Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2012., 10:28   #121
Quote:
omego kaže: Pogledaj post
mene je najviše naživciralo šta transferi nisu napravljeni jbt....

mislim mogli su još to pa onda izdat igricu... modrić u tottenhamu, nuri sahin u realu, essien u chelseju.... pa jbt... i otišao sam pod information i učito novi data pack, išlo mi je do 100 %, pet minuta trajalo, reko sad će se ono sve sredit jebeno, kad ono apsolutno ništa, sve ostalo isto... došlo mi je da ga odmah zbrišem...

sad nek mi netko odmah kaže lijek za to, šta moram skinut i instalirat da budu bar transferi, po mogućnosti i imena klubova i dresovi u Premier ligi da to složim, i molio bih ako netko može objasnit i instalaciju... pliiiz

ako nema još toga, odmah brišem ovo japansko smeće s kompa
Sutra ce izaci update!
Zadakiel is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 10:40   #122
Quote:
Zadakiel kaže: Pogledaj post
Sutra ce izaci update!
Ma otkud ti to??? Daj mi izvor!

"The second DLC, released in mid October, will enhance the online aspect of the game. It will not only make finding friends to play with easier but also include a brand new Ranking system. You will be able to play a simultaneous match with up to 8 different people and be able to create Communities with your friends to track and monitor their results. The DLC will also fix existing issues found in the Step-up tutorials.

The latest DLC will also activate the myPES Facebook app which is completely revamped this year, adding a whole set of achievements for the ultimate bragging rights!
Online Pass Activation delayed for PS3"


S Pes serbia foruma:

"Konami je danas najavio da će DLC 2.0 i Patch izaći 11. oktobra. Novim apdejtom biće ažurirani novi transferi i dodata Online zajednica (Online community).

Glavne tačke koje će biti realizovane:

DLC 2.0:

- Ažuriranje treninga, uz dodatak 566 novih igrača i apdejtovane statistike
- Nove kopačke
- Objekti vezani za UEFA licencu

Patch:

- Online community
- Novi dodatak koji omogućava brzu sinhronizaciju sa povezanim korisnicima
- Igranje u zajednici 4 vs 4
- MyPES facebook aplikacija
- Dodat specijalni bonus za osvajanje Master lige online"
Monday Morning is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 18:06   #123


ibme74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2012., 00:46   #124
Di su maknuli community? Pa ekipu sam svz stavljao i prašili smo kod mene...sad nema communitya više, sve online, ma gubite se. Neću online, oću offline sa pivom i ekipom a ne glupiranje online.
marković car is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2012., 02:12   #125
Ma RAZOČARAN SAM TOTALNO!!!! Okorjeli sam fan pes-a, pes6 igram svaki dan sa frendovima, ponekad i po par sati....ali ono što KONAMI radi ovom novom pes-u, je strašno. OČAJ od igrice. Pes 2011 i 2012 su smeća samo takva....i toliko sam se veselio 2013, jer je Konami bio toliko popljuvan zbog 11 i 12, da sam očekivao rapidnu reakciju i bolji gameplay od strane Konamija za pes 2013, ali jednostavno.....evo sve sredim, skinem patcheve, neke modove...ovo ono...ma grafika super, liga prvaka europska liga, ma sve zakon...ali jbt, gameplay, ma pasovi ti, toliko nerealno, ma daj bježi. Opće mi više nije čar igrati....jednostavno iz godine u godinu Konami tone sve dublje i dublje, i nije istina da su ljudi ludi kad kažu da pes više ne valja opće, i da ga je FIFA kao nogometna simulacija brutalno prestigla, već pogledajte samo i glasanje ljudi, i to na forumu koji je neutralan, dakle niti pes niti fifa forum:

Fifa 13 Or PES 13???

