Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2012., 14:25   #161
Quote:
zaki23 kaže: Pogledaj post
je orginal je i igra mi zatrza pomalo kad se napad odvija pred mojim il suparničim golom, u ofline modu manje, al kad igram online zna dosta trzat i FPS zna past oko 20 i manje u nekim trenutcima ???
Hm, tako je i meni bilo pa sam novi komp kupio, sve bilo ok
Monday Morning is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2012., 14:52   #162
Isao sam na edit, pa transfer i ide sve pise revert to default, al nista ://
dzg55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2012., 15:00   #163
Quote:
dzg55 kaže: Pogledaj post
Isao sam na edit, pa transfer i ide sve pise revert to default, al nista ://
Ovako, ako imaš original:

* Prvo odi na http://pes13web.winning-eleven.net/pes13w_pc/patch/. Tamo skini patch. Raspakiraj ga i klikni na ikonu. Nemoj ništa dirati 5 ili 10 minuta jer se zna "smrznuti". Onda klikni na update.

* Nakon toga uđi u igru i trebalo bi ti pisati verzija patcha 1.01. Onda ideš na information, data pack, update. Da ti skine data pack.

* Kad je to sve gotovo onda ideš u edit, transfers, revert to default, stisni yes i save. I onda ćeš imat sve transfere.

Probaj reinstall pa ovo što sam napisao. Mora raditi. Pozz
Monday Morning is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2012., 23:23   #164
Quote:
Monday Morning kaže: Pogledaj post
Hm, tako je i meni bilo pa sam novi komp kupio, sve bilo ok
a kud cu novi kupovat a nema neg godinu dana da sam ga sastavio hahah bit ce prije da cu se igrice rijesit
zaki23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2012., 17:38   #165
Quote:
zaki23 kaže: Pogledaj post
a kud cu novi kupovat a nema neg godinu dana da sam ga sastavio hahah bit ce prije da cu se igrice rijesit
Ma je, do igrice je

Odi tamo na performanse pa vidi šta ti kaže sa strane. Znaš ono, documents, konami, settings, performance. Ako ti je sa strane sve zeleno (tako je meni i piše good), ne bi trebao imati problema. To će ti najbolje reći u čemu je caka
Monday Morning is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2012., 16:52   #166
Novost u onlineu:

Sad se može odustati na poluvremenu što je jako zgodno. Već su mi dvojica tako otišla. Veliki plus za to. I čini se kako nema chata online više, kad se igraju ranking mečevi. To je još jedan veliki plus.

Dosta su se poboljšali igrači online. Igra je novim patchem još balansiranija. Prava simulacija nogometa u svakom smislu te riječi.

Samo, nema Sammira u Hrvatskoj . Nije fora igrati.

P.S. Zaki, jel onda do igre? Jesi probao ono napraviti?
Monday Morning is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2012., 18:47   #167
koji si ti Konami/PES legalist to je nevjerovatno. Pa uđi u editor i stavi sammira gdje oćeš.
nokiawar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2012., 19:04   #168
Quote:
nokiawar kaže: Pogledaj post
koji si ti Konami/PES legalist to je nevjerovatno. Pa uđi u editor i stavi sammira gdje oćeš.
Svaka čast!!! Pa kako se toga nisam sjetio??? Hvala ti do neba!

P.S. Kad odeš u editor i igraš online, znaš da se vrate default transferi?
Monday Morning is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2012., 20:48   #169
P.S. Zaki, jel onda do igre? Jesi probao ono napraviti?[/QUOTE]

bio sam dva dana bez kompa imao je malo problem sa temparaturom promijenjana pasta i prašina očišćena i sad evo bez problema radi
e kad bi mi još netko rekao koji je patch kompatibilan sa onlineo svi moji problemi bi bili riješeni
zaki23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2012., 22:28   #170
A znači ipak nije bilo do igrice

Mislim da nema patcha kompatibilnog s onlineom. Ali koji će ti klinac uopće patch? Šta ti fali?
Monday Morning is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2012., 08:14   #171
Updejtao sam igru i sada mi savegame ne radi. Šta da radim ?

