Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2010., 11:36   #1
U Jadovno s kokardom

Uhićena 22-godišnja Beograđanka zbog kokarde

Dvadesetogodišnja državljanka Republike Srbije prekršajno je danas kažnjena na Prekršajnom sudu u Gračacu zbog nošenja neprimjernih obilježja, odnosno kokarde, doznaje se u Policijskoj upravi ličko-senjskoj. Državljanka Srbije došla je danas u Gospić na komemoraciju žrtvama ustaškog logora Jadovno kod Gospića i otkrivanje spomen ploče.

Nakon što je policija uočila da na kapi nosi neprimjereno obilježje, kokardu, uhićena je i proslijeđena dežurnom prekršajnom sucu u Gračacu. Puštena je nakon što je platila novčanu kaznu. (Hina)

http://www.ipress.hr/hrvatska/komemo...arde-6824.html

__________________
vidi franje radi sranje,nekad više nekad manje
samBogzna is offline  
Old 27.06.2010., 11:38   #2
Jebem ti ja pravnu državu, pravo i državu koja takvo nešto kažnjava s 270 kuna. Kazna za nevezanje pojasa je dvostruko veća

Eto.
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Old 27.06.2010., 11:40   #3
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
Jebem ti ja pravnu državu, pravo i državu koja takvo nešto kažnjava s 270 kuna. Kazna za nevezanje pojasa je dvostruko veća

Eto.
upravo to i mene smeta,mali je iznos,a po meni nebi joj ništa naplatio,tri mjeseca zatvora i izgon iz RH,a u ova tri mjeseca platila bi ona već,(ako lići našto)
__________________
vidi franje radi sranje,nekad više nekad manje
samBogzna is offline  
Old 27.06.2010., 14:38   #4
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
Jebem ti ja pravnu državu, pravo i državu koja takvo nešto kažnjava s 270 kuna. Kazna za nevezanje pojasa je dvostruko veća

Eto.
ajd ne pizdi..vele d a je kaznu je platio cetnik bez kokarde...mlade cetnikusa nije imala ustaske kune
einfach is offline  
Old 27.06.2010., 15:23   #5
Quote:
einfach kaže: Pogledaj post
ajd ne pizdi..vele d a je kaznu je platio cetnik bez kokarde...mlade cetnikusa nije imala ustaske kune
Kad je nezaposlena. [pisalo u novinama]

A ovo govno Pupovac se nije ogradio kao što to inače traži od "suprotne" strane.

Jebem mater ovoj vlasti koja je tolike privilegije dala tom ciganskom narodu.
Teodorik is offline  
Old 27.06.2010., 15:25   #6
Dakle, na kapi je imala drzavni grb Republike Srbije

Mislim da bi Josipovic trebao da se isprica devojci zbog ovog incidenta
letterbomb is offline  
Old 27.06.2010., 15:31   #7
Quote:
letterbomb kaže: Pogledaj post
Dakle, na kapi je imala drzavni grb Republike Srbije

Mislim da bi Josipovic trebao da se isprica devojci zbog ovog incidenta
šajkača + kokarda = četnički simbol zapadno od Drine.
Teodorik is offline  
Old 27.06.2010., 15:36   #8
Quote:
letterbomb kaže: Pogledaj post
Dakle, na kapi je imala drzavni grb Republike Srbije