Fifa 13 - 91%96
PES 13 - 9%10

106 Total Votes

Onda samo ova slika iz prodaje:

http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphoto...89664742_n.jpg


I sama činjenica da se fifin crack čeka da ljudi doslovce vise svake sekunde u nadi da će doći. Jednostavno, opet podbačaj Konamija, i nisu to samo uvidjeli svi okorjeli fanovi pes serijala, već i sam Konami, a kako i nebi, koji normalan čovjek bi kupio pes13 umjesto fife 13. Tako da iduće godine je Konami već sada najavio povlačenje imena pes, i potpuni redizajn igrice, jer kažu da je ovaj pes doslovce zamro, i nije moderan, i zaniljiv više. Dakle ako ekipa iz konamija tako razmišlja, onda dajte vi koji hvalite pes13 se lupite u glavu, i upalite TV i pogledajte koju RL utakmicu, valjda će vam tada doći iz dupeta u glavu. A ja dotada igram fifu, a ovo smeće od pes13 DEINSTALL...hvala lijepa, pozdrav svima!
Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2012., 10:03   #126
Thumbs up

Quote:
Život kaže: Pogledaj post
Ma RAZOČARAN SAM TOTALNO!!!! Okorjeli sam fan pes-a, pes6 igram svaki dan sa frendovima, ponekad i po par sati....ali ono što KONAMI radi ovom novom pes-u, je strašno. OČAJ od igrice. Pes 2011 i 2012 su smeća samo takva....i toliko sam se veselio 2013, jer je Konami bio toliko popljuvan zbog 11 i 12, da sam očekivao rapidnu reakciju i bolji gameplay od strane Konamija za pes 2013, ali jednostavno.....evo sve sredim, skinem patcheve, neke modove...ovo ono...ma grafika super, liga prvaka europska liga, ma sve zakon...ali jbt, gameplay, ma pasovi ti, toliko nerealno, ma daj bježi. Opće mi više nije čar igrati....jednostavno iz godine u godinu Konami tone sve dublje i dublje, i nije istina da su ljudi ludi kad kažu da pes više ne valja opće, i da ga je FIFA kao nogometna simulacija brutalno prestigla, već pogledajte samo i glasanje ljudi, i to na forumu koji je neutralan, dakle niti pes niti fifa forum:

Fifa 13 Or PES 13???

Fifa 13 - 91%96
PES 13 - 9%10

106 Total Votes

Onda samo ova slika iz prodaje:

http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphoto...89664742_n.jpg


I sama činjenica da se fifin crack čeka da ljudi doslovce vise svake sekunde u nadi da će doći. Jednostavno, opet podbačaj Konamija, i nisu to samo uvidjeli svi okorjeli fanovi pes serijala, već i sam Konami, a kako i nebi, koji normalan čovjek bi kupio pes13 umjesto fife 13. Tako da iduće godine je Konami već sada najavio povlačenje imena pes, i potpuni redizajn igrice, jer kažu da je ovaj pes doslovce zamro, i nije moderan, i zaniljiv više. Dakle ako ekipa iz konamija tako razmišlja, onda dajte vi koji hvalite pes13 se lupite u glavu, i upalite TV i pogledajte koju RL utakmicu, valjda će vam tada doći iz dupeta u glavu. A ja dotada igram fifu, a ovo smeće od pes13 DEINSTALL...hvala lijepa, pozdrav svima!
Napokon realan komentar, slažem se sa svime što si rekao
ibme74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2012., 11:04   #127
Quote:
Život kaže: Pogledaj post
Ma RAZOČARAN SAM TOTALNO!!!! Okorjeli sam fan pes-a, pes6 igram svaki dan sa frendovima, ponekad i po par sati....ali ono što KONAMI radi ovom novom pes-u, je strašno. OČAJ od igrice. Pes 2011 i 2012 su smeća samo takva....i toliko sam se veselio 2013, jer je Konami bio toliko popljuvan zbog 11 i 12, da sam očekivao rapidnu reakciju i bolji gameplay od strane Konamija za pes 2013, ali jednostavno.....evo sve sredim, skinem patcheve, neke modove...ovo ono...ma grafika super, liga prvaka europska liga, ma sve zakon...ali jbt, gameplay, ma pasovi ti, toliko nerealno, ma daj bježi. Opće mi više nije čar igrati....jednostavno iz godine u godinu Konami tone sve dublje i dublje, i nije istina da su ljudi ludi kad kažu da pes više ne valja opće, i da ga je FIFA kao nogometna simulacija brutalno prestigla, već pogledajte samo i glasanje ljudi, i to na forumu koji je neutralan, dakle niti pes niti fifa forum:

Fifa 13 Or PES 13???

