Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.12.2017., 18:27   #41
I mi smo odigrali dosta soba u Zagrebu. Na prvom/drugom mjestu (kako kome u društvu) su nam od Exitifyoucan Alojz Purger (Zlato Medvedgrada jos nismo igrali) i obje sobe od Cluega (Mona Lisa i Memento).

Od ostalih, Robin Hood je fora soba a najviše mi se sviđa uređenje, Banka od Foxa je odlična isto, Tesla je ok, Grofica nije, a sobe od arene su mi najlosije. Ok su za početnike, pretpostavljam.
bucibuci123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 11:43   #42
Quote:
bucibuci123 kaže: Pogledaj post
I mi smo odigrali dosta soba u Zagrebu. Na prvom/drugom mjestu (kako kome u društvu) su nam od Exitifyoucan Alojz Purger (Zlato Medvedgrada jos nismo igrali) i obje sobe od Cluega (Mona Lisa i Memento).
Vidiš zanimljivo, meni su one bile totalno ali totalno neimpresivne. Niti u jednoj nismo skuzili da smo zapravo gotovi, koliko je bio nejasan/nezanimljiv kraj. OK, dozvoljavam da su u međuvremenu nešto izmijenili, jer smo ih igrali u veljači i ožujku ove godine.
digiridan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 12:38   #43
Quote:
digiridan kaže: Pogledaj post
Vidiš zanimljivo, meni su one bile totalno ali totalno neimpresivne. Niti u jednoj nismo skuzili da smo zapravo gotovi, koliko je bio nejasan/nezanimljiv kraj. OK, dozvoljavam da su u međuvremenu nešto izmijenili, jer smo ih igrali u veljači i ožujku ove godine.
Mi smo igrali nedavno (prosli mjesec) tako da vjerojatno! Nismo imali nikakvih problema sa krajem, isto kao što u Robinu znas da je kraj kad ukrades krunu, ili u banci otvoris sef sa dijamantima..(valjda ne spoilam igre nikome), a zadaci tijekom igre su mi ovdje bili puno originalniji i zanimljiviji nego u vecini soba, sto iznimno cijenim. Sve je to individualno!
bucibuci123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 23:22   #44
Bio sam dosad samo u FoxintheBox i uspio s frendovima rijesit banku. Odlicno iako mi se tesko cinilo za prvi put.

Zanima me zna li tko koja od ovih svih soba u ZG ima na slican nacin rjesavanje zagonetke koja zavrsava nakon par prostorija (ili jedne) gdje se kraj nalazi u nekoj kutiji/sefu/bilo cemu, a da nije krajnji cilj izlaz iz sobe ili neke prostorije? Neka mi slobodno pise u inbox jer imam jos pitanja...Hvala
obelix88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 12:09   #45
Pa banka vjerojatno nije najlaksi izbor za prvi put, ali je fora soba Mislim da smo cak morali traziti hint tamo, to je uvijek frustrirajuce Vise manje uvijek imas dodatne prostorije. A ovo jel trebas samo izaci ili naci ensto - ovisi od sobe do sobe Uglavnom ovo drugo.
digiridan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:00.