Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service

IT Help service Ovdje postavite sva vaša pitanja i probleme informatičke prirode
Podforumi: Tutorials, Security

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2017., 23:09   #1
Promjena boje prozora na win 7

Molim pomoć, pojavio mi se glup problem.. sve je bilo u redu i preksinoć mi se nešto zdrmalo u kompu i kad sam ga upalio bila mi je promijenjena rezolucija ekrana i boja prozora nije više bila crna nego plavkasta..

rezoluciju sam vratio na staro ali ne mogu promijeniti boju prozora, kad kliknem desni klik mišem, stisnem personalize i windows color pojavi mi se ovo dolje?? Nemam onu traku sa bojama i podešavanjem svjetline..

lujozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 23:34   #2
Uci u my computer, desni klik miša te otici pod properties, te sa lijeve strane otici na advanced system settings zatim te pod performance klik na setting i stisni let windows choose whats best for my computer.
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 23:41   #3
Probaj reinstalirati drivere za grafu. Prebačeno je na windows 7 basic ( osnovni prozor)

Poslano sa mog ASUS_Z00AD koristeći Tapatalk

Zadnje uređivanje Freyr : 08.07.2017. at 00:44.
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 01:45   #4
jesu, driveri su najvjerojatnije, nešto sam isprobao po jednoj uputi i javlja grešku drivera.. pozabaviti ću se time, hvala
lujozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 11:33   #5
+ naravno driveri da. Jer ako se to dogodilo samo odjednom onda su ti se driveri od grafičke kartice skršili.
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:12.