Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2010., 17:16   #1001
Quote:
selobirty-a kaže: Pogledaj post
Nema. Strijelac opet zamro. Vidim, češljaju nas svi, i bikovi i ovnovi, i dr.
Tko to češlja strijelce ??? Mi se ne češljamo
Lucky2311 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2010., 19:43   #1002
Pozz! Oprostite ak ovo ide u offtopic ili je primjerenije postavit pitanje na nekom drugom topicu, al me zanima kak se slažu na ljubavnom planu strijelci i škorpioni?Ja sam škorpionka, a dečko mi strijelac...pa...jel postoji mogućnost za neku dulju kvalitetnu vezu? Kakvi ste u ljubavi inače muškarci strijelci?
jajanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2010., 20:53   #1003
Quote:
jajanka kaže: Pogledaj post
Pozz! Oprostite ak ovo ide u offtopic ili je primjerenije postavit pitanje na nekom drugom topicu, al me zanima kak se slažu na ljubavnom planu strijelci i škorpioni?Ja sam škorpionka, a dečko mi strijelac...pa...jel postoji mogućnost za neku dulju kvalitetnu vezu? Kakvi ste u ljubavi inače muškarci strijelci?
Po meni to nije obećavajuća kombinacija na duže staze.
Mene,kao ženskog strijelca škorpioni nimalo ne privlače,dapače,vrlo su mi odbojni.
Moj frend koji je strijelac imao je kratku vezu sa jednom škorpionkom i rekao nikad više!Kaže da toliku količinu posesivnosti i ljubomore u životu nije doživio i pobjegao glavom bez obzira!Strijelac,kao ljubitelj slobode ne može podnijeti tu posesivnost i stalna bockanja vječito sarkastičnog škorpiona.
Ali opet,ovisi i o podznaku i cijeloj natalnoj karti.
yuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2010., 21:03   #1004
Pa ovako, strijelac i škorpion nisu najidealnija kombinacija zodijaka, ali imaju nekih dodirnih točaka. Vrlo su aktivni, vatreni, znatiželjni, otvoreni, odvažni i skloni filozofskom pogledu na svijet i stalnom duhovnom rastu. Razlika je u tome što je škorpion postojaniji, intenzivniji, dublji i emotivniji znak, zanima ih više okultno, mračno, tajanstveno u životu i ljudskoj psihi, dok je strijelac ekpsanzivniji, otvoreniji, senzorni tip okrenut vanjskom svijetu i prirodi, esktrovertiraniji, čovjek od trenutka i situacije; škorpion je introvertiran i pronicav, zanimaju ga najdublji slojevi ljudske duše; to je praiskonski znak, destruktivan i autodestruktivan; tako se regenerira i preporađa: stalnim uništavanjem i ponovnim stvaranjem, dok je strijelac stalno usmjeren na progres, na pravac, na sadašnji trenutak i stalni rast, nema okretanja u nazad, nema sentimenta, nema inercije u autoanalizi i autoperecepciji (čime je škorpion opsjednut); tipičan muški simbol strelice ->. Škorpion je fiksan, nepopustljiv, retrogradan često; anihilirajući u samog sebe; strijelac, ležeran, prilagodljiv, promjenjiv, jednostavn i jasan. Ako usklade različitosti i istaknu sličnosti mogli bi uspjeti. Velika strast i jednog i drugog znaka im može u tome pomoći. S tim što škorpion ne smije daviti strijelca svojom posesivnošću, a strijelac bi trebao biti malo obzirniji prema dubokoj i tananoj škorpionskoj emocionalnosti. Tada bi trebalo sve funkcionirati. Usput, ja sam strijelac i imao sam djevojku škorpionku. To je bila jedna od najdubljih i najintenzivnijih veza i nikada je neću zaboraviti: škorpionke se ne zaboravljaju, ali pošto je naša strijelačka deviza carpe diem, jednostavno idemo dalje, i ne osvrćemo se previše; dobro je dok traje, budi s nekim dok ti je dobro, kada nije, veza puca i idemo dalje. Trajala je oko godinu dana i bilo nam je super, uzbudljivo i nezaboravno. Puklo je kod moje površnosti i stalnom potrebom za različitim društvima i partijima, nestalnosti i promjenjivosti; bio sam prehiperaktivan i zapostavljao sam mladu gospođicu u zadnjim mjesecima veze, malo prečesto, a s druge strane ona je bila užasno ljubomora i stalno inzistirala da me posjeduje totalno. Na kraju je kod toga i puklo. Postavila mi je ultimatum: ili sve ili ništa; ili potpuno ona ili moje društvo i hobiji. I ja sam izabrao slobodu. Dobro je dok je trajalo, ali sad mi je drago što je završilo. Da je bilo više kompromisa možda bi i potrajalo. Hebiga I još nešto; jedna ogromna, kardinalno opozitna razlika: škorpion je opsjednut smrću, degeneracijom i propadanjem, jako je morbidan znak, dok je strijelac čista suprotnost: opsjednut je životom, srećom i životnom radošću, najoptimstičniji znak zodijaka. Kada bi se to dovelo u ravnotežu, onda bi mogli mnogo naučiti jedno o drugom i o različitim stranama života koje reprezentiraju. A iz mog iskustva to i nije bilo tako nemoguće; samo što je nas nemoguće ukrotiti, a škorpione zadovoljiti: oni stalno žele još.

