Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.03.2009., 20:38   #901
sad je vec ljepsi odgovor

hmmm... najiskrenije, ja kondom nisam stavio nikad u zivotu. ne znam, smatram (iako ne iz iskustva) da je prvih par dana nakon zavrsetka menge "sigurno" bez kondoma... sto se tice bolesti, zdravi smo oboje, imamo urednu krv.
mdr is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2009., 20:41   #902
Quote:
mdr kaže: Pogledaj post
sad je vec ljepsi odgovor

hmmm... najiskrenije, ja kondom nisam stavio nikad u zivotu. ne znam, smatram (iako ne iz iskustva) da je prvih par dana nakon zavrsetka menge "sigurno" bez kondoma... sto se tice bolesti, zdravi smo oboje, imamo urednu krv.
To za par dana nakon menge ti je poprilično upitno, pogotovo tako mladoj djevojci poput tvoje, kojoj još ciklus nije stigao postati stabilan.
A i ostalima to nije baš uputno prakticirati, jer uvijek postoji ono zrno mogućnosti.
Radije upotrijebite kondom, ipak ste premladi oboje za ikakve strahove poslije čina.
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.
Teta2U is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2009., 20:47   #903
a evo danas i jucer sam se malo informirao preko kompa, i svi mi govore da bi trebalo koristit kondom... poznam nekoliko parova mojih vrsnjaka (momci 18-19 god, cure 16-17 god) koji su dugo u vezi(i po 2 godine neki) i bar 80% puta se jebu bez kondoma. ti koji su 2 godine skupa se nerijetko jebu i po 3 do 5,6 puta dnevno heh....?
mdr is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2009., 20:50   #904
Quote:
mdr kaže: Pogledaj post
a evo danas i jucer sam se malo informirao preko kompa, i svi mi govore da bi trebalo koristit kondom... poznam nekoliko parova mojih vrsnjaka (momci 18-19 god, cure 16-17 god) koji su dugo u vezi(i po 2 godine neki) i bar 80% puta se jebu bez kondoma. ti koji su 2 godine skupa se nerijetko jebu i po 3 do 5,6 puta dnevno heh....?
Jebiga, ja sam osobno takva da bi mi to zrno sumnje i mogućnosti bilo više nego dovoljno kako bih zahtijevala korištenje kondoma (ili, točnije, takva sam uvijek bila, danas u braku je druga situacija).
A kondom, moram priznati da mi nije jasno zašto toliko "smeta" ljudima, jer, uopće mi nikada nije smetao.
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.
Teta2U is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2009., 20:54   #905
cura mi je rekla da joj je nekako glup osjecaj da nesto plasticno ulazi u nju..

ne bismo se sad redovito bez kondoma, al ne vjerujem da postoji ni mala sansa da kod prvog seksa i to za vrijeme najneplodnijih dana zatrudni....?
mdr is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2009., 21:17   #906
Quote:
mdr kaže: Pogledaj post
cura mi je rekla da joj je nekako glup osjecaj da nesto plasticno ulazi u nju..

ne bismo se sad redovito bez kondoma, al ne vjerujem da postoji ni mala sansa da kod prvog seksa i to za vrijeme najneplodnijih dana zatrudni....?
hmm..nikad nije ni probala i već brije briju? LOL
aj ti lijepo kondomček na glavicu pa buš vidio kak ti ne bude loše, a bome ni njoj (vjeruj mi, znam ja ), a ona nek se na pilule baci pa ćeš moć uživat i bez
vjeruj mi da vam oboma trudnoća ne treba u ovim godinama
blondie? is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2009., 21:24   #907
Kako ste mladi i neiskusni, onda pričate svakakve koještarije.
"Ona ne bi plastiku da joj uđe"...
Ako želiš savjet, već si ga dobio. Koristi gumicu.
Ako gumica zapinje, koristite lubrikant, iako sumnjam da će vam trebati.
Njena vagina još nije razrađena pa zato sad ide malo teže. Ali razradit će se brzo.
Ako si pametan, shvatit ćeš.
Ako ne, onda ništa.
Sljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2009., 22:14   #908
ako nam sljedeci petak bude pravi seks, volio bih bez kondoma, a za ubuduce nakon toga pokusat cu sto vise koristit taj vas savjet, tj. kondom


a sto se tice tableta, ne znam bas, cuo sam da su neke imale los ucinak na zdravlje, a i moze li se to uopce kupit ako si maloljetan?

