvu i činjenicu da ste prekratko u vezi i da je ta veza na daljinu.. ostaje ti činjenica da ti razmišljaš o tome da vidiš svoju curicu 1-2 puta godišnje.

Kao majka i prilično strastveno žensko čeljade mogu ti reći da fakat nemaš o čemu razmišljati, jer pitanje djeteta majci ne može biti dilema.

Oprosti na izrazu, ali nema tog kurca na ovom svijetu zbog kojeg bih se maknula iz života mog djeteta.


Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Pa vidiš da očito jest
Ljubica, fali mi doza smijeha s kutka koju si mi potencirala svaki dan
__________________
"Nisam ti ja baš ko ovi tvoji snubeći veprovi, riba napisala da je zgodna i plava pa zvjerad digla obrvu." LBY
Retra is offline  
Old 24.09.2013., 13:48   #23
Nakon 6.mjeseci tebe muci da li da odes u Njemacku i ostavis svoju curicu ovdje?
Voljela si i bivseg, pa ga vise ne volis, volis i ovog i jednom ga neces toliko voljet, mlada si, doci ce drugi, treci, cetvrti, ali djecu nikad neces prestat voljet nit ce ona tebe...zato mislim da bi ti odgovor trebao bit jasan... A i odvojit malog od oca i povest ga u Njemacku...
belinda44 is offline  
Old 24.09.2013., 13:52   #24
Treba biti objektivan. Dakle po tvojoj priči, bez uvrede, ali dom, ovo, ono, vjerovatno imaš osnovno školsko obrazovanje ili srednju školu(ovo govorim da se lakše sagleda situacija). E sada ovdje imaš posao, ako odeš pa tamo pukne pa se vratiš više ga nećeš naći jer jedino što ćeš zateći je burza.
Nadalje, ako bi se on doselio amo isto tako ne bi imao posao, pa bi ti morala zarađivati za sve nas, jer teško da bi on našao posao ovdje.
Sljedeće ako bi ti išla gore opet ne bi ti našla posao jer velika Kancelarka je rekla "stop balkaniše" tako da jedino možeš dobiti posao ako imaš pismo nekoga da te traži, a ako ne znaš alemanj onda jedino u teoriji da te neki šipac ili jugošvabo uzme ali i to trebaš nekoga znati.
Situacija zahtjeva racionalan pristup. Vi se ne znate dugo, kako on ima stalan posao, sumnjam da se u ovih 6 mjeseci puno proveli skupa, tako da radi nekoga koga realno površno poznaješ vršiti ovakve pretumbacije je besmisleno.
Ti tamo nećeš naći posao, on neće ovdje, a ako bi on i dolazio ovdje ako je jugos teško da bi njemački CZSS dopusio jugosu da odvede njemačko dijete(ako mu matere alemanj).
Lako bi bilo da nemaš djece, pa odeš tamo, ovako jako teško. Djeca ne smiju biti ispod nekog koga površno poznaješ.
klingonac_worf is offline  
Old 24.09.2013., 13:52   #25
Quote:
belinda44 kaže: Pogledaj post
Nakon 6.mjeseci tebe muci da li da odes u Njemacku i ostavis svoju curicu ovdje?
Voljela si i bivseg, pa ga vise ne volis, volis i ovog i jednom ga neces toliko voljet, mlada si, doci ce drugi, treci, cetvrti, ali djecu nikad neces prestat voljet nit ce ona tebe...zato mislim da bi ti odgovor trebao bit jasan... A i odvojit malog od oca i povest ga u Njemacku...
Zar ovdje nema nikoga tko je to uradio.? Preselio sa djecom. Očeva ili majki. Sa stvarnom spoznajom što takva situacija nosi.
__________________
Giving birth and nourishing, having without possessing,
acting with no expectations, leading and not trying to control: this is the supreme virtue.
resa is offline  
Old 24.09.2013., 14:00   #26
Pa vjerojatno ima, ali nakon 6.mjeseci da ona zbog nekog frajera razmislja ostavit kcer da ju vidja 2 put godisnje?
meni je ovo suludo...ma kolika god ljubav bila. Jedna je majka, pogotovo ako joj kcer mladja, koja joj treba, a ne da preko skajpa ju vidja.
belinda44 is offline  
Old 24.09.2013., 14:03   #27
Quote:
belinda44 kaže: Pogledaj post
Pa vjerojatno ima, ali nakon 6.mjeseci da ona zbog nekog frajera razmislja ostavit kcer da ju vidja 2 put godisnje?
meni je ovo suludo...ma kolika god ljubav bila. Jedna je majka, pogotovo ako joj kcer mladja, koja joj treba, a ne da preko skajpa ju vidja.
i vise nego suludo...

