Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.06.2015., 19:56   #81
Quote:
naftali kaže: Pogledaj post
...
Desna ruka najčešće je jača, njom se uglavnom piše, ...
desna ruka,
lijevi (tuđi) džep

desna ruka,
lijeva polovica mozga.

desničari bi ustvari,
trebali koristiti
desnu stranu mozga !

to bi ih približilo papi francisku
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2015., 20:10   #82
Quote:
KRIN1 kaže: Pogledaj post
desničari bi ustvari,
trebali koristiti
desnu stranu mozga !

to bi ih približilo papi francisku
Onome što Papa govori
približit' se može
samo srcem.
naftali is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2015., 20:13   #83
i ako si desničari skrate ruke
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2015., 20:15   #84
Quote:
KRIN1 kaže: Pogledaj post
i ako si desničari skrate ruke
lopovluk nije vezan uz političke opcije.
neki bi htjeli da jest.

onaj tko je lopov
ili sjedi
ili će sjediti
u zatvoru.
naftali is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2015., 20:17   #85


u pravnoj državi.
ne kod nas.
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2015., 20:19   #86
I ja kažem...

stoga,
nasušna je potreba
promjena vlasti.
naftali is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2015., 20:25   #87
i sa karamarkom opet isto
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2015., 10:26   #88
Pitanje je sto je lijevo a sto desno u Hrvatskoj, a sto u jednoj Velikoj Britaniji?
U Hrvatskoj je lijevo: velicanje diktatora, diktature, Golog Otoka, Udbe, pljuvanje po svemu sto ima veze s religijom. Ljudi koji su domoljubi, izvjese hrvatsku zastavu za vrijeme kakvih praznika su ustase i seljacine, etiketira ih se "Rvatima". Osim toga, biti ljevicar u Hrvatskoj znaci govoriti konstantno poslije izgubljenih izbora kako treba zabraniti dijaspori da glasuje, jer da oni ionako nisu pravi Hrvati, a ti isti kad su na vlasti nikad nisu ukinuli to pravo, jer su naravno licemjeri koji to sve opet onda okrenu na svoju stranu.
U Hrvatskoj je desno: velicanje diktatora, jednoga 1941-1945, jednoga u 90-im, iako ova dva ne idu nikako skupa u isti kos ideoloski. Negiranje genocida u Jasenovcu, dizanje ruke u zrak pod odredjenim kutom . Uzvikivanje za "Dom spremni", uz opasku kako je to eto stari hrvatski pozdrav, stariji valjda i od samih Hrvata . Osim toga takvima su puna usta Boga i Crkve, a pozivaju na ubijanje drugih i drukcijih. Svi koji ne misle isto su izdajnici, Jude, isl. I svugdje vrebaju komunjare i Srbi.

Ako usporedimo nase lijevo i desno i neke normalne uljudjene europske zemlje, nema ama bas nikakve slicnosti sa stvarnoscu ovo sto se kod nas servira pod tim pojmovima.

Hrvati su narod duboko iskompleksiran, autodestruktivan, duboko podijeljen, i izgubljen u vremenu i prostoru. Jedini izlaz iz ovog moralnog "Stiksa" je otvaranje pristupa trzistu rada nekim zemljama EU, dakle da jedan dio stanovnistva iseli u druge "normalne" zemlje i tamo se nekako fuzionira. Barem ovi koji su normalniji i koji se jos mogu kako tako uklopiti u neko normalno drustvo, a ove ostale dinosaure komunizma i ustastva-najokorjelije, ostaviti tu i dati im oruzje nek se jos jednom pokolju do kraja i nek zavrse jednom pricu tko je pobjedio a tko nije.
Petar Pan II is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2015., 13:10   #89
Quote:
Saku kaže: Pogledaj post
Sinko zabrijao si zesce. Franjo Tuđman diktator?! U vrijeme diktatora Franceka izlazi "Feral" koji ga blago rečeno blati na najnižoj razini.
Taj list najslobodnije se tiska u "diktaturi" Franje Tuđmana.
Pametnom dosta.
Ima tu još materijala za osporavanje al ne da mi se.
.

