Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2017., 10:50   #3341
Osobno vjerujem da veliki siteovi nisu rigged. Međutim, u svojoj relativno kratkoj poker karijeri koja dosad možda ima nekih 70ak tisuća handova, meni je razlika između iPokera i Starsa ogromna, ali baš ogromna. Kao da na Starsu postoji neki fun factor za jačanje finalnog handa, koji je recimo 0.20, dok bi taj isti na iPokeru bio eventualno 0.03. Ne govorim tu o suckoutima ili coolerima, pa ni o oneouterima i drugome već samo o jačini final handa. Jučer me uhvatilo, odigrao možda 30 SnG-ova što je opet mizerna brojka, i toliko boatova, quadova, flusheva, pa sam imao dvaput gotovo identičan razvoj situacije u razmaku par minuta kada flop samo izbacuje preostale broadway karte iz špila, jednom je išlo meni u korist sa AJ vs QQ flop KJAAJ, a drugi put QQ vs 66 vs AT, flop AT9AT. Vrhunac je bio bubble nas troje, pre je KK vs 88 i već na flopu je set over set.

Dok kada se sjetim iPokera gdje je sve iznad seta rijetko viđeno i u prosječnom sessionu multitableanja cash game vidim možda nekoliko fullova, usporedim to sa Starsom gdje malo malo ide neki 3way all in sa AA vs KK vs QQ.
TIR669 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 11:20   #3342
Quote:
TIR669 kaže: Pogledaj post
Osobno vjerujem da veliki siteovi nisu rigged. Međutim, u svojoj relativno kratkoj poker karijeri koja dosad možda ima nekih 70ak tisuća handova, meni je razlika između iPokera i Starsa ogromna, ali baš ogromna. Kao da na Starsu postoji neki fun factor za jačanje finalnog handa, koji je recimo 0.20, dok bi taj isti na iPokeru bio eventualno 0.03. Ne govorim tu o suckoutima ili coolerima, pa ni o oneouterima i drugome već samo o jačini final handa. Jučer me uhvatilo, odigrao možda 30 SnG-ova što je opet mizerna brojka, i toliko boatova, quadova, flusheva, pa sam imao dvaput gotovo identičan razvoj situacije u razmaku par minuta kada flop samo izbacuje preostale broadway karte iz špila, jednom je išlo meni u korist sa AJ vs QQ flop KJAAJ, a drugi put QQ vs 66 vs AT, flop AT9AT. Vrhunac je bio bubble nas troje, pre je KK vs 88 i već na flopu je set over set.

Dok kada se sjetim iPokera gdje je sve iznad seta rijetko viđeno i u prosječnom sessionu multitableanja cash game vidim možda nekoliko fullova, usporedim to sa Starsom gdje malo malo ide neki 3way all in sa AA vs KK vs QQ.

Imam identično razmišljanje tvome. Zato sam i pobjego sa Starsa iz baš tog razloga action flopova i nerealnih bad beatova. Ali imam sada pozadinu Supersporta, Ipokera i live igre tako da mogu objektivnije ponovo bacit oko na Starse. Jer je nemoguće da baš na tom sajtu se takve stvari dešavaju. Jednostavno je statistički nevjerojatno da 2 ili više ljudi se žale na jedan sajt iz skoro identičnog razloga a bez da je nešto sumljivo. Ali eto, pokušam biti bez predrasuda. Igrat ću samo velike turnire za sada tipa sunday milion pa javim impresije
__________________
Napuši se kurca!
JesusReborn is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 11:34   #3343
Quote:
JesusReborn kaže: Pogledaj post
Čuj, ja već skoro pola godine živim od online pokera. Neki bi rekli prilično dobro