Hebote, nadam se da sam pomogao. Strijelac ko otvorena knjiga.

Zadnje uređivanje selobirty-a : 04.01.2010. at 21:27.
selobirty-a is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2010., 21:17   #1005
Što reći na ovo kad je rečeno sve, ako ga želiš zadražati (što je generalno nemoguće) ukloni posesivnost, ljubomoru i provjeravanje..
Hej vas dvoje strijelaca jeste li se ikad zapitali zašto su sve naše veze prožete ljubomorom od one druge strane jel to zbog naše neodoljivosti, ležernosti ili nečega trećeg..
Lucky2311 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2010., 21:22   #1006
Quote:
Lucky2311 kaže: Pogledaj post
Što reći na ovo kad je rečeno sve, ako ga želiš zadražati (što je generalno nemoguće) ukloni posesivnost, ljubomoru i provjeravanje..
Hej vas dvoje strijelaca jeste li se ikad zapitali zašto su sve naše veze prožete ljubomorom od one druge strane jel to zbog naše neodoljivosti, ležernosti ili nečega trećeg..
smeta im što nas ne mogu kontrolirati i što toliko uživamo u životu, pa im krivo što nam nisu oni najbitniji; mislim jesu nam važni, ali koliko još mnogo superzanimljivih stvari ima u božijoj bašti, a to nama valja sve kušati.

Zadnje uređivanje selobirty-a : 04.01.2010. at 21:28.
selobirty-a is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2010., 21:30   #1007
Quote:
selobirty-a kaže: Pogledaj post
smeta im što nas ne mogu kontrolirati i što toliko uživamo u životu da nam nisu ono najbitniji; mislim jesu nam važni, ali ima još mnogo zanimljivih stvari u božijoj bašti, a to nama valja sve kušati.
Istina mi smo onaj tip.. dok sjedite zajedno u restoranu i on/ona vam guguta zaljubljeno vi gledate kroz prozor prolaznike i divite se suncu i prekrasnom vremenu, ne opažajući njegove/njene rijeći, plutate u svijetu ljepote i punite se onim svojim neuništivim optimizmom, potom on/ona povrijeđeno ustane.. i odbrusi nam kako smo bezobrazni, baci nam krpu u lice, a mi se čudimo što smo uopće zgriješili..
Lucky2311 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2010., 21:32   #1008
Quote:
Lucky2311 kaže: Pogledaj post
Što reći na ovo kad je rečeno sve, ako ga želiš zadražati (što je generalno nemoguće) ukloni posesivnost, ljubomoru i provjeravanje..
Hej vas dvoje strijelaca jeste li se ikad zapitali zašto su sve naše veze prožete ljubomorom od one druge strane jel to zbog naše neodoljivosti, ležernosti ili nečega trećeg..
Hmmm.Pa ja mislim da je to zato što volimo slobodu više od ičega i često se nalazimo "ugušeni" od druge strane i onda kada za to nema nekog razloga.Mislim da ta ljubomora sa druge strane dolazi prvenstveno kada se partner osjeti zapostavljeno u smislu da nam je važnije društvo i neke druge stvari,a njima to izgleda kao da nam nije dovoljno stalo do njih samih..Ja sam upravo zbog takvih stvari imala problema sa ljubomorom.Često sam znala osjetiti da moram nekom dokazivati ljubav.
Moja zadnja veza sa vagom završila je upravo zbog toga..nije mogao podnijeti sve moje hobije,društva (iako se i vage smatraju društvenim znakom),a mene je to ubijalo jer sam skužila da je svoj život podredio meni i ja sam mu bila dovoljna,a to mi kod partnera nikako ne odgovara.
yuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2010., 21:37   #1009
Quote:
Lucky2311 kaže: Pogledaj post
Istina mi smo onaj tip.. dok sjedite zajedno u restoranu i on/ona vam guguta zaljubljeno vi gledate kroz prozor prolaznike i divite se suncu i prekrasnom vremenu, ne opažajući njegove/njene riječi.. plutate u svijetu ljepote i punite se onim svojim neuništivim optimizmom, potom on/ona povrijeđeno ustane.. i odbrusi nam kako smo bezobrazni, baci nam krpu u lice, a mi se čudimo što smo uopće zgriješili..
jebote, jest. nemamo strpljenja saslušat dvije rečenice, samo zvjeramo okolo, gdje ima što zanimljivo. a ako već komuniciramo onda stalno upadamo u riječ i objašnjavamo kako to mi vidimo, ili namećemo svoje teme. i što je najsmješnije od svega rijetko se tko na nas ljuti. kao da prepoznaju da je to zvjeranje i brbljanje naš element. jooooooj lucky u pravu si, sad si me podsjetila na neke sićuejšn

