Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.06.2017., 08:20   #101
bio u prvom sazivu Sabora a??

Znači znamo di je bio devedesetprve Koliko je ovih visokopozicioniranih iz domoljubn stranke imalo pametnija posla tih godina.

I koje su točno njegove kvalitete za bit gradonačelnik?? U stvari koje točno karakteristike treba imat za bit gradonačelnica-gradonačelnik??
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.

Zadnje uređivanje Cuka : 04.06.2017. at 08:39.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 08:51   #102
Quote:
spalatina-nyc kaže: Pogledaj post
ali je HDZ i to za mene je neprihvatljiva opcija da mu dam svoj glas
Naravno da ne moraš odgovoriti - ali koja/koje "opcije" bi ti, konkretno danas i konkretno u Splitu, bile prihvatljive?
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
U stvari koje točno karakteristike treba imat za bit gradonačelnica-gradonačelnik??
Osim uobičajenoga skupa osobina koje bi trebao imati svatko tko se bavi politikom kao koćikm dobrom, konkretno gradonačelnik mora biti dorastao dvama dijelovima svoga posla: radnome i paradnom.

U radnome dijelu gradonačelnik mora biti sposoban voditi sustav - ustrojiti mrežu kompetentnih suradnika koji će upravljati gradom i to kao samohodna cjelina, a ne kao one man show. U tome smislu najveća Krstulovićeva legitimacija je upravo ono čemu se pokušavaju izrugivati: ne samo da je Meštrovićevu galeriju "podigao" i umjetnički i poslovno, nego je ta razina održana i nakon njegova odlaska.

U paradnome dijelu - protokolarnome - potrebne kompetencije valjda nije potrebno nabrajati, kao ni razglabati o tome ima li ih Krstulović ili nema.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 11:42   #103
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
bio u prvom sazivu Sabora a??
Znači znamo di je bio devedesetprve Koliko je ovih visokopozicioniranih iz domoljubn stranke imalo pametnija posla tih godina.
Od svibnja 1990. je u saboru.

Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
I koje su točno njegove kvalitete za bit gradonačelnik?? U stvari koje točno karakteristike treba imat za bit gradonačelnica-gradonačelnik??
Zna, pristojan, tolerantan, strpljiv, radišan, uspješan voditelj i organizator posla, pošten, obiteljski čovjek, nema poroka, aktivan u sportu......još nešto?
Da, član HDZ od 1989. Mana, zar ne'
Trebalo je imat živaca pa istrpit što mu je sve Kerum izgovorio, prijetio i a aksnije još imao obraza tvrditi da tonska snimka laže (jer je rekao potpuno drugo od onog što se čuje na snimci)

Quote:
spalatina-nyc kaže: Pogledaj post
U ako mislis na Kerumovu izjavu o sexualnoj orjentaciji gosp.Opare ,to mi je nevazno ,da je isao na vjeronauk opet moguce ,meni manje bitno .Ne genaralizitam nista imam svoj stav o HDZ -u i pravo na svoje misljenje .O neznanju nebih i nema potrebe .
Nije nevažno jer se cijela rasprava o tome koje su to osobine koje budući gradonačelnik treba imati svele na Kerumove budalaštine i laži. Bacia je baketinu i mnogi se vataju na nju umjesto da takav izljev mržnje i nasilja i laži se jednostavno osudi kao neprihvatljiv oblik komuniciranja.

Quote:
spalatina-nyc kaže: Pogledaj post
Gosp.Opara je splicanin i fin covjek,zao mi je sta je izlozen ovakom prostacenju i vrijedanju od protukandidata , ali je HDZ i to za mene je neprihvatljiva opcija da mu dam svoj glas .I on i Kerum su podjednako losi ,tako da danas Split svakako tone .
Totalno je svejedno ko ce vodit ovaj grad ,nece biti nista bolje .(IMHO)
Ponavljam d aje pravo na različitost političkog mišljenja jedno od temeljnih prava. I zato kad govoriš da su jednako loši, i kad vidim da ti je HDZ mrzak, onda znam da se radi o predrasudama. A ne o činjenicama.
HepokS2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 20:46   #104
Quote:
HepokS2 kaže: Pogledaj post
Od svibnja 1990. je u saboru.