edit: mislim pretpostavljam da moze, al vjerujem da joj doktorica pozna roditelje pa joj sigurno ne bi bilo lako to priznat doktorici i pitat ju za recept.
mdr is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2009., 22:41   #909
prvo, ne ide kod doktora. ide kod ginekologa.
drugo, koji dio od onog da ste se već seksali ti nije jasan?
treće, bi li volio za 9 mjeseci imati bebu? ne, ne bi. ali mogla bi se dogoditi. dakle, nije bitno što bi ti volio. koristite kondom.
__________________
Dreambound for life.
oceanborn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2009., 09:41   #910
al jedno pitanje, je li vi svi govorite da se moze dogodit da ja svrsim ili postoje nekakve sitne šanse da zatrudni od predsjemene tekućine?
mdr is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2009., 13:16   #911
Quote:
mdr kaže: Pogledaj post
al jedno pitanje, je li vi svi govorite da se moze dogodit da ja svrsim ili postoje nekakve sitne šanse da zatrudni od predsjemene tekućine?
postoji,i nije bas sitna!negdje davno sam srela podatak da je vadi-ga-van metoda svega 70% sigurna,i to naravno zbog predsjemene tekucine.pa ti vidi...
a inace,neznam kako ste si to zamislili da je par dana nakon zavrsetka menge neplodna?nek joj ciklus traje 28 dana, ovulacija je uvijek 14 dana prije slijedece mens.znaci...ako joj menga traje 7 dana, za jos 7 ce ovulirati,a spermiji mogu prezivjeti do 5 dana u vagini.jos uzmi u obzir da joj ciklus nije bogznasto pouzdan jer je premlada...
sve u svemu,kondom zaboga.necete umrijet od toga
patuljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2009., 15:05   #912
ma ne bih svrsio u nju 900%, a sto se tice predsjemene tekucine, kuzim da postoji rizik, zato dosad svaki put prije nego bih joj ga stavio 2,3 puta bih ga rukom cvrsto "stisnuo" da mi izađe predsjemena i onda bih je obrisao prstom... al pa nije valjda da se barem 2,3 puta mjesecno ne moze "sigurno" jebat bez kondoma??
mdr is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2009., 15:27   #913
ja bi samo rekla da 1. vi ste se poseksali. 2. niš nije sigurno. da objasnim. neki se jebu bez kondoma godinama i niš. a neki prvi put i cura ostane trudna. kod svake cure ciklus je drukčiji. ja recimo osjećam kad imam ovulaciju i plodne dane. postoje cure koje za vrijeme menge imaju plodne dane tak da... bez kondoma je bolje. al mislim da vam ne treba beba sa 15, 16 godina. vidi se ipak po načinu na koji pričaš da ste ono mladi i neiskusni i pomalo neinformirani. to se može srediti. al poslušaj savjet! moj ti je: uzmi kondom! premlada je da pije tablete.... po mom mišljenju... sretno!
zaljubljena-cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2009., 16:59   #914
Quote:
mdr kaže: Pogledaj post
ma ne bih svrsio u nju 900%, a sto se tice predsjemene tekucine, kuzim da postoji rizik, zato dosad svaki put prije nego bih joj ga stavio 2,3 puta bih ga rukom cvrsto "stisnuo" da mi izađe predsjemena i onda bih je obrisao prstom... al pa nije valjda da se barem 2,3 puta mjesecno ne moze "sigurno" jebat bez kondoma??
NIKADA nije sigurno bez ikakve zaštite. koliko ti se još puta treba ponovit da to shvatiš?
i zašto je tako teško navuć kondom? ako ti je to problem, baš me zanima kako bi ti bilo tek da ti djevojka kaže da je trudna....
BrownEyedAngel is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2009., 18:00   #915
Quote:
BrownEyedAngel kaže: Pogledaj post
baš me zanima kako bi ti bilo tek da ti djevojka kaže da je trudna....
to se dogodilo mom frendu .... sad ima 17 godina i dijete ... i sve to zbog ne koristenja kondoma ....
Tribal_OS is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2009., 18:49   #916
@zaljubljena, lijep komentar...


@ browneyed, ne zelim niti razmisljat o tome... ne mogu rec da bih se ubio kad bi se to dogodilo, al skoro xD

@ tribal, svrsio je u nju jeltako?
mdr is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2009., 19:26   #917
Quote:
Son_of_odin kaže: Pogledaj post
pa sumnjam da si ti znala baš SVE kaj se tiče toga, uostalom ja sam se raspitivo o tome već prije,al svako bi mi reko drugačije,a i ima tu ljudi koje se upuštaju a znaju puno manje nego ja
ja ne kažem da znam sve, ali zasigurno znam puno, naučim iz razgovora s iskusnim osobama, ili čitanjem tema o tome po internetu...i mogu reći da sam odlično upućena što se ljudske seksualnosti tiče.
BrownEyedAngel is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2009., 00:01   #918
gledaj mdr, mi smo rekli svoje. ti nas ne moraš slušati. pa s takvim pitanjima i razmišljanjima ja bi te poslala da se igraš autićima, a ne da se seksaš.

p.s. javi jel curica il dečko.
__________________
Dreambound for life.

Zadnje uređivanje oceanborn : 21.03.2009. at 00:45.
oceanborn is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2009., 00:03   #919
e pa onda je budala (mislim ne zelim ga vrijedat kad ga ne znam, al to je cinjenica). da se dogodilo da ga je pogodilo onih nesretnih 1% kod pilula ili da je puka kondom pa jos jos, al ovako, jbg sam je kriv
mdr is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2009., 00:36   #920
Pretpostavljam da je "čuo" da kondom smanjuje užitak.
Ili da nju smeta lateks.
Sljiva is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:28.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger