Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2015., 14:12   #241
Gotov je.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2015., 14:13   #242
Na drogama je nekim teškim, sigurno. Možda vidi bijele zmajeve po sobi.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2015., 14:13   #243
Vidite? Zbog ekipe poput SusFerox-a, Bat Kol-a i Mikija koji nisu u stanju koristiti vlastite oči i povezati sve što vide logički ljudi koji pokušavaju takve stvari razotkriti padaju u drugi plan... nemojte dopustiti takvima da vas zavedu, da pače, isto vam preporučam i za tipove poput Davida Ickea itd. To su sve ljudi željni pažnje ili su izdali neku knjigu zbog vlastitog profita ili su plaćeni da čine isto.

Također da vam odmah kažem što mi je prijatelj još rekao:
"Neće ići usmriti nekoga dokle god se taj isti može osporiti putem riječi i ne bude previše uporan u razotkrivanju istoga..." Shvaćate? Samo se držite zajedno i ne dajte se zavaditi a ovima koji nisu plaćenici mi nije jasna jedna stvar - znate li vi što znači pojam "alternativa", odnosno "alternativno"?? Ukoliko se smatrate toliko inteligentnima nije mi jasno zašto uopće pišete na ovakvim temama... Postoje tri moguća razloga:

1. Ili niste dovoljno inteligentni da shvatite pojam "alternativno"
2. Njihovi ste plaćenici
3. Mislite da ispadate inteligentni trolanjem ovakvih tema ali to zapravo više govori o vama samima...


Birajte...

Zadnje uređivanje AnPa : 21.01.2015. at 14:44. Reason: gramatička greška
AnPa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2015., 14:21   #244
Da barem jesam njihov plaćenik, barem bi neku lovu zaradio, ovako, nemam ništa.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2015., 14:26   #245
Ja ne vjerujem, ova tema postaje sve više treš.
__________________
"Ne može se razumom uvjeriti ljude da se odreknu stavova koje nisu razumom stekli."

"Toliko sam propao u zivotu da sam odlucio otvoriti temu na forum.hr-u o tome" - n00e

Zadnje uređivanje CelMar : 21.01.2015. at 14:31.
CelMar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2015., 14:33   #246
Kad je prestala biti treš?
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2015., 14:41   #247
Nikad nije ni prestala biti treš, nego kažem da postaje sve više treš; i to, rekao bih, eksponencijalnom brzinom.

Žalosno je što su danas informacije toliko pristupačne a postoji toliko gluposti... koje se prebrzo šire.
__________________
"Ne može se razumom uvjeriti ljude da se odreknu stavova koje nisu razumom stekli."

"Toliko sam propao u zivotu da sam odlucio otvoriti temu na forum.hr-u o tome" - n00e
CelMar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2015., 15:10   #248
CelMar i Miki1988 - ili ste plaćenici ili ste jedni od onih koji bi vjerovali da je zemlja ravna ploča da su im znanstvenici tako rekli iako se ne vidi ništa poslije vidljivog horizonta...
...plače mi se zbog ljudi poput vas jer ste:

1. ...ili izdali svoj vlastiti narod (vrstu) za vlastiti profit
2. ...ili doista mislite da ste inteligentni ali vaše riječi dokazuju suprotno

...u oba slučaja mi je žao što postoje ljudi poput vas jer zbog ljudi poput vas će uvijek postojati nacije, rase i ostale vrste opredjeljenja te nikada nećemo biti samo ljudi - ono što doista i jesmo.
AnPa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2015., 15:16   #249
Meni je žao što postoje glupi ljudi.
__________________
"Ne može se razumom uvjeriti ljude da se odreknu stavova koje nisu razumom stekli."

