Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.03.2012., 15:52   #81
Quote:
tovarvg kaže: Pogledaj post
PSV Eindhoven-CF Valencia više od 2 gola 1,65
Dvi napadačke ekipe, u prvenstvu oboje primaju više od gola po utakmici. Rezultat je otvoren , PSV će jurit po golove, a sumnjam da bar jednoga neće primiti.
Što ako Valencia zabije prva? Utakmica je mrtva...

Mene kod ovog najviše brine što po cijeloj Europi svi igraju na više od 2.5 ovdje. Takve oklade znaju pasti samo tako.
Cafa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 15:55   #82
Quote:
Cafa kaže: Pogledaj post
Što ako Valencia zabije prva? Utakmica je mrtva...
Zašto
Aktivan im je i rezultat 3:1
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 11:39   #83
Quote:
tovarvg kaže: Pogledaj post
PSV Eindhoven-CF Valencia više od 2 gola 1,65
Dvi napadačke ekipe, u prvenstvu oboje primaju više od gola po utakmici. Rezultat je otvoren , PSV će jurit po golove, a sumnjam da bar jednoga neće primiti.

Ath.Bilbao-Manchester Utd 2 ili više golova 1,17
United mora igrat otvoreno. Athletic ima pun stadion , atmosferu i mislim da se neće branit 90 min. pred svojom publikom.

OlympPir-Metalist Kharkiv prolaz- Olympiakos 1,25
Isplativije je igrat ovo nego 1X ( 1,20). Nakon šta su izgubili u prvoj utakmici , mislim da Metalist nema šanse u paklu Pireja. Olympiakos je domaćinska ekipa , u prilog im ide da već 10 utakmica nisu primili gol .

2,41
Šteta jučer za PSV-Valencia. PSV je ima 22 udarca, Valencia 7. A i Metalist je priredio iznaneđnje.
Danas:
Genclerbirligi-Trabzonspor oba daju gol 1,60
Genclerbirligi zabio 45 golova ( 1.5 po utakmici) , a primio 46(1.53). Trabzonspor ima drugi najjači napad u ligi , 57 golova ( 1.9), a primija
35(1.16). Oba kluba su u zadnjih 6 ligaških utakmica 5 odigrali sa oba daju gol. I u zadnjih 5 međusobnih dvoboja su oboje zabili gol.

LegiaWar-Polonia Warszawa Legia daje gol 1,20
Derbi glavnoga grada Poljske. Legia je u nastavak sezone ušla odlično ,1 poraz i 4 uzastopne pobjede. Pamtimo i odličnu igru protiv Sportinga doma (2:2). Prvi su na ljestvici, za vratom im pušu 4 momčadi , među njima je i Polonia ( 5 bodova). Polonia je počela sa 2 pobjede i 2 poraza. Zadnju utakmicu su pobjedili Jagielloniju 4:1. U međusobnim dvobojima Legia ima 8 pobjeda, Polonia 4 i 3 susreta su ostala neriješeno. Zadnju je pobjedila Polonia 2:1, Legia se želi osvetit.

BenficaL-Beira Mar Aveiro 1 1,20
Benfica ima pauzu uoči četvrtfinala LP-a, pa im u goste dolazi 13. Beira Mar. Ne treba previše objašnjvata, Benfica doma svakoga dobila , osim Porta.

2,3
tovarvg is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 04:28   #84
Fulham - Swansea ODGi3+ NE 1,50
Dvije vrlo slične ekipe izrazito obrambene i domaćinske. Nikomu nije lako igrati u gostima kod FUlhama jako teško ekipe dolazu do pogodaka, a Fulham rješava iz kontri utakmice i najčešće plodom dobre obrane. Swansea doma odlična ove sezone rušila redom sve velikane u zadnjem kolu CItya, ali u gostime je vrlo loša tako da tu bi trebala doći jedinica, ali pokraj ovako defanzivnih ekipa više vjerujem da neće biti neke golijade.

