Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.03.2012., 19:42   #41
Quote:
fiatbravo kaže: Pogledaj post
a sta se juventus proslo kolo protiv chieva nije borio za 1.mjesto?
na previse "malih" utakmica su prosuli bodove tako da po mom misljenju nemaju sanse za naslov ove godine..
Rekoh što se tiče čistog rezultata stavio bi X2 na Juve, jer sumnjam da će Juve izgubit (odigrat ce il X ili će pobijedit)...
A i nisam taj tip uzeo zdravo za gotovo, nego sam reko da kad bi stavljao na taj par (a necu, reko sam da cu danas samo ligu prvaka) onda bi odabrao iskljucivo tip Bologna daje gol (1.50)...
Cadus is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 15:27   #42
Isprika za Apoel-Lyon, nastavilo se baš kako je bilo i dosad. Apoel proša, požrtvonovšću i borbenošću, srce presudilo nad dubinom džepa kao i sa suparnicima prije Lyona.
Bol-Juv prošlo oba daju ali to zakasnio odigrat.

Danas-
Metalist-Olympiacos 1x
Ne virujen da će grci slavit još jedanput u ist.europi nakon Kazana. Metalist se čini kao stabilna ekipa, u prvenstvu su al pari dvojcu DynK i Shakt a u europi su neki znali prilično nastradati od njih (zadnji RB Salzburg). Zabijaju dosta i teško je očekivati da neće znati riješit djecu pireja, igrao bi čistu jedinicu no ni 1x nije za bacit. Možda i više od 2,5 gol.

Sporting L-Manchester City 2
Usudit ću se čak i bez dvoznaka. Jednostavno ovaj Sporting mi ne ulijeva povjerenje, a Mancinijeve trupe imaju širinu i zamjene, ako budu igrale, su spremne odraditi svoj posao. Sporting može zabiti gol ali u tom slučaju ih očekujem 2-3 u njihovoj mreži. Da su građani ozbiljno shvatili nastavak u "utješnoj ligi" dokazuje i demoliranje sportingovih zemljaka-Porta. Znači uz jedinicu bi mogao probat oba daju, zato jer City unatoč čvrstoj obrani može malo i popustiti iza zbog otvorenosti igre koju je za očekivati od njih, a i ritma utakmica kojeg imaju.

Manchester Utd.-Athletic Bilbao 1
Mislim da bi, nakon pobjede protiv Tottenhama, United mogao riješiti i ovo u stilu. Jednostavno, baski nisu tolika kvaliteta, pa čisto radi toga, ali odigrat ću ovo uz primjetnu dozu skepse. Naime premda im je pobjeda kod tetrijeba dala dodatni podstrek, vragovi su pokazali da im je unatoč sigurnom hodu kroz premiership europa ove godine malo skliska (skupina LP), pa da ne bi morali stvari ostaviti za uzvrat. No, na kraju razmišljanja, jaki su u glavi, imaju iskustvo, imaju znanje, imaju i snage (unatoč momcima u kasnim 30-ima), znaju stvorit akcije uigrane do preciznosti (pogotovo tranzicijskog napada) a itekako imaju ljudi koji ih znaju realizirat. Na kraju svega, sigurno neće dozvoliti da City maršira kroz Uefa kup a oni ne.

Od ostalog pikovi napamet
Twente-Schalke x, Atl.Madrid-Besiktas 1, AZ Alkmaar-Udinese odg.
739-729 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 19:07   #43
Vidim da za danas niko ništa ne piše pa ću se ja odma bacit na subotu.2 llistića, dnevni i večernji.
Dnevni 2,26

Atromitos At.-Doxa Dramas 1 1,45
Atromitos se ove sezone bori za Europu. Imaju 3 uzastopne pobjede. Doma od 11 utakmica imaju 7 pobjeda, 3 remia i 1 poraz. Doxa najgori klub u ligi, u gostima u 11 utakmica ostvarili samo 4 boda. Doma su nešto bolji , većinu bodova su osvojili u utakmicama protiv momčadi sa dna ljestvice. Zadnju su izgubili od 13. PAS Giannine.

