Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.03.2005., 13:31   #221
Quote:
Feniks kaže:
Pa nisu mase nikad u povijesti ljudskog roda bile nositelji progresa, uvijek su to bili pojedinci, koji su vidjeli malo dalje od drugih.
Aha.

Kao npr. Tito, Hitler i Pavelić.

Daleko vidjeli i daleko dogurali sa svojim progresom.

Svakome od njih je država dugo trajala.
__________________
Ne odlučuje onaj koji izlazi na referendum, nego onaj koji broji glasove.
Jalnuški Diletant is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2005., 13:32   #222
Quote:
revolution kaže:
wtf?
Hrvatski, molim
Akcija2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2005., 13:32   #223
Quote:
Feniks kaže:
Ne radi se tu o narodu nego o malignim pojavama u tom narodu!
Pa ti si maligna pojava!

Ne bojiš se valjda sam sebe?
__________________
Ne odlučuje onaj koji izlazi na referendum, nego onaj koji broji glasove.
Jalnuški Diletant is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2005., 13:33   #224
Quote:
Akcija2 kaže:
Hrvatski, molim
wtf = koja pizda materina?
__________________
I Love U
Vuco is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2005., 13:34   #225
Quote:
Jalnuški Diletant kaže:
Pa ti si maligna pojava!

a onda proširiš malo uzorak ispitivanja (sa sebe ) i postaviš isto pitanje..


__________________
*
revolution is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2005., 13:34   #226
Quote:
Feniks kaže:
Pa nisu mase nikad u povijesti ljudskog roda bile nositelji progresa, uvijek su to bili pojedinci, koji su vidjeli malo dalje od drugih.

To o progresivnim pojedincima kroz povijest je malo kompleksnija tema, a ne pišu mi se eseji

Ali si sigurno negdje pročitao onu " sigurno gine ona divlja patka koja se promptno diže u zrak na prvi zvuk lovačke puške"
Akcija2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2005., 13:36   #227
Quote:
Jalnuški Diletant kaže:
Aha.

Kao npr. Tito, Hitler i Pavelić.

Daleko vidjeli i daleko dogurali sa svojim progresom.

Svakome od njih je država dugo trajala.
Ne znam što bi Tito radio u tom biranom društvu!?
On jest bio nositelj progresa, dok su potonja dvojica bili nositelji retrogradnih destruktivnih ideja.

Osim toga Titova država, koje je on bio tvorac, je trajala 11 puta duže od Pavelićeve, kojoj on nije bio tvorac.
Feniks is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2005., 13:38   #228
Quote:
Feniks kaže:
Ne znam što bi Tito radio u tom biranom društvu!?
On jest bio nositelj progresa, dok su potonja dvojica bili nositelji retrogradnih destruktivnih ideja.

Osim toga Titova država, koje je on bio tvorac, je trajala 11 puta duže od Pavelićeve, kojoj on nije bio tvorac.
11x4 godine=44 godine.

Zaokruženo na 45 godina.

Dalekovidno.
__________________
Ne odlučuje onaj koji izlazi na referendum, nego onaj koji broji glasove.
Jalnuški Diletant is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2005., 14:14   #229
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Velečasni Sudac pozvao Gotovinu da s

Quote:
Simba-OS kaže:
Ajde citiraj, gdje sam i što sam to "provalio".
Inteligencijo. Osvjetlaj si obraz.
Što ti treba još jednom citirati? IZ kojeg puta ćeš skužiti?
Krcko_X is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2005., 14:15   #230
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Velečasni Sudac pozvao Gotovinu da s

Quote:
A vjeruj mi, ti si uz svu ovu plejadu idiota, definitivno jedan od glupljih likova koje sam ja imao priliku susretati tokom svog forumaškog iskustva.
Quote:
Akcija2 kaže:
Koji si ti Teletabis Infantilni!
Ako te to tješi, ti si ispred Simbe.
Krcko_X is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2005., 14:16   #231
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Velečasni Sudac pozvao Gotovinu

Quote:
frch kaže:
a o kakvom je pacijentu riječ govori i njegov potpis.. koliki bolesnik trebaš biti da ideš kroz tuđe postove 6 mjeseci unatrag
nešto što si rekla ga je gadno pogodilo kad si je toliko truda dao... bolesnik... strašno
Bole potpisi, bole, jelda? E pa jebiga.
Krcko_X is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2005., 14:16   #232
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Velečasni Sudac pozvao Gotov

Quote:
Akcija2 kaže:
heheheheh

Nisam ni vidjela do sada dok nisam tvoj post pročitala
Je, ovo je baš za povjerovat.
Krcko_X is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2005., 14:17   #233
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Velečasni Sudac pozvao Gotovinu

Quote:
Simba-OS kaže:
Teletabis....hahahahahaha........jaoooj....ihihihi hi...

E svaka čast. Baš sam se slatko nasmijao.
Normalno. Na čeg će se jedan retard smijati nego na gluposti?
Krcko_X is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2005., 14:18   #234
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Velečasni Sudac pozvao G

Quote:
revolution kaže:
ma baba sa sekirčetom je već otegla papke, predmnijevam.. simba je sejf
Krcko_X is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2005., 14:43   #235


A Krcko, kao uvijek dokaska na kraju svake diskusije, kad više nigdje nikog nema i herojski "kev-kev" očita svakom u brk šta ga ide
Akcija2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2005., 15:20   #236
Svatko ima pravo na svoje mišljenje. Neovisno o tome da li je svećenik, liječnik, pravnik, čistač ulica, profesor, student...