Istra 1961 - Šibenik 1 1,60
Istra jedna od ekipa u HNL-u uz Hajduka s najveom podrškom u ligi. Dodatno su se pojačali na polusezoni što dokazuju zadnjim rezultatima. Šibenik u financijskim problemimam igra dosta junior, iako im je i tako dobro išlo u zadnje vrijeme mislim da sutra to staje na jednom od najtežih gostovanja u ligi.

Granada - Sporting Gijon ODGI3+ NE 1,45
Čisto na temelju statistike obje ekipe ne postižu niti pogodak po susretu u ovih 26 kola. Niko se ne igra u gostima protiv Granade tako da tu također vjerujem u jedinicu, ali ovo moram odigrati kad vidim koliko zabijaju jedni i drugi. Granada samo 22 gola, dok Gijon 24 u 26 kola odigranih dosada. Obje su ekipe u velikoj borbi za ostanak i sigurno da će se krenuti nešto zatvorenije u utakmicu jer ulozi nisu mali.
Kockar :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 10:30   #85
Cibalia@1,45

c/p Sportnetove analize utakmice

Iz kola u kolo nogometaši Cibalije potvrđuju da izjave o odlično odrađenim pripremama nisu bile bez temelja. Tri pobjede u tri odigrane utakmice uz samo jedan primljeni pogodak stavljaju Vinkovčane u položaj favorita uoči prvenstvenog okršaja protiv Lučkog. Međutim, nije stvar samo u ova tri susreta - Cibalia je neporažena u posljednjih 12 utakmica, a prva pobjeda u Gradskom vrtu nakon 16 godina samo je još više podigla vinkovačku momčad.
Što se zdravstvenog stanja tiče, Kresinger se u potpunosti oporavio od ozljede i konkurirat će za sastav, a jedina ozljeda je ona Tomislava Jonjića koji je već duže vrijeme izvan stroja.

Igrači Lučkog okus pobjede nisu osjetili u posljednjih sedam prvenstvenih dvoboja, a posljednji su put sva tri boda osvojili u Varaždinu u listopadu prošle godine. S obzirom na tu činjenicu i aktualnu formu Vinkovčana, bilo što osim poraza Lučkog predstavljalo bi iznenađenje.

Međusobni susreti u HNL-u: 1 - 0 - 0
Posljednji međusobni susret: Lučko - Cibalia 0:1
19hnkcv19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 12:43   #86
16:00, Stranraer - Montrose, tip: over 2,5 golova @ 1.50, Hattrick, 8/10

Utakmica u škotskoj 4. ligi između Stranraera i Montrosea. Stranraer se trenutno nalazi na 2. poziciji sa omjerom 14-7-7 uz gol razliku 64:42, može se reći da su u solidnoj formi, u zadnje četiri utakmice 2 pobjede i 2 remija. S druge strane je trenutno predzadnji Montrose koji ima omjer 7-5-16 uz gol razliku od 42:63. Ono što je mene privuklo za ovaj susret su golovi kojih u ovoj ligi sigurno ne nedostaje. Stranraer ima trenutno prvi napad lige, sa 64 postignuta gola, te na svom stadionu u prosjeku zabijaju 2,43 golova, no uz taj najbolji napad ih krasi i loša obrana, jer doma primaju skoro dva gola po susretu, točnije u prosjeku 1,79 golova po tekmi. Montrose iako dosta loše pozicioniran, dosta zabija, ali isto tako i prima. U gostima prosječno daje 1,36 golova, dok prima 2,43 golova po utakmici. Inače ove dvije ekipe slove kao ekipe na čijim utakmica je postignuto najviše golova po utakmici, odnosno imaju najviše overa. U 28 odigranih kola Montrose je skupio 21 over 2,5 golova, dok je Stranraer u isto toliko skupio samo jednu manje odnosno 20. Stranraer je na domacem išao 11 od 14 utakmica over 2.5, od toga 9 puta over 3.5 golova. Montrose je u gostima išao 11 od 14 puta over 2.5, od toga 8 od 14 over 3.5. Sto se tiče njihovih međusobnih utakmica, tamo je sve vrlilo golovima, kao što vidimo u zadnjih 7 utakmica sve su išle preko 2.5 golova, samo jedna nije išla iznad 3.5, stoga kad se sveukupno pogleda o kakvim se momčadima radi, te kakvu statistiku imaju glede golova, mislim da se isplati isprobati ova oklada.
7.1.12. Montrose - Stranraer 1:3
12.11.11.Stranraer - Montrose 4:4
27.8.11.Montrose - Stranraer 0:6
16.4.11.Montrose - Stranraer 3:2
12.2.11.Stranraer - Montrose 2:2
9.10.10.Montrose - Stranraer 3:3
2.10.10.Stranraer - Montrose 1:2
PlayMaker91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 14:48   #87
16:00, Airdrie United - Forfar Athletic, tip: over 2,5 golova @ 1.57, Hattrick