NK Lučko-Dinamo Zagreb 2 1,30
Lučko, momčad sa dna ljestvice , ne virujen da mogu uzet bodove Dinamu koji želi imat sigurnu prednost pred derbi. Naravno i da promašim nebi plaka .

Hajduk Split-NK Split 1X 1,20
Gleda sam Hajduka protiv Zagreba, odlično su odigrali. Split mlitavo uša u nastavak sezone , Lučko im zadnju doma uzelo bodove. Ovo je derbi , igrači će bit motivirani. Moguće da će Split iznenadit , ali više od X-a po meni ne mogu.

Večernji 2,34

FC Porto-Acad.Coimbra favorit+2 1,50
Nakon ispadanja iz Europe , igrači Porta se mogu koncentrirat samo na prvensto , znači neće imat naporan ritam. Imaju 3 boda više od Benfice i mogu samo čekat kad će Benfica kiksat. U goste ima dolazi deseta Academica koja 9 utakmica već nije pobjedila. Porto kod kuće dobio sve u hendikepu , osim Benfice i Brage.

USC Palermo-AS Roma Palermo daje gol 1,30
Obje momčadi u "mini-krizama". Palermo deklasiran u gostima kod Siene , pa doma od Milana. Roma razvaljena od Atalante 4:1 , pa izgubila u derbiju protiv Lazia 2:1. Mislim da je ovo najisplativije , jer je Palermo domačinska ekipa . Od 34 osvojena boda čak su 30 doma uzeli. Doma su svima zabili gol , osim Milanu, ali on je trenutno priča za sebe. Roma ove sezone prima dosta golova, pogotovo u gostima.

Heerenven-SBV Excelsior 1 1,20
Gužva na vrhu Eredivise. Čak 6 klubova unutar 5 bodova. Na 5. mistu se naša Heerenven koji igra sve bolje i bolje. Sada im je svaka utakmica bitna i mislim da neće propustit priliku protiv zadnjega Excelsiora. Excelsior u gostima ove sezone osvojio samo 3 boda ( 3 remia).Ostalo izgubili u hendikepu. Prava kanta za napucavanje.
tovarvg is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 19:25   #44
Quote:
dr. van Nostrand kaže: Pogledaj post
sve si fulo bokte mazo
Atletico M je pogodio
zoom-zoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 19:49   #45
Subota
Betis - Real Madrid 2 1,50
7/10

Real igra odličnu sezonu stvorili su veliku prednost pred Barcom i vrlo su blizu osvajanja Primere koja im je vjerujem važnija od LP da konačno svrgnu Barcu. Sigurno da im je pobjeda jedino pri pomisli jer ne žele Barci dati nadu jer bi oni još iše stisli, pa bi možda došla u pitanje titula. Betis nakon odličnog starta došao je tamo gdje ga svi očekuju negdje na sredini daleko od ispadanja, daleko od europe. Betisu trenutna forma 2-1-3 dok Real ima 6-0-0 i očekujem sutra nastavak niza. Možda Real odmori nekog prvotimca za drugu utakmicu pšrotiv Cska, ali klupa im je toliko široka da ne sumnjam u pobjedu.

Bolton - QPR ODGi3+ NE 1,50
5/10
Dvije ekipe koje trenutno su u velikoj borbi za ostanak i sutra sigurno se neću moći odmah otvoriti jer bi za obje ekipe bio veliki šok brzi primljeni gol. Bolton je predzadnji očajno treba bodove kako bi se izvukao iz zone za ostnaka, dok QPR pokušava ne upasti u crvenu zonu. Obje ekipe zabijaju samo pogodak po susretu, dok Bolton prima 2, a QPR negdje oko 1.7 očekujem neki rezultat kao 0:1 ili 1:0

Lučko - Dinamo under 3.5 1,47
6/10

Lider Dinamu gostuje kod Lučkoga neefikasna ekipa koja vodi veliku borbu za ostanak. Bod bi za njih u ovoj utakmici za njih bio ravan pobjedi ne vjerujem da će cijelu utakmicu izdržati, ali gotovo sigurno neće doživjeti neku golijadu, jer je na njihovoj strani odmornost nakon produžetaka i penala Dinama u kupu. Dinamo vjerojatno samo želi pobjediti ne vidim tu nikako veću pobjedu od 2:0, a koef je
__________________
Heat Culture
Kockar :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 20:37   #46
Quote:
zoom-zoom kaže: Pogledaj post
Atletico M je pogodio
nije vrijedno spomena.

