Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2015., 13:51   #4061
crna torba od umjetne koze mi je pustila boju na bijelu zimsku jaknu i to ne mogu oprati vise, jel ima netko slicnih iskustava, cime se moze oprati?
__________________
Destiny is for losers. It's just stupid excuse for wait for things to happen,instead of making them happen.
..ena.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2015., 00:12   #4062
trenerka mi se trusi iznutra. ne znam bolje objasnit, iznutra je čudna postava tako da je svuda po meni ostataka te postave. izgleda kao prašina ako će pomoć. jel dovoljno oprati (opet me strah da se to ne razleti po mašini i odjeći) ili ima neki način da istresem to?
Trina Moe is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2015., 13:35   #4063
Mislim da će ti to otići samo ako opereš - i to par puta.
Free M. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2015., 16:01   #4064
da li netko moze reci s cim cistite stakla u tus kabini? koje god sredstvo da koristim uvijek se poznaju kapljice od vode/kamenca. vise ne znam s cim da to cistim.
postoji li nesto ucinkovito, a da ne moram ribati kao luda i opet bez ucinka.
may@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2015., 16:58   #4065
Imala sam i ja taj problem, a onda je nestao kad sam počela poslije svakog tuširanja koristit ovaj perač stakla.

A inače, za čišćenje stakla kad ipak perem tuš, koristim ovo.
Bis za kamenac, mirise na jabuku i ne padam u nesvijest od kemikalija i mirisa kao kad koristim domestos.

A baš neki dan sam detaljno cistila kupaonicu, nisam imala taj Bis i koristila sam ocat. Uspješno oprano, al smrdi za poludit

Taj Bis kupim u Metrou, i stvarno je dobar.
Free M. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2015., 20:12   #4066
Alkoholni ocat još ako ga ugriješ
Racine Carree is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2015., 20:57   #4067
Zašto mi ocat ne pali za police? Imam police iznad štednjaka i unatoč napi su malo ljepljikave.. probala sam s octom, ali nije baš eki 100% efekt..
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2015., 21:12   #4068
Quote:
Racine Carree kaže: Pogledaj post
Alkoholni ocat još ako ga ugriješ
Najgori smrad na svijetu
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2015., 21:27   #4069
Quote:
Hard Candy kaže: Pogledaj post
Zašto mi ocat ne pali za police? Imam police iznad štednjaka i unatoč napi su malo ljepljikave.. probala sam s octom, ali nije baš eki 100% efekt..
Neće ti ocat tu puno pomoći, on rastvara kamenac zato je super za kupaonicu, sudoper, cjedilo za posuđe... Za masne stvari uzmi denk mit sprej za kuhinju, odličan je.
Quote:
Nagrišpana kaže: Pogledaj post
Najgori smrad na svijetu
Ma odličan je naspram kojekakvih kemija koje te uguše dok opereš tuš kabinu
Racine Carree is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2015., 22:22   #4070
za masne stvari - DAX ono zuto iz Konzuma
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2015., 22:35   #4071
Quote:
Cvrčak i Mrav kaže: Pogledaj post
za masne stvari - DAX ono zuto iz Konzuma
Super stvar,očisti masnoću u trenu bez problema.

mavita is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2015., 14:16   #4072
Ma pokušavam što manje kemikalija po kuhinji :/
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2015., 15:04   #4073
s cime cistiti crnu keramicku plocu za kuhanje? mrzim sve sto je visoki sjaj, nikak da nadjem sredstvo/krpu/nacin da to lici na nesto
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2015., 17:17   #4074
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
s cime cistiti crnu keramicku plocu za kuhanje? mrzim sve sto je visoki sjaj, nikak da nadjem sredstvo/krpu/nacin da to lici na nesto
Abrazivno sredstvo. Arf, Cif, itd. Izribaš s nečim što neće izgrebat ploču, ja koristim spužvicu ili plastičnu 'žicu' za ribanje, i to je to
Free M. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2015., 06:41   #4075
Quote:
Free M. kaže: Pogledaj post
Abrazivno sredstvo. Arf, Cif, itd. Izribaš s nečim što neće izgrebat ploču, ja koristim spužvicu ili plastičnu 'žicu' za ribanje, i to je to
a s cim pobrisati poslije?

nije meni problem ''necistoca'', nemam masne naslage, nego mi se uvijek poslije vide tragovi brisanja
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2015., 07:53   #4076
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
a s cim pobrisati poslije?

nije meni problem ''necistoca'', nemam masne naslage, nego mi se uvijek poslije vide tragovi brisanja
Običnom truleksicom. Samo ju isperem dobro. Nakon toga uzmem suhu krpu, kuhinjsku, i prebrišem
Ništa posebno ne koristim. Ali , da, ako krpa nije potpuno čista znaju ostajati tragovi.
A da probaš s onim sredstvom za stakla? (Ne znam je l se to smije)
Free M. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2015., 12:06   #4077
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
a s cim pobrisati poslije?

nije meni problem ''necistoca'', nemam masne naslage, nego mi se uvijek poslije vide tragovi brisanja
kupi neki čarobnu krpu. Ili u dm-ovu ili viledinu, dobro isperi i iscijedi, njome prebriši pa onda samo suhom krpom lagano uglancaš ako baš treba
Čuvaj si tu jednu čarobnu samo za te finije stvari, pa će ti duže trajati i neće ostavljati tragove.
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2015., 12:09   #4078
Quote:
Hilda kaže: Pogledaj post
kupi neki čarobnu krpu. Ili u dm-ovu ili viledinu, dobro isperi i iscijedi, njome prebriši pa onda samo suhom krpom lagano uglancaš ako baš treba
Čuvaj si tu jednu čarobnu samo za te finije stvari, pa će ti duže trajati i neće ostavljati tragove.
Ja obrišem na kraju papirnim ručnikom i bok. Ali moja ploča nije crna pa je lakše.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2015., 12:15   #4079
Quote:
Free M. kaže: Pogledaj post
Abrazivno sredstvo. Arf, Cif, itd. Izribaš s nečim što neće izgrebat ploču, ja koristim spužvicu ili plastičnu 'žicu' za ribanje, i to je to
Nikako Cifom na keramicku plocu.

Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
a s cim pobrisati poslije?

nije meni problem ''necistoca'', nemam masne naslage, nego mi se uvijek poslije vide tragovi brisanja
Ako sam te shvatila dobro i ja sam imala isti problem.Samo sto ej moj stednjak indukcijski. Ploca bi bila cista ali kao da je bio neki mutni tanki film na povrsini, posebno na dijelu di budu rubovi lonca i nisam nikako mogla dobiti sjaj. Mislila sam da je ploca pogrebana i pohabana jer je stednjak dosao vec sa stanom ali onda sam kupila villedinu spuzvu za keramiku i sve je otislo dolje.
Etogac ova: http://www.vileda.ca/product/scrunge...-scrub-sponge/
__________________
Nema tebi smrti bez malja.:o....MacaTZ

Zadnje uređivanje a1exa : 30.11.2015. at 12:33.
a1exa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2015., 12:16   #4080
Quote:
a1exa kaže: Pogledaj post
Nikako Cifom na keramicku plocu.

Godinama čistim tako i ništa joj nije.Cif ili arf

I inače, postoji u dmu, 'spec. sredstvo za pranje keramicke ploče' - miris i tekstura a la Cif ili arf.
Free M. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:06.