Emilia, srljas iz veze u vezu - to si mozes dozvoliti kad si solo i imas juhuhu 17 godina al s dvoje djece...

ako vec odlucis ici u D, ostavi i malog tati

samo pazi da s ovim novim u godinu-dvije ne slozis jos koje dijete i da se ista prica ne zavrti i za par godina
Peppa Pig is offline  
Old 24.09.2013., 14:11   #28
Quote:
resa kaže: Pogledaj post
Zar ovdje nema nikoga tko je to uradio.? Preselio sa djecom. Očeva ili majki. Sa stvarnom spoznajom što takva situacija nosi.
Mislim da je tebi promaknuo autoričin post gdje piše da dotičnom "gospodinu" blago rečeno financije ne dopuštaju da primi i nju i njezinu djecu, i drugi izgovori https://www.forum.hr/showpost.php?p=46905947&postcount=3 tako da se ne radi o odluci uzeti djecu i otići ili ne, nego ostaviti djecu ili ne.

Bez obzira kaj mi ovdje pisali, autorica će vjerojatno ostaviti djecu i otići tom tipu, a pretpostavljam nakon nekog vremena se i vratiti bilo zbog tzv "neslaganja naravi" bilo zbog nostalgije, savjesti ili čega već. Mislim da, čim nekome uopće padaju takve ideje na pamet, da je on već na pola puta da ih ostvari i većinom su kritike kontraproduktivne, a ako se pojavi i samo jedna osoba koja će joj reći nek ide, ona će je jedina razumjeti i biti joj prava potpora i nju će "poslušati" jer ona zna kaj je prava ljubav

