Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.07.2017., 00:28   #21
Quote:
el oso kaže: Pogledaj post
Ako bilo tko da 1500€ za 20 godina staru astru onda sve u kurac.
Ponudi 800 maximalno

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
Baš
Frend prodaje Clia 2003. god za 2000 ojra pa se nitko ne javlja.
Jedan drugi kolega je nedavno kupio astru g classic 99. za 4000 kuna, 6 mjeseci rege.
Moja F-ica je 2001. , na satu je originalnih 131 000, prvi vlasnik, limarija sređena za narednih 5 godina i ako ulovim 700 ojra kad ga friško regam bit ću presretan. Ajde, ja nemam plin, al auto nije neki veliki potrošač.

Ako imaš vremena i nekog mehu od povjerenja, obiđi desetak oglasa i za te novce možeš ubosti fini autić, ne nešto iz 97.
vcc 90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 00:41   #22
Quote:
el oso kaže: Pogledaj post
Ako bilo tko da 1500€ za 20 godina staru astru onda sve u kurac.
Ponudi 800 maximalno

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
Pa samo plin je sigurno 4500 / 5000 kuna, ako je lim dobar i motor, vrijedi 10 000 kuna.
Quote:
vcc 90 kaže: Pogledaj post
Baš
Frend prodaje Clia 2003. god za 2000 ojra pa se nitko ne javlja.
Jedan drugi kolega je nedavno kupio astru g classic 99. za 4000 kuna, 6 mjeseci rege.
Moja F-ica je 2001. , na satu je originalnih 131 000, prvi vlasnik, limarija sređena za narednih 5 godina i ako ulovim 700 ojra kad ga friško regam bit ću presretan. Ajde, ja nemam plin, al auto nije neki veliki potrošač.

Ako imaš vremena i nekog mehu od povjerenja, obiđi desetak oglasa i za te novce možeš ubosti fini autić, ne nešto iz 97.
Plin, pogotovo novi je veliki plus za starije ocuvane aute.
Oni podnose dobro plin za razliku od novih, nema gotovo nikakvih troskova odrzavanja. Ja sam kratko vrijeme imao Clio 2 1.2 16 v 75 ks I trosio je gradske voznje 8 lit. Realna cijena za Clio nije veca od 1500 eura ako je relativno ok.
Ladna bevanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 00:47   #23
Ovo frend prodaje više od godinu dana pa nema nekog interesa
http://www.njuskalo.hr/auti/opel-ast...oglas-18412655 ako ovo nejde za 2500, di će 97. za 1500.
vcc 90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 00:56   #24
Astru G Classic nije mogao kupiti iz 99e pošto tada nije ni postojala.
ISB123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 01:16   #25
Quote:
ISB123 kaže: Pogledaj post
Astru G Classic nije mogao kupiti iz 99e pošto tada nije ni postojala.
https://www.chceauto.pl/opel-astra-1...0km-1999-9664/
na ovaj sam auto mislio, sedan ne classic, lapsus...
vcc 90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 07:41   #26
Quote:
Ladna bevanda kaže: Pogledaj post
Pa samo plin je sigurno 4500 / 5000 kuna, ako je lim dobar i motor, vrijedi 10 000 kuna.


Plin, pogotovo novi je veliki plus za starije ocuvane aute.
Oni podnose dobro plin za razliku od novih, nema gotovo nikakvih troskova odrzavanja. Ja sam kratko vrijeme imao Clio 2 1.2 16 v 75 ks I trosio je gradske voznje 8 lit. Realna cijena za Clio nije veca od 1500 eura ako je relativno ok.
Plinska instalacija u autu je nova. U garanciji još. Plin je ugrađivan u 09.2015., u Thomgas, Zagreb. Atest do 2025. Posjedujem sve papire za plin. Auto je mali potrošač i jeftin za održavanje. Limarija je dobra, boja originalna, motor isto tako odličan. Cijena je takva. Naravno, auto treba pogledati, voziti, sve je stvar dogovora. Imam sve na papiru što je mijenjano u autu (a i vidi se, što je novo), tako da garantiram da auto ne traži za sada nikakva ulaganja.
ms1224 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 10:08   #27
Quote:
Guater kaže: Pogledaj post
Sto se tice teme, preporucam Accenta, 1.3 takoder ne poderiv motor, voli ulja popit zbog gumica ventila. Samo i kod njega treba na limariju obratit paznju, al ak sve ostalo na autu uredno isplati se sloziti i to.