Mislim da bi Josipovic trebao da se isprica devojci zbog ovog incidenta
I slovo U je samo slovo abecede.
Nije isto svastika na nekom budističkom hramu ili bosanskom srednjovjekovnom stećku i na ulazu u Aušvic.
ilovik is offline  
Old 27.06.2010., 15:26   #9
Može li netko od Srba na forumu potvrditi 100% da je kokarda državni grb Srbije? ako je državni grb tada nije jasno zašto je kažnjena.
locrum is offline  
Old 27.06.2010., 15:29   #10
@locrum
Covece pa postoje razne vrste kakardi, a devojka je ocigledno imala, po izvoru u clanku, sluzbeni grb Srbije
letterbomb is offline  
Old 27.06.2010., 15:50   #11
Quote:
einfach kaže: Pogledaj post
ajd ne pizdi..vele d a je kaznu je platio cetnik bez kokarde...mlade cetnikusa nije imala ustaske kune
A tko je taj četnik?
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Old 27.06.2010., 11:43   #12
Valjda jer je dernek a i predsjednik Josipović je bio tamo nošenje kokarda ne vuče kaznu od 25 dana zatvora,godinu dana uvjetno i 1600 kuna novčane kazne.
torrio is offline  
Old 27.06.2010., 11:52   #13
hrm nije trebalo dugo da mi tema završi u ludoj kući,valjda već znaju kujim smjerom ide...
__________________
vidi franje radi sranje,nekad više nekad manje
samBogzna is offline  
Old 27.06.2010., 11:55   #14
Quote:
samBogzna kaže: Pogledaj post
hrm nije trebalo dugo da mi tema završi u ludoj kući,valjda već znaju kujim smjerom ide...
A ti kako nisi znao u kojem ce smeru otici

.
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
PFC is offline  
Old 27.06.2010., 11:58   #15
zasto Josipovic nije prekinio govor i otišao s jadovnog zbog neprimjerenih obiljezja
frane2110 is offline  
Old 27.06.2010., 12:01   #16
ahahaha uhapsili je zbog kokarde
Znaci jos drmaju kompleksi, jbg
letterbomb is offline  
Old 27.06.2010., 12:02   #17
Quote:
frane2110 kaže: Pogledaj post
zasto Josipovic nije prekinio govor i otišao s jadovnog zbog neprimjerenih obiljezja
Pa procitaj informaciju o dogadjaju u kompletu!

Dakle, spomenutu devojku je jedan pravoslavni svestenik zamolio da skine kapu tokom obelezavanja i ona je to i uradila, dakle skinula.

Naravno revnosna licko-senjska policija je ipak malo zelela da se druzi sa Beogradjankom pa su je priveli i uzeli joj 38 evrica

E sad, interesuje me koliki je cenovnik za "U", ako je kokarda (sto je u sustini grb Srbije) 38 evrica?

.
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
PFC is offline  
Old 27.06.2010., 12:07   #18
Quote:
PFC kaže: Pogledaj post
E sad, interesuje me koliki je cenovnik za "U", ako je kokarda (sto je u sustini grb Srbije) 38 evrica?
Odi 5.8. u Čavoglave pa pitaj na štandu.
Snack is offline  
Old 27.06.2010., 12:08   #19
Quote:
PFC kaže: Pogledaj post
Pa procitaj informaciju o dogadjaju u kompletu!

Dakle, spometnutu devojku je jedan pravoslavni svestenik zamolio da skine kapu tokom obelezavanja i ona je to i uradila, dakle skinula.

Naravno revnosna licko-senjska policija je ipak malo zelela da se druzi sa Beogradjankom pa su je priveli i uzeli joj 38 evrica

E sad interesu je me koliki je cenovnik za "U", ako je kokarda (sto je u sustini grb Srbije) 38 evrica?

.
u tom clanku to ne pise, a ionako ako ju je skinila to je bilo prekasno ,policija uvidila slucaj i postupila zakonski
a i mozda ju je skinila tek nakon komemoracije.
frane2110 is offline  
Old 27.06.2010., 13:00   #20
Quote:
samBogzna kaže: Pogledaj post
hrm nije trebalo dugo da mi tema završi u ludoj kući,valjda već znaju kujim smjerom ide...
Prije nego prekodrinski licemjeri zatrolaju temu, hrvatska konjusarska elita ce uci u dubokoumnu raspravu sa njima oko toga jel kokarda kokarda ili je to srpski drzavni grb, i jel beogradjanka cetnikusa ili samo voli svoju Srbiju (u sred Like)

Deja vu, od kojeg se normalnom covjeku bljuje.
Vanjushka is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:32.