Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Pogledaj rezultate ankete: Gdje će u završiti Vettel u 2021.?
U Red Bullu 1 2.86%
U McLarenu 4 11.43%
U Renaultu 3 8.57%
U Mercedesu 9 25.71%
U Ferrariju 0 0%
U penziji 18 51.43%
Glasovatelji: 35. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2017., 19:19   #461
Quote:
Life on Mars kaže: Pogledaj post
Ma Williams neka uzme koga želi, imaju pravo gledati svoje interese i ja to nimalo ne sporim. Imam svoje želje, ali svakako im neću prigovarati koga god da uzmu. To je ok.
Smeta me da se sad ova budala našla boriti za mlade vozače. Nek se on makne i eto jednog mjesta, što se petlja u tuđe pokušaje da kuju vlastitu sreću.
Quote:
I think it’s very tragic what happened to him back then, he was considered a future champion.

“However, I do not understand why he is now pushing for a comeback. Why did he not do this earlier?

“For him it would certainly be a nice story, [but] on the other hand, it would be a pity for younger drivers, from whom he would take away a race-seat.”
U čemu je problem sa Vettelom ?
Kaj je on tu krivo rekel i di se on to bori za mlade vozače
Te na koju foru si se baš ti uspel upecat na novinarska tumačenja, a ne na Vettelovu izjavu ?

Činjenica jest da je prilično kasno za povratak, da je to bilo prije par sezona možda bi i imalo smisla, no sad u ovim godinama realno nema nekog silnog smisla neovisno o ozljedi...
Mislim bila bi to krasna priča i meni bi bilo drago, no realno nema šanse da bu Kubica bolji od Pascala i to na žalost ni pod razno ne...

Inače za informaciju Kubica je stariji od Vettela nekih 2 i pol godine, stariji je i od Hamiltona.
Jedini koji su stariji od njega su Alonso (3 godine) i Kimi (5 godina) koji su ak smo realni jedan i drugi zreli za penziju i to iako su u F1 i iako su fizički potpuno spremni za istu...
Kimi je recimo u svojem povratku u F1 nakon samo 2 godine izbivanja bio mlađi nego kaj je Kubica danas, pa se baš i nije proslavio sa tim povratkom...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 19:24   #462
Quote:
Life on Mars kaže: Pogledaj post
U cemu je Vettel tocno u pravu? Da je steta ako se Kubica vrati jer uzima mjesto mladjima? Jebate, pa on je jedini razlog da je Kimi jos u curkusu. Koliko je Kimi star?
Jedini razlog kaj je Kimi uopće i dočekao Vettela u Ferrariu je ozljeda Kubice i smrt Julesa...
Vettel Kimia sigurno nebi našel u Ferrariu da se to nije desilo.

I nije Vettel jedini razlog zakaj je Kimi i dalje u Ferrariu, nego je razlog to kaj Ferrari baš i nema nekih drastično pametnijih opcija...
Na kraju krajeva da postoje neke drastično bolje i pametnije opcije Williams nebi ni razmišljao o Kubici i di Resti...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 19:41   #463
Ajd ne pravi se bedast...
Quote:
For him it would certainly be a nice story, [but] on the other hand, it would be a pity for younger drivers, from whom he would take away a race-seat
Ovdje se licemjerna budala bori za mlade vozače, a on je odgovoran za to da je u sportu povratnik Kimi, koji se je vratio sa 33 i sad će u 38. voziti za Ferrari.
Da se razumijemo, meni je to super, ja sam Kimijev fan, no Vettel tu drugome spočitava da mladima oduzima mjesto u trkaćem autu.
Ovo je baš izrazito razočaravajuće. Meni gore od mahanja prstom, i sudaranja s bržima od sebe. Jer na stazi se sranje dogodi u afektu, a ovo je samo licemjerje i zloba.
Life on Mars is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 19:59   #464
Koja vražija zloba i licemjerje, a još manje borba

"[but] on the other hand" bi se prevelo "s druge strane"...
a ne "pizda mu materina i njemu koji se pokušava vratit i ukrast mjesto mladim vozačima"

Ovo kaj je Vettel izjavil se može okarakterizirat kao "captain obvious" a ne kak ti to čitaš...
Osim toga gle čuda izjava je prenešena u njemačkim novinama, i opet gle čuda pitali su njemačkog vozača kaj misli trebaju li uzet mladu njemačku nadu Pascala ili Kubicu
Čak je vrlo upitno kaj je tu Vettel uopće izjavil a kaj je njemački novinar napisal i onda kaj je i kak britanac uopće prevel...

Osim toga Vettel nije i nemre bit odgovoran za povratak Kimia ili još i manje za dolazak istog u Ferrari
Da je njegov dolazak u Ferrari i slaganje sa Kimiem vjerojatno imalo velikog utjecaja da je Kimi i dalje tam to sigurno je, no nema šanse da bi ga Vettel tam dopeljal sa sobom...a to ti je prilična razlika.