Doduse bio je izvrstan umjetnik, slikao je odlicno na maramici. Raritetna vrst likovne umjetnosti.
Petar Pan II is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2015., 19:13   #90
Nema tu lijevi i desni.
Sve je to isto sranje, samo drugo pakovanje.
A to sranje se zove politika i političari.
Mamke is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2015., 20:01   #91
Ja podržavam HDZ i SDP i ne razumijem što je tu neobično?
I imam jedno pitanje, možda mi netko može pomoći. Želio bih postati član i SDP-a i HDZ-a.
Ne znam je li to moguće, da imam valjanu člansku iskaznicu obje stranke istovremeno?
nightin is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2015., 20:04   #92
Quote:
nightin kaže: Pogledaj post
...
I imam jedno pitanje, možda mi netko može pomoći. Želio bih postati član i SDP-a i HDZ-a.
Ne znam je li to moguće, da imam valjanu člansku iskaznicu obje stranke istovremeno?
možeš pupovcu.
on je uvijek u koaliciji
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2015., 20:07   #93
I još jedno pitanje...
Neko vrijeme sam bio nezaposlen, pa sam se zaposlio, a onda mi je kasnila plaća. Sada se malo napokon ustabililo pa imam nešto ušteđevine. Zanima me, na koji način se mogu donirati novci HDZ-u i SDP-u? Može se samo uplatiti na njihov račun? I mogu li uplatiti novac anonimno?
nightin is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2015., 20:19   #94
odnesi precjednici.
ona će znati kako i kamo
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2015., 20:24   #95
Quote:
KRIN1 kaže: Pogledaj post
možeš pupovcu.
on je uvijek u koaliciji
Neozbiljan odgovor na ozbiljno pitanje
Molio bih ozbiljan odgovor na ozbiljno pitanje, ako je ikako moguće
nightin is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2015., 20:25   #96
Quote:
KRIN1 kaže: Pogledaj post
odnesi precjednici.
ona će znati kako i kamo
Neozbiljan odgovor na ozbiljno pitanje
Molio bih ozbiljan odgovor na ozbiljno pitanje, ako je ikako moguće
nightin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2015., 20:51   #97
Baš gledam jednog lika kako kopa po smeću. Ne kužim zašto to radi, zašto si ne nađe posao?
To se događalo i za vrijeme vladavine HDZa i SDPa. Jedini logičan zaključak je slijedeći: ti koji kopaju po smeću su plaćenici koji su plaćeni kako bi situacija u Hrvatskoj, a samim time i trenutno vladajući HDZ ili SDP, ispali loši u očima javnosti.
Tko ih plaća? Po meni, to su ove manje nebitne stranke koje žele svim silama na vlast!
nightin is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 07:12   #98
I lijevi i desni imaju odlicnu strategiju razvoja RH koja daje svoje rezultate, politika zaposljavanja "Deutschland uber alles", demografska politika "Hans und Gretel", itd.

Da ne govorimo o dosljednosti u pridrzavanju toj osnovnoj politici.

Trebalo bi ih nagradivati djevicama svaki mjesec, jedini je problem sto bi po djevice ubrzo mogli ici preko granice zbog nestasice u Hrvatskoj, ali to je sve dio strategije, vjerovali smo im dosad zasto im ne vjerovati i dalje.
__________________
Javnost ne zna da je MOST u 6 resora koje je preuzeo doveo po 3-4 osobe. A ispod je sustav iskadroviran u vrijeme HDZ i SDP vlada. Oni samo probude svoje unutarnje spavače i odmah krenu u akcije. Most nema nikog prethodno kadroviranog, osobe s etiketom MOST-a bore se unutar tromih i promjenama nesklonih struktura , dok naivna javnost nasjeda na spinove da MOST nešto koči. A ti se ljudi bore kao vojnici.
midgetninja is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 10:43   #99
Quote:
midgetninja kaže: Pogledaj post
...
Trebalo bi ih nagradivati djevicama svaki mjesec, jedini je problem sto bi po djevice ubrzo mogli ici preko granice zbog nestasice u Hrvatskoj, ali to je sve dio strategije, vjerovali smo im dosad zasto im ne vjerovati i dalje.
njih nagrađivati s djevicama ?
samo s kartonskim likovima !

dok ne postanu moralni i sposobni
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 11:53   #100
Lijevi i desni su mi u svim sustinskim pitanjima isti. Razlike su kozmeticke i danas su te opcije ljevice i desnice izgubilie smisao.
Adelholzener is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:55.