Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Vicevi

Vicevi Ako ste čuli dobar vic, ispričajte ga cijelom forumu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.01.2003., 11:38   #21
Zašto je pička najbolji golman na svijetu? Brani odjednom dvije lopte, a glavnog napadača tjera na povraćanje.
__________________
tu bi trebalo pisati nest orginalno ali nemam inspiracije...
Lord is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2003., 11:39   #22
Razgovaraju dva pedera: -Dragi, mislim da sam trudan! -Po čemu to zakljucujes, maco? -Kasni mi stolica već 7 dana!
__________________
tu bi trebalo pisati nest orginalno ali nemam inspiracije...
Lord is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2003., 11:40   #23
U gluho doba noći dopratio mladić Mujinu kćerku do nebodera. Stali oni pred haustor da se malo odmore. Stoje oni tako pa se mladić onako machovski podboči i osloni na neboder te reče: "De bona, hajd‘ ga malo popuši, majke ti!" "Šta ti je? More neko naići!" "Ma, dušo moja, brzo ćemo." "Ma more naić‘ neko od komšije pa će vidit, reći mom babi i puknut će bruka", odgovori cura. "Ma joooj..., hajd‘ bona, znaš ti mene, začas ću, za sekundu", nastavlja on. "Ma nemoj me..., rekla sam ti da neću sade!!!", vikne cura. "Medu moj, znaš da te jako volim...", i dalje moli mladić. Uto se otvore vrata od haustora nebodera i pojavi se Mujina mlađa kćerka u spavaćici, sva raščupana i krmeljava, te kaže: "Rek‘o mi je babo da vam kažem ovako: Jel‘ da mu ga ti popušiš, jel da mu ga ja popušim, jel da sačeka mati da dođe iz noćne smjene pa da mu ga ona popuši, samo brate, nek‘ skine više ruku s tog interfona!"
__________________
tu bi trebalo pisati nest orginalno ali nemam inspiracije...
Lord is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2003., 11:42   #24
Vozili se Mujo i Haso za Vakuf. Kad stopira jedna žena i oni stanu. Pitaju oni nju: "Gdje ćeš, ženo?" "U Vakuf", odgovori ona. "A što ćeš nam dati ako te odvezemo?" "Dat cu vam košaru jabuka." "E, bolan Haso", pita Mujo "trebaju li tebi jabuke?" "Ne trebaju." "Onda vozi!" Voze oni dalje i druga žena stopira. "Gdje ćeš, ženo?" "U Vakuf." "A što ćeš nam dati ako te povezemo?" "Evo, imam punu košaru krušaka." "E, bolan Haso, trebaju li tebi kruške?" "Ne trebaju." "Onda vozi!" Voze oni dalje i stopira još jedna žena. "Gdje ćeš, ženo?" "U Vakuf." "A što ćeš nam dati ako te povezemo?" "Pa, dat ću vam redaljku!" "E, bolan Huso, što je to redaljka?" "Nemam pojma. Znaš li ti?" "Ne znam ni ja." Upitaju oni ženu: "E, bolan ženo, što je to redaljka?" "To ti je: Skinem gaće - dam jednom, pa opet skinem gaće - dam drugom." "E, bolan Huso, trebaju li tebi ženske gaće?" "Ne trebaju." "Vozi dalje!"
__________________
tu bi trebalo pisati nest orginalno ali nemam inspiracije...
Lord is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2003., 11:43   #25
Došli Mujo i Fata u butik i obuće Fata minicu. -Pa Mujo, kako mi stoji? -Ajde, vidi ti se guzica kao kombajn. Skine Fata minicu i odoše oni kući. Kad su došli kući pita Mujo Fatu za sex, a ona kaže: -Ajde bolan, neću palit kombajn radi jednog klipa kukuruza.
__________________
tu bi trebalo pisati nest orginalno ali nemam inspiracije...
Lord is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2003., 11:44   #26
Donio Mujo Fati vibrator, pa ga ona proba u ruci 1... 2... 3... i ispadne joj i sve
skakuće po pločicama, a Mujo će: "Drž‘ ga Fato, sve će da nas pojebe!"
__________________
tu bi trebalo pisati nest orginalno ali nemam inspiracije...
Lord is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2003., 11:44   #27
Dotrči curica mami i sva joj zadihana kaže: -Mama! Mama! Danas sam tako sretna! Osjećam se kao suncokret! Mama: -Ali, dušice, zašto baš kao suncokret?! Curica: -Ah, mama! Puna sam sjemena!
__________________
tu bi trebalo pisati nest orginalno ali nemam inspiracije...
Lord is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2003., 19:27   #28
Kakva je razlika između hrastovog parketa i muškarca?
- Nikakva, ako ih dobro postaviš možeš gaziti po njima 40 godina.
__________________
Utúlie´n aurë! Aiya Eldalië ar Atanatári, utúlie´n aurë! Auta i lómë!
simplyred is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2003., 22:54   #29
Idealna zena je kao kokos... Dobri bataci, a pileci mozak!
Bosanac_82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2003., 23:37   #30
...u tadasnjem raju pozalio se adam bogu da mu je dosadno...
bog ga upita a da li bi htio da mu stvori jedno bice koje ce mu koristiti za drustvo, uvijek pomagati u svemu, dobro, malo i raditi za njega, koje ce mu sluziti i za zabavu i ugodu...
"kako da ne" odgovara adam, "cim prije!"
"eh, to ce ponesto i kostati..."
"koliko?"
"pa...jedno oko, bubreg, jedno jaje i cetiri prsta!"
"au, puno je to!" necka se adam..."a sto bih mogao dobiti za jedno rebro?"
mr X is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2003., 01:05   #31
Zasto su zene slabi vozaci?
Jer ih muskarci uce da je pedalj 25 centimetara.