EDIT: CROBRA (da ne pišem sto postova) čini se da ovaj i vani radi za kikiriki

Zadnje uređivanje -honey- : 24.09.2013. at 14:24.
-honey- is offline  
Old 24.09.2013., 14:21   #29
Quote:
jevgenija kaže: Pogledaj post
ako je ljubav, naći će on način da dođe k tebi i djeci, ako nije - uzalud ćeš klincima nanijeti bol. Ne idi nikamo.
kakve veze,pa nece on ako ima vani vecu placu vani,tu doci raditi za kikiriki ...znamo kakve su place u ovoj zabiti... zvanoj Hrvatska
ja prva nebi iz boljeg osla u gore .. bez obzira na "ljubav"
nitko nije lud...
CROBRA is offline  
Old 24.09.2013., 14:25   #30
Quote:
CROBRA kaže: Pogledaj post
kakve veze,pa nece on ako ima vani vecu placu vani,tu doci raditi za kikiriki ...znamo kakve su place u ovoj zabiti... zvanoj Hrvatska
ja prva nebi iz boljeg osla u gore .. bez obzira na "ljubav"
nitko nije lud...
pa, pretpostavljam. i nadam se da nitko n ije ni toliko lud da trajno i s toliko kilometara razdvoji brata i sestru. osobito ako im je mama
__________________
"mislim meni je ovo samo dokaz da matematika kakvu se nauči u školama, da je netočna..a onda se to odražava da pogrešno razmišljate. " Hvaljen Isus i Crvenkapica!
jevgenija is offline  
Old 24.09.2013., 14:29   #31
Quote:
klingonac_worf kaže: Pogledaj post
Treba biti objektivan. Dakle po tvojoj priči, bez uvrede, ali dom, ovo, ono, vjerovatno imaš osnovno školsko obrazovanje ili srednju školu(ovo govorim da se lakše sagleda situacija). E sada ovdje imaš posao, ako odeš pa tamo pukne pa se vratiš više ga nećeš naći jer jedino što ćeš zateći je burza.
Nadalje, ako bi se on doselio amo isto tako ne bi imao posao, pa bi ti morala zarađivati za sve nas, jer teško da bi on našao posao ovdje.
Sljedeće ako bi ti išla gore opet ne bi ti našla posao jer velika Kancelarka je rekla "stop balkaniše" tako da jedino možeš dobiti posao ako imaš pismo nekoga da te traži, a ako ne znaš alemanj onda jedino u teoriji da te neki šipac ili jugošvabo uzme ali i to trebaš nekoga znati.
Situacija zahtjeva racionalan pristup. Vi se ne znate dugo, kako on ima stalan posao, sumnjam da se u ovih 6 mjeseci puno proveli skupa, tako da radi nekoga koga realno površno poznaješ vršiti ovakve pretumbacije je besmisleno.
Ti tamo nećeš naći posao, on neće ovdje, a ako bi on i dolazio ovdje ako je jugos teško da bi njemački CZSS dopusio jugosu da odvede njemačko dijete(ako mu matere alemanj).
Lako bi bilo da nemaš djece, pa odeš tamo, ovako jako teško. Djeca ne smiju biti ispod nekog koga površno poznaješ.
Objektivan??...osnovno skolsko obrazovanje??...ne,nemam..iznenadio bi se...neznam otkud si iscupao takve zakljucke
Emilia1 is offline  
Old 24.09.2013., 14:44   #32
Quote:
Emilia1 kaže: Pogledaj post
Objektivan??...osnovno skolsko obrazovanje??...ne,nemam..iznenadio bi se...neznam otkud si iscupao takve zakljucke
Ti si odgovorila na njegov post a na postove gdje te je više osoba upitalo o kvaliteti vaše veze, o vremenu provedenom zajedno i o tvojoj sigurnosti u tu vezu i vaše međusobne osjećaje ni riječi.
Dakle ponavljam, koji period ste vi fizički proveli zajedno i da li ste zajedno živjeli/stanovali duži vremenski period (mjesec minim.), koliko si sigurna u svoje i njegove osjećaje, kako su ga tvoja djeca prihvatila, kako ćeš tamo financirati svoju djecu, da li možeš naći posao, kako će njegova kćer prihvatiti tebe i klince i vašu vezu.
Ima toliko stvari koje prvo trebaš riješiti sama sa sobom, pa onda sa svojom djecom i bivšim mužem prije nego što odlučiš otići za nekim u Njemačku.
__________________
Kad narastem bit ću jeftina fufa baš kao ja zločesta
mogla bi još koju metlu polomiti na nečijim leđima
BitchyWitch is offline  
Old 24.09.2013., 14:53   #33
Quote:
Emilia1 kaže: Pogledaj post
osnovno skolsko obrazovanje??...ne,nemam..iznenadio bi se...
Zakaj? i ti misliš da je nekaj više za iznenaditi se nakon svega kaj si tu napisala?
-honey- is offline  
Old 24.09.2013., 15:02   #34
Quote:
BitchyWitch kaže: Pogledaj post
Ti si odgovorila na njegov post a na postove gdje te je više osoba upitalo o kvaliteti vaše veze, o vremenu provedenom zajedno i o tvojoj sigurnosti u tu vezu i vaše međusobne osjećaje ni riječi.
Dakle ponavljam, koji period ste vi fizički proveli zajedno i da li ste zajedno živjeli/stanovali duži vremenski period (mjesec minim.), koliko si sigurna u svoje i njegove osjećaje, kako su ga tvoja djeca prihvatila, kako ćeš tamo financirati svoju djecu, da li možeš naći posao, kako će njegova kćer prihvatiti tebe i klince i vašu vezu.
Ima toliko stvari koje prvo trebaš riješiti sama sa sobom, pa onda sa svojom djecom i bivšim mužem prije nego što odlučiš otići za nekim u Njemačku.
Neka autorica odgovori na pitanja, a ja ću pretpostaviti da koliko god su proveli zajedno to je sigurno bilo vrijeme GO, a znamo da su ljudi na GO opušteniji nego kroz radni dio godine tako da autorica dodatno promisli bi li taj život zaista bio pun sklada i ljubavi.

