Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2010., 17:19   #41
Quote:
Unstable kaže: Pogledaj post
Djelomicno se slazem s tobom... medutim, naveo sam gore primjer Golfa VI TSI sa njuskala... evo link..
http://www.njuskalo.hr/auti/vw-golf-...e-oglas-788905

Ja bih uzeo slican, sa nesto vise opreme. Oglas stoji oko 2 mj.
Auto je star oko godinu dana i ima malu km a vec je izgubio 38 000 kn na cijeni. Sa dizelom je ipak drugacija situacija.
Naravno da ce se situacija promjenit ako se TSI pokaze kakvim ga prezentiraju. Al' treba onda cekat i vidjet
trebalo bi bit više ovakvih primjeraka da bi ovo bilo pravilo, ovaj golf je zasad izuzetak(znači samo taj 1 tsi u oglasu). Naime on novi sa tom opremom(bez ovih super skupih doplata) koje ovaj ima dođe 142 tisuća, dakle ovaj je 10 tisuća kuna jeftiniji nego potpuno novi. Znači auto je relativno slabo opremljen osim tih par izuzetno skupih stvari koje se možda nekome ne sviđaju, zato je izgubio toliko puno(-38 tis).
Po meni bi i tdi slično izgubio u takvom slučaju. No recimo isti ovakav bez ovih skupih doplata dođe 142 tisuće, spusti mu cijenu tih 38 tisuća kuna i stavi ga u oglas za 104 tisuće pa ćeš vidjet hoće li takav ostati u oglasu duže od 5 minuta, stvar je znači prvenstveno u opremi.
U slučaju da ti kupuješ novog tsi-ja imaš onih super -15% popusta i u tom slučaju ti direktno ta razlika ostaje u đepu, no kod prodaje auta za 5 godina nemožeš ni teoretski dobit tih 15% više na cijeni makar je auto kao novi toliko više došao.

Zadnje uređivanje johny5 : 13.01.2010. at 17:26.
johny5 is offline  
Old 13.01.2010., 17:21   #42
Quote:
Unstable kaže: Pogledaj post
Ima nesto u tome... Da je 1.9 TDI u sestici, uzeo bih ga odmah .
Cek tebe jebu krute cestice u novom TDI-u?
efodiks is offline  
Old 13.01.2010., 17:24   #43
Quote:
maloljetnik kaže: Pogledaj post
joj joj ljudi
1.9TDI ne postoji više u GOLF VI, sad ga je zamjenio novi motor 2.0 sa 110KS
i dosao je novi slabiji 1.6 TDI
2efodiks: nije isti k... TFSI - turbo + kompresor, TSI only turbo
VW svoje turbo benzinske motore a i one sa turbom i kompresorom naziva TSI

Audi svoje turbo motore i motore sa kompresorom naziva TFSI.

Ima neke razlike prvenstveno kod 2.0 TFSI i 2.0 TSI mada su to u principu isti motori, 2.0 TFSI razvija 211hp i 350Nm, a 2.0 TSI 210hp i 280Nm
pinkskin is offline  
Old 13.01.2010., 18:01   #44
Quote:
Unstable kaže: Pogledaj post
Ima nesto u tome... Da je 1.9 TDI u sestici, uzeo bih ga odmah .
A da onda uzmeš novi redizajnirani i bogato opremljeni Leon 1.9 TDI Style?
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Old 13.01.2010., 18:06   #45
Quote:
get kaže: Pogledaj post
Al smo se prosvirali, auuu

najbolji u zapremini do 1400ccm i to onaj od 160KS, a slabiji je drugi i tu se vjerojatno ocjenjuju karakteristike motora, ne i sama kvaliteta.
znaci u svojoj klasi je najbolje ili?
a hebiga ako su ga ocijenili kao najbolji valjda su gledali i kvalitet i karakteristike.
a ima li neki drugi turbobenzinac bolji(u toj klasi naravno)?
jasmin16v is offline  
Old 13.01.2010., 18:53   #46
Quote:
jasmin16v kaže: Pogledaj post
znaci u svojoj klasi je najbolje ili?
a hebiga ako su ga ocijenili kao najbolji valjda su gledali i kvalitet i karakteristike.
a ima li neki drugi turbobenzinac bolji(u toj klasi naravno)?
Ja ne znam kako donose točno ocjenu.