Fifa 13 - 91%96
PES 13 - 9%10

106 Total Votes


I sama činjenica da se fifin crack čeka da ljudi doslovce vise svake sekunde u nadi da će doći. Jednostavno, opet podbačaj Konamija, i nisu to samo uvidjeli svi okorjeli fanovi pes serijala, već i sam Konami, a kako i nebi, koji normalan čovjek bi kupio pes13 umjesto fife 13. Tako da iduće godine je Konami već sada najavio povlačenje imena pes, i potpuni redizajn igrice, jer kažu da je ovaj pes doslovce zamro, i nije moderan, i zaniljiv više. Dakle ako ekipa iz konamija tako razmišlja, onda dajte vi koji hvalite pes13 se lupite u glavu, i upalite TV i pogledajte koju RL utakmicu, valjda će vam tada doći iz dupeta u glavu. A ja dotada igram fifu, a ovo smeće od pes13 DEINSTALL...hvala lijepa, pozdrav svima!
"Konami tone"
"Konami mijenja ime pes-u"
"Konami kaže da je pes zamro"

Ove tri tvrdnje valjda možeš nečime poduprijeti? Ako ne, znaš da je ovo trolanje?

"gameplay i pasovi nerealni"

Kako kome prika. Meni je sve to što si nabrojao isto ono što mi smeta kod fife. Ovisi o ukusu igrača. Nemam razloga braniti pes, branim meni bolju igru.

anketa - to je na ovom forumu? Znaš li ti kad se pojavila tema pes13? Valjda na dan izlaska igre. A ja već mjesec dana prije toga igrao demo1. Nitko odavde nije ni znao da je izašao demo.

Marketing: Raspisali se svi relevantni časopisi o igrama o fifi, demu prvom i sl. O pes-u ni riječi. Klasični marketing koji ea godinama dobiva. Prodaja je očekivana

p.s. pes moraš znati igrati
Monday Morning is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2012., 11:21   #128
Nemojte stavljat više te smiješne ankete. Ako želite relevantnu i pouzdanu recenziju, odnosno procjenu pes-a i fife - gamespot. Jedan od malo većih internetskih portala za igre svih vrsta, ako ne i vodeći portal.

Review PES-a 8,0 ocjena http://www.gamespot.com/pro-evolution-soccer-2013/

Review FIFE - 8,0 ocjena http://www.gamespot.com/fifa-soccer-...eview-6397255/

Monday Morning is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2012., 11:25   #129
kakav si ti,u svakom tvom postu me samo nasmiješ i onda sve podkrijepiš ''morate znati igrati''..kao da si ti jedini vamo koji zna igrati igrice,a da smo mi svi ostali budale
a ovo za demo kao da nitko nije znao,de prestani više pisat gluposti
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2012., 14:25   #130
Quote:
Justin Credible kaže: Pogledaj post
@Monday Morning

prijatelju ti si na nekim teškim drogama,daj i meni malo toga
PES je opet teško smeće kao i zadnjih godina,i teška srca moram reći da sam se ostavio njega zauvijek iako sam mladost proveo na njemu,ali FIFA ga je u prošlom serijalu nadmašila,a sada je čak za 3 koplja iznad po svemu.
90% ljudi je obrisalo PES nakon jedne jebene utakmice,to ti ipak dosta govori,a ti i dalje živi u tom svom nekom malom svijetu i budi jedini lik na internetu koji i dalje hvali PES,živio ti meni i polakše sa drogom
Potpis od riječi do riječi. Osim ovog s drogom, nećemo tako.
The Foggy Dew is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2012., 19:42   #131
''UKIDA SE PES? -Poznata kompjuterska nogometna igra, "Pro Evolution Soccer" bi već u narednom izdanju mogao
dobiti, osim modernijeg izgeda, i moderniji naziv. Tako bi se, prema navodima svjetskih inovatora nova
igra zvala "Football4Life", a do te ideje su došli zbog brojnih primjedbi na PES, kojim, kako kažu treba nešto modernije, novije i nesvakidašnje. Prema tome, već naredne godine mogli bi vidjeti igru
"Football4Life", a to će biti mješavina FIFA-e i PES-a,te bi tako ljubitelji i jednih i drugih mogli zajedno uživati u puno modernijoj igri nego na što smo do
sada navikli.. ''


