Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.07.2017., 23:53   #21
Ovaj prostor nije mjerodavan nizašta ... ako cemo tako.
Misljenje o Jazzu se formira nakon lošeg iskustva s nepoznatim mađarskim suzukijem. Sto se i samog jazza tiče, ni on nije vise bio tako dobar nakon seljenja proizvodnje u GB.
Sam si vec napisao zašto jazz nije imao dobru prodaju u nas...
DrAqua is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 00:05   #22
Quote:
bejbe kaže: Pogledaj post
budget bi bio oko 5k eura, idealno bi bilo da je mlađi od 10 god, ispod 100000 km i prvi vlasnik, što mislite o tome? Ili ako netko ima koji drugi prijedlog?
Hm, zvuči razumno, a ipak mi se čini da ćeš se pošteno namučiti da nađeš neki od ta dva auta za tu cijenu s tim uvjetima.

Problem je što su i Jazz i Yaris dosta zahvalni po pitanju trajnosti, pouzdanosti i troškova posjedovanja, pa ih vlasnici drže po 10-ak godina, a često i više ako imaju malo km. Naravno ima mlađih, ali je onda cijena iznad 5k€.

Prati oglase i nadaj se da će se nešto pojaviti. A realnije mi se čini ubosti neki Fiesticu 8. generacije kada sada krene prodaja nove, 9. generacije i kad se cijene rabljenih malo spuste. Tu je ponuda veća i moglo bi se naći nešto s tim uvjetima, a auto uopće nije loš.
babanghida is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 21:27   #23
Quote:
babanghida kaže: Pogledaj post
Hm, zvuči razumno, a ipak mi se čini da ćeš se pošteno namučiti da nađeš neki od ta dva auta za tu cijenu s tim uvjetima.

Problem je što su i Jazz i Yaris dosta zahvalni po pitanju trajnosti, pouzdanosti i troškova posjedovanja, pa ih vlasnici drže po 10-ak godina, a često i više ako imaju malo km. Naravno ima mlađih, ali je onda cijena iznad 5k€.

Prati oglase i nadaj se da će se nešto pojaviti. A realnije mi se čini ubosti neki Fiesticu 8. generacije kada sada krene prodaja nove, 9. generacije i kad se cijene rabljenih malo spuste. Tu je ponuda veća i moglo bi se naći nešto s tim uvjetima, a auto uopće nije loš.
I meni se isto čini da baš i neće ići tako lako kako sam zamislila, cijene su prilično više za ovo što bih ja htjela, pogotovo za Jazz. Mislim da ću morati proširiti potragu i sad sam opet na početku. Tenks, pogledat ću i Fiestu.
bejbe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 23:15   #24
Quote:
DrAqua kaže: Pogledaj post
I desna i lijeva žarulja se mogu promijeniti (jedva) bez skidanja kotača, ali je lijeva teza zbog kabela koji smetaju...
Ne znam kako uopće jazz i yaris upadaju u istu kategoriju...
Ima finta da se skine prednji branik i odšarafe prednje lampe.... inaće mi treba cca 2-2.5 sata za izmjenu obje žarulje po uputama a ovak riješim obe za cca pol sata.... inaće im je to mana....orginal su radile sigurno 3 godine ak ne i više.....
LudiMUNJA is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:09.