http://www.ukipme.com/engineoftheyea...s_09/1_14.html

znači ovaj od 160KS je uvjerljivo pobijedio u kategoriji, a drugo mjesto je TSI, a zatim T-jet sa malom razlikom.

Možda CDRW zna kako se dodjeljuju bodovi.
Ovako piše na stranici http://www.ukipme.com/engineoftheyear/rules06.html

Po karakteristikama na papiru, recimo nema razlike između TSI 160 i T-Jet 150
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Old 13.01.2010., 19:33   #47
Meni se nekako čini da ovaj 1.4TSI 122ks u Golfu VI i 125ks u Leonu nisu isti motori. Odnosno nisu identični.
frANZi50 is offline  
Old 13.01.2010., 19:40   #48
Quote:
frANZi50 kaže: Pogledaj post
Meni se nekako čini da ovaj 1.4TSI 122ks u Golfu VI i 125ks u Leonu nisu isti motori. Odnosno nisu identični.
Skoro da je to i točno. Motori imaju istu osnovu no dosta su različito podešeni. Zašto je to tako znaju samu u seatu i vw-u..
johny5 is offline  
Old 13.01.2010., 22:46   #49
Quote:
johny5 kaže: Pogledaj post
Skoro da je to i točno. Motori imaju istu osnovu no dosta su različito podešeni. Zašto je to tako znaju samu u seatu i vw-u..
Ne skoro da je točno nego je točno. U VW i Seatu motori nisu isti već samo rade na istom principu. Drugačije su podešeni, imaju dosta različitih dijelova u motoru i kvaliteta im nije ista.
vicenzo is offline  
Old 13.01.2010., 22:56   #50
Quote:
pinkskin kaže: Pogledaj post
VW svoje turbo benzinske motore a i one sa turbom i kompresorom naziva TSI

Audi svoje turbo motore i motore sa kompresorom naziva TFSI.

Ima neke razlike prvenstveno kod 2.0 TFSI i 2.0 TSI mada su to u principu isti motori, 2.0 TFSI razvija 211hp i 350Nm, a 2.0 TSI 210hp i 280Nm
Dobro si to zapazio, pogotovo za ove 2.0 TFSI i 2.0 TSI. Ljudi to brkaju i stavljaju u isti koš, a zapravo se radi o različitim motorima.
Kod Audija 2.0 TFSI ima 211 KS i 350 Nm i to je novorazavijeni motor koji je nastao na bazi onog 1.8 od 160 KS, dosta se razlikuje od starog 2.0 s 200 KS, a gotovo je istovjetan s ovim 1.8.
Kod novog golfa GTI je motor koji razvija 210 KS i 280 Nm, a ne 211 KS kako to često novinarska piskarala pišu po novinama i poistovjećuju taj motor s ovim iz Audija od 211 KS. To su skroz drugačiji motori, imaju drugačije turbine, drugačije podešeno otvaranje ventila, usis, ispuh, ubrizgavanje i još puno toga. Ovaj u GTI-u od 210 KS nastao je na osnovi starog 2.0 od 200 KS, samo je malo pojačan i drugačije podešen.
vicenzo is offline  
Old 14.01.2010., 00:01   #51
Da....i ja mislim da TSI u Golfu i Leonu nisi isti. Prvenstveno zato sto ovaj TSI u Golfu zvuci kao dizel kada je u leru.
Od kuda mu uopce takav zvuk motora?
efodiks is offline  
Old 14.01.2010., 00:49   #52
Quote:
efodiks kaže: Pogledaj post
Da....i ja mislim da TSI u Golfu i Leonu nisi isti. Prvenstveno zato sto ovaj TSI u Golfu zvuci kao dizel kada je u leru.
Od kuda mu uopce takav zvuk motora?
slušaj ovo http://www.youtube.com/watch?v=IBbqaNAE93o hahah nevjerovatno pretvoriše benzinca u dizel...
ovo je vw hibrid oni sada koriste novu tehnologiju spajanje dizela i benzinca na manjim okretajima radi kao dizel a na višim kao benzinac vw to naziva "napredak kroz okretaje"

