Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.01.2007., 12:59   #81
nije točno. To su teški crkvenjaci
red_shrike is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 13:22   #82
moj subjektivni mada nevazan dojam je da nekima na forumu fali fosfora... da, fosfora.. sve dobro upakirano se proda pa i govance ak ima finu masnu.. tak i sva ta kvazi trabaunjanja skupa s ickeom, denikenom i drugom partijskom ekipom razvijene maste.. u svemu istine ima vjerojatno, al za komercijalne potrebe malo spisateljske slobodne nikad ne nedeostaje.. jos mi je funny topik od prije koji mjesec..krtice mutanti koje antenama crpe zivotnu energiju.. alo deco ođe hjuston.. hitno prizemljivanje.... al opet..cast izuzecima.. da vam krava pusu, ima i dobrih tema ipak...
oksiii is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 13:37   #83
Quote:
red_shrike kaže: Pogledaj post
e silas, a ti se ništa na pojavljuješ na aj-si-kjuju. daj se logiraj da popričamo
nemam aj-si-kju,al imam msn,ali rijetko sam na etu,pa je teško potrefit na mene...
__________________
"dobra ti večer ljubavi,jesmo li jedno drugom suđeni?ako te srce pozdravi onda si to ti,dobro došla mi..."
Silas is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 13:49   #84
@ oksii buš ti video gdje je hhjuston kad te napadnu krtice ko mene i pretvore u zombija
red_shrike is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 13:51   #85
Quote:
red_shrike kaže: Pogledaj post
@ oksii buš ti video gdje je hhjuston kad te napadnu krtice ko mene i pretvore u zombija
aj se logaj na msn
__________________
"dobra ti večer ljubavi,jesmo li jedno drugom suđeni?ako te srce pozdravi onda si to ti,dobro došla mi..."
Silas is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 13:52   #86
nemogu jer sam na faksu i bilmezi su nam to zabranili. Jedino ako imaš gmail možemo na čat
red_shrike is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2007., 13:38   #87
Nekoliko zanimljivih linkova:

The Reptilians - Why Are
They Obsessed With Bloodline
And Ritual


Reptilian Imagery and Demonology

Great Zulu Shaman and Elder
CREDO MUTWA
On Alien Abduction & Reptilians
Tragač is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 09:11   #88
jeli netko gledao icke-a u "na rubu znanosti"???

meni se nije dojmio kao totalni ludjak... ne bih iso
toliko daleko da ga shvatim da se radi DOSLOVNO
o reptilima ali...
__________________
Pride is all very well, but sausage is a sausage.
Welcome to terrordome...I'm your host the friendly neighborhood baritone
aspirin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 09:27   #89
Gledala sam i odlična je bila emisija, tip nije luđak, ima istine u tome što govori
winnerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 10:00   #90
..e gledala i ja. i iskreno , prvi put sam cula da sad ka.-RePtiLi- vladaju svijetom. prije sam mislila da su to tajna drustva per se, ono. masoni . ili neke sekte moguce...bla, bla .ali okej, "masoni", "sekte" , ..= to u samo nazivi za "drukcije",
ali po cemu su drukciji..hehe. to je pitanje ..( e pa onda je i moguce da su "drukciji" po tome da imaju DNA 50%-50%..
..ali JA ..=JA sam samo ignorant po tom pitanju ( ili sam reptil myself pa se pravim mutava..hehe )
mislim ,trebam procitat koju ickeovu knjigu pa da stavim koji bolji komentar
zasad nemam predobro formirano misljenje.
pozdraf
akvarijus is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 10:01   #91
..ali icke , kao icke, mi je zakon..

ali malo mi nije bas jasno to sve s genetikom, kad se oni medjusobno pare..nebi li doslo do nekakvih , s vremenom, "deformacija"..?
jer poznato je da se unutar obitelji nije pozeljno krizati zbog slicnih gena i vece mogucnosti nastanka bolesti itd..
pa dal je moguce da su "reptilske" karakteristike nastale kako "nusprodukt" obaveznog parenja unutar nekog roda..?
a da je obavzno parenje unutar nekog roda, obitelji bilo smisljeno od strane mozda nekog tastog bedaka daleko u povijesti..
dakle, kaj ja pitam, je : dal je moguce da je " obaveza parenja unutar roda" nastala prije " reptilskih karakteristika" , ili je obaveza parenja unutar male skupine ljudi nastala kako posljedica odrzavanja te "superiorne kombinacije gena koja ima reptilske karakteristike kao fenotip.." :...
akvarijus is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 10:16   #92
Quote:
yelly de belly kaže: Pogledaj post
ljudi, pričate pizdarije. nisu svi umobolni ako ste vi.
bila bih jako zahvalna ako mi itko može proslijediti dokaz za postojanje tih jebenih reptila, al sumnjam da je to moguće.
..hehe. probaj na netu. reko je icke jucer da je 90% informacija koje on koristi u knjizi i koje su formirale njegovo shvacanje svijeta i ono kaj on danas " propovijeda" provjerljivo na netu..
akvarijus is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 11:26   #93
Na stranu sada sve skupa, zanima me ako se netko bavio više proučavanjem simbolike i arhetipova kakva objašnjenja nudi(te) za to da je simbol zmaja/zmije/guštera jedini koji se provlači kroz apsolutno sve veće kulture, no matter where on Earth?

