Natrag   Forum.hr > Društvo > Svijet oko nas

Svijet oko nas Za one koji poštuju prirodu...
Podforum Poljoprivreda

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.04.2003., 19:28   #61
krivo si skužila, ali nema veze.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2003., 20:58   #62
Ma samo vi jedite leševe, ali znajte doći će dan kada će ljudi postati zaista superiorni na Zemlji a tada neće biti ni "mesa" ni sličnih gadosti!!!
REVENGER4N is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2003., 22:02   #63
ček malo, rev, hoćeš reć da je mlječna čokolada gadost?
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2003., 14:59   #64
Sve su to običaji (barbarski) i navike ...

444. ARGUMENT FROM TASTY ANIMALS

1) If we weren't meant to eat animals, they wouldn't
be made of meat.
2) Animals are made of meat.
3) Therefore, God meant us to eat them.
4) Therefore, God exists.
4a) . . . and he wants me to eat your cow.

Razmislite malo o korijenima svoje "potrebe" za mesom.
__________________
All you have is what you are
and what you give.
adriatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2003., 15:00   #65
još jedan ovakav post i ovaj thread bu završil na religiji
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2003., 19:26   #66
Fina je, lagao bi kad bi rekao da nije.

Ali, bi li pio pasje mlijeko ili mlijeko neke žene(ljudske)?
Mislim da bi ti bilo bljak?
REVENGER4N is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2003., 19:34   #67
Slafko, jednostavno pitanje, koliko dijete od rođenja mora pojesti kilograma hrane da ono samo dobije 1 kg? Sigurno ne 1 kg....puuuuuno više! A to se zove gubitak kada je riječ o nekoj domaćoj životinji!
REVENGER4N is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2003., 20:28   #68
pa naravno da je gubitak. riječ je o životinji, kaj ne? zato se i zove "životinja". mislim, životinje su okej, ali da bi trebali imat ista prava kao i ljudi... pa ni ljudi nemaju ista prava kao ljudi. umjesto da se bavite time, vi se preseravat pravima životinja. a ljudi koji bivaju tretirani kao životinje vas ne zanimaju - zakaj i bi, toliko su životinja pojeli da su i zaslužili da se s njima postupa kao sa životinjama.

ide mi na živce to kaj animal huggeri i vegani nemaju dobre prioritete, a pokušavaju ih nabit ostalima.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2003., 20:42   #69
Slafko, ja sam protiv svake tiranije ali su mi ljudi i životinje jednaki.

Ti reagiraš potpuno isto ljudima iz 17st na prava žena i robova.

Zašto bi neko biće bilo manje vrijedno jer nije čovjek???

Što to čovjek ima da vrijedi više? Ako kažeš nadmoć i nekakva pamet (delfini su ipak iznad nas) zar mi manje vrijedimo od nekakvih tehnološko visokorazvijenih vanzemaljskih vrsta ili su i oni za nas manje vrijedne životinje?

Godišnje se ubije preko 48 000 000 000 životinja...a ekološke posljedice mesne industrije i njena neekonomičnost su dobro vidljive iz mog prvog posta.

Vegetarijanci ne pomažu samo životinjama već i ljudima, jer zagađenje i krčenje šuma te masovna eksploatacija prirode u korist mesne industrije ne šteti samo životinjama već i ljudima.

Svaki vegetarijanac godišnje spasi 1 jutro drveća!!!

Pročitaj moj prvi post na Etičkom vegetarijanstvu.


E da...zaboravio sam nešto najvažnije, pitaš me kako se možemo brinuti za životinje dok ljudi pate?

Ljudsku patnju su uzrokovali "LJUDI SAMI", a životinjsku patnju i holokaust su također uzrokovali ljudi...i još uvijek uzrokuju.

Ljudi štete i sebi i životinjama, ako štetimo sami sebi...neka, glupi smo, ali nije u redu da štetimo i životinjama.

Iz tog razloga (jer smo mi razlog svih patnji) ja pomažem životinjama, a ljudi.....sami su si krivi za sve patnje pa neka se i sami izvlače.
REVENGER4N is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2003., 23:23   #70
Quote:
slafko kaže:
još jedan ovakav post i ovaj thread bu završil na religiji
LoL
Ma ta njihova expanzija je jeziva... Di god se okrenes, Biblija i citati iste... Nije ni cudo kaj se vise ne druzim s ljudima... Pa strah me pocelo biti...

(Ok, dovoljno su me puta bombardirali citatima da znam da je ovo zajebancija, al svjedno... )
Ignis is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2003., 13:20   #71
Quote:
REVENGER4N kaže:
Svaki vegetarijanac godišnje spasi 1 jutro drveća!!!
kaj drvo zna jel jutro il noć, tak i tak nema očii EEEKK:
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2003., 07:51   #72
Wink OD ŠUME NE VIDIŠ DRVO!

Quote:
slafko kaže:
kaj drvo zna jel jutro il noć, tak i tak nema očii EEEKK:
Opet si fulo. Drvo to zna bolje od tebe jer živi od fotosinteze.
__________________
All you have is what you are
and what you give.
adriatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2003., 08:02   #73
opet si fulala, drvo ne ZNA. samo reagira na vanjske promjene.
da staviš biljku u zatvoreni prostor i držiš je 24h pod konstantnim svjetlom...
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2003., 05:09   #74
Quote:
REVENGER4N kaže:
Svaki vegetarijanac godišnje spasi 1 jutro drveća!!!
Kako? Tako sto ga pojede jer, ako ne jede meso, mora jesti biljke, zar ne? Koliko nam zemlje treba da uzgojimo dovoljno jadnih neduznih biljaka, koje cemo onda prvo pocupati (pri tom ih ubivsi)?
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) Derviš aka Musliman.hr / Izrael 101
Kadija te tuži, kadija ti sudi / Case study / Legitimna kritika izraelske fiskalne politike / Izrael i UN / Arapsko-izraelski sukob
rambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2003., 14:23   #75
rambi, otiđi na etičko vegetarijanstvo, moj prvi post pa čitaj.

Tamo lijepo piše sve o jutrima drveća itd.

Ajd ajd, obrazuj se i ne bulazni.

Btw. ako sudjeluješ na nekoj temi, a sudjelovala si na etičkom vegetarijanstvu pročitaj BAREM PRVI POST!!!
REVENGER4N is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 14:54   #76
Sve su to običaji (barbarski) i navike ...

Quote:
444. ARGUMENT FROM TASTY ANIMALS
1) If we weren't meant to eat animals, they wouldn't
be made of meat.
2) Animals are made of meat.
3) Therefore, God meant us to eat them.
4) Therefore, God exists.
4a) . . . and he wants me to eat your cow.
Vidio sam par "duhovitih" potpisa tipa "da je Bog htio ..." -
pa evo i mog prijedloga:
Da je Bog htio da morski psi budu gladni ( a 70% površine Zemlje čine mora i oceani), ne stvorio čovjeka.

Pa valjda je samo po sebi razumljivo da je čovjek stvoren za hranu morskim psima.
__________________
All you have is what you are
and what you give.
adriatic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:12.