Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.03.2012., 13:41   #81
za danas uzimam

atlach - andra odg3+ 2,05 germania i tr 1:1 8,00 stanley (čisto da vratim ulog)

-igra se derbi druge austrijske lige gdje andra ima 3 boda više
-u 22 kola dosad andra je zabila svima,dok atlach nije u samo jednom u gostima u linzu
-andra ima gol razliku 51:33,atlach 45:24,prosječno pada 3 odnosno 3,96 golova po tekmi
-međusobno su igrali ove godine 2 puta: 1:2 i 2:2 prijašnjih god: 0:0,3:3,3:1,3:1...od 6 zadnjih samo jednom je bilo ispod odg3+
-prvo kolo atlach je izg u linzu gdje im nije bilo drugog strijelca zbog žutih,a prvi je ušao tek na kraju i dao gol
-andra u gostima ima gol razliku 28:20 u 11 kola,atlach doma 22:12


razlika između odg koji se plača najviše 1,60 i odg3+ za 2,05 je po mom mišljenju prevelika a za svaki slučaj cu odigrat 1:1 tr da si vratim ulog ako baš taj rezultat bude
__________________
ormarčić
Nar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 04:21   #82
Ted Ligety - Marcel Hirscher 1 1,70
Ovo je izravna borba za mali kristalni globus u veleslalomu, Hirscher također pokušava prestići Feuza te doći do naslova. Trenutno zaostaje 75 bodova za njim i ima dvije tehničke discipline da stigne zaostatak čini se vrlo realno da osvoji. Hirscher želi VKG ove sezone osvojiti po prvi put i ne vjerujem da će sutra riskirati i ići po pobjedu nego će odvoziti mirno da bude među top5, dokk će Ligety ipak dati sve od sebe da uzme ovaj globus.
Kockar :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 10:56   #83
Syracuse Orange - Kansas State ki1 1,42
Syracuse jedan od 4 glavna favorita ovog turnira što potvrđuje i njihov #1 seed. Ostali su bez važnog igrača pod Košem Fab Mela, ali svejedno imaju jednu od najkvalitetnijih ekipa i mogli bi daleko doći ove godine. Prva utakmica je obično najteža u ovakvim turnirima, a oni su je ipak prošli u teškoj završnici očekujem da ću danas biti na većoj razini. Kansas je jedna solidna ekipica, ali ništa više od toga teškom mukomu su pobjedili Missouri state i izborili ovaj ogled u kojem ulaze kao autsajderi.
Kockar :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2012., 15:36   #84
nakon dugo vremena uplatio nesta osim NBA

-8,5/PAO-Maccabi 2 1,85
-ovo uzimam iz jednostavnog razloga posto je ovo najvaznija utakmica sezone za obje ekipe i u seriji od 4 odigrane utakmice cak 3 su odlucene u zadnjim trenucima,cak i zadnja u kojoj je Maccabi vodio do par min prie kraja da bi u zavrsnici posustao,jedinu prednost domacina vidim u paklenoj atmosferi,ali mislim da su Izraelci na to navikli,ostaje da vidimo ko ce profitirat danas
Cousins over 19,5 1,85
-igra u formi zivota i u zadnjih 10 utakmica postize prosjecno 24.7 koseva i u zadnjih 9 utakmica isao je cak 8 preko,a jos danas nema par vaznih igraca i ocekujem dosta njegovih suteva
Athletic-Schalke odg 3+ da
-po meni Athletic trenutno igra najljepsi nogomet u ovom natjecanju i ocekujem opet puno golova s obzirom da svabe love minus 2 iz prve utakmice,a to ce vjesto iskoristit Llorente i Muniain brzim kontrama
Valencia-AZ odg 3+ da
-sismisi love zaostatak iz prve utakmice od 1-2 i morat ce napast od prve min,a to bi mogao AZ koji je poznat kao napadacka ekipa iskoristit
Smith under 12,5 1,85
-u ovoj seriji izrastao u najboljeg strijelca sa 14.7 koseva po utakmici,ali ipak ga uzimam under posto je Maccabi jak na svim pozicijama i podjednako ce morat raspodjelit uloge,a i mislim da bi Langford mogao pruzit puno bolju partiju nego u zadnjoj utakmici,a tu bu mu mogli pripomoc Eliyahu,a posebno Mallet sa svojim dalekometnim projektilima
__________________
jebem skoro svaki dan 1950