Ickea čitah dvije knjige (i jednu na pola) prije kojih dvije godine, godinu i pol, gledao većinu predavanja neke dokumentarce itd. Nakon dob rog protresavanja problematike zbrda-zdola, razbijanja glave, ovog/onog zaključih neke stvari za koje mi je ova forma teksta previše nezahvalna. U svakom slučaju, zanimljiva figura...

Zapravo ne treba se toliko zadržavati na samim reptilima, oni cijeloj priči daju prilično fantastičan ton na koji ljudi nisu spremni realno, ali ono što je (sada sam ga prvi puta čuo jučer) rekao i sam Icke: "bili to reptili ili ne"... Dakle nije važno jesu li to astralne jednostanične papučice sa kolektivnom svješću, amfibije iz petog denziteta, ili ultraljubičaste sirene sa planeta Xol ili samo gramzljivi kapitalisti, činjenica je da neke stvari u svijetu ne štimaju... Možemo li se potruditi da budu bolje? Pa bilo bi lijepo. I nadasve potrebno ako hoćemo da nešto i ispadne od svega...

Tako da, štogod Icke govorio (i koliko god imao nekih sitnih rupa u retorici, a argumentacija mu nekad ne ide dovoljno duboko ima ih puno manje - rupa mislim - od nekih ljudi koji se puuuuuno ozbiljnije shvaćaju), u suštini je potpuno u pravu. Čak i da priča sa reptilima nije istinita, ne škodi da se pročita... Osim toga, nekad je potrebno pretjerivati da bi se nešto naglasilo... Ako smo naviknuli da je sve senzacionalističko, ne treba biti da je BAŠ SVE. Treba stvari dublje pogledati prije nego idemo donositi sudove.
__________________
"Cijeli lendskejp se mijenja."
Druid is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 11:40   #94
ljudi se zakace na to sta on kaze da svijetom vladaju reptili
i samo se tome smiju.. Ako uzmemo te reptile kao metaforu
prica mu nije nimalo luda ni nenormalna... rekao bih da je ocita...
__________________
Pride is all very well, but sausage is a sausage.
Welcome to terrordome...I'm your host the friendly neighborhood baritone
aspirin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 13:08   #95
ljudi koji kažu da to treba uzeti s dozom rezerve najčešće napadaju Bibliju , no nju isto treba uzeti s dozom rezerve.
A kad je Biblija pisana, a kad Ickeova djela?
Mogao se čovjek potruditi i napisati nešto što će biti moguće shvatiti, a ne se uvlačiti u metafore, ako to uopće čini. A sumnjam da to čini.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 13:13   #96
Quote:
yelly de belly kaže: Pogledaj post
ljudi, pričate pizdarije. nisu svi umobolni ako ste vi.
bila bih jako zahvalna ako mi itko može proslijediti dokaz za postojanje tih jebenih reptila, al sumnjam da je to moguće.
Odeš u zološki vrt u Maksimir. U jednom, sumnjivo diskretno smještenom paviljonu drže gmazove. Uz malo sreće ih se može uloviti u komuniciranju. Paze da ih se ne vidi, pa moraš biti lukav. I strpljiv.
__________________
I'm just preparing my impromptu remarks.
ice41000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 13:30   #97
ma ne.. on goovri da su to stvarno hibridi reptila i ljudi...
samo ja tu povlacim crtu, a ovo ostalo gledam kao odvojenu
cjelinu... uzimam dio njegove price koji mi ima smisla...

ako je s reptilima zabludio potpuno, ne mora znacit da mu
cijela prica nema apsolutno nikakvog smisla...
__________________
Pride is all very well, but sausage is a sausage.
Welcome to terrordome...I'm your host the friendly neighborhood baritone
aspirin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 14:20   #98
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
Mogao se čovjek potruditi i napisati nešto što će biti moguće shvatiti, a ne se uvlačiti u metafore, ako to uopće čini. A sumnjam da to čini.
Rekao je da postoje ljudi otvorenog i zakračunatog uma. Sad je na svakom da se prepozna.
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 14:40   #99
Quote:
arna kaže: Pogledaj post
Rekao je da postoje ljudi otvorenog i zakračunatog uma. Sad je na svakom da se prepozna.
tipično new age lupetanje. kad te netko porazi činjenicama, izvršiš ad hominem napad i optužiš osobu da ima zakračunati um.
tako uostalom sve možemo rješavati.
"tata, zašto je ova lopta plava?"
"nije plava, nego je zelena"
"ali plava je"
"ne, zelena je, samo si ti glup i ne vidiš pravu Istinu, zatvoren ti je um, otvori oči"


eto.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 14:49   #100
gledala ja sinoć Ickea - zato jer se puno o tome priča - s jednim prstom na daljinskom - ziher je ziher - no odgledala sam od početka do kraja i moram reći da je emisija bila iznimno zanimljiva - reptili ili ne - očito je i vrlo dobro argumentirano zašto smo mi kao vrsta u velikoj opasnosti.
__________________
If You Can't Change Your Mind, Do You Still Have One?
“There are no facts, only interpretations”– Friedrich Nietzsche
mandragora is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:00.