ot: jedan info za nedjeljni derbi: dino nam vjerojatno ne igra pa će još veća koncentracija bit na obranu, vjerujem da možemo izvuć x

dakle: Osijek-Cibalia x2 @ 1.80/1.90 a mogo bi bit i bonus tip u nedjelju
dr. van Nostrand is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 20:55   #47
Quote:
dr. van Nostrand kaže: Pogledaj post
sve si fulo bokte mazo

Sve...A što reći posli ove blamaže...sve promašaji, sve padovi
Mislio najbolje ali ispalo skroz suprotno.
Sve veće kvote prošle, liga UEFE pokazala još jedanput da može bit i okrutnija od LP po nas.
Nadam se samo da vas nije puno igralo iste stvari, zapravo da vas nije bacilo za dobitak neki od ovih navlakuša.

A ovaj United, kad god ga igram baci me! Nema veze je li to kad igran na njega ili protiv, uvik me baci.
Od sad sam (ma već odavna ustvari) u privatnoj misiji
Imam posla s vragovima.

Proša je Atletico
Ali još jedanput oprostite suborci pdf kladionice...
739-729 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 23:47   #48
Montpellier - Cean 11/3/2012 21:00 1 1,50 SS Montpellier momčad u odličnoj formi, u zadnjih 5 utakmica kao domaćin upisali su 4 pobjede i 1 remi. S druge strane Cean jako loš kao gost, mislim da nemaju šta tražit u ovoj utakmici s obzirom na značaj koji ona ima za domaćina (borba za 1. mjesto).

Od ostalih Lazio-Bologna 1, B.Mgladbach - Freiburg 1
sretno svima!
rubycon is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 00:21   #49
Union Espanola - Huachipato
over 2,5@1,80 Bet365

Overaska liga...dvije overaske ekipe se susrecu...jedini izbor je...puno golova!
I jedni i drugi imaju od 6 odigranih utakmica 4 overa, Union Espanola je igrao tokom tjedna Copa libertadores pa ce i to valjda utjecati na njihovu igru,nadam se vise u obrani...
Zadnjih 5 sezona sve,ali bas SVE medjusobne utakmice su zavrsile sa vise od 2,5 gola.
zoom-zoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 14:43   #50
malo informacija uoči dvoboja Zadar-Inter

Oba kluba su katastrofalno krenuli u ovaj dio sezone tako da mislim da nas ni danas ne čeka neki preljepi nogomet na Stanovima.Zadar je takoreći bez napadača od odlaska Santinija pošto je Mršić suspendiran,četiri igrača ozlijeđena,a ostatak momčadi ne briljira.
Sa druge strane je Inter koji je poražen u oba nastupa na proljeće i morat će se "vaditi" na Zadru u Stanovima,što nikome nije lak posao.Interu ne dostaje niko od igrača.
Po meni,odi se isplati odigrati X (koeficijent oko 3,30 zavisi o kladionici u kojoj igrate)
pingvin-zd is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 15:03   #51
Lyon-Lille 2 3,05
lyon nije pobjedio u prvenstvu u zadnjih 5 susreta, a izgubili su i od apoela u ligi prvaka nakon produžetaka. lille je za to vrijeme odmarao i pripremao se za ovaj susret. mislim da se svakako isplati probati odigrati na lille po ovom koeficijentu
sky000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 15:36   #52
Toulouse-Lorient 1 1,80
Radi se o prednosti forme i kvalitete, Toulose uz Brest najmanje prima golove u cijeloj ligi, kod kuce su 8-3-2.
Lorient se nalazi u dosta teskoj situaciji i losoj formi, nanizali su cetiri uzastopna poraza i zadnjih 5 ut zabili su samo tri gola (bez pobjede su 11 ut).
Danas protiv jedne od najboljih odbrana Championnata sumnjam da ce moci ista napraviti, te jos im nedostaje 6 igraca, jedini pravo vazan je Alaixys Romano.
Dobra forma Toulusea, motivacija, jaka odbrana su sve cinjenice koje znace prednost za doaci tim.

