Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.07.2017., 08:01   #8601
Jebate imate li vi solidarnost sa Armadon ili je to *nebi se htio mišat*?
spalato78 is offline  
Old 23.07.2017., 10:28   #8602
- Dobro veče. Izuzetno teška utakmica. Na kraju smo dobili, što je najvažnije. Istina je da smo pobijedili, ali trener Rijeke danas nije sretan i za mene to jedan od težih momenata od kad sam u Rijeci. Hvala, rekao je Matjaž Kek, digao se i otišao.

bioshock is online now  
Old 23.07.2017., 11:14   #8603
O klubu, njegovu trenutku i opcenito perspektivi kluba koji bi trebao funkcionirati po principima jedne jake, samosvjesne, uredjene drzave, govori ovaj moment. Di trener, obican klupski uposlenik, profi koji je tu na placi pokazuje vise sentimenta, sluha, stava i kurcevitosti ako hocete, prema cijelom svijetu i svim mogucim autoritetima.

I od klupske vrhuske, o kojima ne treba trositi niti slova vise, jer ta kmetovska i otudjena od postena svijeta klika, nikad ni nije pokazala minimum empatije niti prema Klubu kao instituciji koja je iznad svih nas, a o "konzumentima" na tribinama da ni ne govorim.

A i od nas, navijaca, Armade, koji smo u velikom dijelu zadnjih godina puki promatraci zbivanja u i oko naseg kluba. Uljuljkani u savrsenosto rada, opet se vracamo na onog gore gospodina Slovenca i njegovih najblizih suradnika. Sve ostale sastavnice kluba, cijeli koncept razvoja kluba i znacaja njegova u jednoj zajednici, pustene su po strani. Svima nama zanimljivije je bilo sprdati tovare i odbrojavati im sto godina, a kad je trebalo graknuti na neke ocite anomalije cijelog naseg postojanja, reakcija ogromne vecine navijackog tijela izostala je. Pusta se, zmiri se, ufa se u tko zna kakve iluzije da ce to sve izaci na dobro. Ali ne moze tako dovijeka, pozar koji se ne iskontrolira, razbukta se, olujni vjetrovi razbacaju ga na sve strane i onda sva nadanja i dobre vjere imaju snagu samo jedne kapljice vode, koju taj pozar naprosto proguta i nasmije joj se u brk.

Mucna utakmica, mucna atmosfera, i sve to 3 dana prije jedne od najvecih utakmica klupske povijesti. Boze pomozi!



Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
__________________
Blago meni, što se rodi takva da si ponos Bosne cijele...
otrovnik ljuti is online now  
Old 23.07.2017., 11:23   #8604
Sada vam slijedi podjela puka na one koji ce beskompromisno traziti da se neke stvari promijene i mozda ici protiv uprave i one koji ce govoriti da je klub najvazniji i da "treba dati podrsku deckima" i da na utakmicama "treba samo pozitiva". Tribine ce fuckati jedne drugima, a mozda dode i do fizickog obracuna.

Cini mi se da sam to vec negdje vidio.
trener morskih pasa is offline  
Old 23.07.2017., 11:34   #8605
Mislim da si pogriješio. Jer nema nas toliko puno kao vas i velika većina ljudi kuži što se događa, te će pružiti podršku Armadi.

Koliko će daleko to otići sada ovisi samo o Mišku, od ovih koje otrovnik spominje ne očekujem ništa jer oni ionako nemaju pravo glasa.
bioshock is online now  
Old 23.07.2017., 11:52   #8606
Quote:
trener morskih pasa kaže: Pogledaj post
Sada vam slijedi podjela puka na one koji ce beskompromisno traziti da se neke stvari promijene i mozda ici protiv uprave i one koji ce govoriti da je klub najvazniji i da "treba dati podrsku deckima" i da na utakmicama "treba samo pozitiva". Tribine ce fuckati jedne drugima, a mozda dode i do fizickog obracuna.

