Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.12.2017., 00:25   #9921
Quote:
seceruuu kaže: Pogledaj post
zasto mi se na rumenilu (od mac-a) stvoti neka korica odgore i kad predem kistom nista ne ostane?
vjerovatno je nekada na kistu ostalo ili pudera ili nečeg masnijeg (tipa krema ili prajmer) pa se prenjelo na rumenilo i skorilo taj dio gdje si baš kist sa "stranim" proizvodom umočila
Old 07.12.2017., 01:17   #9922
to se lako očisti sa selotejpom, skine samo taj stvrdnuti sloj. spasila sam si tako par sjenila
tanveer is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 08:48   #9923
Imate li preporuku za primer za suhu kozu? Imam Balea primer i Benefit porefessional. Balea me malo isusuje, Benefit ne. Svejedno trazim dalje, sljedeci na listi mi je NYX hydra primer. Netko probao?
vanja.p is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 08:57   #9924
Quote:
vanja.p kaže: Pogledaj post
Imate li preporuku za primer za suhu kozu? Imam Balea primer i Benefit porefessional. Balea me malo isusuje, Benefit ne. Svejedno trazim dalje, sljedeci na listi mi je NYX hydra primer. Netko probao?
nisam Nyxov probala. imam problema sa suhom kožom, pogotovo jesen-zima, koristim Chanelov Le Blanc primer, ništa specijalno nije deklariran za kakvu je kožu ali me nikad nije isušivao i kako ima te neke sitne čestice imaš dojam da koža blista nekako fino.
Zadovoljna sam skroz.
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 10:01   #9925
koji batiste suhi šampon preporučujete?
tanka kosa, farbana, sklona mašćenju.
Old 07.12.2017., 10:22   #9926
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Jasi skroz plava? Ja recimo imam tamniji izrast i najbolji mi je bio smeđi. Na skroz plavoj ne bi funkcionirao, ali meni baš funkcionira i puno mi je bolji od drugih. On mi tom smeđom ubije masni sjaj a oni me drugi me nekako posijede
rosa_salvaje is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 10:59   #9927
Quote:
vanja.p kaže: Pogledaj post
Essence glow nešto.Meni ga preporučili ovdje na forumu i baš je odličan
Old 07.12.2017., 11:13   #9928
Quote:
rosa_salvaje kaže: Pogledaj post
Jasi skroz plava? Ja recimo imam tamniji izrast i najbolji mi je bio smeđi. Na skroz plavoj ne bi funkcionirao, ali meni baš funkcionira i puno mi je bolji od drugih. On mi tom smeđom ubije masni sjaj a oni me drugi me nekako posijede
tamni korijeni

edit: zato je i meni taj svaki koji sam probala bio ne baš dobar. kosa kao da bi mi posijedila i onako bila kao posipana pepelom.

Zadnje uređivanje menni : 07.12.2017. at 11:26.
menni is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 11:20   #9929
A imate neku preporuku za sprej za lakše raščešljavanje, al da nije Gliss. Njihovi su mi super i prije prije mi je zuti imao lijepi svjež miris, a sad su mi svi pretjerano teški.

Zapravo me ne muči toliko raščešljavanje već mi se kosa nenormalno naelektrizira i onda se upatlja i ne znam kako se borit s tim.

Poslano sa mog PRA-LX1 koristeći Tapatalk
-zvrk- is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 12:15   #9930
Meni je od balee suhi sampon odlican. Nisam bas bila odusevljena dok nisam pocela koristiti kako su mi cure ovdje preporucile - nasprejas, pustis da se osusi i onda spustis glavu da ti kosa visi i dooobro iscetkas. Kosa bude cista, nema praha po glavi tj ne izgleda sijedo i ne svrbi me vise tjeme
Maria Flores is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 12:44   #9931
Quote:
Maria Flores kaže: Pogledaj post
Meni je od balee suhi sampon odlican. Nisam bas bila odusevljena dok nisam pocela koristiti kako su mi cure ovdje preporucile - nasprejas, pustis da se osusi i onda spustis glavu da ti kosa visi i dooobro iscetkas. Kosa bude cista, nema praha po glavi tj ne izgleda sijedo i ne svrbi me vise tjeme
A kako si koristila prije? Ja uvijek tako, eventualno ručnikom istrljam kosu ako sam pretjerala slučajno s količinom.

Ja se više ne sjećam jesam li ga probala, mislim da jesam i da mi je Batiste bio bolji. Ali Batiste za smeđu, ostali nisu dobri. Mana je da se zna pri kraju zagušiti pumpica pa ga ne mogu potrošiti do kraja. Meni to dugo traje, ne koristim često pa se sasuši. Zato sam se prebacila na Grizly - isto smeđi ali ima manje pakiranje i ne zaštopa se, a jednako dobar.
rosa_salvaje is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 16:19   #9932
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Essence glow nešto.Meni ga preporučili ovdje na forumu i baš je odličan
Drago mi je da ti je dobar kao i meni.
Old 07.12.2017., 19:25   #9933
Quote:
meni je od svih što sam probala blush najbolji
Old 07.12.2017., 22:22   #9934
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Drago mi je da ti je dobar kao i meni.
Da, ti si mi ga preporučila. Ne koristim primer često ali je stvarno super.
Old 07.12.2017., 22:24   #9935
Quote:
ja koristim xxl volume i fenomenalan je, posprejam si masne dijelove s malo veće udaljenosti, umasiram prstima pa protrljam ručnikom da ne ostane ništa sivo. taj mi jedini ekšli odmasti kosu pa izgleda svježe oprana i puna volumena
a kosa mi je skoro pa crna pri korijenu, btw.
Amethyst Skies is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 22:49   #9936
ja sam skontala da je najbolje suhi šampon našpricat, ništ s kosom ne radit par minuta i onda ga utrljat prstima pa se češljat. tak mi se najbolje upije i nikad ne ostavlja trag
Old 08.12.2017., 12:45   #9937
Quote:
tanveer kaže: Pogledaj post
to se lako očisti sa selotejpom, skine samo taj stvrdnuti sloj. spasila sam si tako par sjenila
Kako to, samo zalijepim na povrsinu i odlijepim? S obicnim selotejpom? Hvala
Old 08.12.2017., 15:50   #9938
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Kako to, samo zalijepim na povrsinu i odlijepim? S obicnim selotejpom? Hvala
da, baš tako
tanveer is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 16:09   #9939
Preporučite mi molim vas dobar prozirni gel za obrve koji ih drži na mjestu i ne peruta se, a da ne košta preko nekih 30 kn (nevažno jel se naručuje izvana ili je iz drogerije).

Imam obrve ko kakav stari dida, rijeđe dlačice al dugačke pa trebam to namjestit da liči na nešto

Probala sam ih jako puno i ništa nije to-to, Wet'n'Wild mi je valjda najgori, to ništa ne drži, Essence i Catrice isto (osim ako nešto novo nisu izbacili), trenutno koristim Eylure al ne dam više 60 kn na prozirni gel za obrve
ElsaStarfire is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 16:51   #9940
ovaj jest malo skuplji od toga, ali odličan je (u smislu funkcije i neizazivanja bilo kakve loše reakcije na koži) i doslovno mi traje već godinu i pol, tako da se isplati
https://www.ebay.com/itm/Tweezerman-...wAAOSw8UZaAvPX
tanveer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:47.