Wolverhampton-Blackburn Rov. 3+ 1,60

Zadnjih 6. ut Wolvesi idu preko 3 gola.
U 11 od 13 domacih ut. Wolvesa su isle 3 ili vise gola, dok su Roversi u 6. od 8 gostujucih ut. igrali sa 3 ili vise gola.
Ove sezone ut. Blackburn-Wolves 1:2, prethodne obje ut. su zavrsile Wolves-Blackburn 3:0 i Blacburn-Wolves 2:3.

Peterborough-Blackpool 3+ 1,55
Obje ekipe imaju visok postotak postizanja golova.
Peterborough Utd. uvije izgleda igra za gol vise, neovisno od protivnika gol razlika 51:56.Jedino Ipswich Town ima veci postotak golova po ut.
Blackpool se bori za play off, u gostima su postigli 31 gol, primili 30.Prosjek na 14 od 18 gotovanja sezone je 2,5 gola.
Danasnja ut. izmedju ovih ekipa obecava nekoliko golova.
__________________
"When you look annoyed all the time, people think that you're busy." - George Costanza
dr.van nostrand is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 17:18   #53
everton-tottenham 2 2,5

nakon dva teska poraza od arsenala i uniteda nelako gostovanje kod evertona. ali s obzirom na prikazanu igru u dosadasnjem dijelu natjecanja i kadar igraca kojim ovi klubovi raspolazu misljenja sam da je 2,5 sasvim solidan koeficjent koji treba ispratiti
__________________
Vraćam se odmah!

Godot
deda moroz is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 18:57   #54
Quote:
zoom-zoom kaže: Pogledaj post
Union Espanola - Huachipato
over 2,5@1,80 Bet365

Overaska liga...dvije overaske ekipe se susrecu...jedini izbor je...puno golova!
I jedni i drugi imaju od 6 odigranih utakmica 4 overa, Union Espanola je igrao tokom tjedna Copa libertadores pa ce i to valjda utjecati na njihovu igru,nadam se vise u obrani...
Zadnjih 5 sezona sve,ali bas SVE medjusobne utakmice su zavrsile sa vise od 2,5 gola.
proslo vec u 50. minuti

Betis - Real Madrid 2@1,60 Favorit

Nase klade su vecinom ovo ubacile u super/bonus tip, vjerojatno zbog Realove tekme u LP iduci tjedan,ali poznavajuci lik i djelo Moua i kvalitetu kojom raspolaze u svlacionici, ovo ne bi trebao biti problem za jos jednu pobjedu Reala.
Najavljen je najjaci sastav Reala.
Betis je na svom stadionu ove sezone gubio od velicina kao sto su Rayo Vallecano,Granada,Real Sociedad i Levante...pa zasto ne bi i veceras od Reala?
Zanimljivo mi je jos i:
CR daje 2+@3,00 u Favoritu
Egomanijak kakav je, sigurno ce veceras htjeti pokazati svima da nije losiji od Messija...5 komada nece zabiti,ali 2 bi mogao bez problema
zoom-zoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 20:37   #55
Palermo-Roma 1 @ 2.7 pesek 8/10
hendi 0:2 @12,6 hl 2/10
iako su prosli vikend odigrali ocajno protiv milana ekipa palerma nije bas toliko losa kako izgleda i zna namucit jako dobre timove.
i jedni i drugi imaju oslabljenu obranu s tim da je palermo u puno boljoj situaciji.
ovakvu prednost palermo ce sigurno znati iskoristiti s jako brzim i preciznim dvojcem u spici napada Budan(6golova)-Miccoli(11golova) koje ce u pocetku posluzivati Zahavi a kasnije im se pridruzuje hernandez koji se vraca nakon 3 utakmice stanke.
za romu danas napadaju Borini-Totti-Lamela, od kojih se ove sezone jedino borini iskazao koj je i trenutno najstrijelac rome sa 8 golova. Totti sa 4 golova trenutno nije u najboljoj situaciji nakon ozlljede misica.
mislim da ce palermo znati sve to iskoristiti i puno puta su pokazali da se mogu nosit s puno jacim klubovima i nakon 2 utakmice u kojima su ih protivnici unistili dic glavu i iskaliti sav svoj bijes.