Tako da ti priča ne drži vodi u tome da su svi isti. S druge strane, i ja fakat vjerujem da ima nešto fishy u Pokerstarsu, FullTiltu , Party poker i ostalim site-ovima međusobno povezanim istim ljudima , istom bandom. Neznam, prošlo je dosta vremena od kad sam zadnji put igrao na bilo kojem od njih, ali sam baš danas uplatio nešto na Pokerstarsu tako da ću sada probat istestirati cjelu gorenavedenu konstrukciju svježim očima. Nadam se da sumnje su neopravdane i da je prošlo iskustvo samo rezultat selektvine memorije kako neki upravo pokušavaju nametnuti
Pa gdje onda igras ak ne igras na ovim navedenim site-ovima?
Zentrix5900 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 11:50   #3344
Quote:
Zentrix5900 kaže: Pogledaj post
Pa gdje onda igras ak ne igras na ovim navedenim site-ovima?
pogledaj gore post
__________________
Napuši se kurca!
JesusReborn is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 11:58   #3345
Quote:
JesusReborn kaže: Pogledaj post
pogledaj gore post
I tebi nema ničeg čudnog u SS pokeru?
bijesprvi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 14:55   #3346
Ma SS neću ni spominjat, to pa je živa katastrofa..

Neki dan pred tjedan,dva, čisto iz dosade uplatim 100 kn da vidim što je to, i tako igrao 3,4 sata, nagledao se sve i svašta i ostalo mi nekih 70 kn i tako je stalo od onda do danas..

Danas sam se sjetio da imam tamo neke novce, reko ajde idem malo 4 fun odigram.. igrao sam možda nekih stotinjak ruku i ukratko..

KJo, A10o, Q10O, dobio svaki sedmi,osmi puta, naravno dođe flop 493, pa onda parovi, 22,55.. jedan trenutak sam igrao 10 hendova na red, što tih broadwaya, pa 910s, J9s.. što 6 handed keš game je fino odigrat.. zajebano je to sve žešće..

Onda igraš live, 83, K2o, 104, bolje se nemožeš sastat, svakih pol sata dođe playable ruka.. nemam komentara..i naravno na kraju odapeo, prvo je ovaj lik pogodio 2 outera na riveru sam se prepolovio a zatim popusio sve na tris i kicer :S..fantazija, ko da je to normalno
grim15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 15:21   #3347
Quote:
JesusReborn kaže: Pogledaj post
Imam identično razmišljanje tvome. Zato sam i pobjego sa Starsa iz baš tog razloga action flopova i nerealnih bad beatova.
Naravno, nisi stao minutu pa razmislio zašto je tako. Player pool na starsu je ogroman. Svatko tko iole želi napredovati u pokeru će igrati na starsu. Prosječna riba i prosječni rekreativac na starsu igraju poprilično bolje od populacije raznih obskurnih siteova.
Kad uzmeš to u obzir, možeš zaključiti da je equity generalne populacije na starsima jednostavno puno veći od žnj sitea. A to ima i svoje posljedice. Igrači će se borit za flopove i igrači će na flopovima nastavljat sa solidnim equitijem. To će rezultirati u puno više akcije gdje će se takav dobar equity realizirat. I to ti automatski smanjuje winrate jer nemaš više toliko psihopata koji će callati 3 streeta sa bottom pairom ili onih kaj check shoveaju AKQ flop sa 72 u nadi da će ti pokazati blef kad foldaš.