Utakmica u škotskoj 3. ligi između Airdrie Uniteda i Forfar Athletica. Za ovu okladu sam se odlučio jer su ovo dvije ekipe koje imaju vrlo dobar napad, no zato obrnuto proporcionalnu obranu. Airdrie trenutno ima drugi domaćinski napad lige, gdje daje u prosjeku 2,29 golova po utakmici, no zato uz obranu kakvu ima prima skoro toliko, točnije 2,07 golova po utakmici. U 14 domaćih utakmica, 11 puta su išli iznad 2,5 pogodka. S druge strane se nalazi malo slabiji napadački Forfar, no to su tek male nijanse. Forfar je inače najbolja momčad za igranje overa u toj ligi gdje su od 28 odigranih utakmica, 19 odigrali preko 2,5 pogodka. Inače u gostima igraju otvorenije nego doma, zabijaju prosječno 1,77 golova dok primaju 2,38 golova u prosjeku. U 13 gostujucih utakmica, u samo jednoj su uspjeli zadržati svoju mrežu netaknutom, te samo dva puta nisu uspjeli postići barem jedan pogodak, očito idu filozofijom, tko zabije više, pobjednik. Znači ovo je susret dviju najlošijih obrambenih ekipa u ligi koje imaju uz to vrlo dobar napad, te kako je do sad bilo u međusobnim utakmicama, gdje je sve vrlilo od golova, sličan scenarij očekujem i danas.

26.12.11. Forfar - Airdrie 2:3
12.11.11. Airdrie - Forfar 4:4
27.8.11. Forfar - Airdrie 3:2
29.3.11. Forfar - Airdrie 1:2
26.3.11. Airdrie - Forfar 3:1
22.2.11. Airdrie - Forfar 2:0
25.9.10. Forfar - Airdrie 1:2
PlayMaker91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 20:48   #88
Quote:
PlayMaker91 kaže: Pogledaj post
16:00, Stranraer - Montrose, tip: over 2,5 golova @ 1.50, Hattrick, 8/10
Quote:
PlayMaker91 kaže: Pogledaj post
16:00, Airdrie United - Forfar Athletic, tip: over 2,5 golova @ 1.57, Hattrick

FT 3:1, FT 3:0
PlayMaker91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 13:27   #89
Inter - Atalanta - X2 (1.9)

Inter je ove sezone katastrofalan. Ima niz od tri izgubljene za redom. Atalanta prošlih pet utakmica nije poražena. Ove sezone uspijevala je uzeti bodove ekipama koje su u mnogo boljoj formi od Intera.

Celtic - Kilmarnock - 1 (1.35)

Radi se o finalu kupa i mislim da niti jedna ekipa neće bezglavo jurišati prema golu suparnika. Celtic je ove sezone u fantastičnoj formi, ne igraju europske kupove, prvenstvo su osigurali, tako da sam uvjeren da će ovu utakmicu doslovno potrgat. Na ovome paru bih također predložio Kilmarnock ne daje ili favorit +2.

