Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.12.2011., 11:41   #1
FHR |<< Haxball liga >>| (NFL chat)


Zašto sada šutite (chad topic ) crew vam ponosno predstavlja HAXBALL. Haxball je online igra koja je mješavina zračnog hokeja i nogometa.

Info o igri:
LINK
FAQ:
LINK
Link na igru:
LINK

Kad kliknemo na link najprije napišemo željeni nickname(nick sa foruma) i kliknemo na: Play now!
Sada vidimo popis soba te mogućnost da napravimo svoju sobu ili se priključimo u neku već postojeću sobu. Postupak nije kompliciran...

Gameplay:

Kreće se sa strelicama, a puca se sa SPACE ili X .

Liga( prijave i pravila )

Prijave za ligu traju do 25.12.2011. 23:59:59 h
Način prijave:
Prijavljuju se ekipe od 2 igrača ( igra se 2 vs 2 ). Jedan član ekipe vrši prijavu koja sadrži ime ekipe i nickove sa foruma od igrača. Prijaviti se mogu samo članovi FORUM.HR- a sa 100 ili više postova. U slučaju nekoga sa manjim brojem postova, povjerenstvo odlučuje da li ćemo ga primiti u ligu ili ne. Povjerenstvo pridržava pravo ne izdati licencu i aplikantu s većim brojem postova od 100, ukoliko isti nije dio zajednice pdf-a.

Npr.
Prijava za ligu
Tim: Luzeri
Članovi: Morales, Shark

Nakon što istekne rok za prijave, napraviti ćemo raspored odigravanja utakmica. Igrala bi se 2 kola tjedno. Na vama je samo da odigrate ta dva kola unutar 7 dana. Dogovaranje oko termina odigravanja radite ovdje na temi ili putem PM-a. Ukoliko se ne pojavi niti jedna ekipa utakmica se poništava. Ukoliko se pojavi samo jedna ekipa, registrira se automatski rezultat od 3:0 za tu ekipu. Domaćin utakmice hosta sobu i bira stranu( crveni ili plavi ). Za vrijeme odigravanja utakmice poželjno je imati isključene torrente, facebook i sl. radi lagga...To se posebno odnosi na hosta utakmice. Preporučuje sa da hosta onaj član tima koji ima brži internet. Ako oba dva člana tima imaju spor internet, može se dogovoriti da hosta gost.Igra se 5 minuta, classic stadion, score limit: unlimited. Jedan član ekipe domaćina snima utakmicu pritiskom na tipku: REC(LINK). Počinje se snimati prije početnog udarca te se zaustavalja nakon završetka utakmice. File koji se snimi uploada se na : LINK
Registracija je jednostavna te ne treba niti pravi email( ne šalju aktivacijski mail). Nakon što igrač uploada replay na tu stranicu, stavlja rezultat tekme i link na replay ovdje na forum. Bez replaya se neće priznavati utakmice te će se iste poništiti. Soba se otvara na način da je ime sobe: FHR Haxball liga, a password je: forum.
Pobjeda donosi 3 boda, a remi 1 bod (u slučaju isteka vremena gleda se rezultat - nema overtime), a poraz 0 bodova.

Imate 3 dana da vježbate, ako niste nikad igrali, a želite sudjelovati u ligi. Ekipe koje se 2 puta neopravdano ne pojave na utakmicama, izbacuju se iz lige.
Ukoliko ima nekih nejasnoća, pitajte tu na temi.

Znači, čekamo da istekne rok za prijave pa onda počinjemo sa igrom. Sustav natjecanja će se također odrediti nakon prijava.
Moguće su dopune pravila od strane korisnika vodkamartini007...
Sada su prioritet prijave...Stay tuned.

Zadnje uređivanje Morales77 : 22.12.2011. at 12:33.
Morales77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2011., 11:50   #2
Tko oce igrat sa mnom
__________________
[CM-mania]Ovo su ekipe za vrh[\CM-mania]
CM-mania is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2011., 11:51   #3
ja ću, ak oćeš
Morales77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2011., 11:51   #4
Ne