Evo ti nekakva direktna usporedba obskurnog sitea X vs pokerstarsa:
- X - ribe žive u 2001 godini, nemaju pojma o trenutnom stanju u pokeru. Osim nekakvog broja regova koji su tu doletjeli na koje moraš pripaziti, field je jako slab. Strategija: fishcrush, max exploit, napadaj svaki znak slabosti i obrati pozornost na druge regove (praktički možeš igrati fiksnu strategiju i jako dobro proći)
- stars - i rekreativci i ribe su koliko toliko upoznati s najnovijim konceptima igre. Značajna reg populacija rezultira i time da ribe/recovi uče tj. imitiraju strategiju regova, tako da, unatoč velikom broju pogrešaka koje rade, možeš očekivati da će i značajan broj handova odigrati kako treba (makar ne znaju zašto). Strategija: max exploit je suicidalan (kao i cijela primjena strategije sa sitea X), "konzervativna" GTO igra je dobar start protiv bilo koga dok mu ne otkriješ rupe u igri. Možeš očekivati puno manji winrate i puno veću varijancu.
donktard is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 15:56   #3348
Quote:
donktard kaže: Pogledaj post
Evo ti nekakva direktna usporedba obskurnog sitea X vs pokerstarsa:
- X - ribe žive u 2001 godini, nemaju pojma o trenutnom stanju u pokeru. Osim nekakvog broja regova koji su tu doletjeli na koje moraš pripaziti, field je jako slab. Strategija: fishcrush, max exploit, napadaj svaki znak slabosti i obrati pozornost na druge regove (praktički možeš igrati fiksnu strategiju i jako dobro proći)
- stars - i rekreativci i ribe su koliko toliko upoznati s najnovijim konceptima igre. Značajna reg populacija rezultira i time da ribe/recovi uče tj. imitiraju strategiju regova, tako da, unatoč velikom broju pogrešaka koje rade, možeš očekivati da će i značajan broj handova odigrati kako treba (makar ne znaju zašto). Strategija: max exploit je suicidalan (kao i cijela primjena strategije sa sitea X), "konzervativna" GTO igra je dobar start protiv bilo koga dok mu ne otkriješ rupe u igri. Možeš očekivati puno manji winrate i puno veću varijancu.
živa istina. već na nl5 zoom se skuži razlika. sad će netko reć "sve je to isti kurac na nl5", al bome nije. iz mog iskustva 80% većih potova tamo su cooleri koje malo ti dijeliš drugima, malo drugi tebi. tu i tamo dođe fish koji zove s TPMK. čak i fishevi su bolji na starsima. dok na recimo ipoker speed sam se nagledao svega, open shove Q7o za 100bb, open shove AJ/AQ iz samo tom tipu poznatog razloga, postflop kojekakve gluposti... tako da se slažem s NovorođenimIsusom da se izbjegava stars, al ne zato jer je rigged nego jer je nitregfest.
DoctorEvil is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 19:28   #3349
Quote:
bijesprvi kaže: Pogledaj post
I tebi nema ničeg čudnog u SS pokeru?
Nisam dovoljno igrao gore da bi dao neku procjenu. Premda nisam uočio ništa posebno strašno , niti bilo kakve action flopove
__________________
Napuši se kurca!
JesusReborn is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 19:44   #3350
Quote:
donktard kaže: Pogledaj post
Naravno, nisi stao minutu pa razmislio zašto je tako. Player pool na starsu je ogroman. Svatko tko iole želi napredovati u pokeru će igrati na starsu. Prosječna riba i prosječni rekreativac na starsu igraju poprilično bolje od populacije raznih obskurnih siteova.
Kad uzmeš to u obzir, možeš zaključiti da je equity generalne populacije na starsima jednostavno puno veći od žnj sitea. A to ima i svoje posljedice. Igrači će se borit za flopove i igrači će na flopovima nastavljat sa solidnim equitijem. To će rezultirati u puno više akcije gdje će se takav dobar equity realizirat. I to ti automatski smanjuje winrate jer nemaš više toliko psihopata koji će callati 3 streeta sa bottom pairom ili onih kaj check shoveaju AKQ flop sa 72 u nadi da će ti pokazati blef kad foldaš.

Evo ti nekakva direktna usporedba obskurnog sitea X vs pokerstarsa:
- X - ribe žive u 2001 godini, nemaju pojma o trenutnom stanju u pokeru. Osim nekakvog broja regova koji su tu doletjeli na koje moraš pripaziti, field je jako slab. Strategija: fishcrush, max exploit, napadaj svaki znak slabosti i obrati pozornost na druge regove (praktički možeš igrati fiksnu strategiju i jako dobro proći)
- stars - i rekreativci i ribe su koliko toliko upoznati s najnovijim konceptima igre. Značajna reg populacija rezultira i time da ribe/recovi uče tj. imitiraju strategiju regova, tako da, unatoč velikom broju pogrešaka koje rade, možeš očekivati da će i značajan broj handova odigrati kako treba (makar ne znaju zašto). Strategija: max exploit je suicidalan (kao i cijela primjena strategije sa sitea X), "konzervativna" GTO igra je dobar start protiv bilo koga dok mu ne otkriješ rupe u igri. Možeš očekivati puno manji winrate i puno veću varijancu.

