Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.06.2017., 18:12   #41
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
u trenu kad je maknuo ruku, ja pobjegla van iz busa
Nadam se da je bila tvoja stanica bar. :/
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 18:33   #42
I ja volim snjofat knjige i casopise!
Za djecu/bebe govore sa imaju neki poseban miris i mnogi su opsjednuti njime no ja to nisam nikad osjetila. Probala sam posnjofat malca dok je bio beba i ...nista! Sad ima preko 4 i kuzim da su poceli razno razni mirisi koji vise nisu tak ugodni lol
Osim toga volim posnjofat i gace prije nego ih bacim u pranje. Pritom mislim na svoje jelte, ne tudje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
mali miš is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 19:02   #43
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Nadam se da je bila tvoja stanica bar. :/
naravno, već sam se ispraksirala

bože, koji užas
čak si ni ne naljutiš, bude ti ga žao
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 22:41   #44
Da, zamisli bit on.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 22:46   #45
Da, ajmo sad počet žalit i jadne kompulzivne silovatelje
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 08:31   #46
Ma osjeti čovjek kad je netko u biti bezopasan i ne vlada sobom baš. Da, dođe ti ga žao. Nije da svako jutro uz kavu odluči jel će danas dragat noge da zajebava ženske ili pročitat neku dobru knjigu.
I onaj s Cvjetnog (nemrem se sad sjetit imena) koji je hodao s pištoljem na vodu, zajebavao ljude po stolovima i tu i tam koga "upucao" je za žalit. Nije ga nitko nikad išao prijavit. Koliko znam.
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 10:41   #47
moja čudna navika je ta da gledam po internetu sprovode, kremiranja, fotografije mrtvaca, čitam razne stvari o tome recimo što se događa u trenutku smrti, nakon smrti, smrt u različitim religijama, itd. svega tu bude... počela sam davno kad mi je djed umro (pretpostavljam da sam žalila jer ga nisam vidjela prije smrti). u stanju sam satima gledati, čitati.. moram nadodati da imam inače neke sklonosti ka sprovodima, grobljima. najdraža šetnja za opuštanje i razmišljanje su mi mirogojske arkade.
gledam na to kao na neki vid meditacije, psihički i fizički se smirim, ali nikad kasnije ne razmišljam o tome kako bih se smirila ako sam recimo u stresnoj situaciji. isto tako, nikad ne sanjam ništa tog tipa, ne prate me slike ili slično...
eto
__________________
Nisam stručnjak
pomraku is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 10:54   #48
Quote:
pomraku kaže: Pogledaj post
moja čudna navika je ta da gledam po internetu sprovode, kremiranja, fotografije mrtvaca, čitam razne stvari o tome recimo što se događa u trenutku smrti, nakon smrti, smrt u različitim religijama, itd. svega tu bude... počela sam davno kad mi je djed umro (pretpostavljam da sam žalila jer ga nisam vidjela prije smrti). u stanju sam satima gledati, čitati.. moram nadodati da imam inače neke sklonosti ka sprovodima, grobljima. najdraža šetnja za opuštanje i razmišljanje su mi mirogojske arkade.
gledam na to kao na neki vid meditacije, psihički i fizički se smirim, ali nikad kasnije ne razmišljam o tome kako bih se smirila ako sam recimo u stresnoj situaciji. isto tako, nikad ne sanjam ništa tog tipa, ne prate me slike ili slično...
eto
BBast
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 11:13   #49
moja čudna navika je da volim kroki umakati u jogurt od ananasa. to mi je jako fino. ako nema kroki, onda štapići.

nisam to radila sto godina. sutra bi mogla kupiti "pribor" i dat si oduška
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 11:39   #50
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
Vozio se godinama na istoj ruti gdje i ja i taj put je fakat pretjerao, nije se dao skinut s cipele i nogu.


Quote:
makake kaže: Pogledaj post
Ja volim snjofati nove knjige i časopise
i ja ma općenito knjige i miris knjižnica, nekako me to smiruje
la rosana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 12:17   #51
Quote:
makake kaže: Pogledaj post
Ja volim snjofati nove knjige i časopise

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
Da, isto i letke ako imaju onaj poseban novi miris.
Čak mi i benzin nekad dobro miriše.
DiGioia is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 09:12   #52
Pričaj mi, ja po tom pitanju nisam baš svoja...nove knjige i časopisi, ljepilo i benzin...mmmmm
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 20:02   #53
Uvodni post.
Antheia is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 13:03   #54
jučer sam vidila jednog lika na misi, nisam ga vidila čitavog, ali koliko sam mogla viditi onako iz klupe gdje sam sjedila, imao je duge hlače pa sam pretpostavila da nosi i patike. Kad je završilo, na moje opće oduševljenje i ekstazu, skužila sam da nosi ljepušne japankice sa bijelom trakicom, kak slatko, pratila sam mu prstiće pogledom po čitavoj crkvi, htjela sam mu nekako dati do znanja no onda sam se u zadnji čas prizemljila i laganim hodom se udaljila od potencijalno sramotne situacije
kocelot is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:24.