Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.06.2007., 18:44   #21
pravni u Splitu,politicka ekonomija

Jel ima netko da je polagao nedavno politicku ekonomiju kod Crnkovica?
Female_Devil is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 11.06.2007., 18:51   #22
Quote:
Female_Devil kaže: Pogledaj post
Jel ima netko da je polagao nedavno politicku ekonomiju kod Crnkovica?
a da probaš ovdi
http://www.nasciturus.com/forum/viewtopic.php?t=7
__________________
Mogu ja otvorit um pa da lex obuhvati i KD, al uz malu ali znacajnu pomoc halucinogenih gljiva™ by Ro
Morski. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2008., 18:30   #23
ako ima netko koga zanima kako se upisati ili slične informacije
http://www.nasciturus.com/najnovije/...a-brucose.html
InsoTM is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2008., 11:06   #24
Bok. Imam pitanje i uistinu bih bila zahvala na pomoći ili da me uputite kome ili kojoj službi, ustanovi da se obratim u pogledu rješavanja mog problema... nedavno sam se zaposlila u jednoj ustanovi u kulturi na godinu dana (s namjerom da ostanem i duže...) diplomirala sam filozofiju i sociologiju... u devetom mj. imam namjeru otići volontirati u srednju školu s ciljem polaganja stručnog ispita u prosvjeti... zanima me:ako sam zaposlena u jednoj ustanovi koja plaća sve doprinose (zdrastveno...) za mene da li mogu volontirati u s.školi, poslije pristupiti stručnom ispitu, pod kojim uvjetima kako to rješiti s pravne strane, kojim ugovorom... puno vam hvala
__________________
"Oslobodi me, ako znaš o čemu govorim"
karolinaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2008., 03:12   #25
pitanje

pozdrav svima. imam jedno pitanje. idem u turističku školu i ne prolazim sa 5. imam li ikakve šanse za upis na ovaj faks?
?upitnik? is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2008., 10:34   #26
ovisi i o prosjeku ocjena koje imas iz bitnih predmeta....
hrvatski,povijest,filozofija,logika se gledaju na prijemnom,i opći uspjeh,
ako dobro napišeš prijemni,ne bi trebalo biti problema
__________________
Mogu ja otvorit um pa da lex obuhvati i KD, al uz malu ali znacajnu pomoc halucinogenih gljiva™ by Ro
Morski. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2008., 16:13   #27
zbroj prosjeka povijest i hrvatskog bi mi trebao bit 9, a uopće u školi ne učim filozofiju i logiku, opći uspjeh 4. koliko ću biti u startu u zaostatku jer neću imati ocijenu iz ta dva predmeta?
?upitnik? is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2008., 18:40   #28
Quote:
?upitnik? kaže: Pogledaj post
zbroj prosjeka povijest i hrvatskog bi mi trebao bit 9, a uopće u školi ne učim filozofiju i logiku, opći uspjeh 4. koliko ću biti u startu u zaostatku jer neću imati ocijenu iz ta dva predmeta?
stvarnop ti nemam pojma,ne sjecam se više kako ide sa tim pribrajanjima....
imas splitski forum,pa probaj tamo pitati
__________________
Mogu ja otvorit um pa da lex obuhvati i KD, al uz malu ali znacajnu pomoc halucinogenih gljiva™ by Ro
Morski. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2008., 14:18   #29
PRAVNI FAKS, SPLIT