Zadnje uređivanje euskal : 05.04.2012. at 16:08.
euskal is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2012., 17:25   #85
Quote:
euskal kaže: Pogledaj post
--
sta mislis o overu na pan - mac?
zviko is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2012., 17:51   #86
Quote:
zviko kaže: Pogledaj post
sta mislis o overu na pan - mac?
iskreno ocekujem tvrdu utakmicu,a sad oce biti vise od 151,5 kos kako nudi HL ili 149,5 kao sta je u SS nebi znao,prije bi igrao Maccabi over,ali mi je nekako najsigurnije onaj hendi mada ne mora znacit,ako igras za manju lovu onda mozes riskirat,ali za vecu
__________________
jebem skoro svaki dan 1950
euskal is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2012., 17:59   #87
Quote:
zviko kaže: Pogledaj post
sta mislis o overu na pan - mac?
Moje mišljenje je da će tekma otići u over. Obje ekipe igraju vrlo dobar napad, Panathinaikos pred svojom publikom ce vrlo vjerojatno zabiti +80(očekujem ih negdje između 82-87p), dok Maccabi isto tako ima solidan napad, no ne toliko dobar da bi parirao Panathinaikosu.
Očekujem jednu utakmicu s bržim tempom igre, sa vrlo dobrom ofenzivom, te granica od 150,5 poena bi trebala lako biti prijeđena.

over 150,5 @ 1.85
Panathinaikos over 79,5 @ 1.85
Germania
PlayMaker91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 00:03   #88
kakva utakmica u Ateni,Maccabi je stvarno ekipa koja moze prokockat dobiveno ,ali i vracat se iz mrtvih i to u par navrata,ali na kraju je presudila losa 2/4,naklon za obje ekipe i kako sam prognozirao hendi 2 ili over na koseve Maccabi,steta da AZ nije zabio gol samo bi cekao Cousinsa
__________________
jebem skoro svaki dan 1950
euskal is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 00:44   #89
Quote:
euskal kaže: Pogledaj post
kakva utakmica u Ateni,Maccabi je stvarno ekipa koja moze prokockat dobiveno ,ali i vracat se iz mrtvih i to u par navrata,ali na kraju je presudila losa 2/4,naklon za obje ekipe i kako sam prognozirao hendi 2 ili over na koseve Maccabi,steta da AZ nije zabio gol samo bi cekao Cousinsa
slazem se euskal. ispratio sam te donekle. ovaj hendi proso lagano i isto kao i ti pao na AZ-u i cekao pi pierce under sto je izgledno.
__________________
Dubioza Kolektiv^^
adidas_3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 00:54   #90
Quote:
adidas_3 kaže: Pogledaj post
slazem se euskal. ispratio sam te donekle. ovaj hendi proso lagano i isto kao i ti pao na AZ-u i cekao pi pierce under sto je izgledno.
kad bi samo pogadjao utakmice Maccabia vjerovatno bi bio milijunas,mislim da ne postoji ekipa koju bolje poznajem,osim Hajduka naravno,ali on je pak jos nepredvidljiviji i ne kladim se,bas steta sta na kraju nisu prosli dalje,a nista mozda uleti NBA ili ce i tu opet 1 zeznut
__________________
jebem skoro svaki dan 1950
euskal is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 01:03   #91
ja cekam zvonarevu(najmanji koef na listicu) i zivciram se zbog nje
__________________
Dubioza Kolektiv^^
adidas_3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 01:26   #92





DeMarcus Cousins over 20,5 1,85






Crawford Jordan over 19,5 1,75






over 4,5 1,4 toronto - tampa


favorit 4,53



sva tri picka temeljim na priloženoj statistici u zadnjih mečevima
__________________
ormarčić
Nar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 21:34   #93
Listić je uplaćen. Ishod listića možete pratiti u rubrici Listići.
Bayern München-Real Madrid (17.04. 20:45) X2 1,55
Philadel(h-3,5)-Indiana (18.04. 01:00) 2 1,85
Detroit(h-7,5)-Clevelan (18.04. 01:30) 2 1,85
LALakers-San Antonio Spurs (18.04. 04:30) X2 1,50
NY Yankees-Minnesota (18.04. 01:05) 1 1,40
Arizona-Pittsburgh (18.04. 03:40) 1 1,55

@17,27 ajmo probat još jedan narodni...

