Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2009., 18:31   #61
Quote:
polly kaže: Pogledaj post
ja mogu kuhat kaj god oću
trule čarape, automobilske gume,......sve to moja suseda odozdol nadmaši
Dok se nisam preselio, imao sam ispod sebe susjeda koji je redovno oko 6-7 ujutro kuhao nešto što je mirisom podsjećalo na strvinu... blagi užas. Prvo, neshvatljivo rano kuhanje -- oboje su bili penzioneri, drugo taj miris...

Mislim da je to što su kuhali bilo dobro za premazivanje vrhova strelica, kao kurare...

Sva sreća da smo pobjegli od tamo.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2009., 18:37   #62
Quote:
Emericzy kaže: Pogledaj post
Dok se nisam preselio, imao sam ispod sebe susjeda koji je redovno oko 6-7 ujutro kuhao nešto što je mirisom podsjećalo na strvinu... blagi užas. Prvo, neshvatljivo rano kuhanje -- oboje su bili penzioneri, drugo taj miris...

Mislim da je to što su kuhali bilo dobro za premazivanje vrhova strelica, kao kurare...

Sva sreća da smo pobjegli od tamo.
Nije ništa kuhao!



čvarci, vratite se na čvarke... pustimo sad ko je kome najvie zasmrdio u susjedstvu
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2009., 19:42   #63
Quote:
Emericzy kaže: Pogledaj post
Dok se nisam preselio, imao sam ispod sebe susjeda koji je redovno oko 6-7 ujutro kuhao nešto što je mirisom podsjećalo na strvinu... .
fileki, prva voda


deedy, zločest si
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2009., 22:25   #64
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Nije ništa kuhao!



čvarci, vratite se na čvarke... pustimo sad ko je kome najvie zasmrdio u susjedstvu
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2009., 22:38   #65
volim čvarke koji imaju i malo mesa sastrane!
agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2010., 18:21   #66
Čvarci - kamo su nestali?

Znate što su čvarci, kad se špek topi ostane mast i ostaci koji se lagano prešaju i kad se ohlade - to su čvarci.


zadnjih 10 godina nisam jeo čvarke, možda tu i tamo, u laboratorijskim količinama

Kad se sjetim nekih davnih dana, kada su čvarci bili ono zadnje u frižderu što bi se jelo,

frknuli bi nosom, uzeli glavicu luka, narezali kruha, čvarke pred sebe i nas par bi se najelo i pripremilo za dobru rakiju, koje opet više nema, gemišt, pivu...

Gledam po dućanima, kila čvaraka od 70 - 100 kn. kila,

jbg. pa kavijar je jeftiniji, gdje su nestali čvarci,

sad bi za njih dao ne znam koliko, samo da se podsjetim mladosti, ali ove iz dućane neću iz principa, jbg. ko da ih je ruski robot radio,

čvarci moraju biti lagano hruskavi, sa malo masti u sebi, slani s šmekom po luku, neki su stavljali i jabuku dok se pripremaju,

nije mi jasno, gdje su nestali čvarci?
domar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2010., 18:30   #67
a sada Zagorci to čuvaju za sebe?
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2010., 18:31   #68
Ja imaaaaaaaaaaaaaaaaaaam.... prijatelja koji ih doma kuha....i još tople mi donese, mmmmmmmmmmmm...pa sa lukom i bijelim kruhom, jao!
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2010., 18:33   #69
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
a sada Zagorci to čuvaju za sebe?
Otkad je to (samo) zagorski specijalitet?
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2010., 18:54   #70
Kriva je industrija biljnih ulja i margarina (i domaće i strane) koje agresivno vrše marketinšku kampanju zadnjih 30tak godina da je svinjska mast zlo i da je loša za zdravlje.

