Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.07.2017., 19:01   #221
Sto tocno zelis, samo supljinu između rogova zapunit vunom, i poslje prekrit knaufom?
robertinoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 07:34   #222
TOČNO!
Ali naravno postavljanje parne brane, brtvljnje svih njenih spojeva i spjeva sa zabatnim zidovima, krovnim prozorima...
Mrtaljez is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 09:11   #223
Tražim ponude ili preporuku majstora ili firme za farbanje oko 150m2 zidova u bijelu boju. Lokacija: Zagreb, Maksimir. Važna mi je povoljna cijena, ali i profesionalnost i urednost. Ponude na mail: [email protected]
__________________
La vida es sueno T. 1.1.2009. M. 25.1. 2013.
Kakadu is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 18:05   #224
Quote:
Mrtaljez kaže: Pogledaj post
TOČNO!
Ali naravno postavljanje parne brane, brtvljnje svih njenih spojeva i spjeva sa zabatnim zidovima, krovnim prozorima...
Ne vidim neki poseban problem, parna brana se dvostrukom ljepljivom trakom lijepi ispod UD profila za knauf, i nakon toga ide knauf ploca gore. Eventualni spojevi same folije se lijepe s preklopom sa za to predviđenom trakom.

Istina je da ima gro majstora koji parnu branu uopce ne koriste, to puno govori o njima samima i samoj strucnosti
robertinoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 14:36   #225
Sjenica

Ima li netko preporuku majstora za gradnju drvenih sjenica?
trueblood is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 18:50   #226
Tražim servis za Korel klimu na području Velike Gorice. Redovno i temeljito čišćenje klime. Unutar slijedećih dan, dva. Da može doći iza 16.30.

Poslano sa mog LG-H960 koristeći Tapatalk
__________________
Bez potpisa
IgorVG is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 21:46   #227
tražim ličioca za farbanje stana od 50 m2 u Zagrebu (treba i gletanje,a možda i struganje stare boje ne nekim zidovima) i parketara za lakiranje cca 25 m2 parketa
luda vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 19:15   #228
Trebao bi postaviti zidni umivaonik sa pipom, wc školjku, kupaonski radijator i odštopati kadu (može i bez ovog zadnjeg)

Da li je moguće da nađem nekoga tko bi mi to napravio do kraja ovog tjedna? (lokacija Srednjaci)
coki27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 20:17   #229
Metalna galanterija - inox poklopac

Tražim majstora za izradu inox
okvira s poklopcem za gusternu na moru, znači materijal Aisi 316, u mjeri 57*57 cm, okvir L profil 40x40x4 mm s ankerima od cca 100 mm i poklopcem od 3 do 4 mm, da izdrži teret hodanja odraslih ljudi.

Ili da se proba kupit materijal i da se nađe majstor koji bi ti povario.

Trebalo bi ovak nekako da izgleda.
Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
__________________
podržimo UDRUGU FRANAK!
nansale is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 08:59   #230
Tražim majstora za izradu i ugradnju dva šahta,
za vodu i kanalizaciju kuće koja se nalazi u Zagrebu.
mtbxc is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 11:31   #231
Tražimo staklara za obnovu stakla na radioničkim vratima, dimenzije cca 70x95cm, po mogućnosti staklo sa žicom ili mutno. Trebati ćemo 3-4 komada, ako je dobra ponuda zamijenili bi sva stakla.

Hvala!
__________________
"Though I fly through the valley of the shadow of death, I shall fear no evil, for I am at 80000 Feet above and climbing..."
home edition is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 08:00   #232
Howdy

Trebam keramičara, grad Zagreb.
Okvirno, riječ je o kupaonici, treba zaljepiti 3 zida (jedan ostaje bez pločica) i pod.

Hvala!
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 12:25   #233
treba mi netko tko ima dozvolu za rad s plinom i tko ima iskustva da utvrdi gdje točno plin curi (osjeti se užasno jako u cijelom stanu kad se boca ostavi otvorena) i zašto kad se kuha, svi lonci su prekriveni debelim slojem čađe koja pada u komadicima okolo, unatoč zamjeni plinskih kolutova...od 3 ljudi iz plinare koja dostavlja plin, nitko nema pojma, svi su tek nedavno počeli raditi i osposobljeni su samo da montiraju plinsku bocu i to je to...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 12:28   #234
Zovi bilo koju firmu koja se bavi plinskim instalacijama (plinoinstaleri), svi oni imaju detektore. Pitanje je samo hoces li naci nekog tko će ti htjeti doci zbog takve "sitnice".
Imas li gumeno crijevo, mozda je porozno?
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 12:47   #235
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
treba mi netko tko ima dozvolu za rad s plinom i tko ima iskustva da utvrdi gdje točno plin curi (osjeti se užasno jako u cijelom stanu kad se boca ostavi otvorena) i zašto kad se kuha, svi lonci su prekriveni debelim slojem čađe koja pada u komadicima okolo, unatoč zamjeni plinskih kolutova...od 3 ljudi iz plinare koja dostavlja plin, nitko nema pojma, svi su tek nedavno počeli raditi i osposobljeni su samo da montiraju plinsku bocu i to je to...
novi štednjak, ili ? na bocu? mozda trebas zamijenit one "injektore" u sredini, znaju gore biti injektori sa vecim promjerom, koji su za gradski plin
robertinoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 13:18   #236
štednjak nije novi, nemam pojma koliko je star, na plinsku bocu je....ja se u te stvari ništa ne razumijem niti se želim baviti plinom....živim sama i treba mi majstor koji će to znati obaviti i riješiti problem....

zato mi treba preporuka nekoga ili neke firme...zvala sam par servisa electrolux i nitko ne obavlja servise doma, osim garancija, a ovo nema garanciju više...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 13:28   #237
Ako imaš crno gumeno crijevo, staro, mozda je porozno i treba ga mijenjati. Može pustati na ventilu, u tom slucaju treba ga promiijeniti. A mozda je problem u stednjaku, u tom slucaju to je posao za servis stednjaka. ( nemoguce da nitko ne popravlja doma)
Za prva dva uzroka, zovi plinoinstalatera.
Zg?
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 15:11   #238
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
štednjak nije novi, nemam pojma koliko je star, na plinsku bocu je....ja se u te stvari ništa ne razumijem niti se želim baviti plinom....živim sama i treba mi majstor koji će to znati obaviti i riješiti problem....

zato mi treba preporuka nekoga ili neke firme...zvala sam par servisa electrolux i nitko ne obavlja servise doma, osim garancija, a ovo nema garanciju više...
Možda treba na štednjaku promijeniti samo dizne?

Ako je štednjak bio korišten na zemni plin, a sada koristiš butan, zamjena dizna je obavezna. A crni lonci su znak lošeg izgaranja plina . Dizne se mogu kupiti u Batis-u.
__________________
"Otišel, otišel sem z mala vu svet na kraju se vrnul pun briga i let'. Skrivećki, skrivećki sem došel nazaj
vu selo mi drago, vu hrvatski kraj." (Vice Vukov)
Majstor is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 21:04   #239
Utješno, klikni na " E Istra" i potraži na Thermotry- Pula oli www.epula.info/thermotry
kanjar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 21:07   #240
Ti znas nesto vise nego li je napisala?
Ja sam pitala trazi li za Zg ili...ali nije bilo odgovora.
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:36.