Sent from my Apollo Lite using Tapatalk
Vozio se pred nekih par mjeseci za drugom generacijom Accenta isto benzinac zlovenskih tablica, auto dimio k'o lud ( bijeli dim ) očito motor dao svoje.

Quote:
el oso kaže: Pogledaj post
Ako bilo tko da 1500€ za 20 godina staru astru onda sve u kurac.
Ponudi 800 maximalno

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
Barem je čovjek sve realno napisao kako stoje stvari i ne vjerujem da je bilo nekakvih mućki za razliku od onih iz svakodnevnih oglasa, ono skoro pa superlativi napisani dođeš tamo auto čisti krš. Uvjerio se više puta. Možda ako pusti koju stoticu i to je to. Barem se na temelju nabrojanog može vidjet da je auto bez ulaganja ( servisi ), nove gume ( dva seta ) te svi papiri od prvog dana što nažalost danas puno ljudi ne zna cijenit samo gledaju cijenu a kad poslije nešto rikne će bit 'sovanje marke auta kak' to ništ ne valja i ostale "ukrasni" pridjevi.

Quote:
ms1224 kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Mogu ti ja ponuditi Opel Astru F (1.6 8V 55 kw) + PLIN, 1997. godište u jako dobrome stanju. Auto ima ugrađen plin u Thomgas u 9.mjesecu 2015. i još uvijek je sva plinska instalacija u garanciji. Svi papiri uredni. Atest plina vrijedi do 2025. Auto je u obitelji 10 godina, kod mene 3 i pol godine. Ima klimu. ABS, servo, maglenke. Sve uredno radi, motor odličan, originalnih 220000 km. Imam sve papire, čak i od kada je kupljen 1997. Imam sve na papiru što je mijenjano od kada je kod mene. Auto ti ne traži sada ulaganja. Nove ljetne gume nokian i3 s čeličnim felgama (račun) i zimske sava eskimo (2013) mao potrošene s čeličnim felgama. Kupio sam novi auto krajem prošle godine, žena je vozila Astru, ali sada mora mirovati zbog trudnoće, tako da mi auto stoji i ne koristi se. Registriran je do 31.10.2018. Nisam ga još stavio na njuškalo, planiram ovih dana. Ako si zainteresiran javi se na PM. Marko, Grad Zagreb
Sretno s prodajom Astre i što manje neozbiljnih kupaca.
Orlov77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 10:44   #28
Hvala! Da evo kao sto sam napisao, sve posjedujem, papiri uredni, nema mućke, a i stojim iza onoga sto sam napisao. Uostalom moze se auto i dat na provjeru ako tko zeli. Slazem se, znam da auto vrijedi i.u.kakvome je stanju, da sve papire uredne imam i mislim da bi ta cijena uz male korekcije bila realna.
Pozdrav!

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
ms1224 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 14:32   #29
Quote:
Orlov77 kaže: Pogledaj post
Vozio se pred nekih par mjeseci za drugom generacijom Accenta isto benzinac zlovenskih tablica, auto dimio k'o lud ( bijeli dim ) očito motor dao svoje.



:
Ocito nije imao dobre vlasnike, moj je prva generacija, 273tkm i jos ne daje znakove umora. Na Getzu s istim motorom promjene gumice ventila za 500 kn i sad skoro ne trosi ulja vise, a trosio je poprilicno.

Sent from my Apollo Lite using Tapatalk
Guater is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 15:08   #30
Je, nije dobar vlasnik... to kad sam se vozio za njim, u jednom trenutku mislim da se vozio oko 20 na sat i konstantan bijeli dim te samo odjednom sekundu prije skretanja dao žmigavac.