S druge strane Ferrari baš i nije imal nekih pametnih opcija za zamjenu Kimia od dolaska Vettela pa do kraja iduće sezone, jer likovi poput Groznog, Magnusena i tak to baš i nisu neka sreća...
Pravo pitanje je kaj bu sa Riccom ak bu zbilja slobodan, jer ak Ferrari ne uzme Ricca a može onda zbilja jesu budale,
no za zadržavanje istog umjesto da dopeljaju Gorznog im se nikak nemre reč da su blesavi...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 19:59   #465
Nije Kimi toliko loš, ajd da vidimo Ferrari s Perezom/Groznim/Nazzijem/Leclercom uz Vettela. No chance at all. A Kimi savršeno obavlja svoj posao. Uz Vettela nikad nećemo videti nekog kvalitetnijeg i bržeg vozača od Kimija jer Ferrari ograđuje tim oko njega isto kao što to radi Mečka sa Hamiltonom s Bottasom i vi se jednostavno morate pomiriti s time.

Šta spominje Kubicu koji peršun, ovaj komotno može vezati 5 sezona ako mu se hoće (i ako se sponzorima hoće). Dokle god je vozač dobar ne treba ga menjati.

I kakve veze ima Schumacherov povratak s Kubičinim. Nema tu nikakve paralele, izmišljate toplu vodu bezveze.

I zašto izvlačite Vettelove reči pincetom uz mikroskop, znam da je off-season ali ovo je previše.
__________________
"Yelling at the TV doesn't help" - @erollence
Alen13ASC is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 20:23   #466
Tibi, ja sam fakat Kimijev fan, ne treba meni ublazavati situaciju oko Kimija. On je sjajan momak koji daje puno boje ovom korporativnom sportu. No cak su i u korporativnoj izjavi Ferrarija, kad su mu produzili ugovor, napisali da zele mir i slogu u momcadi. On je tamo da bi Vettel imao mir. Isto kao i Bottas u Mercedesu. I to svi znaju. A povratnik je i ima 38 godina. A vrli Vettel koji Kimmija drzi na Ferrarijevoj placi place nad mladim vozacima jer im posao uzima povratnik s 32 godine.
Life on Mars is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 21:15   #467
Fakat ne vidim di si ti to pročital da Vettel plače zbog mladih vozača

Osim toga ogromna je razlika kad ekipa poput Mečke/Ferraria uzme Kimia/Bottasa da budu kraj njihovog prvaka i No1 vozača radi mira u kući (tu nema baš ničeg novog) ili kad ekipa uzima sasvim sigurno lošiju verziju Kimia/Bottasa da im bude vozač kraj nekog klinje koji nema šanse za naslov ni bilo šta ozbiljnog u tom bolidu...

No2 vozač u Mečki/Ferrariu možda i ima nekog smisla, nije divna i krasna stvar i iskreno rečeno mi osobno ide na živce takav sistem no shvaćam logiku ekipe...
No izvodit takve gluposti u Williamsu mi nema baš nikakvog smisla, specijalno kad jako dobro znamo da su Massa i Kubica skoro pa generacija, ono Massica je tek 3 godine stariji od Kubice pa ne vidim apsolutno nikakvu logiku zamjene jednog za drugog u vozačkom smislu...

Kubica mi je bio i ostao jedan od najdražih vozača ikad, no realnost je da on više nema kaj tražit u F1...
Na žalost ovo je samo vaganje zbog marketinga i ništ više, realno je potpuno jasno da on nema ni konstante ni brzine, jer da ima bio bi on već odavno potpisan od strane Renaulta a kamo li ne Williamsa...
Očito se sad okolo skupljaju sponzori i sponzorska lova pa se važu plusevi i minusi...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 21:28   #468
A pa tako kazi: sto vrijedi za vola, ne vrijedi za Jupitera. Vettel moze u sportu zadrzavati sjenu velikog vozaca iz proslog desetljeca, no Williams se treba brinuti za mlade vozace. No pazi, kao sto sam naveo u svom prvom postu na ovu temu, jedna stvar pokrece drugu. Ako na kraju sljedece sezone Kimi ode u penziju, na njegovo mjesto dolazi Ric, na njegovo Sainz i eto mjesta za mladog vozaca u Torro Rosu ili Renaultu. Zasto bi to bila Kubicina briga? On, jednako kao i Vettel, trazi svoje mjesto pod suncem.
Life on Mars is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 05:38   #469
Pa ko je rekel da je to Kubičnina briga
Kubica naravno da pokušava uć u F1 koju sasvim sigurno voli i tu nema ništ čudnog...
Jednako kak nije bilo ništ čudnog u tome kaj se Maldonado gural u F1 uz sponzorsku lovu...