Daj Bože da si u pravu Premda Ipoker ne bi smatrao žnj sajtom u usporedbi ali ajde, za SS to definitivno vrijedi.
Ali ono što ne vrijedi u tvojoj usporedbi nije činjenica da sam ja bio outsmarted, po vlastitom sječanju. Prije su hvatali runner, runnere. Ruka, jedna od zadnjih koje se sječam, a koja je na neki način oličenje pečata kojeg je taj sajt(PS) ostavio na meni je otprilike išla ovako: AK u boji prije flopa. Fish raise, ja reraise , on call. FLop A K 8. Ja raise, on reraise, ja call. Turn 6 On raise all in, ja call . Tip pokazuje 9 5. E sada, na ipokeru vjerojatnost da mu river izađe 7 je 7 %. A iz mog utiska u Pokerstarsu, vjerojatnost je negdje oko 50%. Naravno, ne moram govoriti što je izašlo



Ali ajdee, selektivno sječanje, tougher field, dajem mu šansu još jednom
__________________
Napuši se kurca!
JesusReborn is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 20:40   #3351
High all! This is Dr. Poker speaking!

Welcome to this exquisite all-in all-day all-night neon-light show!

Raise me tender
Raise me true
All my dreams fulfill!
for my darlin' I raise you
And I always will.


from this time on, our poker moto shall be: "we are stuffing, althought we have nothing!" so bring it on my sweet little poker blonde!

let the sunshine in & let the games begin!
atutto_gas is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 20:58   #3352
Da "selektivno sjećanje"...ti vidiš rigged site i teorije urote, ja vidim epsku ribu na kojoj ću obrnit zilijarde novaca. Dam bubreg da mi svaku minutu što igram do kraja života netko napravi tako nešto na stolu.

Al tu ti je poker sranje, zato jer se ispravne akcije ne nagrađuju odmah po završetku iste i ako nemaš mentalni sklop koji to aktivno percipira krenut ćeš uzaludno tražit razloge za svoju "lošu sreću."
A da uzorak igra ulogu...igra, što je veća varijanca i što ti je niži winrate, treba ti više vremena da se taj winrate realizira.

Evo bubnuo je neko gore kak je natuko 70 000 handova i kak mu je sve to malo sumnjivo. Pravi grinder to natuče za manje od tjedan dana (ovisno o igri, satima, stolovima) i nije još ni zagrebao površinu.
Imam ti dobar primjer, iz vlastitog iskustva, ostalo mi je urezano u sjećanje. Krenuo igrat taj mjesec, vrlo soft field, tučem fenomenalan EV a zarade ni za lijek. Uglavnom, u cca 3-4 dana sam natukao oko 30-40 000 handova, dolara nisam vidio, EV odličan. A ono kaj se događalo u ta tri dana, jedna mizerija: u preflopu me tuku svaki hand...moj jači Ax redovito izdominiran slabijim, veći PP naletava na setove koje dobiju niži pp. Postflop najbolji hand na flopu bude izdominiran do rivera. Al to je bilo ono...u tri dana, bez prestanka, bezbroj puta u satu gledaš kako ti se handovi raspadaju.
Treći dan sam već bio ono:"koji se kurac ovdje događa, bolje da odustanem i pređem na nešto manje depresivno." Jer realno gledano, trebao sam zarađivat ko car. Odma sam se sjetio grafa jednog od valjda najnesretnijih high stakes igrača u povijesti, nažalost nemam da podijelim s vama: graf mu je prikazivao cijelu godinu, stotine tisuća handova, fenomenalan EV pobjednika...a zarada cca 0$. Ajde, zaradio je rakeback...ali to je situacija ono...očekivana zarada 1M$, zarađeno 50k$
No uglavnom, nastavio sam dalje igrat i isplatilo se jer su kroz ostatak mjeseca i EV i novci krenuli u pravom smjeru, paralelno uzlazno