Zna, pristojan, tolerantan, strpljiv, radišan, uspješan voditelj i organizator posla, pošten, obiteljski čovjek, nema poroka, aktivan u sportu......još nešto?
Da, član HDZ od 1989. Mana, zar ne'
Trebalo je imat živaca pa istrpit što mu je sve Kerum izgovorio, prijetio i a aksnije još imao obraza tvrditi da tonska snimka laže (jer je rekao potpuno drugo od onog što se čuje na snimci)



Nije nevažno jer se cijela rasprava o tome koje su to osobine koje budući gradonačelnik treba imati svele na Kerumove budalaštine i laži. Bacia je baketinu i mnogi se vataju na nju umjesto da takav izljev mržnje i nasilja i laži se jednostavno osudi kao neprihvatljiv oblik komuniciranja.



Ponavljam d aje pravo na različitost političkog mišljenja jedno od temeljnih prava. I zato kad govoriš da su jednako loši, i kad vidim da ti je HDZ mrzak, onda znam da se radi o predrasudama. A ne o činjenicama.


O kakvim predrasudama ?
Jel Sanader HDZ osudivan ?Zasto je Karamarko dao ostavku ?Celni ljudi te stranke .HM koliko ja znam to su cinjenice jel ?
Ispravi me ako grijesim pls ,ako ne nema potrebe

Mislim da bilo koji gradanin s dva zrna u glavi ne obazire se na Kerumove gluposti i vrijedanje jer s njim mozes samo na njegovom nivou a to je porazavajuce i nadam se da ce se ispricat gosp.Opari i javnosti zbog svojih ispada .
Evo koliko vidim HDZ ce pobjedit u Splitu ajmo vidit sta ce naparvit .
__________________
Zbog jedne ljubavi s kojom se rodimo .....
Zloba je neograničeno oružje ograničenih ljudi!

Zadnje uređivanje spalatinaS : 04.06.2017. at 20:57.
spalatinaS is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 20:54   #105
[QUOTE=Lord Byron;64160437]Naravno da ne moraš odgovoriti - ali koja/koje "opcije" bi ti, konkretno danas i konkretno u Splitu, bile prihvatljive?

Mozda Pametno meni jedina privatljiva opcija ali vecina mojih sugradana ne misli tako ...
__________________
Zbog jedne ljubavi s kojom se rodimo .....
Zloba je neograničeno oružje ograničenih ljudi!
spalatinaS is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 22:41   #106
Ovaj se ne može prestat radovat.

Već pola sata obećaje a realizacija će biti nula bodova.
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 22:43   #107
http://www.index.hr/black/clanak/fot...ta/974765.aspx

Prva dama

Quote:
Daniela Marasović Krstulović Splićanima je poznata kao liječnica-internistica, subspecijalistica reumatologinja i klinička imunologinja u Kliničkom bolničkom centru Split, te docentica na Medicinskom fakultetu u Splitu.
Daniela i Opara zajedno su već trideset godina i imaju troje djece. Anđela, Dujam i Marta danas su pratili roditelje na glasanje i rado pozirali fotoreporeterima.

Danielu Marasović Krstulović Splićani opisuju kao samozatajnu liječnicu koja ne voli nepotrebne medijske istupe, a ona često naglašava da joj je obrazovanje nje i djece najvažnija stvar na svijetu.

Nova prva dama Splita je velika je zaljubljenica u kazalište, ali i u rock glazbu, te ju se često može vidjeti na rock koncertima, kao i na plivanju i trčanju.
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 00:23   #108
Quote:
spalatina-nyc kaže: Pogledaj post
O kakvim predrasudama ?
Jel Sanader HDZ osudivan ?Zasto je Karamarko dao ostavku ?Celni ljudi te stranke .HM koliko ja znam to su cinjenice jel ?
Ispravi me ako grijesim pls ,ako ne nema potrebe