"Toliko sam propao u zivotu da sam odlucio otvoriti temu na forum.hr-u o tome" - n00e
CelMar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2015., 15:17   #250
Quote:
AnPa kaže: Pogledaj post
CelMar i Miki1988 - ili ste plaćenici ili ste jedni od onih koji bi vjerovali da je zemlja ravna ploča da su im znanstvenici tako rekli iako se ne vidi ništa poslije vidljivog horizonta...
...plače mi se zbog ljudi poput vas jer ste:

1. ...ili izdali svoj vlastiti narod (vrstu) za vlastiti profit
2. ...ili doista mislite da ste inteligentni ali vaše riječi dokazuju suprotno

...u oba slučaja mi je žao što postoje ljudi poput vas jer zbog ljudi poput vas će uvijek postojati nacije, rase i ostale vrste opredjeljenja te nikada nećemo biti samo ljudi - ono što doista i jesmo.
Pa velim ti, mene nitko ne plaća, jer da me plaćaju, sigurno bih tvrdio ono za što me plaćaju. Barem bi neku lovu imao da malo izađem, da odvedem curu na neku finu večeru, možda i putovanje, dobro bi mi došlo. Ovako, nemam ništa, ni lipe od onoga kaj piše.
I sigurno ne bi bio jedan od onih koji bi tvrdio da je Zemlja ravna ploča, suludo je to tvrditi kad se jasno vidi da nije ravna.

I plači, kao da je mene briga, neću vjerovati u ovakvu idiotariju poput chemtrailsa jer se kosi sa zdravim razumom, totalno.
Meni je žao što postoje ovčice poput vas nekolicine koji kao dokaz stavljaju primjere svojih pijanki i agresive, plus da chemovi služe za pazi sad, citiram "širenje nekakve energije". Koliko bi takvih znanstvenika bilo da tvrdi kako se nešto širi.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2015., 15:26   #251
CelMar - znači žao ti je što postojiš? Nemoj biti tako grub prema sebi... ima nade za još takvih poput tebe.

Miki1988 - preporučam ti da izađeš jer očito nisi svjestan onoga što se dešava okolo tebe.

...i ja sam ovdje kao glup (??) a jedan Miki1988 ne može shvatiti ironiju...
AnPa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2015., 15:47   #252
Quote:
AnPa kaže: Pogledaj post
CelMar - znači žao ti je što postojiš? Nemoj biti tako grub prema sebi... ima nade za još takvih poput tebe.

Miki1988 - preporučam ti da izađeš jer očito nisi svjestan onoga što se dešava okolo tebe.

...i ja sam ovdje kao glup (??) a jedan Miki1988 ne može shvatiti ironiju...
Izlazim ja svakodnevno van, pa što to mijenja? Ništa, moje mišljenje i dalje isto. Možda da ti skineš tu svoju alu-kapicu s glave i izađeš ispod tog kamena ispod kojeg si se sakrio, možda bi vidio da nije sve tako kako ti misliš i da postoje ljudi koji i dalje žive usprkos svemu.

Ako si u Zagrebu, pogledaj malo oko sebe, pogledaj zagađenje. Evo ti primjer direktnog zagađenja pogotovo sad kada ima hrpa oblaka i kad se smog zadržava i kad smrdi sve u gradu, plus ono što ode u zrak, vrati se kroz kapljice koje tebi padaju po tijelu, po odjeći, ne bojiš se toga? Ne bojiš se možda ove dvije toplane u Zagrebu koje dime zadnjih dana u te oblake i gdje se preko kiše sve vraća na tlo i ljude? Jesi se ikada zapitao što zapravo pale u tim toplanama? Možda nas zapravo i s time truju, možda ima u tom dimu aluminija i barija koje nam štete? Ili možda ima crvenih krvnih zrnaca koji su se navodno nalazili u tim tragovima na nebu?