Wolves - Manchester United - favorit +2 (2.1)

Wolverhampton je ove sezone kanta za napucavanje. Manchesteru trebaju bodovi kako bi osigurao prvo mjesto na tablici. Daleko kvalitetnija ekipa, uz odmaranje ključnih igrača protiv Atletika, trebala bi biti rezultirati uspjehom.
fraj3r is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 16:53   #90
Mišljenja za Bilbao - Valencia odg?

Kvota je 1,75, obje momčadi igraju dosta ofenzivno, doduše umorne od lige UEFA, ali svejedno mislim da bi po jedan gol morali zabit. Bilbao ne igra s najboljih 11, i realno su slabiji od Valencije, ali mislim da su trenutno u fazi euforije i da mogu dobit bilo koga. S druge strane, Valencija rutinirano prošla PSV, brane 3. mjesto u prvenstvu. Ja mislim da bi trebalo proć, planiram singlirat.

P.S. odvojeno daje gol ispada 1,755
__________________
Tulio is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 17:04   #91
Quote:
Tulio kaže: Pogledaj post
Mišljenja za Bilbao - Valencia odg?

Kvota je 1,75, obje momčadi igraju dosta ofenzivno, doduše umorne od lige UEFA, ali svejedno mislim da bi po jedan gol morali zabit. Bilbao ne igra s najboljih 11, i realno su slabiji od Valencije, ali mislim da su trenutno u fazi euforije i da mogu dobit bilo koga. S druge strane, Valencija rutinirano prošla PSV, brane 3. mjesto u prvenstvu. Ja mislim da bi trebalo proć, planiram singlirat.

P.S. odvojeno daje gol ispada 1,755
odigrano jos jucer
zoom-zoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 18:44   #92
Odigrano, valjda će proći
__________________
Tulio is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 21:07   #93
Quote:
Tulio kaže: Pogledaj post
Mišljenja za Bilbao - Valencia odg?

Kvota je 1,75, obje momčadi igraju dosta ofenzivno, doduše umorne od lige UEFA, ali svejedno mislim da bi po jedan gol morali zabit. Bilbao ne igra s najboljih 11, i realno su slabiji od Valencije, ali mislim da su trenutno u fazi euforije i da mogu dobit bilo koga. S druge strane, Valencija rutinirano prošla PSV, brane 3. mjesto u prvenstvu. Ja mislim da bi trebalo proć, planiram singlirat.

P.S. odvojeno daje gol ispada 1,755
E jbg, očito dvaput u tri dana na Bilbao odg neć ići. Više sreće drugi put
__________________
Tulio is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 21:09   #94
Quote:
Tulio kaže: Pogledaj post
E jbg, očito dvaput u tri dana na Bilbao odg neć ići. Više sreće drugi put
jebi ga,dogodilo se ono cega sam se bojao jos prije dva tjedna...Athletic nema siroki broj kvalitetnih igraca, 13-14 igraca je izguralo cijelu sezonu...a mora i njih nekad umor stici...
nista,vise srece drugi put
zoom-zoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 14:58   #95
Mene zanima, nisam siguran što da napravim.
stvar je ovakva danas igraju Roma - Genoa i Vicente - Sporting.
Nisam na čisto što da napravim, igrao bi na Romu ( 1) i na sporting (2 )
No gledam da Genoa zadnje 3 utaknice je odigrala zanimlljivo, tri utaknice tri remija.
A Sporting mi se ćini klimavim u gostima, želim vaše mišljenje.
Tonif is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 16:06   #96
Spartak Moscow-CSKA Moscow obje ekipe zabijaju gol 1,75

Obje ekipe imaju odlicne napadace, Spartak ima Wellitona, Arija, Emenikea, Dzyuba, a CSKA Doumbiu, Dzagoeva, Musa, Tosica...
Kada igraju ove dvije ekipe redovno pada nekoliko golova.
U posljednjih 15 odigranih ut. izmedju ove dvije ekipe prosjek je 3,8 golova po utakmici.