Zadnje uređivanje Ksokka : 14.01.2010. at 01:14.
Ksokka is offline  
Old 14.01.2010., 01:26   #53
Quote:
maloljetnik kaže: Pogledaj post
joj joj ljudi
1.9TDI ne postoji više u GOLF VI, sad ga je zamjenio novi motor 2.0 sa 110KS
i dosao je novi slabiji 1.6 TDI
2efodiks: nije isti k... TFSI - turbo + kompresor, TSI only turbo
Nisi se malo pomotao, nije li TSI = turbo + kompresor, dok je TFSI - turbo samo. Inače mislim da kad je 1,4 motor u pitanju onda je uz njega oznaka TSI, a on ima turbo + kompresor. Iako i na VI GTi je oznaka TSi, a motor je 2.0.
schimek1 is offline  
Old 14.01.2010., 01:31   #54
Quote:
schimek1 kaže: Pogledaj post
Nisi se malo pomotao, nije li TSI = turbo + kompresor, dok je TFSI - turbo samo. Inače mislim da kad je 1,4 motor u pitanju onda je uz njega oznaka TSI, a on ima turbo + kompresor. Iako i na VI GTi je oznaka TSi, a motor je 2.0.
TSI od 122 ks ima samo turbo, dok ovaj od 160 ks turbinu i kompresor
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Old 14.01.2010., 02:02   #55
Quote:
schimek1 kaže: Pogledaj post
Nisi se malo pomotao, nije li TSI = turbo + kompresor, dok je TFSI - turbo samo. Inače mislim da kad je 1,4 motor u pitanju onda je uz njega oznaka TSI, a on ima turbo + kompresor. Iako i na VI GTi je oznaka TSi, a motor je 2.0.
VW označava svoje turbo benzinske i twincharger motore sa TSI, a Audi sa TFSI nebitno o tome dali imaju turbo ili kompresor
pinkskin is offline  
Old 14.01.2010., 07:04   #56
tsi izbjegavaj moj prijatelj ima peticu tsi i nije nikako zadovoljan...svako malo lampice se pale...itd..s potrošnjom nije isto zadovoljan...(i sad ga nemože prodati jer će kupit passata tdi)a ne ide mu prodaja...moja preporuka tdi(provjeren trajan,držanje cijene,potrošnja(to tebi ide iz džepa ostavi se drugi i njihovi priča)...tsi. takav auto troši 9-10 litara...dok će to tdi na 6,7 biti...razmisli(i dizel je jeftniji)
yamaha 1987 is offline  
Old 14.01.2010., 08:02   #57
Ljudi iznose zaista različite podatke oko potrošnje TSI-a, očito da potrošnja kod tog motora jako varira ovisno o režimu vožnje. Kod TDI-a nije tako, meni je prosjek 6.5 za TDI od 105. Recimo dok je jaka zima, često auto malo duže radi u leru nego inače (dok postružem led s prozora i dok, recimo, čekam nekoga u autu, pa ga ne gasim da se ne smrznem), i vožnja po snijegu je spora i kilava i tada se potrošnja kreće oko 6.7. U proljeće i jesen je oko 6.2, dok u ljetnim uvjetima kada klima radi maksimalnom snagom, opet skoči na nekih 6.8. Godišnji prosjek je, dakle, oko 6.5.

Radi se o vožnji većinom po Zagrebu, a vikendima autocesta i otvorena cesta. Vožnja je umjerena, niti penzionerska, niti stil nadobudnog klinca.