Ali ne, jedini i pravilni dokaz je to da se lik zapije na roštilju i svi odjednom promijene raspoloženje samo zato jer je prije 30 sekundi preletio avion koji je ostavio trag. Ti valjda nemaš pojma koliko treba česticama da dođu do tla ako su izbačene sa 10 kilometara visine. To je 10 TISUĆA METARA, to je nije mala udaljenost. Plus ne garantira ti da će pasti na točno određeno područje i onda čemu to zaprašivanje? Misliš da je nekom u cilju da ispusti nešto i vjetar promijeni smjer puhanja, pa sve vrati na onoga koji je to naredio da se ispušta? Ja prvi ne bih htio to, ako bih već išao trovati. Isto tako, ima puno efektivnijih načina da se ljudi otruju bez da itko sazna, ikad, a navelo se hrpetina primjera, samo netko je lijen za čitati. Možda je to zbog utjecaja chemova koji ti mijenjaju mišljenje, pa te to jebe, tko zna.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2015., 16:08   #253
Mikić (Miki1988) "simpa" su mi likovi poput tebe koji misle da ispadaju pametni s ovakvim komentarima... Hoćeš čuti moj životni rezime u par rečenica? Nećeš ga čuti jer sam shvatio da se tako lako može raspoznati tko sam...
... u mlađoj dobi sam se iznapijao i nagutao raznoraznih droga (nikako heroin, kokain i tu gornju granicu koja izaziva fizičku i psihičku ovisnost i konzumirao sam takve droge naprimjer jednom/dvaput godišnje) i proživio apsolutno 300% više nego što su ostali proživjeli na ovom forumu. Onda mi je kvrcnulo u glavi da se opametim te sam počeo izlaziti van pijeći sokove i tu i tamo koju pivu, zapalivši tu i tamo koji joint (evo zadnji sam zapalio za Novu a neku jaču drogu nisam uzeo već više od 3-4 godine).

...napisao sam malo previše detalja o sebi te sam ih iz istog razloga odlučio maknuti... ali ako si bio prisutan tu vjerujem da si pročitao...

P.S. IQ mi je pozamašan ali neću napisati točnu brojku jer mi nitko nije vjerovao ukoliko nije vidio sam papir na kojem je to pisalo a i nemam se potrebu hvaliti sa takvim stvarima... samo kažem da ne bi mislio da imaš posla sa mentalno zaostalom osobom.

Samo da ti kažem - i ja sam sâm govorio za ljude koji su se bavili "teorijama zavjera" da su luđaci kojima bi trebalo uskratiti pravo na boravak među ostalim ljudima ali onda mi se izdešavalo par stvari koje su me nagnale da malo promislim o istome. Za početak pokušaj prvo saznati gdje je prvi put iskorišten pojam "teorija zavjere" pa će ti možda kvrcnuti nešto u toj glavi ako ima nešto u njoj...

I što se tiče ovog piknika - nije se dešavao u Zagrebu već u prirodi pored Karlovca tako da isključujem mogućnost zagađenja i raznih priviđanja. ...i samo još jedna stvar - svi smo bili trijezni u tom trenutku jer je piknik tek počinjao kao takav...

Što sada imaš za reći...??

