Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost

Književnost Čitam, dakle jesam
Podforumi: Mali literarni kutić, Klub knjige

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.04.2017., 08:46   #21
Kupujem samo knjige koje sam već pročitala i jako su mi dobre pa znam da ću ih kad tad opet pročitati, ili ako nikako drugačije ne mogu doći do njih a baš me jako privlače.
__________________
...all I do is dream about you...
Monty is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 11:46   #22
Kupujem knjige. Lijepo je vidjeti pune polica knjiga. Koje dosta često prelistam opet, pročitam koji odlomak kojeg sam se sjetio nasumice ..
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 16:32   #23
Ja sam prije kupovala ali sad sam odustala.iskljucivo posudujem u knjiznici.pratim sta su novo dobili,rezerviram i idem po knjigu.

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
__________________
Samosvladavanje vodi u nebo,a neobuzdana strast put je u beskrajnu tamu...
Plavi kaputić is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 20:42   #24
Oboje. Još od ranoga djetinjstva sam učlanjena u knjižnicu, pa tamo posuđujem, ali sam i nakupovala hrpetinu knjiga, tako da više nemam mjesta za njih. U zadnje vrijeme ih stoga nabavljam u digitalnom obliku, e-knjige i audio-knjige.
Martian7 is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 10:18   #25
kupim... zadržim ako mi se svidi
prodam ako mi se ne svidi

ne volim posuđivati
Zeljko81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 19:24   #26
Da imam novaca, kupovala bi knjige koliko mi prostor dopušta. No, prije sam kupovala knjige neumjerno, kako džepna izdanja od Znanja, tako normalne knjige, pa sam shvatila da više nemam mjesta, odnjela višak knjiga u Free Little Library i zamro projekt Free Little Library u potpunosti.

Volim imati knjige, volim kupovati knjige, no nemam pare, pa sam zapela u knjižnici. Uskoroće se financijska situacija popraviti, pa idem u vbz na kupnju.
Prije sam voljela ići u Algoritam, imali su super ponudu, no njima nema spasa, a imam par knjiga iz vbza, mozaik knjige, imam knjige sa tiska, dvije od Zagrebačke naklade, od kojih sam jednu naručila preko neta, a drugu kupljenu na Interliberu, od jednu kupljenu od Profila na Interliberu, jednu od slabo poznate autorice, i jednu od Lumena iliti Školske knjige.

Imam e-čitač, ali ga slabo koristim. Jednostavno je preslaba ponuda e-knjiga u potpunosti. Volim čitati na hrvatskom, volim domaće autore. Volim i čitati na engleskom, ali nije mi to to.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 16:35   #27
Posuđujem u knjižnici
Član sam Svijeta knjige, evo upravo me mame da dođem na Kaptol jer slave neki rođendan pa ću morati kupiti 2 knjige (druga 50% popusta), onda dobijem i neki dar. I sad ja znam da ne bih trebala, ali odoh sutra
Volim imati knjige oko sebe, pa skupljam i kupujem, ali moram priznat da se i zeznem često jer kupim na kisoku Tiska one knjige od 29.90 (ili 99) od Znanja, a generalno me živciraju jer su mi slova nekako presitna u odnosu na moju dioptriju
positiveshit is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 07:24   #28
Nije samo do Tiska, na dosta knjiga smo svi naletjeli na taj problem. Pogotovo kada ih uzmeš više, pa vidiš na jednoj normalan font, a na drugoj duplo manji. Ali opet, onaj tko je čitao soft izdanje engleskih džepnih knjiga je navikao
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 13:22   #29
Isključivo knjižnice. U zagrebačkim knjižnicam možeš preko internet kataloga naći skoro sve što poželiš. Nema potrebe doma gomilati pročitane knjige.
Vodim u excelu evidenciju pročitanih knjiga zadnjih 5-6 godina. Kad pomislim samo kud bi s tim kjnigama da sam ih kupovao.
bugi! is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 17:28   #30
Quote:
bugi! kaže: Pogledaj post
Isključivo knjižnice. U zagrebačkim knjižnicam možeš preko internet kataloga naći skoro sve što poželiš. Nema potrebe doma gomilati pročitane knjige.
Vodim u excelu evidenciju pročitanih knjiga zadnjih 5-6 godina. Kad pomislim samo kud bi s tim kjnigama da sam ih kupovao.
Da, i možeš preko interneta produžit posudbu. To mi je tako super.
U katalozima se točno vidi u kojim knjižnicama ima knjiga koja se traži, je li rezervirana itd. To uštedi vrijeme i živce.
Ja volim doma gomilati knjige i želim imati veeeliiiikuuuu knjižnicu (sad ih imam na 5-6 mjesta u stanu), jedino mi je krivo kad kupujem te krimiće, za koje znam da ću ih pročitati jednom i nikad više.
Kad kupim nekakav klasik ili nešto vezano uz struku, nije mi žao jer se tomu uvijek vraćam. Ali ovim nekim knjigama ne, i opet "podivljam" i kupim sve s kioska (osim ljubića)
positiveshit is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 12:40   #31
Ako knjiga ima kod nas onda je najcesce posudim u knjiznici. Ako nije prevedena, ili mi se neda cekati da je prevedu, onda kupim.
__________________
When I was young I thought that money was the most important thing in life; now that I am old I know that it is.
artixmonkey is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:00.