Bayern mislim da nema trenutno šta tražit protiv ovakvog Reala,uzimam u obzir i da će sudac malo natezat za Real i to je to...
Phila će tankirat i večeras jer ne žele u play-offu na Miami nego na Chicago,jučer izgubili od skrpanog Orlanda danas će i od Indiane...
Ista stvar s Detroitom samo oni žele bit što lošiji tako da imaju bolju poziciju na draftu,ovaj hendi je prevelik,moguća pobjeda Clevelanda...
San Antonio će se pokušat dočepat 1. mjesta konferencije,odmorni se,jači od lakersa i ovo bi trebalo proć
NYY Sabathia protiv Liriana...Sabatihia protiv Twinsa u zadnjih 8 susreta ima 8-0 uz ERA 1,72,a Liriano ove sezone 0-1 ERA 10,00 (devet odbacanih inninga do sada zabilježio čak pet šetnji,protiv LAA 7 hitova i 6 runova dopustio) mislim da je to dosta...
Arizona Kennedy koji ima skor 8-0 ERA 1,91 u devet startova...protiv najlošije napadačke momčadi lige...
booro357 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 12:36   #94
Odigrani događaji
1. 27344 16,5/Nadal R.-Kukushkin M. 19.04.2012. u 15:00
ZBROJ GEMOVA - više 2 1,85
2. 16483 -26,5/Panathinaikos-Aris 19.04.2012. u 18:00
HENDIKEP 2 1,85

1.Jučer je u ponudi bilo 17,5 protiv Nieminena. Nadal je odigrao 6:4 6:3 = 19... danas u ponudu stavljaju 16,5 sto je po meni premalo i mislim da bi trebalo proci jer Kukushkin igra dobro u zadnje vrijeme.

2. Ja mislim da je ovaj hendikep ne realan jer nije Aris toliko losija ekipa. Pan u formi 4-2 dok je Aris 5-1 u zadnjih 10, a i međusobni govore mnogo:

14/01-12 1. liga Aris vs. Panathin. Atena 68:72
23/10-11 1. liga Panathin. Atena vs. Aris 84:72
18/03-11 1. liga Aris vs. Panathin. Atena 69:75
09/02-11 Kup Aris vs. Panathin. Atena 74:70

Također igram -19,5/Panathinaikos-Aris 2 3,35 za manji ulog.

Sretno ako itko poprati.
Futurebreeze is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 13:57   #95
Narodnjak:




Nogomet:

Dinamo- sve je jasno, Dinamu protiv Osijeka, koji je sretan i samim ulaskom u finale, igra jedino pobjeda (ne vjerujem da će biti 0:0), em što su jači i kvalitetniji em se zna tko drma hr nogometom
Plzen- Plzen još gaji nade u naslov prvaka, jer osim što ima puno lakši posao od Libereca i Sparte koji ovo kolo gostuju, u zadnjem kolu igra baš protiv Libereca i samo mu pobjeda u ovom kolu jamči kakve takve šanse za naslov
HJK- najjača finska momčad u četvrtfinalu kupa protiv drugoligaša KooTeePeea
Atletico-Athletic- najriskantniji par, odigran na osjećaj da će se u finalu igrati otvoren i lijep nogomet s puno prilika i golova

Hokej:

Slovačka- nakon početna dva poraza ubilježili pobjedu protiv SAD-a, bore se za ulazak u četvrtfinale protiv loših "Borata" koji su kandidati za ispadanje iz elitne divizije
Švedska- domaćini protiv loših i limitiranih Nijemaca

Košarka:

Split-Cibona- domaćini doživljavaju preporod i izborili su osim doigravanja i povratak u ABA ligu, Cibona rastura, ali mislim da će malo ležernije ući u ovu utakmicu radi odmora pred doigravanje (valja probati i s drugim kontrahendijem pa čak i s 1X na domaćina)
Bamberg- najbolja njemačka momčad (omjer 30-4 u regularnom dijelu) gubi 1:0 u doigravanju kontra Bonna koji je jedva izborio playoff (u regularnom dijelu dvije lake pobjede Bamberga)- valja probati i hendi na goste

Odbojka:

Rijeka- u finalu doigravanja Riječanke vode s 2:0 (dvije glatke 3:0 pobjede) i s današnjom pobjedom postaju prvakinje (mala kvota, ali po meni vrlo izgledno)

Ne vidim što me može sjebati

Drugi tiket je isti (uz nešto manji ulog), sa drugim hendikepima:




I jedan napadački s 1X na Split i velikim hendijem na Bamberg i dodanim overom na Birmingham-Blackpool- uzvrat polufinala doigravanja za promociju, gdje gosti imaju prednost od 1:0 iz prvog susreta, što znači da Birmingham mora napadati, što opet otvara kontre za Blackpool