Volio bih da netko iznese podatak za potrošnju TSI-a u takvom režimu vožnje, bitan je prosjek na duže staze, a ne dnevni prosjek naganjanja po gradu, naravno da tada preskoči desetku. Ili recimo, otvorena cesta ZG-ST, laganini ličkom magistralom pa potrošnja padne na šest litara ili manje...

Godišnji prosjek se traži!
vicenzo is offline  
Old 14.01.2010., 08:47   #58
Quote:
vicenzo kaže: Pogledaj post
Volio bih da netko iznese podatak za potrošnju TSI-a u takvom režimu vožnje,
Evo moje kratko iskustvo sa TSI motorom. Imao sam priliku skoro dva dana voziti Audi A4, 1.8TFSI, model sa 120ks. Potrošnja po Zagrebu, za vrijeme onih hladnih dana, prije dva tjedna, 12-14l, po bordu, autoput Zgb - Klc, sa tri osobe, malo ispod 9 litara. Auto je službeni, pa se nije baš pazilo, ali mi se to ćini malo previše. Ne vezano uz teme, auto ide ispod mojih oćekivanja.
__________________
Joj što volim ovaj režim, svi rade a ja ležim!
igor999 is offline  
Old 14.01.2010., 09:12   #59
Quote:
efodiks kaže: Pogledaj post
Da....i ja mislim da TSI u Golfu i Leonu nisi isti. Prvenstveno zato sto ovaj TSI u Golfu zvuci kao dizel kada je u leru.
Od kuda mu uopce takav zvuk motora?
Quote:
okka kaže: Pogledaj post
slušaj ovo http://www.youtube.com/watch?v=IBbqaNAE93o hahah nevjerovatno pretvoriše benzinca u dizel...
ovo je vw hibrid oni sada koriste novu tehnologiju spajanje dizela i benzinca na manjim okretajima radi kao dizel a na višim kao benzinac vw to naziva "napredak kroz okretaje"
Da, točno, imaš osjećaj kao da je dizelčić. To sam odmah primjetio na svome, ali umanjeno višestruko puta. U praksi se auto uopće i nečuje. Tako da ovo snimljeno možda daje potpuno krivu sliku o zvuku.

Ako ulovim vremena probat ću i ja snimiti rad svog pa ću probati usporediti sa živim zvukom, da čujem koliko se razlikuje snimljen zvuk od pravog.
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Old 14.01.2010., 09:16   #60
Quote:
johny5 kaže: Pogledaj post
trebalo bi bit više ovakvih primjeraka da bi ovo bilo pravilo, ovaj golf je zasad izuzetak(znači samo taj 1 tsi u oglasu). Naime on novi sa tom opremom(bez ovih super skupih doplata) koje ovaj ima dođe 142 tisuća, dakle ovaj je 10 tisuća kuna jeftiniji nego potpuno novi. Znači auto je relativno slabo opremljen osim tih par izuzetno skupih stvari koje se možda nekome ne sviđaju, zato je izgubio toliko puno(-38 tis).
Po meni bi i tdi slično izgubio u takvom slučaju. No recimo isti ovakav bez ovih skupih doplata dođe 142 tisuće, spusti mu cijenu tih 38 tisuća kuna i stavi ga u oglas za 104 tisuće pa ćeš vidjet hoće li takav ostati u oglasu duže od 5 minuta, stvar je znači prvenstveno u opremi.
U slučaju da ti kupuješ novog tsi-ja imaš onih super -15% popusta i u tom slučaju ti direktno ta razlika ostaje u đepu, no kod prodaje auta za 5 godina nemožeš ni teoretski dobit tih 15% više na cijeni makar je auto kao novi toliko više došao.
Ovaj auto u oglasu je kupljen za 170 000 kn... zvao sam i pitao lika. A nakon manje od godinu dana... 132 000.
Unstable is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:09.