Rezultati u zadnjih 12. susreta:
28/08/11, Spartak Moskva - CSKA Moskva 2 : 2
30/04/11, CSKA Moskva - Spartak Moskva 0 : 1
20/11/10, CSKA Moskva - Spartak Moskva 3 : 1
01/08/10, Spartak Moskva - CSKA Moskva 1 : 2
21/11/09, Spartak Moskva - CSKA Moskva 2 : 3
26/07/09, CSKA Moskva - Spartak Moskva 1 : 2
01/11/08, CSKA Moskva - Spartak Moskva 0 : 1
12/07/08, Spartak Moskva - CSKA Moskva 1 : 5
02/09/07, Spartak Moskva - CSKA Moskva 1 : 1
12/05/07, CSKA Moskva - Spartak Moskva 1 : 1
09/09/06, CSKA Moskva - Spartak Moskva 2 : 2
01/04/06, Spartak Moskva - CSKA Moskva 1 : 1
Samo na dva susreta nisu obje ekipe tresle mrezu.
Zenit se na vrhu izdvojio, ali borba za drugo mjesto ce biti do kraja neizvjesna.
Od drugog do 5. mjesta, razlika je samo dva boda, cak Rubin koji je 6. poziciji ima realne sanse da se bori za drugo mjesto koje donosi kvalifik. za CL.
Spartak je propustio pobijediti Anji u proslom kolu, bili su bolji, organizovaniji, uigraniji na terenu ali napadaci nisu uspjeli pogoditi tri-cetiri velike sanse.
Vjerujem da ce danas imati bolji dan.
CSKA postigao 63 gola u 34 ut. prosjek 2,2 gola po utakmici.


FC Oss-Zwolle 2 1,50
Trenutno kod FC Ossa sve ide kako ne treba.
Pet poraza u nizu, veliki pad forme, Van Der Sloot strijelac sa 10 golova je jos uvijek povrijedjen, sreca za njih sto imaju gore ekipe od njih pa nece napustiti Eerste Divisie.
Zwolle je sad na vrhu, i ima priliku osigurati ulazak u Eredivisie.
Bjeze Sparti 6. bodova, a vaceras bi mogli i na 9 bodova prednosti.
Prosle sezone su izgubili promociju direktno jer su se opustili i pretekao ih je RKC Waalwijk.
Ovaj put znaju da se ne smiju saliti i opustati i da trebaju iskoristiti lagan raspored i obezbijediti plasman direktno.
Nakon dugo vremena imaju ekipu na okupu, vratili su se skoro svi povrijedjeni igraci + dva kljucna; Bart van Hintum i Bram van Polen, jedino je jos povrijedjen napadac Furdjel Narsingh (14 ut. 5 golova).
Pobjeda protiv Den Boscha sigurno im je pojacala sampouzdanje i moral, i vjerujem da su danas spremni i sposobni zabiljeziti (uvjerljivu) pobjedu i tako napraviti korak blize ka direktnom plasmanu u Eeredivisie.
__________________
"When you look annoyed all the time, people think that you're busy." - George Costanza
dr.van nostrand is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 19:04   #97
Cottbus - Duseldorf pm3 @ 2,15 Premier kladionica.

Njemačka liga, 26. kolo.

U zadnjih pet međusobnih utakmica, 4 je bilo pm3 (odg i 3+).

Dusseldorf - Cottbus 4:2
Dusseldorf - Cottbus 3:1
Cottbus - Dusseldorf 2:0
Cottbus - Dusseldorf 4:2
Dusseldorf - Cottbus 3:1

Cottbus je u zadnjih sedam domaćih utakmica zabio najmanje 1 gol. Dusseldorf je u zadnjih pet gostujućih utakmice zabili najmanje 1 gol.