__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2012., 15:29   #96
Cedevita(4.ut)-Cibona X2 @1,90

Cibona je praktički u zadnjoj utakmici sama sebe dobila jer su trenutno za klasu bolji od Cede ali ipak ću se osigurati s X-om poučen zadnjon utakmicom na kojoj san igra duju na Cedu

PartiBeo(ki)-CZ Beograd 1¸@1,20

Partizan jednostavno ne gubi na domaćem parketu skoro pa nikad i to je meni sasvim dovoljno za ovaj pick

Suton G.(-10,5+)-Ced-Cib više @1,85

Jedan od ključnih Ciboninih igrača a često i uvali koju tricu iako je centar..zagrebački Todor

Federer R.-Del Potro J.M.1,40

Fedex je igrač koji u velikim mečevima pokazujhe svoju klasu a Del potro ima problema s ozljedom tako da je kvota sasvim solidna

Đoković N.(gs)-Tsonga JW. ostalo @1,75

Tsonga je uvik dobro parira Đoki i uvik daje sve od sebe pa virujen da mu i ovaj put more uzeti makar jedan set ako je Seppi uspija uzeti 2

@10,33 SS

Edit:Ipak ću uzeti Partizan 1X..ne sviđaju mi se baš ovi konačni ishodi
__________________
Sve što imam od socijalnog života a da nije fejk i koristoljublje je više manje ovaj forum a i tu me nitko ne voli.
bambus88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2012., 22:51   #97
Sumrak u zadnjim sekundama uvalija koš

Već san se pripaja da će me baciti zadnji par ka jučer..iđemo dalje po dobitne
__________________
Sve što imam od socijalnog života a da nije fejk i koristoljublje je više manje ovaj forum a i tu me nitko ne voli.
bambus88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2012., 15:09   #98
FERRER, DAVID - MURRAY, ANDREW(1. set) 1 @1,60

Ferrer rastura na zemlji a Murray ima problema s leđima ali i problema sa ulascima u meč jer je već 2 puta glatko gubija 1. set..

ALMAGRO, NICOLAS - NADAL, RAFAEL(zb.ge. 1.set) manje @1,70

Nadal rastura pa mi je ovaj tečaj na under 1. set prihvatljiv a možda i samo 1 brejk bude dosta

ASSECO PROKOM - TREFL SOPOT [152,5] manje

Zadnja utakmica finalne serije..proskjek koševa je tu negdi ali nervoza bi tribala učiniti svoje i to je presudan faktor za under

@5,03 Hattrick ulog srednji niži
__________________
Sve što imam od socijalnog života a da nije fejk i koristoljublje je više manje ovaj forum a i tu me nitko ne voli.
bambus88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2012., 23:50   #99
Šteta Rafa ni bija raspoložen prvi set čak je i Almagro moga možda kod 4-3 uzeti brejk ali ipak ništa od toga danas..idemo dalje
__________________
Sve što imam od socijalnog života a da nije fejk i koristoljublje je više manje ovaj forum a i tu me nitko ne voli.
bambus88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2012., 17:02   #100
Dinamo-Lugogorec više golova u 2. poluvrimenu @2,10

Ni jedni ni drugi neće srljati a i da neko povede u prvom dijelu protivnik je svijestan da s jednim golom sve vraća na nulu pa neće srljati

HelsiniborgsIF - THE NEW SAINTS više golova u 2. poluvrimenu @2,10

Prva završila 0-0.Znači iako je domaćin ovdje favorit ne virujen da će ako i uspiju zabiti rano ići na juriš odma..jedino me stra da gosti ne zabiju rano ali koef na ovakve oklade je dobar s obzirom da ćče momčadi dosta kalkulirati

Hasse-Oswald T.R. 2-0 @2,30

Hasse brani naslov bar koliko san ja povata i sigurno je doša spreman ovdi a Oswalda san gleda u prvom kolu i čini se tipičan igrač koji nema nekog prejakog udarca ali trče i vraća sve što uspije.

Također igra je i kvalifikacije pa je Hasse dosta odmorniji..vidin da je prekid tamo trenutno vjerojatno zbog kiše ali ja san spreman ovaj par i do sutra čekati ako triba

@10,14 Hattrick

Edit:Na kraju san ipak izbacija Helsiniborgs i pojača ulog za 100%..
__________________
Sve što imam od socijalnog života a da nije fejk i koristoljublje je više manje ovaj forum a i tu me nitko ne voli.

Zadnje uređivanje bambus88 : 25.07.2012. at 18:26.
bambus88 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:24.