Mislim da bilo koji gradanin s dva zrna u glavi ne obazire se na Kerumove gluposti i vrijedanje jer s njim mozes samo na njegovom nivou a to je porazavajuce i nadam se da ce se ispricat gosp.Opari i javnosti zbog svojih ispada .
Evo koliko vidim HDZ ce pobjedit u Splitu ajmo vidit sta ce naparvit .
O predrasudama koje sama navodiš. kakve veze imaju azndjih godina Andro s jedne i Sanader i Karamarko s druge strane? Nikakve. Andro je davno razdvojio svoj stranački put sa Sanaderom, a sa Karamarkom ga nikad nije ni imao.
Slušam genijalce koji kažu "to je Kerumov stil". Znači ako je normalno da naiđeš na ulici kretena koji tuče dijete da nečeš reagirati jer je eto to nasilnik kao i inače i on to radi pod normalno.
A smeta ti Andro i onda mu se podmeću laži.
I onda se jošžalite na dvostruke kriterije. A sami ih primjenjujete. Umjesto da napišete, janso i nedvosmisleno da se takve Kerumove izjave moraju osuditi. I to iz svih racionalnih političkih opcija. Za ekstremiste je to normalno. Za normalne nije. Ni prihvatljivo. Nama, kao društvu i državi, teško će biti bolje dok se nasilje opravdava i praktički potiče.
HepokS2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 07:34   #109
Quote:
HepokS2 kaže: Pogledaj post
O predrasudama koje sama navodiš. kakve veze imaju azndjih godina Andro s jedne i Sanader i Karamarko s druge strane? Nikakve. Andro je davno razdvojio svoj stranački put sa Sanaderom, a sa Karamarkom ga nikad nije ni imao.
Slušam genijalce koji kažu "to je Kerumov stil". Znači ako je normalno da naiđeš na ulici kretena koji tuče dijete da nečeš reagirati jer je eto to nasilnik kao i inače i on to radi pod normalno.
A smeta ti Andro i onda mu se podmeću laži.
I onda se jošžalite na dvostruke kriterije. A sami ih primjenjujete. Umjesto da napišete, janso i nedvosmisleno da se takve Kerumove izjave moraju osuditi. I to iz svih racionalnih političkih opcija. Za ekstremiste je to normalno. Za normalne nije. Ni prihvatljivo. Nama, kao društvu i državi, teško će biti bolje dok se nasilje opravdava i praktički potiče.


Opet ti u kupe ja u spade .Sta ima sa Sanaderom i Karamarkom ?pa ima zajednicku ideologiju HDZ-a ,jel bave se politikom ,pripadnici su iste stranke. ..Meni su to cinjenice tebi predrasude .
Meni ne smeta ni gosp.Opara ni Kerum ,u mom zivotu se nista nece prominit ko god da je lokalni setif u Splitu .
A usporedivat fizicko nasilje nad djecom i beljezganje poplupismenog redikula davanje za primjer kao dvostrukih mjerila ,meni je neusporedivo .
No, kao sto rekoh vidit cemo sta ce HDZ- ov kandidat fetivi Splicanin ucinit za Split .
__________________
Zbog jedne ljubavi s kojom se rodimo .....
Zloba je neograničeno oružje ograničenih ljudi!
spalatinaS is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 08:25   #110
Quote:
spalatina-nyc kaže: Pogledaj post
Opet ti u kupe ja u spade .Sta ima sa Sanaderom i Karamarkom ?pa ima zajednicku ideologiju HDZ-a ,jel bave se politikom ,pripadnici su iste stranke. ..Meni su to cinjenice tebi predrasude .
Meni ne smeta ni gosp.Opara ni Kerum ,u mom zivotu se nista nece prominit ko god da je lokalni setif u Splitu .
A usporedivat fizicko nasilje nad djecom i beljezganje poplupismenog redikula davanje za primjer kao dvostrukih mjerila ,meni je neusporedivo .
No, kao sto rekoh vidit cemo sta ce HDZ- ov kandidat fetivi Splicanin ucinit za Split .
Procesi političkih promjena su trajne prirode. Tako da ni Tuđmanov HDZ ni Sanaderov HDZ a još manje Karamarkov HDZ nemaju puno bliskosti između sebe. Tuđman je vodio politiku nacionalnog pomirenja te obrane i stvaranja države. Sanader je vodio politiku samo za sebe i svoje prijatelje, dok je Karamarko ograničenih kapaciteta kakvih je već vodio svoju politiku koja i nije mogla dugo trajati. isto ime tranke, puno sličnih ljudi (jedino je Njonjo stalnica), a toliko različiti.
Možda će ti se činiti suludim, ali Andro će za nekoliko godina biti ne samo kandidat nego i predsjednik HDZ-a. Takav HDZ će biti najbliži izvornom HDZ-u, stranci centra s jakom i patriotskom i međunarodnom politikom.

