Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.04.2010., 12:34   #61
Quote:
dejo6 kaže: Pogledaj post
a nikad ne znaš. treba bit brz i možda dobiješ x10. inače jeste primjetili da su prva dva koda rezolucija ekrana xperije?
hahhahha..kako si dosao do tog zakljucka??svaka ti cast!!Ja nikad ne bi skuzio to..ali ako na osnovu ove tvoje logike skapiras i treci, onda ne sumnjam u to da bi dospeo u prave ruke x10...
cicamaca07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 12:41   #62
Quote:
cicamaca07 kaže: Pogledaj post
hahhahha..kako si dosao do tog zakljucka??svaka ti cast!!Ja nikad ne bi skuzio to..ali ako na osnovu ove tvoje logike skapiras i treci, onda ne sumnjam u to da bi dospeo u prave ruke x10...
Mislim da niste pratili što je prije napisao dejo6, tj. on ne igra... :P
__________________
Izazzov i spontanost!
bananababa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 12:54   #63
Barem je nama dao dobar prijedlog
Shelby_00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 13:14   #64
I kad skupiš sva 3, gdje ih treba 'dostavit'?

Ae, dajte link...
Ben Marshall is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 13:19   #65
http://www.facebook.com/home.php?#!/...Croatia?ref=ts

Kad ispišu, da traže kodove, onda trebaš poslati ovdje na stranicu Sony Ericsson Croatia.
Shelby_00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 13:22   #66
Znači, treba napisati na zid, pošto je Facebook? A svašta i ja pitam
Ben Marshall is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 13:34   #67
Quote:
Ben Marshall kaže: Pogledaj post
Znači, treba napisati na zid, pošto je Facebook? A svašta i ja pitam
Da, na zid ispiši. Tko uspije napisati prvi, osvoji nagradu. Već su podali dva kodova, jesi ih zapisao sebi?
Shelby_00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 13:36   #68
Jesam, jesam
Imam oba...

Kako kažu u SE Croatia na Faceu, 3. kod je tek idući tjedan.
Ben Marshall is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 13:50   #69
Question

Quote:
Ben Marshall kaže: Pogledaj post
Jesam, jesam
Imam oba...

Kako kažu u SE Croatia na Faceu, 3. kod je tek idući tjedan.

Da, i ja sam čitala, da će stavit sljedećeg tjedna. Ali poslije toga će ispisati na zid, da: "Sad tko prvi pošalje kodove, osvoji nagradu", to ne znam kad če dodati na zid....
Shelby_00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 15:02   #70
x10...

Mislim da taj link je i za drugo dobro, tj. možeš poslati svoje mišljenje uživo na taj mobitel, što čitaju u više država... pogledavši mislim da vide naše poruke u: Poljskoj, Češkoj i Mađarskoj - to je 50 milijuna stanovnika + naravno 4.5 u Hrvatskoj.
Ej, svi da pošaljemo nešto pametno!
__________________
Izazzov i spontanost!
bananababa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 15:15   #71
I? Kakav je mob? Još ga nisam probao. Baš me zanima, nekako mi bijeli super izlgleda, barem na reklami. Super bi bio za moju curu. Pola novih telefona nisam ni vidio ni probao, sav sam u iPadu sada... =))
__________________
aeon studio design
Um is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 15:29   #72
Quote:
-Um- kaže: Pogledaj post
I? Kakav je mob? Još ga nisam probao. Baš me zanima, nekako mi bijeli super izlgleda, barem na reklami. Super bi bio za moju curu. Pola novih telefona nisam ni vidio ni probao, sav sam u iPadu sada... =))
Mobitel je fin, ima kapacitivni dodirni ekran, dosta je brz. Timescape aplikacija je super za one, koji imaju puno poznanika, dobijaju puno sms, email i facebook poruke. Kamera je 8mp, nije loša. Operacijski sistem android, neki vole, neki ne vole. IPad? Čitala o tome, ne baš pozitivno...
Shelby_00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 15:36   #73
Quote:
-Um- kaže: Pogledaj post
I? Kakav je mob? Još ga nisam probao. Baš me zanima, nekako mi bijeli super izlgleda, barem na reklami. Super bi bio za moju curu. Pola novih telefona nisam ni vidio ni probao, sav sam u iPadu sada... =))
Ja sam imao prilike X10ku imat u rukama, i mogu rec da mi odlicno izgldeda i lako je koristit ga.Isprobao sam i Timescape, nije me nista osobno odusevio ali da je prakticno je.

Pa ti ako osjetis potrebu da ga osobno vidis,odes ili u T-mobile ili neku GSM radnju pa ga isprobas :P
cicamaca07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 16:51   #74
test...

Ako želiš pogledati video test, mislim da sam negdje, na nekojem forumu već vidio...
a na onom linku, što je negdje gore možeš i uživo isprobati timescape.
__________________
Izazzov i spontanost!
bananababa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 17:56   #75
A ova nagradna igra...Samo sljedećeg tjedna će ispisati trećci kod, već ne mogu da isčekam. Ako netko od vas pobijedi igru, nek piše nama, da bi mogli biti ljubomorni
Shelby_00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 18:42   #76
Ja inače imam puno rodbine, braće i sestara, pa sam zamolio sestru, braće i one koji mogu i još neke moje iskrene prijatelje da konstantno od slijedećeg tjedna, dakle od pon, provjeravaju stranicu sve dok se 3. kod ne pojavi
A kad se pojavi i vide, da netko od njih odmah napiše sva 3 koda odjednom na Faceu
Zauzvrat ću im dati 30 sekundi da ga 'okuse' u vlastitim rukama, ako osvojim, ne...
Ben Marshall is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 10:50   #77
Quote:
Ben Marshall kaže: Pogledaj post
Ja inače imam puno rodbine, braće i sestara, pa sam zamolio sestru, braće i one koji mogu i još neke moje iskrene prijatelje da konstantno od slijedećeg tjedna, dakle od pon, provjeravaju stranicu sve dok se 3. kod ne pojavi
A kad se pojavi i vide, da netko od njih odmah napiše sva 3 koda odjednom na Faceu
Zauzvrat ću im dati 30 sekundi da ga 'okuse' u vlastitim rukama, ako osvojim, ne...
Možda tako ćeš i osvojiti jednu. Pročitavši tvoj komentar počeo sam se misliti na tome, da koliko osoba treba da non-stop provjeravaju link... ti što misliš?
__________________
Izazzov i spontanost!
bananababa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 10:56   #78
ovo mi je prvi susret sa androidom i trebam malu pomoc.nikako ne uspijevam instalirati ni jedan program na x10.
aspire4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 11:21   #79
pa u cemu je problem? odes na android market, odaberes sta ti se svidja i install.
dejo6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 11:35   #80
Quote:
aspire4 kaže: Pogledaj post
ovo mi je prvi susret sa androidom i trebam malu pomoc.nikako ne uspijevam instalirati ni jedan program na x10.
Pa svakako ce ti trebat malo vise vremena naviknut se..
I kako ti Dejo kaze..odes na stranicu andoid supermarketa i tamo pogledas sto zelis i sto ti treba.Gdje si kupio X10 i kolko si ga platio?
Jos ako ga i ja dobijem u nagradnoj igri..uhhh
Nesmijem ni pomislit na tako nesto..
cicamaca07 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:09.