Autorice, ni ja ti ne bi dozvolila da odvedeš djecu jer vidim da si sklona uletavanju i srljanju.
__________________
Samo tvoja ljubav moze uciniti da sve procvjeta samo tvoja ljubav moze upaliti nova svjetla samo tvoja ljubav, Boze...
MaryAnn is offline  
Old 24.09.2013., 15:12   #35
[QUOTE=-honey-;46908118]Zakaj? i ti misliš da je nekaj više za iznenaditi se nakon svega kaj

Mislim da je vise za iznenadit se koliko ljudi mogu biti zlocesti i nac se toliko uzviseni da osuđuju ili podcjenjuju druge...da ,tome se uvijek j.....iznenadim
Emilia1 is offline  
Old 24.09.2013., 15:16   #36
[QUOTE=Emilia1;46908436]
Quote:
-honey- kaže: Pogledaj post
Zakaj? i ti misliš da je nekaj više za iznenaditi se nakon svega kaj

Mislim da je vise za iznenadit se koliko ljudi mogu biti zlocesti i nac se toliko uzviseni da osuđuju ili podcjenjuju druge...da ,tome se uvijek j.....iznenadim

Nitko te ne osuđuje nit' podcjenjuje samo zaključujemo na osnovu činjenica koje si iznijela.
__________________
Samo tvoja ljubav moze uciniti da sve procvjeta samo tvoja ljubav moze upaliti nova svjetla samo tvoja ljubav, Boze...
MaryAnn is offline  
Old 24.09.2013., 15:17   #37
Quote:
MaryAnn kaže: Pogledaj post
Neka autorica odgovori na pitanja, a ja ću pretpostaviti da koliko god su proveli zajedno to je sigurno bilo vrijeme GO, a znamo da su ljudi na GO opušteniji nego kroz radni dio godine tako da autorica dodatno promisli bi li taj život zaista bio pun sklada i ljubavi.

Autorice, ni ja ti ne bi dozvolila da odvedeš djecu jer vidim da si sklona uletavanju i srljanju.
Hmm...zato sto sam bila u braku koji nije uspio sam sklona zaletavanju??...nebih bas to tako rekla...da se zaletavam onda bih otisla u njemacku i nebih razmisljala..al eto iako vam je tesko cini mi se povjerovat ja imam osjecaje za svoje klince i nebih bila na mukama da mi nije tesko..e sad da odgovorim na pitanja o viđanjima...u kontaktu smo puno duze od 6 mj.ali u ovih 6 mj.se intenzivnije viđamo..s tim da smo provodili i po tjedan dana skupa
Emilia1 is offline  
Old 24.09.2013., 15:19   #38
Quote:
Emilia1 kaže: Pogledaj post
[Mislim da je vise za iznenadit se koliko ljudi mogu biti zlocesti i nac se toliko uzviseni da osuđuju ili podcjenjuju druge...da ,tome se uvijek j.....iznenadim
Nisam sve čitala pa ne znam zašto ti je nečija eventualna predrasuda o tvom obrazovanju zločesta, al mislim da ovdje nitko nije bio zločest kao osoba, niti ti je, što je ipak važnije - itko dao zlonamjeran savjet. Možda te iznenađuje ta neka "usuglašenost", al vjerujem da kad sve u miru još jednom pročitaš i prespavaš da ćeš i sama uvidjeti što je najbolje i za tebe i za tvoju djecu. Btw. bolje da te tu netko anoniman uvjetno rečeno "osudi" a priori, nego da ti to u RL čine tvoja vlastita djeca - zauvijek