Uistinu mi je žao što ne možeš shvatiti moju usporedbu. Kerum je, pored brojnih aktivnosti u svojim firmama upitne zakonitosti,krenuo s vrijeđanjem i lažima koja imaju sva obilježja kaznenog djela. U tom ti smislu želim reći da su, i to posebno oni, s pozicije lijevog političkog spektra trebali osuditi Kerumove izjave kao necivilizirane, neprihvatljive, nemoralne i nedostojne osobe koja sudjeluje u političkoj borbi za mjesto gradonačelnika Splita.
Zamisli se kako bi reagirala da je tako nešto rekao za Marijanu Puljak.
O tome se radi: o nastojanjima da grad bude primjer civilizacijskog ponašanja, a ne paradigma za divljaštvo i bezobrazluk pod lažnom etiketom Vlaji vs Fetivi koja je samo priglupi, žalosni i štetni nastavak Mesićeve politike detuđanizacije.
HepokS2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 09:26   #111
Quote:
HepokS2 kaže: Pogledaj post
Možda će ti se činiti suludim, ali Andro će za nekoliko godina biti ne samo kandidat nego i predsjednik HDZ-a. Takav HDZ će biti najbliži izvornom HDZ-u, stranci centra s jakom i patriotskom i međunarodnom politikom.
Dušice, malo je kasno za hdz da ide glumit domoljubnu stranku, u njih je domoljublje odavno sinonim za krađu i kriminal. A naš fini i uvik počešljani Andro će ka i svaka dobro odgojena marioneta radit ono šta tata kaže.
fany straccione is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 10:04   #112
a) Sinoćnji Oparin govor me smučio negdje na pola, previše je to mudrijašenja za moje pojmove (a ni malo kratko, jezgrovito, pamtljivo). Tako otprilike i predsjednica govori, a ja redovito prebacujem na druge kanale.

b) Ne pamtim kad sam ovoliko bio ravnodušan i neveseo nakon izbora. A pobijedio je kandidat za kojeg sam glasao.

c) Ono u što možemo biti sigurni, Split je nakon nekog vremena dobio gradonačelnika "od ugleda, izgleda i prežence".

d) Sad bi čovjek napokon trebao dobiti i priliku da napravi štogod, da pokaže koji su mu dometi. I ja mu najiskrenije želim da uspije.
Ove mu je izbore dobio HDZ, a ja želim da na idućim izborima mogu dati glas nekome tko je sam zaslužio ponovni izbor. Ako će to biti Opara, meni neće smetati.

e) Kerum je svoju šansu imao. Ali ju je prokockao. I "prokockao".
Clark is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 10:09   #113
Quote:
HepokS2 kaže: Pogledaj post
Procesi političkih promjena su trajne prirode. Tako da ni Tuđmanov HDZ ni Sanaderov HDZ a još manje Karamarkov HDZ nemaju puno bliskosti između sebe. Tuđman je vodio politiku nacionalnog pomirenja te obrane i stvaranja države. Sanader je vodio politiku samo za sebe i svoje prijatelje, dok je Karamarko ograničenih kapaciteta kakvih je već vodio svoju politiku koja i nije mogla dugo trajati. isto ime tranke, puno sličnih ljudi (jedino je Njonjo stalnica), a toliko različiti.
Možda će ti se činiti suludim, ali Andro će za nekoliko godina biti ne samo kandidat nego i predsjednik HDZ-a. Takav HDZ će biti najbliži izvornom HDZ-u, stranci centra s jakom i patriotskom i međunarodnom politikom.

Uistinu mi je žao što ne možeš shvatiti moju usporedbu. Kerum je, pored brojnih aktivnosti u svojim firmama upitne zakonitosti,krenuo s vrijeđanjem i lažima koja imaju sva obilježja kaznenog djela. U tom ti smislu želim reći da su, i to posebno oni, s pozicije lijevog političkog spektra trebali osuditi Kerumove izjave kao necivilizirane, neprihvatljive, nemoralne i nedostojne osobe koja sudjeluje u političkoj borbi za mjesto gradonačelnika Splita.
Zamisli se kako bi reagirala da je tako nešto rekao za Marijanu Puljak.
O tome se radi: o nastojanjima da grad bude primjer civilizacijskog ponašanja, a ne paradigma za divljaštvo i bezobrazluk pod lažnom etiketom Vlaji vs Fetivi koja je samo priglupi, žalosni i štetni nastavak Mesićeve politike detuđanizacije.