Poanta priče je da ono što razni rekreativci i oni koji ulažu mali broj sati u poker misle da je volumen, zapravo i nije. I tek su počeli gledati u svakakva sranja koja će im se događati.
Dobio razne pocket pairove 5 handova zaredom? CHECK!
2 Royal Flusha i Straight Flush u manje od 5 minuta? CHECK!
Gledao cijeli dan kak me gaze runner-runneri? CHECK!
Nemogu pogodit flush draw cijeli dan? CHECK!
Pogađam sve flush drawove tog dana? CHECK!
donktard is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 22:28   #3353
Quote:
donktard kaže: Pogledaj post
Da "selektivno sjećanje"...ti vidiš rigged site i teorije urote, ja vidim epsku ribu na kojoj ću obrnit zilijarde novaca. Dam bubreg da mi svaku minutu što igram do kraja života netko napravi tako nešto na stolu.

Al tu ti je poker sranje, zato jer se ispravne akcije ne nagrađuju odmah po završetku iste i ako nemaš mentalni sklop koji to aktivno percipira krenut ćeš uzaludno tražit razloge za svoju "lošu sreću."
A da uzorak igra ulogu...igra, što je veća varijanca i što ti je niži winrate, treba ti više vremena da se taj winrate realizira.

Evo bubnuo je neko gore kak je natuko 70 000 handova i kak mu je sve to malo sumnjivo. Pravi grinder to natuče za manje od tjedan dana (ovisno o igri, satima, stolovima) i nije još ni zagrebao površinu.
Imam ti dobar primjer, iz vlastitog iskustva, ostalo mi je urezano u sjećanje. Krenuo igrat taj mjesec, vrlo soft field, tučem fenomenalan EV a zarade ni za lijek. Uglavnom, u cca 3-4 dana sam natukao oko 30-40 000 handova, dolara nisam vidio, EV odličan. A ono kaj se događalo u ta tri dana, jedna mizerija: u preflopu me tuku svaki hand...moj jači Ax redovito izdominiran slabijim, veći PP naletava na setove koje dobiju niži pp. Postflop najbolji hand na flopu bude izdominiran do rivera. Al to je bilo ono...u tri dana, bez prestanka, bezbroj puta u satu gledaš kako ti se handovi raspadaju.
Treći dan sam već bio ono:"koji se kurac ovdje događa, bolje da odustanem i pređem na nešto manje depresivno." Jer realno gledano, trebao sam zarađivat ko car. Odma sam se sjetio grafa jednog od valjda najnesretnijih high stakes igrača u povijesti, nažalost nemam da podijelim s vama: graf mu je prikazivao cijelu godinu, stotine tisuća handova, fenomenalan EV pobjednika...a zarada cca 0$. Ajde, zaradio je rakeback...ali to je situacija ono...očekivana zarada 1M$, zarađeno 50k$
No uglavnom, nastavio sam dalje igrat i isplatilo se jer su kroz ostatak mjeseca i EV i novci krenuli u pravom smjeru, paralelno uzlazno

Poanta priče je da ono što razni rekreativci i oni koji ulažu mali broj sati u poker misle da je volumen, zapravo i nije. I tek su počeli gledati u svakakva sranja koja će im se događati.
Dobio razne pocket pairove 5 handova zaredom? CHECK!
2 Royal Flusha i Straight Flush u manje od 5 minuta? CHECK!
Gledao cijeli dan kak me gaze runner-runneri? CHECK!
Nemogu pogodit flush draw cijeli dan? CHECK!
Pogađam sve flush drawove tog dana? CHECK!
Možeš napisati koliko prosječno zarađuješ po mjesecu, u europskim gizmosima ? Zanima me okvirno..