Nevjerojatno je koliko ovdje ima budala koje to ne shvaćaju.

Štoviše, pojedinac koji procjeni da je neki sud pristran i ne tretira istom mjerom Engleze, Amerikance i pripadnike ostalih privilegiranih naroda, kao i pripadnike "malih" naroda dužan je ukazati na nepravednost takvog suda. Dobro je što su u povijesti postajale osobe koje nisu poštivale komunističke ili fašističke sudove, bez obzira na to što su oni u formalno pravnom smislu bili legitimni.

Kada međunarodni sud podigne optužnice protiv engleskih i američkih generala zbog mučenja iračkih vojnika, po načelu zapovjedne odgovornosti dokazat će da nije nacistički i da ima jednaka mjerila za sve narode - do tada je pristran, politički.

Glupi ljudi i nedemokrate uvijek će braniti nekome da izrazi svoje mišljenje i ukaže na nepravilnosti...
Equalizer is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2005., 16:06   #237
Quote:
Akcija2 kaže:


A Krcko, kao uvijek dokaska na kraju svake diskusije, kad više nigdje nikog nema i herojski "kev-kev" očita svakom u brk šta ga ide
Ne razumijem što hoćeš reći. Ne mogu ja biti poput tebe 24 sata dnevno na forumu i prisustvovati samom toku baš svake diskusije. No, topic je bio aktivan i pri samom vrhu kada sam ga otvorio. Uostalom, samo je pola sata razmaka između zadnjeg i mog posta. Lašci poput tebe bi trebali biti svjesni da na forumu postoji sat koji lako može pobiti njihove laži i proizvoljne konstrukcije. Kao što postoje i neki drugi mehanizmi kojima se mogu raskrinkati forumaši bez kredibiliteta i vjerodostojnosti - npr. pretraga i citiranje njihovih starih postova.
Krcko_X is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2005., 16:39   #238
Quote:
Equalizer kaže:
Svatko ima pravo na svoje mišljenje. Neovisno o tome da li je svećenik, liječnik, pravnik, čistač ulica, profesor, student...
Ima, ali nema pravo bez posljeedica pozivati na kršenje važećih zakona!

Quote:
Nevjerojatno je koliko ovdje ima budala koje to ne shvaćaju.
Štoviše, pojedinac koji procjeni da je neki sud pristran i ne tretira istom mjerom Engleze, Amerikance i pripadnike ostalih privilegiranih naroda, kao i pripadnike "malih" naroda dužan je ukazati na nepravednost takvog suda. Dobro je što su u povijesti postajale osobe koje nisu poštivale komunističke ili fašističke sudove, bez obzira na to što su oni u formalno pravnom smislu bili legitimni.
A u koju kategoriju sudiš ti koji se zalažaš za to da stvarno nenadležni sud sudi onima nad kojima nema nikakve ingerencije?
ICTY je ad hoc sud koje je VS UN osnovalo za procesuiranje zločina počinjenih u ratu na području bivše SFRJ.
Što taj sud ima s Amerima, Englezima i drugima izvan područja svoje nadležnosti?
Osim tog taj sud je temeljem Ustavnog zakona koji je donio Sabor RH (i) hrvatski sud.

Quote:
Kada međunarodni sud podigne optužnice protiv engleskih i američkih generala zbog mučenja iračkih vojnika, po načelu zapovjedne odgovornosti dokazat će da nije nacistički i da ima jednaka mjerila za sve narode - do tada je pristran, politički.
Ponavljam: ICTY NIJE ZA TO NADLEŽAN!
Prigovor bi bio na mjestu onda kad ICTY ne bi jednako tretirao zločince iz redova srpskog, hrvatskog, muslimanskog i albanskog naroda, a to dosad nije bio slučaj.

Quote:
Glupi ljudi i nedemokrate uvijek će braniti nekome da izrazi svoje mišljenje i ukaže na nepravilnosti...
Ne nego će glupi ljudi žmiriti na promociju bezakonja, koja nije uvijek, kao u tvojem slučaju, posljedica nepoznavanja materije.
Feniks is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2005., 16:52   #239
Kaze velecasni Zlatko, samoprozvani "Sudac"
"Napada se hrvatsko, što je meni pomalo bolno, jer smo ponosna zemlja i nacija koja može puno toga vrijednog ponuditi Europi."
svaka cast onima koji su ga izmislili(MI6, CIA ili desni HR radikali tako svejedno) , a najbolje mi je ime "sudac"
cirkusant koji prica i radi za tudje interes, a sve po krinkom dobrocinstva .
al dok narod pusi pricu i dok ih bare jubilejima i cudima sigurno je da ce lovica moci nastaviti teci u dzep i dalje.
bilde is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2005., 16:56   #240
Za Feniksa:

Da, to je suština koju sve budale previđaju. Na vladavini prava zasnovani, međunarodni sudovi NIKAD nisu nadležni za zločin koji počine Englezi ili Amerikanci. Postoje i takve budale koje vjeruju da je to puka slućajnost...
Equalizer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:54.