Cottbusu se vraćaju Adlung i Bittercourt. Nedostaju im: Schorch i Brzenska i vjerovatno Fenin i Rangelov.
Dusseldorfu nedostaju: Rosler, Bodzek i Langeneke.
Scrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 19:37   #98
Hull City-Southampton X2 @1,35
Čisto statistički, Southampton bez poraza od prvog mjeseca, u zadnjih 5 utakmica 4 dobivene, dok Hull od zadnjih 5 ima 1 dobivenu, u zadnjih 7 međusobnih 3 pobjede Southamptona, tri remija i samo jedna pobjeda Hulla

Peterborough(2,5)-Reading više @1,70
Također statistički, od zadnje tri međusbne utakmice sve su tri otišle u over (5-6 golova po utakmici), Peterboroug prima i daje dosta (prosječno preko 3 gola po utakmici)

@2,2950
mišljenja?
zviko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 17:05   #99
Accrington Stanley-Morecambe obje ekipe zabijaju gol
13 Accrington docekuje 10. Morecambe koji ima 1 bod prednosti.
Ekipe su iz sredine tabele koje tesko mogu ugrabiti mjesto za Play Off.
Accringron 49 bodova (gol razlika 49:47) je na domacem terenu odigrao 17 ut. uz gol razliku 28:26, Morecambe 50 bodova (54:43) u 18 gostujucih ut. zabili su 25 a primili 18 golova.
Accrington kod kuce zabija u prosjeku 1,6 golova po ut. dok Morecambe na gostovanjima zabija u prosjeku 1,2 gola.
Zadnjih pet susreta:
26.12.11, Morecambe - Accrington Stanley 1 : 2
01.02.11, Accrington Stanley - Morecambe 1 : 1
01.01.11, Morecambe - Accrington Stanley 1 : 2
06.02.10, Accrington Stanley - Morecambe 3 : 2
26.12.09, Morecambe - Accrington Stanley 1 : 2
Na njihovim medjusobnim utakmicama prosjecno pada 2,9 golova.

Gillingham-Crawley 3+
Obje ekipe se bore za Play Off (iako kruze glasine da Crawley ne zeli plasman u veci rang).
Gillingham kod kuce 10-4-4, postigli su 36 golova a primili 23 gola.
Prosjek 3,3 gola po ut. U odlicnoj su golgeterskoj formi napadaci doamcih, jer su u zadnjih 5 ut. pobijedili 4 utakmice.
Postigli su 15 golova a primili 9 u tih 5 ut.
Crawley u gostima solidan, zabili su 22 gola a primili 26 .
Prosjek 2,8 golova po ut.
Prvi susret je zavrsio:Crawley-Gillingham 1:2.
Danas se ocekuje ut. sa najmanje tri gola na ut.
__________________
"When you look annoyed all the time, people think that you're busy." - George Costanza
dr.van nostrand is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 19:27   #100
FC Barcelona-Granada CF Granada ne daje gol 1,50
Barca je doma u 13 utakmica primila samo 5 golova (0,38). U formi su , Real je kiksa i vratila se minimalna nada za naslov.
S druge strane Granada ima jedan od najlošijih napada u ligi. U 27 utakmica , 24 gola (0,88). U gostima su zabili samo 9 (0,69). Forma im nije nešto , u zadnjih 6 utakmica imaju 2 pobjede i 4 poraza.

Juventus-AC Milan 2 ili više golova 1,27
Polufinale kupa, uzvrat. Juventus je u prvoj utakmici slavio 1:2 , tako da Milan mora odma napast , a sumnjam da će se Juve branit na svom stadionu. I u njihovim međusobnima utakmicama često padne više od 2 gola.

Greuth.Fürth-B.Dortmund 2 ili više golova 1,15
Fürth je u strašnoj formi. 4 uzastopne pobjede u kojima su zabili 13 golova. Preuzeli su prvo mjesto u 2. Bundesligi, igraju polufinale kupa. Šansu protiv Borussije moraju iskoristit na svom terenu. Borussia ide po gol u gostima, kako bi olakšali sebi posa.

2,19
tovarvg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:17.