Jopet ti ... .Ajme neda mi se..jel se mozemo slozit da se ne slazemo i sve 5 ! Ti volis HDZ ja ne .Evo dobio si gradonacelnika svoga prijatelja pa uzivaj .

JA ovako gledam: svi kandidati HDZ su (Puljic Kuret >>)nesican se drugih nisam bila tu su od( 96-2011) al ova dva su mi znana , napravili za split jedno NISTA /
Sanader ,Karamarko ,Kutle ne treba ni sponjiat sta su napravili ovoj napacenoj zemlji ,pripadnici su iste skupine skracenog naziva HDZ.

Gospoda Puljak na uvrede vjerovatno bi postupila kao i gosp.Opara.' Necu komentirat izajeve Keruma '',jer se ne zeli spustat na njegovu razinu primitivne komunikacije .
Tudmana nebi komentirala jer je pokojni ,bila su neka druga vremena ,tada je izgledalo da je najbolja opcija ,jel moglo drugacije ...hm neznam

Danas imamo Gosp. Plenkovica (pripadnika skupine HDZ) ,finog, kulturnog, obrazovanog covjeka ,koji stiti plagijatora dok vrhunskog svijeski poznatog naucnika tjera iz zemlje. Posrnulog privrednika spasava na racun poreznih obveznika ove prezaduzene zemlje .
Politikom se ne opterecujem i nema izravan impakt na moj zivot ,ali kao i svaki gradananin zelim dobro gradu i drzavi kojoj zivim .Ne ,HDZ nije moj izbor dobili su povjerenje mojih sugradana pa cemo vidjet sta ce napravit .

Kako ja gledam kroz povjest HDZ i nihovog vodstva do danas ,svesrdno i cvrsto su vodili i vode ovu zemlju u propast .( ni druge stranke nisu se pokazale bolje da se razumimo )tako iskreno nemam za sta im dat kredit ni glorificirat njihov rad .

I pozdravit cu te sada s nadom se da si u pravu! Da ce gosp.Opara napravit Cudo na lokalnoj a onda i na nacinalnoj razini ,i da ce nasa djeca zivit u blagostanju,da ce Splicko i Hr sveucilista doc na razinu Ivy League colleges ,da ce proizvodnja rasti ,ekonomija opcenito cvasti stopa nezaposlenosti bit 5%..,Hrvatska biti raj na zemlji ...
__________________
Zbog jedne ljubavi s kojom se rodimo .....
Zloba je neograničeno oružje ograničenih ljudi!
spalatinaS is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 21:57   #114
Quote:
spalatina-nyc kaže: Pogledaj post
Jopet ti ... .Ajme neda mi se..jel se mozemo slozit da se ne slazemo i sve 5 ! Ti volis HDZ ja ne .Evo dobio si gradonacelnika svoga prijatelja pa uzivaj .
Slažem se.

Quote:
spalatina-nyc kaže: Pogledaj post
JA ovako gledam: svi kandidati HDZ su (Puljic Kuret >>)nesican se drugih nisam bila tu su od( 96-2011) al ova dva su mi znana , napravili za split jedno NISTA /
Sanader ,Karamarko ,Kutle ne treba ni sponjiat sta su napravili ovoj napacenoj zemlji ,pripadnici su iste skupine skracenog naziva HDZ.

Gospoda Puljak na uvrede vjerovatno bi postupila kao i gosp.Opara.' Necu komentirat izajeve Keruma '',jer se ne zeli spustat na njegovu razinu primitivne komunikacije .
Tudmana nebi komentirala jer je pokojni ,bila su neka druga vremena ,tada je izgledalo da je najbolja opcija ,jel moglo drugacije ...hm neznam

Danas imamo Gosp. Plenkovica (pripadnika skupine HDZ) ,finog, kulturnog, obrazovanog covjeka ,koji stiti plagijatora dok vrhunskog svijeski poznatog naucnika tjera iz zemlje. Posrnulog privrednika spasava na racun poreznih obveznika ove prezaduzene zemlje .
Politikom se ne opterecujem i nema izravan impakt na moj zivot ,ali kao i svaki gradananin zelim dobro gradu i drzavi kojoj zivim .Ne ,HDZ nije moj izbor dobili su povjerenje mojih sugradana pa cemo vidjet sta ce napravit .

