Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.12.2015., 15:50   #61
Quote:
Bonnie Ann kaže: Pogledaj post
Krepao mi je fen.

Molim one koji su nedavno (do prije godinu-dvije) kupili novi fen da podijele sa mnom ako su s nekim fenom izuzetno zadovoljni, ili još važnije - ako nisu.

p.s. molim one koji su zaustili pohvaliti se da ih još služi fen star trideset godina kupljen u jugi da preskoče, kao i one koji ovo vide kao priliku za dati nam do znanja da oni ne koriste fen već samo prođu prstima kroz kosu i osuše je na zraku. Fala.
Ove godine sam kupila novi Remington fen. Jako sam zadovoljna, najbolji fen dosad, a nisam nikad kupovala neke šrotove. Ima one neke nastavke za feniranje, a koštao je oko 270kn.
__________________
she wants to see with your eyes, she wants to smile with your smile, she wants a nice surprise, every once in a while
stacy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2015., 19:24   #62
Ja preferiram Rowentine fenove. Obicno kupim fen od cca 400 kn pa potraje. Onaj u profi stilu. Svaki dan susim kosu.
FIRST is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2015., 04:00   #63
Quote:
Bonnie Ann kaže: Pogledaj post
Krepao mi je fen.
Pogledaj ovo: http://intl.target.com/p/revlon-pro-...r/-/A-17356011
Luneta is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2015., 10:53   #64
Nadala sam se da će se vas desetak složiti oko jednog modela, da postoji neki must have fen i da neću morati puno razmišljati. Al ajde, hvala svima, izvući ću nešto

Kakva je to četka, vidjela sam okrugle fen četke, čak razmišljam da i to (uz fen) jednog dana kupim (vidjela sam da su upravo u lidlu). Samo, voljela bih probati prvo da ne bacam pare... jel probao tko s tim sušiti?
Bonnie Ann is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2015., 16:03   #65
Sa skoro svim Lidlovim proizvodima ne možeš pogriješiti - mi se sušimo s njihovim fenom Silver Crest - ima ionsku sušenje - star je nekoliko godina i još uvijek radi.
Puknula mu je bila izolacija na kabelu i mislila sam ga baciti kad se počeo dimiti - bio moj susjed koje se vrlo kuži u DIY - lijepo je cvaknio oko 5 cm kabela (bilo je puknuto uz sam uređaj), prespojio ...
Sad je kabel malo kraći - ja se nećkala ispočetka, ali ako ga je on upalio val ću i ja ... i eto, 6 mj. nakon popravka on još uvijek radi. Mashala

Četke za feniranje - tu nema pravih savjeta.
Ja sam bila zadovoljna dok sam imala veliku Avonovu okruglu četku - ipak me malo čupkala jer metalni dio nije dobro sjeo uz plastični dio i upetljevala mi se kosa.
I onda sam otkrila Macadamiu - imam i zelenu, ali ovu četku obožavam.
Iako je za raščešljavanje, ja se malo s njom i isfeniram - četka s prirodnim dlakama od vepra.
Eh, sad bi i njihovu najveću okruglu za feniranje - 240 kn (po mogućnosti - na izvol'te )
U biti - sve mi se sviđa ...
wendy01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2015., 11:39   #66
sad se više mažem, festivno, pa koristim primer dosta. čudo je tony moly jaje, već sam ga spominjala. skroz malo stavim i lice glatko i ujednačeno ko beblje, savršeno se ostalo stavi.

šta vi stavlajte za tu svrhu?
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2015., 12:54   #67
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
sad se više mažem, festivno, pa koristim primer dosta. čudo je tony moly jaje, već sam ga spominjala. skroz malo stavim i lice glatko i ujednačeno ko beblje, savršeno se ostalo stavi.

šta vi stavlajte za tu svrhu?
Ja ništa baš u tu primer svrhu.
Hidratantna krema i tekući puder s lifting efektom.
I dobro mi.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2015., 13:14   #68
Primer sam otkrila prije dvije godine i koristim ga samo u spesl prilikama.
Lorealov mi nije nista valjao dok mi je Garnierov super jer je pjenast.
Maca. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2015., 16:34   #69
ja koristim balein teint perfection, mislim da je slican bluru, a jeftiniji.
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2015., 02:32   #70
Prije nego mi je misteriozno nestala, imala sam ghd četku za feniranje i bila mi je super jedino što treba izabrat veličinu u skladu s gustoćom/dužinom kose. Ja sam uzela 4 jer sam imala jako dugu kosu, ali mislim da bi bilo bolje da sam uzela manju da mi je lakše fenirat
Kad bi ponovo kupovala mislim da bih uzela neku paddle brush, iako stvarno se rijetko feniram pa ne znam
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2015., 18:58   #71
primjetila sam da se jako puno žena ne šminka, pogotovo vani. nemam pojma zašto?
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2015., 23:56   #72
ne da im se?
__________________
Sin valor.
moment is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2015., 11:14   #73
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
sad se više mažem, festivno, pa koristim primer dosta. čudo je tony moly jaje, već sam ga spominjala. skroz malo stavim i lice glatko i ujednačeno ko beblje, savršeno se ostalo stavi.