c/p
Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2012., 00:16   #132
ne znam koji q se vi trudite dokazati da je fifa 13 bolja od pesa 13!?
to je cisto trolanje...
ok, vama se ne svidja,a meni je sasvim ok.

meni je fifa 13 ta koja je obrisana nakon par utakmica,dvd vracen pravom vlasniku.... bas kao i fifa12 prosle godine.
jednostavno mi ne pase ta gameplay....grafika da je 33 puta bolja, nije bitno...bas kao ni dodatne opcije.
jedino sto mi je u fifi svarno bolje je trening mod,a realno, ko to "igra"!?

treba mjesec dana treninga da bi mogao odigrati jednu utakmicu.

a na pesu, skupi se ekipica, popije se ponesto i przi...nije ni bitno koliko je neko iskusniji igrac, svi imaju sanse
raky is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2012., 15:34   #133
Quote:
Život kaže: Pogledaj post
''UKIDA SE PES? -Poznata kompjuterska nogometna igra, "Pro Evolution Soccer" bi već u narednom izdanju mogao
dobiti, osim modernijeg izgeda, i moderniji naziv. Tako bi se, prema navodima svjetskih inovatora nova
igra zvala "Football4Life", a do te ideje su došli zbog brojnih primjedbi na PES, kojim, kako kažu treba nešto modernije, novije i nesvakidašnje. Prema tome, već naredne godine mogli bi vidjeti igru
"Football4Life", a to će biti mješavina FIFA-e i PES-a,te bi tako ljubitelji i jednih i drugih mogli zajedno uživati u puno modernijoj igri nego na što smo do
sada navikli.. ''

c/p
@Monday?

Valjda će bit bolje dogodine, jer koliko god Fifa napredovala samo PES može pogodit pravu stvar.
nokiawar is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2012., 10:21   #134
Quote:
nokiawar kaže: Pogledaj post
@Monday?

Valjda će bit bolje dogodine, jer koliko god Fifa napredovala samo PES može pogodit pravu stvar.
Hehe, pa to ti ja pričam. Pazi izjave i autora: "Tako bi se, prema navodima svjetskih inovatora nova", igra zvala "Football4Life", a do te ideje su došli zbog brojnih primjedbi na PES..." Hahah. Užas

Pogodit će oni s novim engineom. Ovaj pes 13 je vrhunac. Bolje od ovog sa starim engineom ne ide. Ovo je gampelay igriv do boli. Napadi su usporeni, nema više tetris-nogometa... moraš sve planirati, svaki potez. Nekima je to muka. Pa bi najradije odmah da messi dođe do golmana, prijeđe sve i zabije... e ovo je simulacija. Nema toga...

Najviše me fascinira playerID. Xavi, Ronaldo, Messi, Kaka, Ibra... svaki ima drugačiji načim trčanja, dodavanja, okreta... a nisu jedini. Dosta igrača su stavili pod taj playerID i to zaista izgleda vrhunski.