Kako ja gledam kroz povjest HDZ i nihovog vodstva do danas ,svesrdno i cvrsto su vodili i vode ovu zemlju u propast .( ni druge stranke nisu se pokazale bolje da se razumimo )tako iskreno nemam za sta im dat kredit ni glorificirat njihov rad .

I pozdravit cu te sada s nadom se da si u pravu! Da ce gosp.Opara napravit Cudo na lokalnoj a onda i na nacinalnoj razini ,i da ce nasa djeca zivit u blagostanju,da ce Splicko i Hr sveucilista doc na razinu Ivy League colleges ,da ce proizvodnja rasti ,ekonomija opcenito cvasti stopa nezaposlenosti bit 5%..,Hrvatska biti raj na zemlji ...
Ni Rim nije izgrađen preko noći.
HepokS2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 02:57   #115
Malo sam iša pretraživat, ko je zapravo novi splitski "podestat" Andro Krstulović Opara.

Ovim po meni simpatičnim spotom ( i meni je najdraže prometno vozilo bičikleta) ušao je u kampanju. Jako malo ljudi ga je videlo, tek 2 tisuču i nešto i komentari ispod su idiotski, ali je dobar:

https://www.youtube.com/watch?v=4B0Sj1XMpIQ

A ovo je iscrpan intervju sa njim iz 2010-e, koji je radio pokojni Milorad Bibič Mosor ( na you.tube u 6 dijelova):

https://www.youtube.com/watch?v=NAaLLKPB-kQ&t=1s

Ne mogu stvarno razumit svu mržnju prema njemu, ne samo Kerumovo. I ovdje na forumu mnogih.

Splićanin od glave do pete, stara poljiška rodbina u Splitu od 15. stoljeća. A šalju ga u Zagreb.

Kultiviran, ima sve o povijesti i kulturi Splitu u malome prstu. Kao još možda jedino Joško Belamarić, njegov prijatelj. Dokazao se odlično sa institutom Ivana Meštrovića, vratio to ime i splitsku galeriju tog imena u centar hrvatske kulture i baštine, a njemu se servira, da nikad nije radio ništa osim čuvao kipove.

Moj je utisak, da je Opara čovjek daleko iznadprosjećnih kvaliteta, ako usporedim sa političkom scenom ovih prostora. Sigurno veći intelektualac i od aktualne predsednice i od premiera i od predsednika sabora ( koji su svi iz iste stranke). Više nego dobro izgleda, u idealnim godinama za politički karijeru. Bezprijekorne političke prošlosti, mladi aktivni součesnik stvaranja nove demokratske države, aktivni vjernik u jednoj od najjaće katoličkih europskih država, uz jako simpatičnu, uspješnu i nebahatu ženu i djecu.

Moja je ocjena, da ima predispozicije za odličnog gradonačelnika grada, kojeg definira prije svega velika duga kulturna prošlost. A ima po meni odlične predispozicije za uspješnu političnu karijeru uopće. Evo, nek mu ovdje zaželim puno uspjeha.

p.s. Ali nije nužno, da se u ovo vrijeme kvalitet prepozna i da uvijek najbolje prolazi. Npr. nema dalmatinskih pop pjevačica do Doris Dragović i Tereze Kesovije, ali kad se gleda na you.tube, u vrhu su sada potpuno druga imena. Često se stvarno sluša govno i bira govno, a ono što vrijedi, se blati i izrugava. Ili barem ignorira. O tempora, o mores!

Zadnje uređivanje kranjski janez : 08.06.2017. at 03:10.
kranjski janez is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 12:03   #116
Andro znaš da smo turistički grad i da je sezona u punom smslu???

Nadam se da ti je to poznato pa kako možeš dozvolit kopanje prometnica po gradu u kojem je promet u kolapsu i kad nema turista.

To ti je neki stranački kolega ili si naprosto nesposoban.