Salim se, svejedno mi, moze .
__________________
[CM-mania]Ovo su ekipe za vrh[\CM-mania]
CM-mania is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2011., 11:52   #5
Quote:
CM-mania kaže: Pogledaj post
Tko oce igrat sa mnom
Mozemo ja i ti ali nemoj mi srat kad zajebem jer pojma nemam to igrat
Bankina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2011., 11:53   #6
Quote:
Bankina kaže: Pogledaj post
Mozemo ja i ti ali nemoj mi srat kad zajebem jer pojma nemam to igrat
KTJ, necu igrat s noobom, Morales mi je partner sad (problem je i sta sam ja noob)...
__________________
[CM-mania]Ovo su ekipe za vrh[\CM-mania]
CM-mania is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2011., 11:54   #7
Prijava za ligu
Tim: Luzeri
Članovi: Morales77, CM-mania
__________________
[CM-mania]Ovo su ekipe za vrh[\CM-mania]
CM-mania is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2011., 11:54   #8
Dobar je CM. Nije top player, ali ima potencijala, Bankina, imaš vremena za vježbati. Nas igra svaku večer barem petnaestak, pridruži se.
Morales77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2011., 11:59   #9
Quote:
CM-mania kaže: Pogledaj post
KTJ, necu igrat s noobom, Morales mi je partner sad (problem je i sta sam ja noob)...
Nabijem te, razumijes me

Morales, onda cu uletit tu i tamo kad budete kezuala igrali, nije liga jos za mene

A i strah me da se ne navucem, jednom sam se navukao na igricu na netu i to nije bilo dobro
Bankina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2011., 12:17   #10
Prijavljujem ekipu.

Tim: Galacticos

Članovi: ZinedineZidane i ???

Space for rent, prijave na pm
ZinedineZidane is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2011., 12:18   #11
odio il haxball moderno
nero is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2011., 12:21   #12
Jedan prijedlog - ja bih izbacivao iz lige ako se netko dvaput neopravdano ne pojavi. Lako je moguće da netko zbog posla, puta, popravnog ili zato što je u kazni neće moći odigrati. Ukoliko se izostanak najavi, mogli bi dozvoliti angažman zamjene. Ili te tekme registrirati 3:0, ali bez izbacivanja.

I da, znači bilo tko sa foruma može pristupiti? Ko da je problem u 3 dana natući 100 postova
ZinedineZidane is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2011., 12:23   #13
Quote:
ZinedineZidane kaže: Pogledaj post
Jedan prijedlog - ja bih izbacivao iz lige ako se netko dvaput neopravdano ne pojavi. Lako je moguće da netko zbog posla, puta, popravnog ili zato što je u kazni neće moći odigrati. Ukoliko se izostanak najavi, mogli bi dozvoliti angažman zamjene. Ili te tekme registrirati 3:0, ali bez izbacivanja.
Pa mogla bi se neka odgoda uvest, ono imas pravo na 3 puta.

Ima tko da igra samnom?
__________________
JEDAN ČLAN - JEDAN GLAS
DSQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2011., 12:26   #14
vm, hvala na ponudi ali čekam nekog kvalitetnijeg
ZinedineZidane is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2011., 12:27   #15
Quote:
ZinedineZidane kaže: Pogledaj post
Jedan prijedlog - ja bih izbacivao iz lige ako se netko dvaput neopravdano ne pojavi. Lako je moguće da netko zbog posla, puta, popravnog ili zato što je u kazni neće moći odigrati. Ukoliko se izostanak najavi, mogli bi dozvoliti angažman zamjene. Ili te tekme registrirati 3:0, ali bez izbacivanja.

I da, znači bilo tko sa foruma može pristupiti? Ko da je problem u 3 dana natući 100 postova
Zato je tu povjerenstvo koje odlučuje...
Morales77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2011., 12:27   #16
Isus želi igrati,ali dok proslavim rođendan.
nar.kO is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2011., 12:31   #17
Quote:
Morales77 kaže: Pogledaj post
Zato je tu povjerenstvo koje odlučuje...
da, ali napisao si da povjerenstvo odlučuje samo kad je broj postova manji. nadopuni na način da povjerenstvo pridržava pravo ne izdati licencu i aplikantu s većim brojem postova od 100, ukoliko isti nije dio zajednice pdf-a.

i uostalom tko je u tom povjerenstvu? koliko ima članova? kako se biraju? kako odlučuju, javno ili tajno? kojom većinom?
ZinedineZidane is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2011., 12:32   #18
Quote:
ZinedineZidane kaže: Pogledaj post
da, ali napisao si da povjerenstvo odlučuje samo kad je broj postova manji. nadopuni na način da povjerenstvo pridržava pravo ne izdati licencu i aplikantu s većim brojem postova od 100, ukoliko isti nije dio zajednice pdf-a.

i uostalom tko je u tom povjerenstvu? koliko ima članova? kako se biraju? kako odlučuju, javno ili tajno? kojom većinom?
Mi sa ofsajda.
Morales77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2011., 12:34   #19
dobro. samo da je transparentno
ZinedineZidane is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2011., 12:39   #20
Mogu i ja?

ko oće z menon?

Sent from my U8650 using Tapatalk
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:16.