Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2017., 19:32   #321
možda sele na atraktivniju lokaciju
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 09:31   #322
Quote:
babunovich kaže: Pogledaj post
nemate u smislu da se ne obračuna konačni dobitak, nemate unešene ni termine odigravanja utakmica , čak ni tipove

kao što rekoh detalj ali utiče na ukupni dojam
Razumijemo i slažemo se, promijenit ćemo to.... Hvala

Quote:
Faried kaže: Pogledaj post
Jel još uvijek sponzorirate onu gubu iz HNS-a? Djelatnicama u poslovnicama kasni plaća, a vi dajete pare gubi koja ionako ima previše, i još k tome peru novac preko PBZ-a, rade porezne prijevare, ali bitno da se igrače kladionica odere porezom.
Zašto ste uopće i zapali u probleme? Što vam HNS ne uskoči u pomoć, ako ste se vi već isprsili njima? Ili da Štimca pitate, on voli imati prste u našim kladionicama.

Koliku autonomiju vi u Favbetu uopće imate s obzirom na ruske vlasnike?
Dok ste bili Fortuna znali ste i dio ponude izbacit na češkom jeziku.

Jel hercegovački lobi u našim kladionicama utjecajan i kod vas? Jednom sam čitao članak u kojem piše da su kladionice u Hrvatskoj novčano kažnjene zbog kartelskog udruživanja, može li malo više o tome? Nemam koga pitati o tome, pa ono...
Quote:
Faried kaže: Pogledaj post
Favbet, evo da ne bi bilo rekla-kazala oko onog kartelskog udruživanja kojeg sam spomenuo prethodno, evo i link na taj članak. Vijest i nije tako stara, od prošle godine je. Spominje se i vaša kladionica u tom paktu, a istaknuto je i da nitko od tih 5 kladionica nije dalo komentar o tome (osim HL-a, jer oni jedini nisu bili u tome)
Može li par riječi o tome? Ionako ste na koljenima, pa hajde gukni golube!
Sad nam fali jedan forumski Mamić da kaže I taj Favbet isto nabijem na kurac!

Iako, na sam spomen tog kartelskog udruživanja meni je veća asocijacija taj hercegovački lobi za koji sam vas pitao jel i kod vas ima utjecaja. Čitao sam da Erosi drže SS i PSK, ali i primjerice, kad sam prošle godine u par navrata kontaktirao Hrvatsku Lutriju, javljali su mi se samo ljudi sa uočljivim hercegovačkim prezimenima. Favbet, oćemol´ na janjetinu?
Nema nikakvih lobija u našoj kladionici. Struktura je jasna. Vlasnik>Direktor>Voditelj odjela... Ne znam na što misliš pod "autonomija" u tom slučaju? HNS nema nikakve veze sa nama, osim što smo u poslovnom odnosu. Ovdje smo da bi Vam pripomogli ukoliko imate problema/pitanja u vezi naše kladionice, a ne da raspravljamo o poslovnim odlukama i internom uređenju same firme, jer to zapravo i ne smijemo(kao i u svakoj drugoj firmi. Ako si zaposlen u nekoj, razumjet češ). Što se tiče kartelskog udruživanja, sve ti piše u članku. Sve firme su kažnjene zbog toga. Kako se to desilo u eri bivšeg vlasnika naše kladionice, ne bih htio trošiti previše riječi oko toga. Nadam se da razumiješ... A što se tiče janjetine, bez obzira što sam "turopoljski slavonac" janjetinu bi mogao smazati

Quote:
Ssung kaže: Pogledaj post
Nije mi jasno zašto postoji još ova tema,ako već idem u poslovnicu,valjda ću tamo dobiti odgovore koji me muče (tehničke probleme). Pošto nema internet klađenja nema smisla ni ova tema. Lp
Quote:
ksapi kaže: Pogledaj post
Ja se slažem isto da ovo treba zatvoriti.
Ova tema postoji zbog izravne povratne veze odjela marketinga s našim igračima. Pored odgovora na vaša pitanja jako nam puno znači vaš feedback u vezi klađenja u FavBetu, neovisno bilo to putem interneta, kroz zemaljske kladionice ili nekim drugim putem. Kao što nam je na primjer pisao babunovich nekoliko postova iznad. Dakle ukoliko imate prijedloge, ovdje ih slobodno možete iznijeti...
FavBet is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 12:07   #323
Quote:
FavBet kaže: Pogledaj post
Ne znam na što misliš pod "autonomija" u tom slučaju?
Nije se to odnosilo na HNS, nego mislio sam na autonomiju s obzirom na ruske vlasnike tj. da li vam je sad poslovanje slično kao i kad ste bili Fortuna gdje se valjda nešto moralo pitati Čehe. No dobro, to je ipak više stvar unutar vaše firme.
Ipak, gotovo svima ste najdraži bili kao Favorit. Sad kad se sjetim Favorita, pa to je kao neka neprežaljena ljubav.

