Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.07.2017., 15:09   #1
Clio 3 problem s centralnim zaključavanjem

Pozdrav, sestra je uspjela razvaliti gumb za zakljucavanje na kljucu i pokusavao sam zakljucati vrata normalno pomocu kljuceva s vozačeve strane međutim jedino se vozačeva vrata mogu zaključati, zna li tko postoji li rješenje za ovaj problem?
KrmeZvanoNerast is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 15:14   #2
Naruci novo kuciste kljuca, to mozes i sam promijeniti. Ima ih na netu razlicite kvalitete, potrazi malo.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 15:53   #3
privremeno: zaključaj iznutra sva vrata prije izlaska, kad izađeš zaključaj ključem samo vozačka
trajno: novo kućište ključa, a možda i mikroprekidači

btw, moda stavljanja umjetnih kandži zvanih nokti donijela je smrt mnogim kućištima ključeva. Kad žene nauče pritiskati ključ jagodicom prsta a ne noktom i ključevi će dulje živjeti
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 16:05   #4
Ma i kucista su zakurac, evo prosli tjedan zamjenio na Insignii a vjeruj nemam ni umjetne, ni dugacke, ni gelirane, a bogme ni lakirane nokte. Gospodja ima svoj kljuc.

Samo je jedan gumb otpao.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 16:50   #5
Možda gumb stišćeš masnim prstima od janjetine, pa se guma gumba s vremenom raspadne.
PREDSJEDNIK is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 19:11   #6
Quote:
frenchkey kaže: Pogledaj post
privremeno: zaključaj iznutra sva vrata prije izlaska, kad izađeš zaključaj ključem samo vozačka
trajno: novo kućište ključa, a možda i mikroprekidači

btw, moda stavljanja umjetnih kandži zvanih nokti donijela je smrt mnogim kućištima ključeva. Kad žene nauče pritiskati ključ jagodicom prsta a ne noktom i ključevi će dulje živjeti
Đavla, pokušao sam svaku kombinaciju, jednostavno čim na gumb iznutra zaključam auto i otvorim vrata odmah se sve otključava

Poslano sa mog LG-D802 koristeći Tapatalk
KrmeZvanoNerast is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 21:59   #7
Jebena je ta zaštita, hehehe....
Kroz suvozačka si probal? Mooožda zaštita radi samo na vozačkim, ono, da ne zaključaš ključeve unutra.

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 22:05   #8
Quote:
Nalc kaže: Pogledaj post
Jebena je ta zaštita, hehehe....
Kroz suvozačka si probal? Mooožda zaštita radi samo na vozačkim, ono, da ne zaključaš ključeve unutra.

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
Ma nema uopće sa suvozačevih utor za ključ

Poslano sa mog LG-D802 koristeći Tapatalk
KrmeZvanoNerast is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 22:05   #9
Quote:
PREDSJEDNIK kaže: Pogledaj post
Možda gumb stišćeš masnim prstima od janjetine, pa se guma gumba s vremenom raspadne.
Ma neperem ruke nakon pissanja na benzinskoj ...

A jagnjetina mi je zadnje sto cu izabrati.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 22:20   #10
Pa ne mora biti janjetina, može i svinjetina, puretina... čime se onda hraniš?

Nego što se tiče teme, autor ima problema sa zaključavanjem, a nije se sjetio da se sjedne na suvozačevo mjesto, zaključa sa otvorenim suvozačevim vratima i onda zalupi zaključana suvozačeva vrata. Ako to isto napravi sa vozačevim vratima, radi zaštite, vozačeva vrata će se ponovno otključati, ali suvozačeva neće!
PREDSJEDNIK is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 22:37   #11
Quote:
KrmeZvanoNerast kaže: Pogledaj post
Ma nema uopće sa suvozačevih utor za ključ

Poslano sa mog LG-D802 koristeći Tapatalk
Jel piše KROZ?? Piše. Dakle, ovo dolje kaj Precesnik piše, jesi probal? Sumnjam da ima zaštitu i na suvozačkim vratima. Ak ni to ne pali, stražnja vrata? Osim ak nije trovratna izvedba.
Quote:
PREDSJEDNIK kaže: Pogledaj post
Pa ne mora biti janjetina, može i svinjetina, puretina... čime se onda hraniš?

Nego što se tiče teme, autor ima problema sa zaključavanjem, a nije se sjetio da se sjedne na suvozačevo mjesto, zaključa sa otvorenim suvozačevim vratima i onda zalupi zaključana suvozačeva vrata. Ako to isto napravi sa vozačevim vratima, radi zaštite, vozačeva vrata će se ponovno otključati, ali suvozačeva neće!

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 22:47   #12
Quote:
PREDSJEDNIK kaže: Pogledaj post
Pa ne mora biti janjetina, može i svinjetina, puretina... čime se onda hraniš?

Nego što se tiče teme, autor ima problema sa zaključavanjem, a nije se sjetio da se sjedne na suvozačevo mjesto, zaključa sa otvorenim suvozačevim vratima i onda zalupi zaključana suvozačeva vrata. Ako to isto napravi sa vozačevim vratima, radi zaštite, vozačeva vrata će se ponovno otključati, ali suvozačeva neće!
Vrata nije moguće zakljucati na taj nacin, mogu ce je iznutra zakljucati sva pritiskom na gumb.

Poslano sa mog LG-D802 koristeći Tapatalk
KrmeZvanoNerast is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 23:53   #13
Quote:
KrmeZvanoNerast kaže: Pogledaj post
Đavla, pokušao sam svaku kombinaciju, jednostavno čim na gumb iznutra zaključam auto i otvorim vrata odmah se sve otključava

Poslano sa mog LG-D802 koristeći Tapatalk
Dali imaš automatsko zaključavanje svih vrata čim auto postigne 10 km/h?
Ako da, onda to deaktiviraj i trebao bi moći na onaj gumb sve zaključati a da se ne otključaju sva vrata kad otvoriš svoja
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 00:15   #14
Ja sam rekao da ne zatvaraš suvozačeva vrata prilikom centralnog zaključavanja, znači neka budu otvorena suvozačeva vrata kada na armaturi pritisneš tipku za centralno zaključavanje i kad centralno zaključa, izađeš iz vozila i zalupiš suvozačeva vrata. I nemoj ostaviti ključeve u kabini!

Ne diraj unutarnju suvozačevu kvaku jer ga ponovno otključavaš!

Zadnje uređivanje PREDSJEDNIK : 24.07.2017. at 00:29.
PREDSJEDNIK is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 14:05   #15
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Ma i kucista su zakurac, evo prosli tjedan zamjenio na Insignii a vjeruj nemam ni umjetne, ni dugacke, ni gelirane, a bogme ni lakirane nokte. Gospodja ima svoj kljuc.

Samo je jedan gumb otpao.
Kineska niš ne valjaju ... samo orignali
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 19:12   #16
Ovo je navodno - Talijansko ... da vidim i to cudo ..
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:51.