palermo 4 3 1 2
roma 4 3 3

palermo out:
Migliaccio
Silvestre
Bacinovic

roma danas u sastavu ima 4 juniora
roma out:
STEKELENBURG Maarten
CASSETTI Marco
OSVALDO Pablo
PJANIC Miralem
TADDEI Rodrigo
JUAN
BURDISSO Nicolas
PERROTTA Simone
__________________
bacam i skidam uroke
lord varg is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 21:12   #56
Quote:
tovarvg kaže: Pogledaj post
Dnevni 2,26

Atromitos At.-Doxa Dramas 1 1,45
Atromitos se ove sezone bori za Europu. Imaju 3 uzastopne pobjede. Doma od 11 utakmica imaju 7 pobjeda, 3 remia i 1 poraz. Doxa najgori klub u ligi, u gostima u 11 utakmica ostvarili samo 4 boda. Doma su nešto bolji , većinu bodova su osvojili u utakmicama protiv momčadi sa dna ljestvice. Zadnju su izgubili od 13. PAS Giannine.

NK Lučko-Dinamo Zagreb 2 1,30
Lučko, momčad sa dna ljestvice , ne virujen da mogu uzet bodove Dinamu koji želi imat sigurnu prednost pred derbi. Naravno i da promašim nebi plaka .

Hajduk Split-NK Split 1X 1,20
Gleda sam Hajduka protiv Zagreba, odlično su odigrali. Split mlitavo uša u nastavak sezone , Lučko im zadnju doma uzelo bodove. Ovo je derbi , igrači će bit motivirani. Moguće da će Split iznenadit , ali više od X-a po meni ne mogu.
Još da večernji ovako prođe
tovarvg is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2012., 01:21   #57
Quote:
tovarvg kaže: Pogledaj post
Večernji 2,34

FC Porto-Acad.Coimbra favorit+2 1,50
Nakon ispadanja iz Europe , igrači Porta se mogu koncentrirat samo na prvensto , znači neće imat naporan ritam. Imaju 3 boda više od Benfice i mogu samo čekat kad će Benfica kiksat. U goste ima dolazi deseta Academica koja 9 utakmica već nije pobjedila. Porto kod kuće dobio sve u hendikepu , osim Benfice i Brage.

USC Palermo-AS Roma Palermo daje gol 1,30
Obje momčadi u "mini-krizama". Palermo deklasiran u gostima kod Siene , pa doma od Milana. Roma razvaljena od Atalante 4:1 , pa izgubila u derbiju protiv Lazia 2:1. Mislim da je ovo najisplativije , jer je Palermo domačinska ekipa . Od 34 osvojena boda čak su 30 doma uzeli. Doma su svima zabili gol , osim Milanu, ali on je trenutno priča za sebe. Roma ove sezone prima dosta golova, pogotovo u gostima.

Heerenven-SBV Excelsior 1 1,20
Gužva na vrhu Eredivise. Čak 6 klubova unutar 5 bodova. Na 5. mistu se naša Heerenven koji igra sve bolje i bolje. Sada im je svaka utakmica bitna i mislim da neće propustit priliku protiv zadnjega Excelsiora. Excelsior u gostima ove sezone osvojio samo 3 boda ( 3 remia).Ostalo izgubili u hendikepu. Prava kanta za napucavanje.
I naravno Palermo odigra katastrofalno. Porto ne može pobjedit, a kamoli u hendikepu.
tovarvg is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2012., 01:40   #58
Quote:
zoom-zoom kaže: Pogledaj post
Betis - Real Madrid 2@1,60 Favorit

Nase klade su vecinom ovo ubacile u super/bonus tip, vjerojatno zbog Realove tekme u LP iduci tjedan,ali poznavajuci lik i djelo Moua i kvalitetu kojom raspolaze u svlacionici, ovo ne bi trebao biti problem za jos jednu pobjedu Reala.
Najavljen je najjaci sastav Reala.
Betis je na svom stadionu ove sezone gubio od velicina kao sto su Rayo Vallecano,Granada,Real Sociedad i Levante...pa zasto ne bi i veceras od Reala?
Zanimljivo mi je jos i:
CR daje 2+@3,00 u Favoritu
Egomanijak kakav je, sigurno ce veceras htjeti pokazati svima da nije losiji od Messija...5 komada nece zabiti,ali 2 bi mogao bez problema
zoom-zoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2012., 02:23   #59
J-League
Kashiwa Reysol - Yokohama FM

Reka san sebi da ću sačekat da prođe prvo kolo, ali ne mogu odolit današnjoj tekmi.