Quote:
FavBet kaže: Pogledaj post
A što se tiče janjetine, bez obzira što sam "turopoljski slavonac" janjetinu bi mogao smazati
I ja sam Slavonac. Doći ću uskoro u Zagreb koji dan, pa možemo na janjetinu, kad se ti slažeš. Radujem se druženju, jer ima tih stvari u tematici klađenja o kojima bi mi bilo drago s nekime popričati tko nije prosječni naivac na kakve se često može naletit u kladionicama.
Faried is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2017., 17:29   #324
Pozdrav moze li se na favbetu igrati na jednom listicu pobjeda kluba npr. barcelona i messi daje gol?
coolwater is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 17:06   #325
Mislim da to u nijednoj kladionici ne prolazi
Ja sam jedanput probao isto samo druga liga i nije mi dopustilo kombinirati
xTheLuka1998x is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 20:44   #326
Prostor onog zatvorenog Favbeta u Rijeci je uzeo Supersport koji je vrata do i sad će proširit poslovnicu
U Ri i okolici su ostale mislim samo dvije poslovnice Favbeta, obje van grada
janick gers is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 21:49   #327
Ma oni su gotova priča,čim zatvoriš prvu poslovnicu na frekventnoj lokaciji znači da si u kurcu.

Sad je samo pitanje koliko će uspjet must krepanu kravu
Ssung is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 21:53   #328
favbet odlazi u partizane

viškovo , ogulin , delnice , prelog , gornje vratno
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 21:59   #329
Quote:
babunovich kaže: Pogledaj post
favbet odlazi u partizane

viškovo , ogulin , delnice , prelog , gornje vratno
Mogu sa Žujom snimat reklame po Babinim guzicama
janick gers is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 23:43   #330
Nez gdje da se obratim pa mislim da bi najbolje bilo ovdje. Registrirao sam se na Bwin i pokusavam igrati kosarkase over/under ali mi nista ne dozvoljava da kombinujem ni sa ostalim igracima niti sa ostalom kosarkom niti bilo cim drugim svaki par mora biti zasebmo!? Da li se to moze promijeniti ili ne!?

Poslano sa mog 5045X koristeći Tapatalk
Niki Vr is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 07:50   #331
Quote:
Niki Vr kaže: Pogledaj post
Nez gdje da se obratim pa mislim da bi najbolje bilo ovdje. Registrirao sam se na Bwin i pokusavam igrati kosarkase over/under ali mi nista ne dozvoljava da kombinujem ni sa ostalim igracima niti sa ostalom kosarkom niti bilo cim drugim svaki par mora biti zasebmo!? Da li se to moze promijeniti ili ne!?

Poslano sa mog 5045X koristeći Tapatalk
Možeš - prebaciš klađenje u FavBet kladionicu
Običan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 19:08   #332
Quote:
janick gers kaže: Pogledaj post
Mogu sa Žujom snimat reklame po Babinim guzicama


:bokte'ebo: na tom mjestu FvB poslovnica bi bila najbliža mom mjestu prebivališta.
__________________
" Stupid people do stupid things. Smart people outsmart each other, then themselves." - " The more wisdom you attain and the more conscious you become the crazier you will appear to others. "
Usuditi se je cijena napretka.
john newman is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 05:42   #333
Ovo je tužno
Sve je počelo odlazit u bananu od 1.1.2015., opstat će Supersport i Lutrija, ostali teško

Za Favbeta, imate fortuninu i favoritovu bazu s povijesti igara online igrača?
kuzibati is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 12:39   #334
kaj se mene tiče može ostati samo jedna, ali da ima favbet look like ponudu
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2020., 10:48   #335
Evo da se i ja osvrnem na Favbet kladionicu.

Sa dotičnom kladionicom sam imao nekoliko sukoba pa sami procijenite tko je u pravu.