šta vi stavlajte za tu svrhu?
Jaje!:klap: Bankrotirat ću Ne stavljam nikakve primere, smeta mi previše slojeva svega, ali sad me zanima to jaje.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2015., 11:44   #74
Orak, ako može malo više o tom jajetu?


Ne znam gdje si pisala, ne nalazim baš puno recenzija na netu.
__________________
she wants to see with your eyes, she wants to smile with your smile, she wants a nice surprise, every once in a while
stacy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2015., 12:14   #75
a ha, jaje. pa to je kao super fino gletanje, ne znam bolje objasnit.
al to mi je prvi ikad primer tako da vjerojatno i drugi rade istu stvar.

e sad, ja sam jako zajebana s tim smetanjima na koži, zato mi je maksimum bb stavit, eventualno malo mineralnog u prahu, al ovo me ne smeta. nije zacementiran osjećaj. to kad nije ljeto, kad je ništa ne koristim.

onako je svilenkasto viskozno, a napravi da je koža ful glatka i ujednačena, pokrije pore, sitne bore, ujednačeno je vlažna i masna, čak ju malo možda i posvijetli, al to nisam sigurna. uglavnom, kao dobro preparirano platno bude. puder ili bb gore bolje izgledaju.
samo ja i nemam neke velike probleme a još manje zahtjeve, pa to sve uzet s rezervom.

pakiranje je fora al ovo sve gore je prazno, da se ne razočarate. možete u to posadit biljčicu, to im je neki marketinški štos.

Zadnje uređivanje Orak : 29.12.2015. at 12:24.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2015., 12:23   #76
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
primjetila sam da se jako puno žena ne šminka, pogotovo vani. nemam pojma zašto?
imamo na poslu jednu damu koja se "ne šminka" i izgleda jako dobro.
I na nekom druženju veli joj jedna curička - joooj kad bih ja tako dobro izgledala bez šminke...
A veli joj dama - da znate koliko je šminke potrošeno za taj izgled "bez šminke"...
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2015., 12:27   #77
ja obožavam primer, samo se držim svog ko' pijan plota i ne eksperimentiram više. i fiksator isto.

a neki dan sam skužila da otkad se šminkam hc tutto completo za razne prilike, manje se šminkam po danu. kud mi nije nešto zabavno, kud mi se ne da. jučer sam zalutala u bipu i u pokušaju da se utješim izašla s catrice rumenilom i nekakvim highliterom u olovci. pretpostavljam da je ovo drugo bezveze.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2015., 12:29   #78
Hvala Orak!

Proučit ću još na netu, pa ću razmislit. Ne koristim primere, tak da nisam još probala ni ove koji se nude kod nas. Možda da krenem od nekog lokalnog.
__________________
she wants to see with your eyes, she wants to smile with your smile, she wants a nice surprise, every once in a while
stacy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2015., 13:01   #79
Quote:
Dlapek kaže: Pogledaj post
imamo na poslu jednu damu koja se "ne šminka" i izgleda jako dobro.
I na nekom druženju veli joj jedna curička - joooj kad bih ja tako dobro izgledala bez šminke...
A veli joj dama - da znate koliko je šminke potrošeno za taj izgled "bez šminke"...

to je ideal, taj no makeup izgled ali ove ne izgledaju tako nego baš loše, kao da im nije stalo
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2015., 14:42   #80
Quote:
stacy kaže: Pogledaj post
Hvala Orak!

Proučit ću još na netu, pa ću razmislit. Ne koristim primere, tak da nisam još probala ni ove koji se nude kod nas. Možda da krenem od nekog lokalnog.
pa da.
evo, danas sam samo to čudo stavila i korektor na kapilare neke. plus lagano konture i neki lajt smoki. odlično izgleda. skroz prirodno bešminkno.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:23.