Da, izdržljivi su to motori... mislim da je netko jednom stavio link od novijeg Accenta ( '03. ili '04. ) s 500tkm benzinca koji je bio kod Sokol Marića.
Orlov77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 11:01   #31
Pozdrav ekipo!

Stavio sam svoju Opel Astru na njuškalo, što sam prije pisao. Evo link: http://www.njuskalo.hr/auti/opel-ast...oglas-22963059

Pozdrav!
Marko
ms1224 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 13:27   #32
Quote:
ms1224 kaže: Pogledaj post
Pozdrav ekipo!

Stavio sam svoju Opel Astru na njuškalo, što sam prije pisao. Evo link: http://www.njuskalo.hr/auti/opel-ast...oglas-22963059

Pozdrav!
Marko
kada napravis atest, onda je plin atestiran i nema tu datuma do kada. najvjerojatnije ti do 2025. vrijedi boca pa onda treba napraviti tlacnu probu.
gt3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 21:56   #33
Quote:
gt3 kaže: Pogledaj post
kada napravis atest, onda je plin atestiran i nema tu datuma do kada. najvjerojatnije ti do 2025. vrijedi boca pa onda treba napraviti tlacnu probu.
Da imas pravo..tako je..al ok vjerujem da se razumije..

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
ms1224 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 11:41   #34
imate neko mišljenje o ovako nekom autiću
700e s regom
ovaj čak liči na nešto (ne meni)
http://www.njuskalo.hr/auti/fiat-sei...oglas-22954269

a ovaj navodno ima ugrađenu klimu
http://www.njuskalo.hr/auti/fiat-pun...oglas-23000697

gdje bi se još dalo pogledat, pretpostavljam da na njuškalu više ne oglašavaju tak jeftini auto uz 80kn za oglas

ak netko ima nešto slobodno ponudi
4323 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 11:47   #35
Ja sam bio sebi tražio tako neku privremenu kotrljalicu prošli tjedan, ali sam se uspio, čini se, ispetljati i bez toga. Jedino sam išao gledati Kadetta za 2500kn, regan do 10. mj. I bio bi ga uzeo da nisam uspio uskladit termin servisa s posudbom drugog auta dok je moj raskopan. Njuška i Index su mi bili tu negdje... Na Jakuševcu ajme majko, žao mi 10kn što sam platio za parking. Sve redom precijenjeni krševi, prodavači u lovu na jelene.
Lyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 12:18   #36
Quote:
ms1224 kaže: Pogledaj post
Pozdrav ekipo!

Stavio sam svoju Opel Astru na njuškalo, što sam prije pisao. Evo link: http://www.njuskalo.hr/auti/opel-ast...oglas-22963059

Pozdrav!
Marko
Samo jedna opaska, to nisu originalne ratkape od Astre F.

@Lyman, prodaj taj Clio dok te nije do kraja pokopao i kupi opet nekog istocnjkaka

Sent from my Apollo Lite using Tapatalk
Guater is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 12:36   #37
Smij se smij... dabogda morao kod Pavlinića po homokinetički na strani getribe.

Mislim da idem u slaganje, čisto zato što mi je tako manji financijski pušing nego ga prodat ovakvog. A suviše sam pošten da bih nekome lagao da antifriz ne curi/curi na malom kileru pa se ne vidi, a u stvarnosti je otišla brtva glave.
Lyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 17:25   #38
Quote:
Lyman kaže: Pogledaj post
Smij se smij... dabogda morao kod Pavlinića po homokinetički na strani getribe.

Mislim da idem u slaganje, čisto zato što mi je tako manji financijski pušing nego ga prodat ovakvog. A suviše sam pošten da bih nekome lagao da antifriz ne curi/curi na malom kileru pa se ne vidi, a u stvarnosti je otišla brtva glave.
Bez brige, on je zadnji kod kojeg cu ici traziti djelove

I sretno s Cliom.

Sent from my Apollo Lite using Tapatalk
Guater is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:27.