Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service

IT Help service Ovdje postavite sva vaša pitanja i probleme informatičke prirode
Podforumi: Tutorials, Security

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.07.2017., 02:13   #1
Stari MS miš; koji je model?

Pozdrav ekipa. Zanima me zna li možda netko koji je točno ovo model miša? Kao što se vidi po slikama, miš je prastar, nije korišten godinama, cijeli je izlizan tako da se ništa konkretno ne vidi (marka, model), međutim sjećam se da je MS marka.

Probao sam tražiti po guglu na sve moguće načine koje sam se sjetio. Tražio i starije MS modele da mi izlista međutim ništa. Čak sam prešao i ponudu na njuškalu nadajući se da ću naletiti na ovo čudo

Uglavnom, ako netko zna koji je ovo model ili zna način na koji mogu saznati, plz!

Slike: http://imgur.com/a/Gjc8r

Kupljen prije 10-12 godina za 80kn
missfortune25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 11:32   #2
Prepostavljam ako je toliko pohaban da se i donja naljepnica gdje vecinom pise model misa izlizala? Ako da, jbg, sretno sa pronalaskom, drugo ti ne mogu nista reci
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 13:30   #3
Tako je, nema naljepnice uopće

Piše li možda nešto unutar njega? Mogu ga rastaviti ako bi moglo biti nešto.

Btw, našao sam jedan miš jako sličan ovome: http://www.trust.com/en/product/1446...ptical-gm-4200
missfortune25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 12:16   #4
Postoji mogučnost a možda budes dobio nepotpune podatke tj približne. Naprimjer ja sam našao informacije za svoj miš putem ovog alata
http://www.astra32.com/download.htm

napisalo je da imam A4tech opto510d , nisam našao na googleu isti miš koji imam nego više varijanata istog. Isti čip koriste a izvana su vizualno drugačiji, raznih oblika.

Pa probaj i ti tako. Mislim da bolje od toga ne može.
Ima i windows alat za prikaz specifikacija hardwera ali nažalost nije toliko detaljan kao gore navedeni alat.
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 13:54   #5
Hvala, probao upravo, bez uspjeha...

Ispiše nešto sasvim deseto. Pretpostavljam da je prestar miš za ovako nešto. Tko će ga znat
missfortune25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 14:17   #6
Mogu li vidjeti što piše, usnimi screenshots

Znatiželjan sam, zašto želiš to znati? Kupio bi novi isti?

Poslano sa mog ASUS_Z00AD koristeći Tapatalk
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 14:44   #7
Long story short, kao klinac sam igrao CoD2. Recimo samo da sam geekao dan i noć, bio među top igračima i da, igrao sa ovim čudom Nekidan sam nešto tražio po ladici i naišao na CoD2 DVD, reko ajde da instaliram, da vidim jel se to još igra. Tako da, odigrao bih možda sat-dva tjedno, čisto kad mi je dosadno navećer i nemam šta drugo za raditi. Oni koji su ikada igrali FPS igrice, znaju da jednom kad se navikneš na određene postavke, pogotovo miš, jako je teško prilagoditi se na drugi. Isto tako i ja sa ovim svojim. S obzirom da nemam namjeru igrati ovo opet satima i danima, ne planiram uopće pokušavati igrati sa drugim mišem. Eto, zato želim isti takav

Za drugi miš mi točno prepozna koja je marka i model, ali za ovaj ništa. Probao sam guglati i ovo nešto što je izbacilo međutim ništa to.

Slika: http://imgur.com/a/zhc1u

Edit: Tražio sam ja taj miš prije par godina isto i tada sam ga našao na guglu. Kako i na koji način toćno, nemam pojma, ne sjećam se. S druge strane opet, čak i da nađem koji je točno model, pitanje jel bih igdje našao takav miš sada. To se već godinama ne proizvodi, jedino po nekakvim oglasima. Sjećam se da sam tad, prije par godina kada sam tražio, našao sam neki oglas na olx.ba čini mi se, lik prodavao isti takav. Pretražio sam cijelu ponudu na njuškalu i olx.ba, reko možda naletim na ovo čudo ali ne
missfortune25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 21:39   #8
Onaj Trust koji si našao nebi bio dobar ? Ja mislio da te veže sentimentalna vrijednost.
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 22:18   #9
Vjerojatno čak i bi, moram vidit di se taj može kupit i ostalo.

Ma nikakva sentimentalna vrijednost haha. Ništa, hvala na pomoći!
missfortune25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 23:23   #10
Niš , u vezi Trust miša, ako želiš da vidiš dali radi onako kako želiš pogledaj recenzije za tog miša na youtubeu.

Poslano sa mog ASUS_Z00AD koristeći Tapatalk
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 00:08   #11
Ovih dana smo radili čistitku u IT trgovini u kojoj radim, i poprilično sam siguran da sam našao takav isti miš i to nov zapakiran,
Slikam ga u pon, pa postam ako jeste isti takav
kas0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 10:10   #12
Traži duplu cijenu jer je rijedak i tražen. Šalim se

Poslano sa mog ASUS_Z00AD koristeći Tapatalk
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 14:57   #13
Nije skroz isti,veličinom i oblikom jeste jedino nema ovu tipku ispod scrola


ako te zanima javi se u pm
kas0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 19:08   #14
Sumnjam da ga zanima jer je otpočetka tvrdio da mora imati onu tipku. Bolje nek kupi onaj trust koji je sam našao. Ne vjerujem da je toliko različit od njegovog starog.
Inače takav crni sam ja imao, baš isti takav. Ak nije u smeču, valjda je na ormaru. Zaboravio zasto sam ga prestao koristit, bio je malo defektan tj pokvario se. E da, pomalo je kursor kasnio, kao da isprekida.

Poslano sa mog ASUS_Z00AD koristeći Tapatalk
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 09:40   #15
ma de svedno bi ga đabe poslao nek plati poštarinu i to je to, ak mu paše
kas0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 11:31   #16
Aha, inače čuo sam da osnovna škola u Oroslavju prima rabljene kopomente tj donacije jer si ne mogu priuštiti za djecu računala . Pa ako imate još nešto takvo, rađe šaljite njima kao donaciju
Makar i rabljene komponente su isto dobre, nije važno koliko je staro samo da ispravno radi.
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 02:00   #17
Quote:
Freyr kaže: Pogledaj post
Aha, inače čuo sam da osnovna škola u Oroslavju prima rabljene kopomente tj donacije jer si ne mogu priuštiti za djecu računala . Pa ako imate još nešto takvo, rađe šaljite njima kao donaciju
Makar i rabljene komponente su isto dobre, nije važno koliko je staro samo da ispravno radi.
Eh da si mi prije rekao, kolko sam samo toga bacio, jer nisam imao mjesta da stavim kod kuce, al vidjet cu neki kontakt, imam bar 10 ak miševa viška pa poslati
kas0 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:58.