Ja sam žešče multitableao na mikro limitima (12 stolova, neki put i do 16), a sa uspinjanjem, pretpostavljam i zbog formata, se volumen smanjio. Ali nije to nužno tako loše. Neke od pozitivnih stvari je da je igra puno zanimljivija i dinamičnija i daleko više informacija pokupiš o drugim igračima, njihovom stilu igre i major leakovima. Estetski je ljepše igrati sa manjim volumenom i gubi se onaj osjećaj robotske, rigid igre. A i učenje o igri, što je jednako važno kao i zarada, je obrnuto proporcionalno volumenu. Zarada je definitivno veća sa više stolova, ali manje stolova ugl znači veći BB/100 po stolu, što smanjuje varijancu a time i tilt. Negdje 4-6 stolova vidim kao neki optimum. Može više, može manje. Ovisno o moodu i namjeri
__________________
Napuši se kurca!
JesusReborn is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 00:16   #3354
Quote:
JesusReborn kaže: Pogledaj post
Možeš napisati koliko prosječno zarađuješ po mjesecu, u europskim gizmosima ? Zanima me okvirno..
Ne bi, nisam ni ja baš neki epitom discipline, tak da tu zna bit svega.
Al mogu ti reć da će se od pokera još dugo dugo moć zaradit i nekoliko puta više od prosječne rvacke plaće, ako si voljan uložit sate i trud.
donktard is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 11:38   #3355
Quote:
donktard kaže: Pogledaj post
Da "selektivno sjećanje"...ti vidiš rigged site i teorije urote, ja vidim epsku ribu na kojoj ću obrnit zilijarde novaca. Dam bubreg da mi svaku minutu što igram do kraja života netko napravi tako nešto na stolu.
Joj, još jedan klasični štreberski post lišen ikakve vizije i sposobnosti sagledavanja slike u cjelini.

To što si ti napisao stoji u teoriji i funkcionira savršeno. Stvarnost je naravno puno drukčija.
ja sam igrao s krelcima mjesec dana i odigrao sasvim dovoljno ruku i popušio sasvim dovoljan broj all inova u kojima sam bio 60-90% da zaključim da je to sve samo teorija dok ne naletiš na stvarnost u vidu kojekakvih softvera.

Daj mi reci koji certifikat nosi taj softver na SS da si toliko uvjeren u njegovo funkcioniranje po PS-u?
Evo to me za početak zanima, tko i što stoji iza tog skupa kodova.


Druga stvar, da imaš dva zrna soli u glavi, skužio bi da kad bi online poker funkcionira onako kako zajednica ŽELI vjerovati da funkcionira, za vrlo kratko vrijeme nestalo bi svakog oblika fisheva osim onih vrlo povremenih vikend warriora.

Na gubitku bi bili apsolutno svi, od regulara do poker kuća koje bi izgubile ogromne novce.

Ali ne, sve je pošteno, osim što zdrave oči svima koji su ikad iskusile "čari" online pokera i čitavo biće vrišti suprotno!

KTJ, brij svoj briju dalje, a ja ću dok sam živ širit negativnu sliku o online pokeru jer to i zavređuje. Btw trebam li izguglavat i lijepit ovdje linkove svih onih scammova koji su se na raznim poker sajtovima događali sa superuserima, admin accountovima i sličnim gadarijama?


I onda dođe neki knjiški crv koji je nedavno naučio 3 matematička koncepta i sad misli da na temelju toga može drugima držat lekcije u funkcioniranju svemira.
Nazdravlje.
Nježnik81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 12:11   #3356
Meh, nek je rigged, znam da sam u zadnjih par godina u plusu. Jest da odigram godišnje koliko prosječni profesionalac u 1o dana ali to mi je dovoljno da si kupim novi mob, nove gume, kuhinju....i tako, malo je ali čovjeka veseli.

