Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.11.2007., 13:41   #21
ja isto kad trebam bash u crno nekaj pofarbat odnesem u kemijsku.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2007., 19:02   #22
evo kupila sam sol,pa cu sutra to obojati..javim rezultate...valjda necu nesto zaribati
hvala cure na pomoci
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 16:24   #23
Quote:
lianne kaže: Pogledaj post
evo kupila sam sol,pa cu sutra to obojati..javim rezultate...valjda necu nesto zaribati
hvala cure na pomoci
nego... jes ti to obojala, da mi čujemo kak je ispalo???
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 16:35   #24
Quote:
Tija kaže: Pogledaj post
hoće ako je pamučni, ako je sintetični, neće.
A kak ih razlikujes prije pranja? Cijena nije mjerilo, kad sam skupi bijeli sakoic farbala u smedje, konac je ostao bijel (al na to sam i racunala).

E da, simplicol smedja mi je omiljena boja, sve mi super ispada

U svakom slucaju, pardoncek za dezinformaciju, dakle, nije istina da se konac nikad nece pofarbati. Tocno je, da ce konac vrlo cesto ostati nepofarban
waitapu is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 17:15   #25
Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
nego... jes ti to obojala, da mi čujemo kak je ispalo???
evo me

na kraju sam se odlucila obojati nekakvu falsu robicu za prvi put,tako da ne unistim nesto
obojala sam nekakve svjetlije trapke koje imaju malu mrljicu,pa sam u njima setala pesicu-super....sad su bas ona prava boja trapera,ujednacene,nema flekice-mogu komotno ih opet normalno nositi
najlude mi je ispala jedna vestica koja mi se u skupnom pranju ofarbala sa crvenom carapom ....mislila sam ju fliknut za brisanje prasine i dobro da nisam-ispala je nekako ljubicastoplavkasta-skroz zanimljiva boja..i definitivno je nosiva...
istu sudbinu crvene carape taj dan je dozivjela jedna svijetloroza pamucna majcica-sad je ispala plava-a konac se nije ofarbao pa nekako fora izgleda...ak nis drugo biti ce dobra za setati cicka..oflekanost se uopce vise ne vidi

i jedna normalna crna pamucna dolcevitica-posivila je-predivno je ispala-crna ko ugljen

zakljucak je da se najvise isplati osvjeziti crni ves.postupak je totalno jednostavan,a rezultat od odrednjeg do odlicnog(ovisno sta stavis-stvarno treba samo ili spasavati flekave majice ili osvjezavati pobljedjelu crnu-ostalo ne bi bilo bas nosivo).
sljedieci tjedan ponavljam,ali sad sam pravom robicom i to bas imam par stvarcica koje su posivile od pranja-pa cu im vratiti izgubljenu boju
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 17:16   #26
cure jel vi tu robicu poslije perete rucno?to pusta poslije boju?
ja samo sto sam to izvukla-prstici su mi malo ulovili boje,pa ne znam jel to pusta?
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2007., 20:57   #27
Ma tko bi sve naprao rucno Frkni u masinu, al nek ne bude veca temp od 30 max 40 stupnjeva! Koristi uz to prasak za tamni ili obojani ves i boje ce ostati jaako dugo postojane
waitapu is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 15:33   #28
vadim temu iz naftalina- jel ima još uvijek tih boja za kupiti u dm-u?
choc is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 16:30   #29
znam da crne ima
ostalo ne znam
__________________
Prvo reci ne, onda pregovaraj
Ange ou Demon is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 18:57   #30
ima. i u DMu i u Muelleru. i odlične su, isprobano
Pepica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 21:15   #31
ja sam nestrpljiva, ko bi docekao odgovor
već sam kupila i pofarbala- super je!!
choc is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2013., 16:48   #32
Farbanje u zeleno u praonici

Znate li možda koja praonica u ZG i dalje farba odjeću u zeleno? Većinom su navodno ukinule zelenu i crvenu boju zbog manjka potražnje.

I to ne samo pamuk, već i lan?

Hvala!
djontra is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2013., 10:28   #33
Malo da pokrenem temu.
Imam prekrivač za krevt pamučni crveni. Boja mi nikako ne odgovara a potpuno je nov i ne da mi se da ga bacim. Trebala bi mi neka plava, teget ili crna - sve sem crvene. Šta da radim za farbanje? Da uzmem crnu boju? Plus kako se zove ta boja iz dm-a? Nikad nisam to videla.
0106 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2013., 10:38   #34
Quote:
0106 kaže: Pogledaj post
Malo da pokrenem temu.
Imam prekrivač za krevt pamučni crveni. Boja mi nikako ne odgovara a potpuno je nov i ne da mi se da ga bacim. Trebala bi mi neka plava, teget ili crna - sve sem crvene. Šta da radim za farbanje? Da uzmem crnu boju? Plus kako se zove ta boja iz dm-a? Nikad nisam to videla.
Koliko vidim, postoji nešto zvano color stripper, čime skineš postojeću boju, vjerojatno istim procesom kao kod farbanja. A onda pofarbaš kako ti drago.

Ako uzmeš crnu, dobit ćeš crnu, ma što bilo ispod.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2013., 14:57   #35
Ok, hvala na informaciji. Videću sutra pa ću probati. Ako bih htela plavu predpostavljam da ne bih uspela zbog crvene osnove.
0106 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2013., 15:01   #36
Quote:
0106 kaže: Pogledaj post
Ok, hvala na informaciji. Videću sutra pa ću probati. Ako bih htela plavu predpostavljam da ne bih uspela zbog crvene osnove.
Koliko ja kužim miješanje boja, crvena i plava daju ljubičastu. A osnovne boje ne možeš dobiti nikakvim miješanjem.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2013., 19:51   #37
Kako se zove ta boja iz dm-a? I gdje stoji? nisam ju nikad vidjela, trebala bi ofarbati trenirke crne koje su izblijedile od sunca
malib is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2013., 20:27   #38
Te boje ti stoje kod praška, maramica i soli za veš u većini DMova
__________________
Kako odgojiti ženu
zulma is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2013., 20:41   #39
U nekima ih nema. U Kozmu ima crna i smeđa.

Meni to farbanje uvijek ispalo flekasto.
__________________
Sluts just heal quicker.
Grubi ti trolovi bili.
Tejsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2013., 00:32   #40
U loncu ili vešmašini

Meni je šarenkasto ispadalo samo u loncu
__________________
Kako odgojiti ženu
zulma is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:00.