Igram dvoboj Cormier - Lewiss Tip broj rundi 1 ja igram više.
Cormier pobjeđuje u drugoj rudni nakon 2 minute i 11 sekundi. Dakle druga runda, listić dobitan. Ali ne i u Favbetu.
Listić crven, gospođa u kladionici mi govori nazovite helpdesk, javlja mi se neki totalno pogubljeni gospodin koji mi samo govori morate se javiti mailom ja ne mogu ništa. I kreće prepucavanje. Gospođa mi objašnjava kako je broj rundi 1, odnosno kako se runda broj 2 mora završiti da bi bila validna oklada?? OK, to ima smisla kakvog? Znači ako ga dobije u prvoj rundi broj rundi je 0!? Nakon nekoliko mailova gospođa mi na kraju piše ok ali dobio ga je u drugoj minuti i 11oj sekundi (2.11) dakle prije 2:30, prije polovice druge runde. Tu izgubim svako strpljenje. Nađem u NJIHOVOM pravilniku da je runda validna onoga trena kada se oglasi zvono za početak runde. Citiram im njihov pravilnik i na kraju listić postaje dobitan. Mislim si ok nova su kladionica, osnove matematike nisu za svakoga pa im mogu progledati kroz prste.

Već sam tada trebao shvatiti o kakvoj se kladionici radi ali jedini imaju neke razrade koje druge kladionice nemaju, kao recimo korneri, kartoni ekipe, asisti igrača... Pa se nastavljam kladiti u Favbetu.

Nakon toga dolazimo do drugog problema. Napokon unaprjeđuju web stranicu pa listiće počinjem sklapati preko weba. U ponudi vidim Gustavo Ayon broj asistencija 12.5. Shvaćam da to mora biti greška no svejedno odlučim staviti novac. Nakon toga listić prolazi web autorizaciju! Osim toga dobijam potvrdu da je moguće staviti maksimalno 500 kn. Mislim si čekaj ne samo da je prošlo autorizaciju nego mi još stavljaju i maksimum? Odem do kladionice gdje slijedi druga potvrda autorizacije. Traje nekih 30 sekundi i gospođa mi govori da je listić moguće uplatiti. Vraćam se i nakon nekih 3 sata gledam je li par još uvijek u ponudi. Ne samo da je u ponudi nego ga sada mogu uplatiti ali za 150 kn najviše. Dakle ponovno prolazi sve moguće autorizacije. Ok, uplatim i to.
Drugi dan dolazim po svoj novac, listić je storan, koef 1. Naravno ponovno ista procedura, isti gospodin sa helpdeska ne zna ništa o procesima i politikama svog poslodavca pa me upućuje na pisani prigovor putem maila. Tamo mi ponovno ista gospođa govori kako je došlo do greške sa njihove strane da je to očito trebao biti broj koševa u ponudi ne asistencija. Očito ili ne bizarno je to da je taj par i bio u ponudi koševa ali sa marginom 11.5. Mislim si tko je tu više lud. Na pitanje kako je moguće da je par prošao toliko autorizacija ne dobijam odgovor. Ponovno si mislim ok nije im za uzeti za zlo, u današnje vrijeme nije lako pronaći kvalitetnog radnika koji je barem napola sposoban obavljati ovaj posao. Nakon nekoliko mailova gospođa Monika sa helpdeska mi daje do znanja da novac neću dobiti.Upućuje me na pravilnik u kojmu se ograđuju ako je došlo do greške sa njihove strane. U tom pravilniku piše da su greške pogrešan koeficijent, vrijeme odigravanja, ili mjesto odigravanja. Ništa od toga u konktretnom slučaju nije bilo upitno. Osim toga daje mi savjet da se slobodno mogu kladiti u drugoj kladionici. Vrlo profesionalno.

I dolazimo time do zadnjeg slučaja, nedavno igraju Dinamo i Hajduk i u svim kladionicama je broj žutih kartona 6.5 osim u Favbetu gdje je 5.5. Igram over, pada 6 kartona na utakmici, dobitan listić. Ponovno, ne u Favbetu. Listić je crven, gubitan. Mislim si kako, kako je ovo opet moguće sa ovim cirkusantima. U njihovom pravilniku piše da ako igrač dobije drugi žuti da se taj karton ne broji?! Dakle ne direktan crveni nego drugi žuti. Isto tako mogu staviti da se žuti kartoni ne broje osobama koje imaju broj na dresu manji od 6. Dakle čisto izmišljanje pravila koje nema veze sa mozgom više. Napišem im mail ponovno jer nesposobnog gospodina koji radi u službi za korisnike više neću niti spominjati s obzirom da mu je opis posla prebacivati sve žalbe na mail helpdeska. Dobijam odgovor da sam morao pročitati pravilnik prije nego se kladim. Hm... OK. Dakle kladim se ekipa daje gol moram izgubiti pola sata i pročitati pravilnik hoće li se taj gol brojati ili ne ako ga postigne igrač ne znam glavom? Dakle prije svake oklade bi morao čitati pravilnik da slučajno ne piše nešto što se kosi sa zdravim razumom?

