Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.06.2016., 11:47   #21
Quote:
Rok kaže: Pogledaj post
Smijao bih se mjesec dana da Milanović sretne Karamarka u Saboru i pita ga " I, jesi sastavio Vladu?"

Kakva pobjeda - pa da i mali Zoka konačno nekom može spustit
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Old 17.06.2016., 11:51   #22
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Kako su gramzivost i idiotizam uništili HDZ za vjeke vjekova.
Sad opet runda njonjavog koji će likovati 4 godine.
Za Zokija sam čula svakakve uvrede, ali da je njonjav nikad.
Ili očekuješ Jandrokovića?
KatarinaRi is offline  
Old 17.06.2016., 11:52   #23
Moj dojam je, da HDZovci još nisu svjesni što se upravo događa.

Realno, ni smjena Karamarka i dolazak Plenkovića bi spasio HDZ.

HDZ se treba na novo izmisliti i to na svim razinama i sredinama.
DJTcro is offline  
Old 17.06.2016., 11:55   #24
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Moj dojam je, da HDZovci još nisu svjesni što se upravo događa.

Realno, ni smjena Karamarka i dolazak Plenkovića bi spasio HDZ.
Neće smijeniti Karamarka prije novih izbora...ako tada rezultat bude nemogućnost sastavljanja vlade, Karamarko leti, (a možda i Zoki iz istog razloga ) nova vodstva - novi smjer... hmmm
MytByte is offline  
Old 17.06.2016., 11:55   #25
Quote:
walkman800 kaže: Pogledaj post
Kakva pobjeda - pa da i mali Zoka konačno nekom može spustit
Ako sdp inicijativa oko raspustanja sabora ima 80 glasova zasto se ide na izbore ako po vecini iste dobija sdp, pa ce ionako most morati sa njima sa sdp u koaliciju a ne sa hdz..jer ako se prica oko ustede novaca a izbori kostaju cemu sve to ako sada sdp ima sa ostalima 80 glasova i da pokusa sastavit vladu sa svima koji su mu dali
glasove..jer hdz nije skupio 76 a sdp ima 80..ili je razlog izbora sto most ne zeli milanovica za premijera ili se sdp nada da pokusa dobiti vise mandata nego na proslim izborima pa da ne ide sa mostom..koja je stvar ustvari izbora a u vise navrata je hdz izjavljivao da ce poluciti jos bolji rezulltat tako da im nece trebati vise most za novu vladu u kojoj ce oni voditi glavnu rijec
__________________
...
ivan.iv is offline  
Old 17.06.2016., 11:56   #26
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Moj dojam je, da HDZovci još nisu svjesni što se upravo događa.

Realno, ni smjena Karamarka i dolazak Plenkovića bi spasio HDZ.
Kasno im je za Plenkovica, drzali su covjeka u pripizdini Briselu, samo da je dalje od njih , da im ne stvara konkurenciju, a on je jedan od najboljih ljudi koje HDZ ima.
Inace i druge se europske stranke tako ponasaju kad zele nekog "sklonit" iz zemlje, pa mu daju "važne" zadatke u Briselu.
RayBan is offline  
Old 17.06.2016., 11:56   #27
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Moj dojam je, da HDZovci još nisu svjesni što se upravo događa.

Realno, ni smjena Karamarka i dolazak Plenkovića bi spasio HDZ.

HDZ se treba na novo izmisliti i to na svim razinama i sredinama.
Nisam sigurna da se ne bi spasili s Plenkijem pogotovo ako izbori budu nakon ljeta. Do onda ljudi zaborave ovaj cirkus, Zoki se usere jos koji put izjavom koju ovi prenapušu i evo sranja.
KatarinaRi is offline  
Old 17.06.2016., 11:57   #28
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Moj dojam je, da HDZovci još nisu svjesni što se upravo događa.
Realno, ni smjena Karamarka i dolazak Plenkovića bi spasio HDZ.
HDZ se treba na novo izmisliti i to na svim razinama i sredinama.
Poslije izbora neka rade što hoće, do tada navijam da ih vodi Karamarko.
__________________
Sainz on Perez: "The stewards should have a look at that. He was intimidating me a lot.”.
FranKrsto is offline  
Old 17.06.2016., 12:00   #29
Quote:
ivan.iv kaže: Pogledaj post
Ako sdp inicijativa oko raspustanja sabora ima 80 glasova zasto se ide na izbore ako po vecini iste dobija sdp, pa ce ionako most morati sa njima sa sdp u koaliciju a ne sa hdz..jer ako se prica oko ustede novaca a izbori kostaju cemu sve to ako sada sdp ima sa ostalima 80 glasova i da pokusa sastavit vladu sa svima koji su mu dali
glasove..jer hdz nije skupio 76 a sdp ima 80..ili je razlog izbora sto most ne zeli milanovica za premijera ili se sdp nada da pokusa dobiti vise mandata nego na proslim izborima pa da ne ide sa mostom..koja je stvar ustvari izbora a u vise navrata je hdz izjavljivao da ce poluciti jos bolji rezulltat tako da im nece trebati vise most za novu vladu u kojoj ce oni voditi glavnu rijec
Pa tko bi lud sa ovim Mostovcima, trebaju izbori da se sve to rascisti i razbistri, samo se bojim da Sincic ne zamjeni Most, to bi tek bio show program...valjda nece.
RayBan is offline  
Old 17.06.2016., 12:03   #30
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Moj dojam je, da HDZovci još nisu svjesni što se upravo događa.

Realno, ni smjena Karamarka i dolazak Plenkovića bi spasio HDZ.