Kashiwa je prva momčad u povijesti koja je uspila slaviti u drugoj, a odma slijedeće godine i u prvoj ligi, no obrana naslova biće sve samo ne lagana. Poseban razlog tome je i Azijska Liga Prvaka, te osobno mislin da Kashiwa neće moći igrati na svin frontama. Ovu sezonu su već startali sa trofejon prošli tjedan u superkupu protiv Tokya (pobjedili su 2-1).

Trener Nelsinho kaže da je zadovoljan s momčadi. Od pojačanja stigli su Richardo Lobo (iz Tochigija) koji bi triba skiniti pritisak postizanja golova Leandra Dominguesa, te Daisuke Nasu, (iz Iwate) (ujedno i bivši igrač Yokohame) koji bi triba dodatno pojačat obranu.

Moj dojam je da Kashiwa neće uspiti obraniti naslov, ali neće pasti bez borbe.

U obranu naslova kreću u derbiju prvog kola protiv Yokohame koja je sredinon prošle sezone ipak posustala u četveroboju za naslov te na kraju završila peta sa čak 16 bodova manje od prvaka. Trener Kazushi Kimura je dobia otkaz, a glavni napadač Kazuma Watanabe je prodan pobjedniku druge lige i finalistu super kupa FC Tokyu. Momčad je pomlađena s par igrača te iako okosnicu momčadi i dalje čine Japanske legende Yuji Nakazawa (tzv. stup Japanske reprezentativne obrane) i neuništivi kapetan Shunsuke Nakamura mislin da značajnijeg popravka u odnosu na prošlu sezonu neće biti.

Pick: 1 @2.00 & under 2,5 goals @1.75

Iz gornjih redova se da iščitati zašto igran jedinicu. Za manje sigurne da se iskoristiti i 1X za spojiti s nekin drugin pickon. Manje od 2,5 gola igran jer je Yokohama poznata po tome da se u derbijima postavi defenzivno. Zadnji put kad su ove momčadi u međusobnon susretu zabile više od 2 gola bilo je prije 3 godine kad su igrali 3-3.
Kimi#1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2012., 11:03   #60
14:30 Widzew Łódź - GKS Bełchatów(poluvrijeme ili kraj), tip: x @ 1.60, SuperSport

Utakmica 21. kola u poljskoj prvoj ligi između domaćina Widzew Łódźa i gosta GKS Bełchatów. Widzew Łódź se smjestio na 8. mjestu sa omjerom 7-8-5 uz GR 18:16 dok je GKS Bełchatów 11. sa omjerom 6-5-9 uz GR 24:22.
Odabrao sam ovu okladu iz razloga što ove dvije ekipe su odigrale najviše neriješenih poluvremena u cijeloj ligi.
Widzew Łódź je u 20 utakmica odigrao 14 neriješenih poluvremena uz 4 pobjede i 2 poraza, dok GKS Bełchatów ima isti takav skor kao i domacin(4-14-2).
Widzew Łódź na domacem terenu ima skor na poluvremenima 2-8-0 uz gol razliku 5:2, dok GKS Bełchatów u gostima ima skor od 0-8-2 uz gol razliku 1:4.
Kao što vidimo obje ekipe vole igrati dosta zatvoreno što je i preduvjet ovakvim rezultatima na poluvremenu. U zadnje tri međusobne utakmice između ova dva kluba, gornjenavedena oklada je lagano prolazila. Mislim da svakako vrijedi isprobati ovaj tip jer na nekim online kladionicama se koeficijent na ovakvu okladu vrednuje tek 1,45. Mislio sam riskirati sa nerijesenim prvim poluvremenom koji se u Hattricku nudi po 2.1, no čisto radi sigurnosti, a i nekog value-a, kad usporedimo koef sa drugim kladionicama, odlučio sam se za ovaj tip.
PlayMaker91 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:51.