Zadnje uređivanje -honey- : 24.09.2013. at 15:25.
-honey- is offline  
Old 24.09.2013., 15:22   #39
Quote:
Emilia1 kaže: Pogledaj post
Mislim da je vise za iznenadit se koliko ljudi mogu biti zlocesti i nac se toliko uzviseni da osuđuju ili podcjenjuju druge...da ,tome se uvijek j.....iznenadim
Zbog čega ne odgovoriš i na koje pitanje?
Kačiš se sa ljudima ovdje kojima tvoj potez selidbe u nepoznato s nepoznatim čovjekom i dvoje male djece, pardonček, jednim, ono drugo buš šutnula, jer on nema za sve :kakavdivančovjek:, ne smatraju baš jako pamenim, da ne kažem sumanutim?
Vi se znate 6 mj i to veze na daljinu? tj, online? i ti već razmišljaš o selidbi? otkud znaš da nije pedofil? otkud znaš kakav je uopće?
Daj se malo saberi. Nisi ti važna nego ta djeca.
Radi na svoj račun šta god želiš, ali njih ostavi na miru.
Prestrašno..
__________________
Silence is golden. The duct tape is silver.
Aleta Ogord is offline  
Old 24.09.2013., 15:23   #40
Daj dođi pameti !
Rastala si se, neobrazovana si i meocinalno nedorasla jer ti b odvukla curicu od oca i stabilnosti, sina također ili je viđala 2 puta godišnje zbog frajera kojega poznaješ samo 6 mjeseci.
Helouuu pameti !

1.Koliko ste zajedno živjeli u kućanstvu i koliko znaš u 4 oka njegov karakter?
Koliko puta se budlili, plaćali račune skupa, kuhali i prali ? Kaj misliš da će te uzdržavati ?
Može biti skriveni manijak, nasilnik, pedofil, čudak, škrtac, ispičutura, ovisnik o nečemu, kockar....imaš dijete , budi malo odgovorna .Tipa ne pozaješ dovoljno.
Tak se ljubav ne nalazi.
Za ljubav treba vremena i zdrave pameti.
2.Tko ti je važniji ? Neki frajeri sa neta, sa kojima čataš ili tvoje dijete ?
3. Kuda vučeš i kamo maloga ..osobi koju uživo ne poznaješ ?
Nije mali dovoljo trauma doživio, on i njegova seka.
Pa te pitamo...kamo bježiš i od koga ? Koje iluzije gajiš ?
Tko ti tamo garantira mir i sigurnost ? Tebi i djetetu ?
Lovu, posao a obrazovanja nemaš.
Daj tu radi...doškoluj se i onda razmišljaj o selidbi.
Pokaži da si odgovorna osoba i majka...i da si zrelija od neke napaljene, naivne i očajne 18 godišnjakinje.
Od čega bježiš...kaj si u glavi zamislila da tamo teče med i mlijeko ?
Da te on voli a ne poznajete se ?
Za ljubav treba vremena.Već si napravila fatalnu grešku, nauči poštovati sebe i ne nasjedati na gluposti te raditi loše odluke.
Tjedan dana skupa....daj se saberi !
Trebaš završiti ti i mali kao bijelo roblje ? Kak si tak naivna i očajna ?
I dobar čovjek ako ima za jedno dijete ima i za drugo...
Meni izgleda kao manipulator.
pozitivax is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:27.