Kad ste vidjeli da je automobil pregazio pijetla?
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2003., 16:16   #32
Zašto je bog prvo stvorio muškarca pa onda ženu?
Na greškama se uči
__________________
who needs a heart,
when a heart can be broken
poison_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2003., 17:20   #33
Quote:
poison_girl kaže:
Zašto je bog prvo stvorio muškarca pa onda ženu?
Na greškama se uči
LOLčinaaaa
misery- is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2003., 23:48   #34
MAN:

Years Times

20-30 Tri-weekly

30-40 Try weekly

40-50 Try weakly

50- Beer is best


WOMAN:

At 14-18 she is like Africa, partly virgin and partly explored,

At 18-24 she is like Australia, highly developed in the built up areas.

At 24-30 she is like America, highly technical, and always seeking new method.

At 30-35 she is like Asia, sultry, hot and mysterious.

At 35-48 she is like Europe, devastated, but still interesting in places.

At 48-65 she is like Antarctica, everybody knows where it is, but nobody
wants to go there.

-----------------------------------------------------------------------


koliko muskih sovinista treba da se zamijeni zarulja?
nijedan, neka koza kuha u mraku!
mr X is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2003., 19:32   #35
Došla Fata iz Njemačke i kara se sa Mujom i razvaljuje ga, Fata sve zna. Tad će Mujo: "Odakle ba znaš to sve?" "Ma gledala sam u filmovima", kaže Fata i nastave oni te Mujo odjedanput stane: "Ma pička ti materina, ja 20 godina gledam nogomet, a ne znam ni loptu udarit!"
__________________
tu bi trebalo pisati nest orginalno ali nemam inspiracije...
Lord is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2003., 19:33   #36
Došla Crvenkapica na radio postaju i veli: "Dobar dan, ja sam Crvenkapica i htjela bih svojoj bakici čestitati rođendan." Veli urednik: "100 DEM i ideš odmah u eter." "Ali ja sam Crvenkapica, lik iz bajke, ja nemam novaca, a htjela bih svojoj bakici čestitati rođendan." "Crvenkapice, rekao sam ti, pravila vrijede za sve, 100 DEM." "Ali, ja sam Crvenkapica, lik iz bajke... !" Gleda urednik malu Crvenkapicu i razmišlja: "Hm, vidi, vidi, mala nije loša, 17 godina, tek je propupala..." "Crvenkapice, možemo se mi dogovoriti na drugi način." Skine on hlače, gaće i veli: "Ajde, Crvenkapice, na posao!" Uzme Crvenkapica u ruke njegovu stvar, tri puta lupi i veli: "Jen‘-dva, jen‘-dva... Draga bako..."
__________________
tu bi trebalo pisati nest orginalno ali nemam inspiracije...
Lord is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2003., 19:34   #37
Kakva je razlika između samoubojice i djevice? Samoubojcia proba da pogine, a djevica gine da proba.
__________________
tu bi trebalo pisati nest orginalno ali nemam inspiracije...
Lord is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2003., 19:35   #38
Na stanici uđe u tramvaj djed. Kako je bila gužva nije imao gdje sjesti pa stane kraj dječaka koji je sjedio i počne udarati štapom po podu ne bi li ovaj ustao. Dječak reče djedu: "Zato niste stavili gumicu na taj štap da se toliko ne čuje?" Nato će djed: "Da je tvoj tata stavio gumicu, sada ti ne bi bio tu, a ja bih imao gdje sjesti!"
__________________
tu bi trebalo pisati nest orginalno ali nemam inspiracije...
Lord is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2003., 19:36   #39
Mujo: "Jesi l‘ ti Haso kad jebo pedera?" Haso: "Jok ba, al‘ sam jebo jednog što je jebo pedera!"
__________________
tu bi trebalo pisati nest orginalno ali nemam inspiracije...
Lord is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2003., 19:36   #40
Cigo imao 10 komada djece, a Ciganka mu stalno brunda što pravi toliku djecu, a ne može ih prehraniti jer ništa ne radi. Ode Cigo kod doktora po savjet, a ovaj mu preporuči upotrebu prezervativa. Došao Cigo sav ponosan kući i zove Ciganku u sobu: "Dođi Mico da ti pokažem, riješio sam problem sa djecom." Mica sva sretna ulazi i pita ga gdje se to zaposlio, ali kad je vidjela da Cigo navlači prezervativ počne galamiti: "Đubre jedno švalersko, kako te nije sramota hohštapleru jedan, kurcu odijelo kupuješ, a djeca nemaju što da jedu."
__________________
tu bi trebalo pisati nest orginalno ali nemam inspiracije...
Lord is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:45.