Cini mi se da sam to vec negdje vidio.
Neće doć do toga sve dok je uspjeha,oni su izgubili tribinu već dugo prije ovih incidenata.
To ti je išlo tiho po sloganu koji u biti i koristi HNS kad je Prčija u pitanju.
HRVATSKA/RIJEKA iznad svega ili sve za HRVATSKU/RIJEKU (KLUB)...pa aj se ti suprostavi tome.
Za razliku od večine drugih,ja želin Armadi da uspiju,da vrate klub navijačima koji su bodrili Rijeku,dok su mušterije pile kavu po kvarneru!
Mislin da neće baš bez ispaljenog metka otići,samo šta će sad morat malo drastićne korake poduzet,korake di će ih osudit 90% grada,a da su to prije radili imali bi 50% iza sebe,sad nemaju ni ti 10%.
Kako bilo da bilo ili završilo,puno sreçe i uspjeha!
spalato78 is offline  
Old 23.07.2017., 11:53   #8607
Kek je pola kluba tako da je klub svoju poruku poslao. Sve ostalo je na policiji a tu ni klub ni građani ni nitko nema nikakvog utjecaja pošto je ovo policijska država.
__________________
gnk dinamo = hadjuk split
paragonth is offline  
Old 23.07.2017., 11:58   #8608
Nagradili guantanamo, sad plaču poradi represije. ahahahaha nevjerojatni ljudi
__________________
Dobar dan, stan debil?
Pamparello is online now  
Old 23.07.2017., 12:07   #8609
Quote:
Pamparello kaže: Pogledaj post
Nagradili guantanamo, sad plaču poradi represije. ahahahaha nevjerojatni ljudi
Jesi ti čita ovog poviš tebe?
Ćuj klub tu nemože ništa :klap:
Jebate pa naša alešššština ima više navijačkog u sebi
spalato78 is offline  
Old 23.07.2017., 12:09   #8610
Quote:
spalato78 kaže: Pogledaj post
Jesi ti čita ovog poviš tebe?
Ćuj klub tu nemože ništa :klap:
Jebate pa naša alešššština ima više navijačkog u sebi
Jasno mi je da ste vi navikli imati policiju i interventnu na svom platnom spisku kao i kolege iz maksimirskog zoo-a no mi nikada nismo bili niti ćemo biti dio režima.
__________________
gnk dinamo = hadjuk split
paragonth is offline  
Old 23.07.2017., 12:18   #8611
Nene vi ste dio privatizacije. ..dno dna u modernom nogometu,da mi nije žao ti par istinskih koji su već prije se makli. ...gušta bi kako će vas ugasit.
Bolje ti je sidi šuti i po potrebi vići DEFENSE!
Iskreno se nadan da će ti neki iz prve zalipit odgojnu.
spalato78 is offline  
Old 23.07.2017., 12:19   #8612
Quote:
spalato78 kaže: Pogledaj post
Jesi ti čita ovog poviš tebe?
Ćuj klub tu nemože ništa :klap:
Jebate pa naša alešššština ima više navijačkog u sebi
Zločest si. Jalni tovar. Koji ima policiju i inrerventnu na platnome spisku.
Ljudi krvare godinama protiv režima, od 1987.
KoNbi igrača ka petu kolonu preživili goloruki.
Pa petu kolonu na tribini satrali što je dizala ,,filijala mrskoga rivala''.
Pa Miško krvarija u Odboru za hitnost.

Sve dok smo mi skupa s policijon i interventnon na platnomU spisku nastojali uništit sve riječko, s očnjacima isukanin i spremnin na klanje svega srpskog.

Klošaru jedan, gadiš mi se, pandurski doušniku. Di su oni dani kad je pošten navijač drža pivcu glavu, sad vi s juga držite pendrek kornjačaman dok tuku riječane. Režimlijo.

Ovo je predivno.
__________________
Dobar dan, stan debil?
Pamparello is online now  
Old 23.07.2017., 12:21   #8613
Quote:
spalato78 kaže: Pogledaj post
Nene vi ste dio privatizacije. ..dno dna u modernom nogometu,da mi nije žao ti par istinskih koji su već prije se makli. ...gušta bi kako će vas ugasit.
Bolje ti je sidi šuti i po potrebi vići DEFENSE!
Iskreno se nadan da će ti neki iz prve zalipit odgojnu.
#pivaj
__________________
gnk dinamo = hadjuk split
paragonth is offline  
Old 23.07.2017., 12:25   #8614
A moran se sprdat.....kako ono bilo *miškec buši zdavkeca od ili iz unutra*
Izbušija je GOSPODIN i navijače i Kantridu....a sad se fino borite za svoje!
spalato78 is offline  
Old 23.07.2017., 12:55   #8615
Ajde da je ovo prvi puta...

http://www.hocuri.com/poraz-izvan-travnjaka/

http://www.hocuri.com/reagiranje-odl...-u-katastrofu/
Gost23 is offline  
Old 23.07.2017., 13:11   #8616
Znači u Rijeci baš pravi Guantanamo
__________________
jebem mater 3-5-2 formaciji
" ja sam igracima postavija samo jedno pitanje, dali zelite igrat ka city ili ka liverpool?? Ja mogu i jedno i drugo." D. B.
gelo85 is offline  
Old 23.07.2017., 13:21   #8617
Quote:
bioshock kaže: Pogledaj post
Mislim da si pogriješio. Jer nema nas toliko puno kao vas i velika većina ljudi kuži što se događa, te će pružiti podršku Armadi.

Koliko će daleko to otići sada ovisi samo o Mišku, od ovih koje otrovnik spominje ne očekujem ništa jer oni ionako nemaju pravo glasa.
Dosta da su samo 2 čovika na tribini doć će do podijela.
I nije to sramota... ljudi uživaju u lijepoj prići, na tren zaborave sivu svakodnevnicu i bez problema će se okrenit protiv onih koji to remete, pogotovo kad su razlozi borbe i njima odbojni. Sritno...
jordi is online now  
Old 23.07.2017., 13:34   #8618
Pocinje otvaranje ociju, nema vise bjezanja od onoga sto se godinama spominje ovdje. "... od ove nam suze teku."
__________________
HDZ=SDP
Bull7 is offline  
Old 23.07.2017., 14:07   #8619
Opet ste pobrkali tabletice
bioshock is online now  
Old 23.07.2017., 14:10   #8620
Armada ima Keka na svojoj strani, pitanje je ima li i Miška?

Ili Miško opet buši iznutra.
__________________
MOST je najbolja stvar koja se dogodila Hrvatskoj.
Irfani is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:59.