Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Softver

Softver O programima koje koristite ili namjeravate koristiti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2009., 12:38   #21
Quote:
D1esel kaže: Pogledaj post
VideoCopilot je jedna od najlosijih stranica za takve namjene.
Oni tutoriali vrijede za Adobe After Effects, jedan od najzahtjevnijih i najtezih programa za obradu videa sto postoji.

sorry al videocopilot je jedna od NAJBOLJIH stranica za obradu videa. to sta je AE tezak ne znaci da nikad neces naucit raditi u njemu...btw za orange_girl...ti moes pomocu plavog il zelenog platna u jednostavnijim programima premjestit osobe u drugi ambijent..samo surfaj i trazi pa ces nac
__________________
Dual Core
gamer3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 00:45   #22
ne znam di bi pitala, pa ako je fulana tema, nemojte se ljutit... koji bi program bio dobar za napravit onako neke cute slike, htjela bih roditeljima za godisnjicu napravit zajednucku sliku, al kako imam zasebne slike nekako bih ih htjela spojit u jednu.... imaju li neki programi sto imaju oni fotografi na svadbama, unaprijed neke sablone i sl... ako ima neka vec otvorena tema unaprijed se ispricavam
__________________
"Da se mogu kao nekad vratiti na početak i biti onaj isti bahati dječak, ne bi forsirao neki ležeran stil niti se trudio da uklopim moj svijet u ovaj svijet, moje snove u raspored, riskirao bih svaki pokušaj da zadržim taj osjećaj..."
lorablu is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 09:44   #23
ja to radim na photoshopu, ali besplatan program s kojim to možeš je i photoflitre http://photofiltre.en.softonic.com/ tu ti je link ako si ga oćeš skinut....
Ivanchic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 14:04   #24
hvala
__________________
"Da se mogu kao nekad vratiti na početak i biti onaj isti bahati dječak, ne bi forsirao neki ležeran stil niti se trudio da uklopim moj svijet u ovaj svijet, moje snove u raspored, riskirao bih svaki pokušaj da zadržim taj osjećaj..."
lorablu is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2010., 16:46   #25
Ja koristim Sony Vegas Pro 9... Al' mislim da to nije baš najjednostavniji...
__________________
Why should I care
'Cuz you weren't there when I was scared
I was so alone
AvrilLavigne is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2013., 17:00   #26
Quote:
orange_girl kaže: Pogledaj post
da ne otvaram novu temu, pitat ću ovdje..

je li moguće izmijeniti pozadinu na nekom videu? npr: snimam ljude po kvartu, a onda promijenim pozdainu da izgleda kao da se šeću po new yorku?? sumnjam da to ide tako lako, ali svejedno se nadam da postoji nešto za to
to se može napraviti u Adobe After Effect-u ali mora bit zelena pozadina ko kod snimanja pravih filmova.....e da i najbolje objašnjeni tutorijali su na Video Copilotu ko što su ovi ranije spomenuli...

___________________

svi se skupimo i zajedno snimimo najbolji HR film ikada

Zadnje uređivanje Miky2911 : 08.04.2013. at 17:11.
Miky2911 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2013., 12:23   #27
koji program za obradu videa podržava windows xp, a da je bolji od movie makera i da je besplatan?
Ružavjetrova is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2013., 06:14   #28
Svojevremeno sam koristio ulead.
Efikasan i jednostavan.
Sada ga pokušavam negdje skinuti ali mi ne uspijeva.
Ima li netko hint gdje da ga skinem?
Ja Osobno is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2013., 07:55   #29
Covik je pita "neki program", znaci da bas i nema iskustva s tim a vi mu preporucujete Sony Vegas... mislim da to nije bas ono sta ga zanima.
Najjednostavniji je movie maker, a ako ti to nije dosta i ako te izivciraju ta glupa ogranicenja i nemogucnost da se radi ista kompliciranije, onda je dobar Adobe premiere elements. Jednostavan program sa puno mogucnosti, bas za pocetnika. Ima tutoriala na youtubeu.

Ivanchic@ je spomenila da joj AVI i neki drugi formati sporo rade, a neko joj je pripametno odgovoria da kupi original - ne, kupnja originala nece rjesit taj problem. Na ovom linku ces nac odgovor, vec u drugom postu je lik stavia linkove na nekoliko clanaka di je sve objasnjeno. Uglavnom, najbolje je konvertirat takav video u neku vrstu s kojom premiere moze lakse radit... onda nece zapinjat. Problem sam i ja ima i mislia sam da mi je do laptopa, ali onda sam primjetia da neki video klizi, dok drugi nepodnosljivo zapinje...
STmateo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2013., 08:48   #30
Quote:
Ja Osobno kaže: Pogledaj post
Svojevremeno sam koristio ulead.
Efikasan i jednostavan.
Sada ga pokušavam negdje skinuti ali mi ne uspijeva.
Ima li netko hint gdje da ga skinem?
http://www.corel.com/corel/pages/ind...anguageCode=en
Fosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 02:25   #31
Osobno radim u Avid Media Composeru tako da njega toplo preporučam, kao i Adobe-jev Premiere. Ipak, čula sam od više kolega da je Edius super lagan i user-friendly, pa probajte i s njim.
__________________
Human after all.
Dulcinea_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2013., 20:18   #32
Zna li netko neki besplatan program gdje se može promjeniti pozadina u videu?
mnem is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2016., 21:33   #33
Program koji bi mi omogućio multicam edit. Znači video zapisi snimljeni iz različitih kuteva i sad ja biram koji kako želim ubacit u finalni zapis.
Tipa ono kako funkcionira prijenos utakmica kad se nema vremena za montažu nego se u određenom trenutku prikazuje ono što pojedina kamera snimi, malo s tribine, malo iz zraka itd.
Ovako nešto.


Ako je netko koristio određene programe nek mi preporuči i po mogućnosti da su besplatni.
MatejR is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 08:53   #34
Vegas Video ima ovu opciju. Nije besplatan.
agw is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:31.