Quote:
Velebitskom u koloni, ali i Bušićevom do Blatina: zbog plinovoda će se prekopati pola Splita, prometni kolaps će trajati do kraja ljeta!
http://www.slobodnadalmacija.hr/dalm...do-kraja-ljeta

Znam da si dugo živio u Zagrebu a neki spominnu i Milano pa si možda zaboravio ali građevinska sezona u Splitu nije osuđena na tri ljetna mjeseca i može se to tokom cijele godine bez posebnih problema.

Sličan klaun je već sjedio u Banovini koji je lani dopustio kopanje istim tim majstorima Hercegovačku a njegov prethodnik je nemilo kopao u sred ljeta dvi godine ispred svog hotele.

Kad ćete se vi naučit da u Banovini ne sjedite sebe radi nego radi nas.??

Hvala ti u moje ime i u ime sviju nas koji se po gradu moramo vozit.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 12:36   #117
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Andro znaš da smo turistički grad i da je sezona u punom smslu???

Nadam se da ti je to poznato pa kako možeš dozvolit kopanje prometnica po gradu u kojem je promet u kolapsu i kad nema turista.

To ti je neki stranački kolega ili si naprosto nesposoban.

http://www.slobodnadalmacija.hr/dalm...do-kraja-ljeta

Znam da si dugo živio u Zagrebu a neki spominnu i Milano pa si možda zaboravio ali građevinska sezona u Splitu nije osuđena na tri ljetna mjeseca i može se to tokom cijele godine bez posebnih problema.

Sličan klaun je već sjedio u Banovini koji je lani dopustio kopanje istim tim majstorima Hercegovačku a njegov prethodnik je nemilo kopao u sred ljeta dvi godine ispred svog hotele.

Kad ćete se vi naučit da u Banovini ne sjedite sebe radi nego radi nas.??

Hvala ti u moje ime i u ime sviju nas koji se po gradu moramo vozit.
Opet nam se Cuka zesti. Tipican Splican

Cuka, mi iz Zagreba vam zavidimo ne sta inate zgodne zenske, nego sta uopce nemate smisao za humor i stalno ste ljuti jer vas netko podjebaje.

Mi smo ovdje ljuti jer stalno podjebajemo a nitko ne kuzi
ruka-slave is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 14:45   #118
Andro Krstulović Opara je u ovoj priči oko požara ispao pozitivac.

Čovjek ne može biti kriv za nerad županijske i državne vlasti.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 16:36   #119
Quote:
ruka-slave kaže: Pogledaj post
Opet nam se Cuka zesti. Tipican Splican

Cuka, mi iz Zagreba vam zavidimo ne sta inate zgodne zenske, nego sta uopce nemate smisao za humor i stalno ste ljuti jer vas netko podjebaje.

Mi smo ovdje ljuti jer stalno podjebajemo a nitko ne kuzi
Lako se tebi zajebavat ali meni u sto života nikako neće bit jasna potreba bagerovanja po gradu u srid sezone....................e to ne mogu shvatit nikako.

Pizdija bi ja i da kopaju u deseti misec ali to više iz sporta i rekreacije ali ovo je sranje.

Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Andro Krstulović Opara je u ovoj priči oko požara ispao pozitivac.

Čovjek ne može biti kriv za nerad županijske i državne vlasti.
Oko požara niti jedan dužnosnik nije bez mrlje ali priznat ću da je njegova jako mala a s druge strane kao političar i saborski zastupnik nije bez grijeha. Ali to je ipak malo pretjerano bar za sada.

A ako misliš ovo većeras isprid Banovine
Quote:
Večeras je u Splitu prosvjed zbog reakcije vlasti kod požara;
http://www.telegram.hr/politika-krim...ovu-situaciju/ moj ti je komentar da narod ima pravo kazat šta mu je na duši i kako ne bi bilo nesporazuma i ja ću im se pridružit.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 16:39   #120
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Andro Krstulović Opara je u ovoj priči oko požara ispao pozitivac.

Čovjek ne može biti kriv za nerad županijske i državne vlasti.
A, tko je odgovoran što hidranti nisu radili ?!
Zar građani nisu izabrali svog predstavnika ?!!

I, uostalom to nadimak-prezime Opara...Zar nije vrijeme da ga ukloni ?!!
__________________
Narod je jedna stoka grdna
Čast ljudima.
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:28.