Zadnje uređivanje AnPa : 21.01.2015. at 16:18. Reason: Previše osobnih detalja
AnPa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2015., 17:04   #254
miki,znaš li ti uopće čitati?ne spominjem nikakvo širenje,probaj još jednom pročitati možda uspiješ a "nekakvu energiju" spominjem iz razloga što neznam točno o kakvoj energiji je riječ pošto je to vojna operacija, i u takvim slučajevima samo uzak krug ljudi zna sve detalje.napisao sam post samo zato jer vidim da je večina teorija pogrešno postavljena,ponavljam: praše,i to obilno, ali nije primarni cilj otrovati ljude.to je samo nuspojava
davids is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2015., 17:54   #255
Ne znam za vas dečki, ali moja plaćenička dnevnica uredno sjeda na račun. Ne znam, popričajte sa šefom.
Uvijek je bilo problema sa ovim JI ogrankom.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2015., 20:20   #256
Koliko buke oko vodene pare.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2015., 02:48   #257
Quote:
Ti valjda nemaš pojma koliko treba česticama da dođu do tla ako su izbačene sa 10 kilometara visine.
Quote:
Po međunarodnoj klasifikaciji oblake dijelimo na deset rodova, od kojih svaki ima svoje vrste, podvrste i dodatne osobine.
Gotovo svi oblaci nastaju u prvih 10 km atmosfere, jer se količina vodene pare smanjuje s visinom pa nema materijala za njihovo formiranje.
Neke posebne vrste oblaka se nalaze na velikim visinama u stratosferi, gdje nastaju npr. od visoko izbačene prašine vulkanskih čestica.
Razlikujemo tri «kata» atmosfere u kojima se najčešće pojavljuju određene vrste oblaka. Najviši kat oblačnosti je na visini 7-13 km. Ondje se pojavljuju visoki oblaci . Srednji kat zahvaća visinu 2-7 km, sa srednje visokim oblacima.
Visoki su oblaci posve ledeni oblaci, s temperaturama nižim od –35C, i nisu oštro ograničeni.( cirusi, cirokumulusi, cirostratusi)
Srednje visoki oblaci su mjeąoviti oblaci od leda i vode, s temp. od –10C do –35C (alokumulusi, altostratusi, nimbostratusi)
RoundUp Monsanto ubojica korova i trave
RoundUp Koji sadrži Glifosat primjerice ako je izbačen na tim visinama od oko 10km (gdje je temperatura oko -35CV) iznad zemlje naravno da neće pasti dugo vremena na površinu već će ostati tamo jako dugo - do stvaranja gore navedenih oblaka koji će ga spustiti dole.
Monsantov RoundUp Glifosat metabolit AMPA može ostati u tlu čak i do dvije godine. Dva kilograma po hektru je dovoljna (preporučena količina by Monsanto) za prskanje. Ako su Monsanto stručnjaci i njihovi znanstvenici dobro proračunali i predvidjeli (: ) količinu RoundUp-a, nevrijeme i poplavu koja je zadesila hrvatsku i BIH i srbiju onda ove godine i iduće na našim (i njihovim) njivama neće roditi ništa osim Monsanto sjemena. en.wikipedia.org/wiki/Glyphosate
__________________
NRZ THX Lucas "Fanatici probijaju iz pink noise "
r.o.c.k.y.007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2015., 11:23   #258
Quote:
r.o.c.k.y.007 kaže: Pogledaj post
RoundUp Monsanto ubojica korova i trave
RoundUp Koji sadrži Glifosat primjerice ako je izbačen na tim visinama od oko 10km (gdje je temperatura oko -35CV) iznad zemlje naravno da neće pasti dugo vremena na površinu već će ostati tamo jako dugo - do stvaranja gore navedenih oblaka koji će ga spustiti dole.
Monsantov RoundUp Glifosat metabolit AMPA može ostati u tlu čak i do dvije godine. Dva kilograma po hektru je dovoljna (preporučena količina by Monsanto) za prskanje. Ako su Monsanto stručnjaci i njihovi znanstvenici dobro proračunali i predvidjeli (: ) količinu RoundUp-a, nevrijeme i poplavu koja je zadesila hrvatsku i BIH i srbiju onda ove godine i iduće na našim (i njihovim) njivama neće roditi ništa osim Monsanto sjemena. en.wikipedia.org/wiki/Glyphosate
Očito je da nikada nisi vidio poljoprivrednu avijaciju na djelu.
A ni kemija ti ne leži.
Stoga ne pisati bedastoće.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2015., 13:19   #259
Quote:
Bat Kol kaže: Pogledaj post
Ne znam za vas dečki, ali moja plaćenička dnevnica uredno sjeda na račun. Ne znam, popričajte sa šefom.
Uvijek je bilo problema sa ovim JI ogrankom.
Ono... jebi se.

Nauči dijeliti.

Lijepo je rečeno da ćeš lovu dijeliti ti, i da se na javno neće iznositi ništa. Budući da si ti pokrenuo priču, izvoli se sad sam iskopati kako znaš i umiješ.

I da, čekamo pare. Odmah.

SF
__________________
"See? All you have to do is lead the Gauls to a Roman patrol, and they forget you. Makes you feel a bit of a swine, but it saves your bacon!"
SusFerox is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2015., 14:35   #260
kako da razlikujemo ljudsku glupost, šizofreniju i opravdanu sumnju kad ste neozbiljni.

monsanto je zlo, a proizvođači oružja su kao nužno zlo.
inkpink is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:06.