Zanima me koliko se ove godine budućih studenata prima na Pravni fakultet u Splitu, bilo na teret ministarstva ili s plaćanjem! Nadalje, koliko vremena treba proći da se objave rezultati i da li se mogu vidjeti na internetu?
I pitanje za one koji već studiraju- znam da se polažu hrvatski jezik, povijest, logika i filozofija. Zanima me što je s općom kulturom; jesu li je ukinuli ili je nikada nije ni bilo ili se ova 4 predmeta smatraju općom kulturom?
I još jedno pitanje- koliko pitanja ima iz svakog od tih predmeta i koliko vremena traje prijemni?
__________________
La la da pa da le na da na!
MCM is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2008., 09:52   #30
Quote:
MCM kaže: Pogledaj post
Zanima me koliko se ove godine budućih studenata prima na Pravni fakultet u Splitu, bilo na teret ministarstva ili s plaćanjem! Nadalje, koliko vremena treba proći da se objave rezultati i da li se mogu vidjeti na internetu?
I pitanje za one koji već studiraju- znam da se polažu hrvatski jezik, povijest, logika i filozofija. Zanima me što je s općom kulturom; jesu li je ukinuli ili je nikada nije ni bilo ili se ova 4 predmeta smatraju općom kulturom?
I još jedno pitanje- koliko pitanja ima iz svakog od tih predmeta i koliko vremena traje prijemni?
http://nasciturus.com/forum/viewforum.php?f=32
__________________
Mogu ja otvorit um pa da lex obuhvati i KD, al uz malu ali znacajnu pomoc halucinogenih gljiva™ by Ro
Morski. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2009., 16:21   #31
Zna li tko što se dogodilo s nasciturusom,ne može se više otvoriti?Postoji li novi forum ili?
anny_01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 10:22   #32
Quote:
anny_01 kaže: Pogledaj post
Zna li tko što se dogodilo s nasciturusom,ne može se više otvoriti?Postoji li novi forum ili?
Ja sam sad probao, meni radi normalno
__________________
Mogu ja otvorit um pa da lex obuhvati i KD, al uz malu ali znacajnu pomoc halucinogenih gljiva™ by Ro
Morski. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2009., 18:31   #33
svi ljude upućuju na nasciturus, a tamo baš nema puno informacija...

zanima me jel se može druga godina upisat bez plaćanja, ako prvu platin?

prosjek? broj položenih ECTS?

izravno_split is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2009., 21:48   #34
Quote:
Vojky kaže: Pogledaj post
Evo, ja sam tamo. Studirao, diplomirao, magistrirao, a sad ću i doktorirat.

Nije teško ako učiš.
Ja cu biti sretna, ako za godinu dana ugledam diplomu ovog faxa!
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2009., 10:29   #35
stvarno niko ne zna odgovor na moje gore postavljeno pitanje??
izravno_split is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2009., 14:08   #36
Quote:
izravno_split kaže: Pogledaj post
svi ljude upućuju na nasciturus, a tamo baš nema puno informacija...

zanima me jel se može druga godina upisat bez plaćanja, ako prvu platin?

prosjek? broj položenih ECTS?

Može,moraš sve dat u roku,mislim da nisu uvjet bodovi,al od sljedeće godine će se mijenjat stvari,ako pratiš zbivanja u RH,onda možeš čut da će doć do nekih promjena,prije je to ovisilo o samom fakultetu,ne zna se još kako će to biti sad,Primorac je otišao,vidit ćemo što će novi ministar napravit i hoće li ga studenti podržat.
nella_b is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2009., 21:41   #37
Quote:
izravno_split kaže: Pogledaj post
svi ljude upućuju na nasciturus, a tamo baš nema puno informacija...

zanima me jel se može druga godina upisat bez plaćanja, ako prvu platin?

prosjek? broj položenih ECTS?


očito nisi malo bolje izguglala
Meni je ovo ispalo
http://www.nasciturus.com/forum/view...php?f=22&t=846
__________________
Mogu ja otvorit um pa da lex obuhvati i KD, al uz malu ali znacajnu pomoc halucinogenih gljiva™ by Ro
Morski. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2009., 18:59   #38
Pravni fakultet Split

Evo ovako...ove godine krećem u 4 razred opće gimnazije pa me zanima vaše iskustvo sa pravnim fakultetom u splitu..bivši ili sadašnji studenti...mogu se i budući priključit raspravi
Kakvi su profesori...općenito stanje unutar fakulteta i tako
Afrodita_17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 17:37   #39
Na ovoj stranici http://www.nasciturus.com/forum/ ti je forum studenata tog faksa, tamo možeš pročitati i o profesorima,faksu,o svemu...
nella_b is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2009., 00:25   #40
Quote:
Afrodita_17 kaže: Pogledaj post
Evo ovako...ove godine krećem u 4 razred opće gimnazije pa me zanima vaše iskustvo sa pravnim fakultetom u splitu..bivši ili sadašnji studenti...mogu se i budući priključit raspravi
Kakvi su profesori...općenito stanje unutar fakulteta i tako
Ma divota prava... Bolje ne moze, sta da ti kazem!
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:13.