Ovo sam morao napisati i shvaćam da je moja krivica što sam se i dalje kladio kod dotičnih klaunova nakon svega ali više sigurno neću.
Lijep pozdrav
zliZec is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2020., 17:11   #336
prvi slucaj je stupidan i tko zna na kojim drogama su bili dok su te saltali, al bar su te isplatili

drugi slucaj - svaka klada ima takva pravila, teoretski ako ti se da zezati mozes ih tuzit i vjerojatno ces dobit jer su listici autorizirani od strane covjeka, al dal ti se isplati zezat s tim par godina?

treci slucaj - ovdje su oni u pravu - i strane (online) klade, nemaju sve isto pravilo, dosta ih ima kao i oni. Kad igram kartone u nekoj kladi di prije nisam, bas zbog tog razloga uvijek procitam kako broje kad budu 2 zuta/ crveni
Padrone is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2020., 14:06   #337
Quote:
Padrone kaže: Pogledaj post
prvi slucaj je stupidan i tko zna na kojim drogama su bili dok su te saltali, al bar su te isplatili

drugi slucaj - svaka klada ima takva pravila, teoretski ako ti se da zezati mozes ih tuzit i vjerojatno ces dobit jer su listici autorizirani od strane covjeka, al dal ti se isplati zezat s tim par godina?

treci slucaj - ovdje su oni u pravu - i strane (online) klade, nemaju sve isto pravilo, dosta ih ima kao i oni. Kad igram kartone u nekoj kladi di prije nisam, bas zbog tog razloga uvijek procitam kako broje kad budu 2 zuta/ crveni
Ma jasno mi je za drugi slucaj i da bi dobio parnicu ali zezati se par godina za nekih 1000 kn mi ne pada na pamet. Mene vise mucilo to sto ne mogu dobiti odgovor s njihove strane kako je moguce da listic prode tri autorizacije i to dva puta!
Za treci slucaj mi je takoder jasno, i znam za strane kladionice da imaju slicna pravila neke ali kod nas je kod svih isto. Iskreno nije mi palo na pamet ici istrazivati u nasim kladionicama kako se broje zuti kartoni. Mislim igrac dobije drugi zuti karton i on se ne broji. U teoriji moze past 6 crvenih i 12 zutih a oni broje kao 6 zutih? Totalno glupo.
Ali dobro, naucio sam napokon za dalje i u favorit vise ne ulazim.
zliZec is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2020., 16:02   #338
Dva zuta kao zbroj 2 ne broje samo bijedne lopovske kladare, Favbet je obicno govno i samo bi se kreten kod takvih kladio.
Jednom sam htio na nba poene igraca uplatiti jaci singl, autorizacija je rekla da je max dozvoljena uplata 128kn, hvala i dovidjenja.
To i slicne klade su samo za kokošare bez kune u dzepu koji svrše kad dobiju 10 free spinova na online casinu.
Pusa.

Poslano sa mog SM-J610FN koristeći Tapatalk
janick gers is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2020., 16:48   #339
favbet zakon, jedini nisu stornirali uzvratne parove lige prvaka iz veljače , nema veze što se sve promjenilo u zadnjih šest mjeseci ,čekali bi i dok mesi ne završi karijeru, evo vidim ni nastavak uopće nemaju u ponudi
važno da hrgović i raketa iskaču u svakom kutu iz paštete
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2020., 10:04   #340
Quote:
Padrone kaže: Pogledaj post
prvi slucaj je stupidan i tko zna na kojim drogama su bili dok su te saltali, al bar su te isplatili

drugi slucaj - svaka klada ima takva pravila, teoretski ako ti se da zezati mozes ih tuzit i vjerojatno ces dobit jer su listici autorizirani od strane covjeka, al dal ti se isplati zezat s tim par godina?

treci slucaj - ovdje su oni u pravu - i strane (online) klade, nemaju sve isto pravilo, dosta ih ima kao i oni. Kad igram kartone u nekoj kladi di prije nisam, bas zbog tog razloga uvijek procitam kako broje kad budu 2 zuta/ crveni
Samo update,
Kako i dalje nisam mogao vjerovati koliko glupo je to pravilo za 2 zuta gledao sam malo u stranim kladionicama pravila. Tamo se ne kladi na zute kartone nego na broj kartona. Onda naravno ima smisla da se drugi zuti ne broji jer ako dobije crveni ne broji se kao 2 kartona nego kao 1. Sto ima smisla.

Ako se kladim samo na zute kartone, ne na broj kartona nego na zute onda ovo pravilo da se drugi ne broji nema apsolutno nikakvog smisla.
zliZec is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:59.