I jednako kak nema baš ništ čudnog u Vettelovoj izjavi di ga tamo neki švabo pita o Pascalu da ovaj veli da bu taj povratak Kubice s druge strane zatvoril vrata za Pascala...
ono doslovce pa izjava koja ukazuje na potpuno očigledno s kojom je Vettel otkrio toplu vodu jer nije imal kaj pametnijeg reč po pitanju Pascala...
Ne veli da je Kubica ičim kriv, da je Williams kriv, da je taj povratak loš ili da bi ga se trebalo spriječit, čak ne veli ni da je Pascal fantastičan i bolji od Kubice ili kaj ti ja znam kaj...nego tek da bu Pascal nažalost vjerojatno izvisil...

Čudna je jedino tvoja reakcija u kojoj na nekakvu izjavu lokalnim novinama skačeš kaj da Vettel vodi križarske ratove protiv starijih vozača u stilu da je kao jedan od glavnih u GPDA išel tražit zabranu ulaska Kubice u F1 od strane FIA-e
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 11:28   #470
Hasegava izgubio mesto
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 16:40   #471
https://www.f1puls.com/23590/talijan...otkin-i-massa/

Ajmo još jedan Massin oproštaj u Brazilu
andy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 16:03   #472
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
.
Pravo pitanje je kaj bu sa Riccom ak bu zbilja slobodan, jer ak Ferrari ne uzme Ricca a može onda zbilja jesu budale,
no za zadržavanje istog umjesto da dopeljaju Gorznog im se nikak nemre reč da su blesavi...
Riccija moraju dovesti,a posebno zato što je isti sklon Ferrariju i to je naglasio nekoliko puta...
Wodoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 00:07   #473
Quote:
andy jazz kaže: Pogledaj post
https://www.f1puls.com/23590/talijan...otkin-i-massa/

Ajmo još jedan Massin oproštaj u Brazilu
Ma nema šanse ... i Massa je shvatio kakvi su debosi u Williamsu.
Intel_85 is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 00:39   #474
Quote:
Wodoo kaže: Pogledaj post
Riccija moraju dovesti,a posebno zato što je isti sklon Ferrariju i to je naglasio nekoliko puta...
Nema šanse da se to desi dok je Vettle tamo, nije Ricci lud (neće istu sudbinu koja je zadesila Webbera). Postoje šanse da Ricci opet pomete Vettla ali to dalje znači narušavanje odnosa u momčadi.

Jedino u scenariju gde Vettle osvaja titulu i povlači se radi fokusiranja na familiju koju ima a Ricci upadne kao zamena. Kimi također napusti i dođe npr. LeClerc. Opet ovo je u domenu S/F.
__________________
"Yelling at the TV doesn't help" - @erollence
Alen13ASC is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 15:57   #475
Evo mogućeg, a sad već i pomalo očekivanog obrata:

http://www.planetf1.com/news/william...n-deal-report/

Sirotkin, koji je na Abu Dhabi testu bio znatno brži od Kubice na tvrđim gumama (iako: da, da, ne možemo iz tih vremena ništa isčitati), postaje sve ozbiljniji kandidat za drugo sjedalo u momčadi Sir Frenka. Izgleda da donosi i lovu, a znamo da je u toj momčadi dosta cijene.
Life on Mars is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 16:39   #476
Ako ovako nastave Williams može samo sanjati ovogodišnji rezultat...

A što se tiče Ferrarija i Ricca, mislim da dok je Vettel tamo da je sve jasno
andy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 19:47   #477
Evo vijesti o Sirtokinu i na Autosportu i to servirano kao gotova stvar: https://www.autosport.com/f1/news/13...williams-drive
Kako Autosport baš i ne sudjeluje u sezoni kiselih krastavaca, ovo je vjerojatno neformalno, ali namjerno procurilo iz Williamsa da se pripremi javnost.
Life on Mars is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 20:02   #478
Dobra odluka, sad Sirotkin treba pokazati šta zna.

Vjerojatno će biti bolji od Strolla.
__________________
"Where the Rainbow Ends"
brunejz is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 20:03   #479
A sad će Kubičini fanovi kmečat ... toliko lomili prste o Kubici kako je bolji od svih na gridu a na kraju očekivano Williams uzima onoga tko ima najviše para. A Kubičin publicitet iskoristio i navukao na sebe ...

Siguran sam da je Massa htio čekat kraj sezone i odluku da bi njega opet uzeli.
Intel_85 is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 20:11   #480
Quote:
Intel_85 kaže: Pogledaj post
A sad će Kubičini fanovi kmečat ... toliko lomili prste o Kubici kako je bolji od svih na gridu a na kraju očekivano Williams uzima onoga tko ima najviše para. A Kubičin publicitet iskoristio i navukao na sebe ...

Siguran sam da je Massa htio čekat kraj sezone i odluku da bi njega opet uzeli.
Ja sam Kubičin fan i fan Kubičina povratka i gle čuda, ne kmečim. Moje želje su jedno, a Williamsove drugo i ne pada mi na pamet da im solim pamet tu na forumu.
Tako da, gle čuda, za sada netko drugi tu prosipa žuč a ne Kubičini fanovi.
Life on Mars is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:08.