A i sve manje ljudi živi na selu pa se bavi sa uzgojem prasaca.
A bome i već stasaju novi klinci koji su narasli na McShit fastfoodu i sve im je fuj

Inače primjetih istina stidljivo nutricionisti lagano počinju pričat da sv. mast i nije tolko loša koliko se priča, naravno u razumnim količinama.
Inspektor Dane is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2010., 19:27   #71
Na žalost sve je manje nekadašnjih masnih svinja a sve više mesnih koje imaju relativno malo špeka. Industrija prasaca je velika, veliki je i uzgoj ali tip svinja je sada drugačiji. Mast se na žalost više ne koristi toliko a špek se cijeni samo da je što više crven. Inače u mesnici u Zaprešiću prošli tjedan kila čvaraka 80 kuna dragi moji prijatelji. Nije da ih se ne traži. Inače u slavoniji oko dana republike ih ima kolkio želiš. Nije baš tako strašna situacija. Zato u Mađarskoj gdje sam sada...raj na zemlji čvaraka svih vrsta i oblika, cijena kile oko 30 kn.
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2010., 22:23   #72
Mi smo složili svoje Jako, jako zadovoljni. Perfektni, jako stisnuti, odlični. Ali, kod nas ima u Vajdinim mesnicama njihovih čvaraka, ful neloših, po 33 kune kila rinfuza (kupila baš u petak za čvarkeše), a ima i pakirano po pola kile, oko 20 kuna.
Ivy_x is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2010., 22:37   #73
Quote:
Ivy_x kaže: Pogledaj post
kod nas ima u Vajdinim mesnicama njihovih čvaraka, ful neloših, po 33 kune kila rinfuza
a gdje to?
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2010., 22:54   #74
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
a gdje to?
Samo po cijeloj Hrvatskoj.
Gugl je i tvoj prijatelj.
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2010., 00:12   #75
ja ih jedem svake godine

Slavonija
legica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2010., 00:32   #76
kak nema čvaraka?
ima čvaraka kolko oš eno ih u metrou u jankomiru stoje preko puta soje
__________________
B612
alapača is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2010., 02:00   #77
Quote:
Ivy_x kaže: Pogledaj post
.... Ali, kod nas ima u Vajdinim mesnicama njihovih čvaraka, ful neloših, po 33 kune kila rinfuza (kupila baš u petak za čvarkeše), a ima i pakirano po pola kile, oko 20 kuna.
oprosti, ali ti su valjda najgori na cijelom tržištu
grozni za vidjet a još gori za pojest :zabranjeni smajlić:
najmanje špeka ima u njima
__________________
Svijet ide svome kraju, Tralala.
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2010., 02:24   #78
a gdje u Zagrebu ima za kupiti dobrih čvaraka po normalnoj cijeni?
(i da su istisnuti do kraja, a ne da zagrizem pa da se van cijedi mast)
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2010., 02:32   #79
po normalnoj nigdje
moj zadnji dobar ulov je bio u sparu, mislim da se firma zove mesoprodukt ili nekaj tome slično, uglavnom počinje sa meso***, čvarci su u ovalnoj posudi, 90 i koja kuna
no kako je ulov bio prije mjesec dana, moguće da više i nisu tak fini
__________________
Svijet ide svome kraju, Tralala.
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2010., 03:21   #80
Quote:
polly kaže: Pogledaj post
oprosti, ali ti su valjda najgori na cijelom tržištu
grozni za vidjet a još gori za pojest :zabranjeni smajlić:
najmanje špeka ima u njima
ma sve pet. Ne kažem ja da su ti čvarci vrhunac gurmanluka, ali su - jeftini. I zbilja nisu nejestivi, a ne bih rekla ni loši, kad ih recimo usporedim s nekim drugim brendovima, koje sam kupovala po 100 i više kuna. Ništ bolji ni lošiji. Čak dapače, odlični su za ono kaj meni treba, slasne čvarkeše.

Sjetila sam se da i Kiš ima čvarke Njegovi su oko 120 kuna, ali vrijede. Mesnice ima u Čakovcu, Prelogu i Donjem Kraljevcu.

Inače mi se čini da baš svaka mesnica ima svoje čvarke, samo treba ući i pitati, a mnogi daju i za probati.
Ivy_x is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:16.