HDZ se treba na novo izmisliti i to na svim razinama i sredinama.
Upravo je HDZ na svim razinama i u svim sredinama monolitan, i vidjet ces da nece bas nista izgubiti.

Oni po defaultu imaju 200.000 clanskih glasova + 600.000 glasova obitelji clanova, i s te pozicije svejedno je jel Karamarko ili Plenkovic ili Tito ili Mao Ce Dong - oni kao Borg odluce tko ce ih voditi i tako se drze.

Najgore sto se moze dogoditi je da ne formiraju Vladu nakon izbora, a to je samo vrh piramide.

Piramida pocinje na lokalnoj razini, gdje su stranke tek ucvrscene radi male izlaznosti i tamo se odvija najveci dio uhljebljivanja - po opcinama, gradovima, zupanijama, bolnicama, skolama, vrticima, komunalnim poduzecima, nadzornim odborima itd. (vrijedi za sve stranke).

Garantiram isti broj mandata za HDZ, kao sto je i SDP nakon katastrofalne Vlade ulovio isti broj mandata na malo drukcijem formatu glasaca.

U Hrvatskoj se dugo vremena nece nista promijeniti...
__________________
"Tako, tako sam umoran, i cekam valove, valove mora..."
Aubrigo is offline  
Old 17.06.2016., 12:03   #31
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Kako su gramzivost i idiotizam uništili HDZ za vjeke vjekova.
Sad opet runda njonjavog koji će likovati 4 godine.
Nitko više nije siguran da će moći četiri godine likovat. Jednom kad se počne prakticirati rušenje vlade prije isteka mandata, teško je tu praksu prekinut.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Old 17.06.2016., 12:05   #32
Puhovski veli da bi izbori u srpnju štetilo SDPu, jer njegovo biračko tijelo je na ljetovanju.

Što mislite kome izbori u srpnju više odgovara? Ljevici ili desnici?
DJTcro is offline  
Old 17.06.2016., 12:05   #33
Quote:
RayBan kaže: Pogledaj post
Pa tko bi lud sa ovim Mostovcima, trebaju izbori da se sve to rascisti i razbistri, samo se bojim da Sincic ne zamjeni Most, to bi tek bio show program...valjda nece.
Ja se iskreno nadam prolasku bilo koje treće opcije (pa i redikula iz Živog zida) samo da i dalje gledam KPJ kako se koprcaju, pa možda i slože koaliciju kako bi "spasili Hrvatsku".
Nakon čitavog ovog cirkusa, želim im da cirkus ide dalje
__________________
Where all think alike, no one thinks very much.
miss daisy is offline  
Old 17.06.2016., 12:07   #34
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Puhovski veli da bi izbori u srpnju štetilo SDPu, jer njegovo biračko tijelo je na ljetovanju.

Što mislite kome izbori u srpnju više odgovara? Ljevici ili desnici?
Ljevici, dok su rane svježe.
Onako na prvu.
KatarinaRi is offline  
Old 17.06.2016., 12:07   #35
Quote:
Winter Snake kaže: Pogledaj post
Čekam sljedeći imbecilni potez. Ići na izbore sa Karamarkom na čelu stranke.
Navijam za takav potez pa da im Most uzme velik dio glasača.
Kogaogd HDZ bude stavio na čelo ja ću glasati za MOST.

Osim ako eventualno stave Plenkovića ili Granića.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Old 17.06.2016., 12:09   #36
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Ljevici, dok su rane svježe.
Onako na prvu.
Da zivimo u normalnoj demokraciji - da. Posto to nije slucaj - svejedno
__________________
"Tako, tako sam umoran, i cekam valove, valove mora..."
Aubrigo is offline  
Old 17.06.2016., 12:10   #37
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Kogaogd HDZ bude stavio na čelo ja ću glasati za MOST.

Osim ako eventualno stave Plenkovića ili Granića.
Di si sad izvadio Granića...
DJTcro is offline  
Old 17.06.2016., 12:11   #38
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Puhovski veli da bi izbori u srpnju štetilo SDPu, jer njegovo biračko tijelo je na ljetovanju.

Što mislite kome izbori u srpnju više odgovara? Ljevici ili desnici?
Načelno desnici, ali ne u ovoj situaciji. Prevelik je teret Karamarka da se to neće odraziti na rezultat. SDP želi izbore što prije da iskoristi ovaj momentum i da ne da vremena HDZu da skine Karamarka i stavi nekog novog, elokventnog i simpatičnog jer se onda sve mijenja.
HDZ već razmatra tu opciju i bilo bi im pametno da to odrade najkasnije mjesec dana prije izbora, jedino tako mogu očekivati dobar rezultat na izborima, ako krenu sa Karamarkom u izbore doživjet će kataklizmu. Bolje da ga smijene prije, nego poslije.
Kexx is offline  
Old 17.06.2016., 12:12   #39
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Kogaogd HDZ bude stavio na čelo ja ću glasati za MOST.

Osim ako eventualno stave Plenkovića ili Granića.
Ajde majketi ja ti platim ljetovanje za izbore.
Biraj... Santorini, Ibiza, Korzika.
KatarinaRi is offline  
Old 17.06.2016., 12:12   #40
Quote:
MytByte kaže: Pogledaj post
Neće smijeniti Karamarka prije novih izbora...ako tada rezultat bude nemogućnost sastavljanja vlade, Karamarko leti, (a možda i Zoki iz istog razloga ) nova vodstva - novi smjer... hmmm
Teško da će Zoki letjet izgubi li SDP. Nije ni na zadnjim izborima letio.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:00.