Živio nama što duže rigged poker!
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 17:06   #3357
Quote:
Nježnik81 kaže: Pogledaj post
Joj, još jedan klasični štreberski post lišen ikakve vizije i sposobnosti sagledavanja slike u cjelini.
Naravno, a ti nisi napisao objektivnu rečenicu potkrepljenu bilo kakvim dokazima otkad pišeš tu. Jedino što znamo je ili da loše runnaš ili da loše igraš.

Quote:
Nježnik81 kaže: Pogledaj post
Daj mi reci koji certifikat nosi taj softver na SS da si toliko uvjeren u njegovo funkcioniranje po PS-u?
Evo to me za početak zanima, tko i što stoji iza tog skupa kodova.
Ne bi znao. Nit me je briga. Igram tamo gdje mi se isplati. A na SS će mi se isplatit tek kad druge poker kuće propadnu. Ako imaš problema s njima imaš razne udruge za zaštitu potrošača i kojekakve slične pizdarije pa im iznesi svoj slučaj i traži ih da uvjere cijenjene igrače u transparentnost njihovog poslovanja.
donktard is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 18:29   #3358
Nisam htio da rasprava ode u ovom smjeru na rigged vs not rigged tematiku.

Quote:
JesusReborn kaže: Pogledaj post
AK u boji prije flopa. Fish raise, ja reraise , on call. FLop A K 8. Ja raise, on reraise, ja call. Turn 6 On raise all in, ja call . Tip pokazuje 9 5. E sada, na ipokeru vjerojatnost da mu river izađe 7 je 7 %. A iz mog utiska u Pokerstarsu, vjerojatnost je negdje oko 50%. Naravno, ne moram govoriti što je izašlo
Znači na ovakve stvari sam imun. Sve je to vjerojatnost; gutshoti se completeaju, a fishevi bluff reraiseaju sa ničim, dugoročno je to za mene i tebe win. Događa se i na starsu i na ipokeru i live. Ja sam pokrenuo priču o većem broju "fun" handova na starsu koje te mame na igru.
TIR669 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 18:53   #3359
Quote:
donktard kaže: Pogledaj post
Naravno, a ti nisi napisao objektivnu rečenicu potkrepljenu bilo kakvim dokazima otkad pišeš tu. Jedino što znamo je ili da loše runnaš ili da loše igraš
A jesi pametan u tri materine. Da imam nepobitne dokaze da je SS poker rigged misliš da bi pisao po forum.hr? Uostalom, kako bih mogao prikupit uopće dokaze za tako nešto, ajde mi reci?

Mudrac erste klase.

To što ti i ostalo dižete pare ne mijenja činjenicu da je soft sjeban. Ali je činjenica da umjesto da imaš 15 BB/100 ti imaš 2.5 i to te jako veseli.
I misliš da je to ok.
pa jebo sam ja takav mentalni sklop.

Al doći će dan kad ćeš mijenjat ploču jer ćeš morat izvadit glavu iz pijeska. Bolit će previše guza.


Uostalom, pejstao sam onaj hend i objasnio kontekst u kojem se dogodio. Da imaš tri čiste u glavi i filing za kako funkcionira distribucija vjerojatnosti, odmah bi ti jebeno bilo jasno kolko je to brutalno žestoko histerično nategnut, splet okolnosti galaktičkih disproporcija.

Samo jebiga, tebi je to sve normalno, zato što postoji teoretska vjerojatnost da se tako nešto desi. KOlko god ona infitezimalno mala bila

Postoji određena vjerojatnost i da upravo sad iznad moje glave eksplodira Boing i iz njega ispadne Pamela Andreson glavom i sisom i sleti mi ravno na kurac.
Nježnik81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 19:19   #3360
Quote:
Nježnik81 kaže: Pogledaj post
Postoji određena vjerojatnost i da upravo sad iznad moje glave eksplodira Boing i iz njega ispadne Pamela Andreson glavom i sisom i sleti mi ravno na kurac.
Ne postoji, u tome i je stvar. Ali postoji vjerojatnost da ćeš 3 handa zaredom imati runner runner quadove.
TIR669 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:36.