Primijetio sam da su se poboljšali online igrači. Prije 2 tjedna bušio sam sve, sad mi je daleko teže. A bit će još teže kad dođe community online s patchem 11.10. Konačno su stavili i da se može trening igrati dok se čeka protivnika. To su uzeli od fife.
Monday Morning is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2012., 11:33   #135
Poz,mene zanima dali se ikako moze namjestiti da kad dajes ponudu za igraca da sam odredis svotu novca i placu a ne da ides kao directni prijelaz...govorim o PC igri
KukyPES is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2012., 11:51   #136
meni je ovaj puno bolji od zadnje dvi verzije, obrane više nisu toliko propusne, vratari su se popravili, a i suđenje također. zasada većih zamjerki i nemam
Imran is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2012., 11:55   #137
Quote:
KukyPES kaže: Pogledaj post
Poz,mene zanima dali se ikako moze namjestiti da kad dajes ponudu za igraca da sam odredis svotu novca i placu a ne da ides kao directni prijelaz...govorim o PC igri
, okorjeli igrac, ah? Odes tam na change negations, umjesto na prvu stavku, sta vec pise, buy ili tipa "slazem se"
Tsoukalicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2012., 12:01   #138
Quote:
raky kaže: Pogledaj post
ne znam koji q se vi trudite dokazati da je fifa 13 bolja od pesa 13!?
to je cisto trolanje...
ok, vama se ne svidja,a meni je sasvim ok.

meni je fifa 13 ta koja je obrisana nakon par utakmica,dvd vracen pravom vlasniku.... bas kao i fifa12 prosle godine.
jednostavno mi ne pase ta gameplay....grafika da je 33 puta bolja, nije bitno...bas kao ni dodatne opcije.
jedino sto mi je u fifi svarno bolje je trening mod,a realno, ko to "igra"!?

treba mjesec dana treninga da bi mogao odigrati jednu utakmicu.

a na pesu, skupi se ekipica, popije se ponesto i przi...nije ni bitno koliko je neko iskusniji igrac, svi imaju sanse
Skroz se slazem, upravo to, sto se mene tice, cak ni grafika nije bolja, ali boli me kurke za to, najvaznije da je gameplay bolji, sto je po mom misljenu daleko bolji nego fifa, ono je jos uvijek simulacija nogometa, dok je konami uvijek bio arkadna igrica. Kaj u fifi nemres valjda fulat gol ili sta? I daj mi recite sa tim fintama, ko to molim te u pravom nogometu radi? Molim vas, nabrijani ste na fintice, ko neka mala djeca, pogledajte messia, nema tri finte u igri, pa prolazi ko avion pored stupova. I sto sam procitao, dodavanja nisu realna? Puno su meni nerealnija u fifi, po meni u pesu su skroz lose napravili pas u noge, sto znaci totalno krivo otici, ili tipa kada mi ledjima okrenut i posalje po zraku najbolju loptu svijeta, kak nebi mogo ni da je gledao poslat. Ima pes puno zamjerki ,ali bas igrivosti ,je bila i je sada bolja. Fifa se moze samo sitnicama pohvaliti da je bolja, tipa bolji izgled menia, tam statistika za vrijeme utakmice, brzo izvadanje auta, nema bas toliko glupih ulazaka u zaledje i sl.
Tsoukalicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2012., 12:22   #139
Onaj tko želi napraviti 37 finti prije nego zabije gol, tko želi da mu je grafika uglancana i da igra fliper nogomet - neka odustane od ovog pes-a. Jer ovo je gameplay za dušu. Baš onako kako treba biti.

Svaki dan sve više mi je jasno da je ovo najbliže pes-u 6. Stvarno je gušt igrati. No za onog kome se neda graditi akcije, onaj tko bi u 1,6 sekundi htio već biti sa svog peterca u šansi na drugoj strani, to nije to. Hebiga...

Patch koji dolazi 11. 10. riješit će još neke sitnice. Nisam mogao vjerovati kad sam vidio da nizozemska repka nije licencirana :P. To mi je malo šok bio, ali ajde. Nema veze. Hrvatska i Dinamo su tu.

Online mečevi su gušt za igrati. Toliko mogućnosti... Kakvi stilovi igrača... čudo. Gušt je odigrati s Barcelonom, dominirati, a onda uzeti slabiji tim pa se povući i igrati na kontre. Stvarno se vidi da su pazili na taj gameplay. Nakon jedno 80 utakmica online nemam ni jednu zamjerku. Čak nije bilo ni puno izlaženja iz igre. Možda su njih petorica izašla.
Monday Morning is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2012., 22:52   #140
kad izlazi PES 2013 ps2?
ramos_4 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:59.