Edit: Čini se, da sam morao samo instalirati isti patch, koji sam imao na prošlom DLC-ju.
__________________
It takes a leap of faith...

Zadnje uređivanje sorrentine7 : 20.10.2012. at 08:49.
sorrentine7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2012., 10:41   #172
Quote:
Monday Morning kaže: Pogledaj post
Prava simulacija nogometa u svakom smislu te riječi.
Šta bi tek pisao da konami izbaci pravu igru, a ne ovo smeće zadnjih godina
nestalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2012., 12:39   #173
Da bi ti igra bila dobra ili da bi je nazvao smećem, moraš prvo znati igrati. Ako ti zatreba pomoć ili savjet, javi se, tu sam

Uostalom, imaš alternativu, ne znam što radiš onda ovom topicu
Monday Morning is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2012., 13:27   #174
opet on o ovome ...''moraš znati igrati''
šta vrijedi znati ili ne znati igrat igru ako je igra smeće po svemu...jel i da bi ti bila dobra grafika moraš znat igrat igru? i da se igrači lijepo i realno kreću moraš znat igrat igru?
ma daj čovječe ne pričaj gluposti
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2012., 15:28   #175
Prodajem original Cd-key za fifu 13, kupljena prije par dana prodajem jer mi ne paše fifa, na accountu ima 3 gold packa kupljena za fifa pointse, i jedan gold squad,

Prodajem ili mjenjam za PES 2013 PC
Kontakt na [email protected]
barricade is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2012., 22:08   #176
Quote:
Mortiis kaže: Pogledaj post
opet on o ovome ...''moraš znati igrati''
šta vrijedi znati ili ne znati igrat igru ako je igra smeće po svemu...jel i da bi ti bila dobra grafika moraš znat igrat igru? i da se igrači lijepo i realno kreću moraš znat igrat igru?
ma daj čovječe ne pričaj gluposti
Moraš znat igrat, a u isto vrijeme moraš znat šta znači pojam simulacije nogometa. U ti ne spada fliper nogomet, ista putanja lopte kod svakog udarca i slično, u to ne spada ni vrhunska grafika. U to spada gameplay.

Al opet, moraš znat igrat, bez toga nema ništa
Monday Morning is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2012., 22:59   #177
Quote:
Monday Morning kaže: Pogledaj post
A znači ipak nije bilo do igrice

Mislim da nema patcha kompatibilnog s onlineom. Ali koji će ti klinac uopće patch? Šta ti fali?
a kad igram master ligu volim kad su mi klubovi licencirani, al bitno da sad igra ne laga pa je sve to podnošljivo
zaki23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2012., 01:00   #178
Quote:
Mortiis kaže: Pogledaj post
opet on o ovome ...''moraš znati igrati''
šta vrijedi znati ili ne znati igrat igru ako je igra smeće po svemu...jel i da bi ti bila dobra grafika moraš znat igrat igru? i da se igrači lijepo i realno kreću moraš znat igrat igru?
ma daj čovječe ne pričaj gluposti
znači npr. sensible soccer nemože nikako biti dobra igra ? avatar ti uvjerljivo najbolji film el tako ?

dobro vam mm govori ... ako u nečem nemate skila i volite više random atrakcije.... ne znači da je nešto, gdje treba skila i nema nepotrebnih holivudskih efekata, loše
nikoiništa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2012., 13:30   #179
Ljudi moze mala pomoc, posto nikada nisam igrao pes na kompu zanima me stranica di mogu skidat modove tj da mi budu licence na dresove, znaci da skinem instaliram i to je to, bez ikakvih komplikacija. Tnx
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2012., 13:55   #180
Quote:
OsmaniJunior kaže: Pogledaj post
Ljudi moze mala pomoc, posto nikada nisam igrao pes na kompu zanima me stranica di mogu skidat modove tj da mi budu licence na dresove, znaci da skinem instaliram i to je to, bez ikakvih komplikacija. Tnx
Cropes (naša stranica), pes serbia (srpska). Tu imaš masu patcheva za sve, od lopti, grafike, terena, dresova i svega. Pozz
Monday Morning is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:40.