i brzo tipkamo, vidi tipfelera, hebe nam se za formalnost. samo da je što prije saopćiti informaciju.

jooooj ljudi, moram još nešto istaći, ne znam kako vi, al ja imam užasnih problema s nestrpljivošću, ono, al baš užasnih, toliko mi je nekda mrsko čekati neke uobičajene stvari i toliko mi većina situacija djeluje presporo da hoću popizditi; evo recimo ovaj forum kad zablokira slanje postova: hoću da iskočim iz stolice. udaram ko manijak po tastaturi i dođe mi da razbijem laptop.

Zadnje uređivanje selobirty-a : 04.01.2010. at 21:43.
selobirty-a is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2010., 21:50   #1010
Quote:
selobirty-a kaže: Pogledaj post
jebote, jest. nemamo strpljenja saslušat dvije rečenice, samo zvjeramo okolo, gdje ima što zanimljivo. a ako već komuniciramo onda stalno upadamo u riječ i objašnjavamo kako to mi vidimo, ili namećemo svoje teme. i što je najsmješnije od svega rijetko se tko na nas ljuti. kao da prepoznaju da je to zvjeranje i brbljanje naš element. jooooooj lucky u pravu si, sad si me podsjetila na neke sićuejšn

i brzo tipkamo, vidi tipfelera, hebe nam se za formalnost. samo da je što prije saopćiti informaciju.

jooooj ljudi, moram još nešto istaći, ne znam kako vi, al ja imam užasnih problema s nestrpljivošću, ono, al baš užasnih, toliko mi je nekda mrsko čekati neke uobičajene stvari i toliko mi većina situacija djeluje presporo da hoću popizditi; evo recimo ovaj forum kad zablokira slanje postova: hoću da iskočim iz stolice. udaram ko manijak po tastaturi i dođe mi da razbijem laptop.


Kod prvog boldanog što mi je inače svojstveno.. uvijek nadrapam kod šefa taj ne podnosi nikakve greške, a sam je toliko opsjednut detaljima, koje ja zaobilazim

Ovo drugo istina... meni je najgore što me kao takvu nitko ne razumije, nitko ne shvaća da je ta impulzivnost dio mene, u kući imam sve neke mirnije pripadnike.. ja jedina crna ovca Kad me uhvati ta moja nestrpljivost i impulzivnost gledaju me ono "daj malo spusti se na zemlju", baš glupo.. jedino me strijelci savršeno razume kao melem su
Eh da još nešto zbog te nestrpljivosti.. ja sam ta koja je optužena za lomljavu kućanskih aparata, imali smo video.. non stop sam previjala, uvlačila kazetu kad je blokirao i ostavio kazetu na pola, uhvatila me panika što će reći i silom počela silom potezati, dok nisam povukla i video.. sve otišlo kvragu.. totalno uništeno

Zadnje uređivanje Lucky2311 : 04.01.2010. at 21:55.
Lucky2311 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2010., 22:18   #1011
Hvala vam svima na iscrpnim odgovorima! Ma i ja sam intuitivno osjetila, da po nekoj logici(ako se uzmu u obzir osobine obaju znakova) ne bi bili idealan par za vezu koja bi bila trajnija i kvalitetnija.Iako je kod nas situacija malo čudna. Recimo ja sam 7 godina mlađa i nekako sam vedra, optimistična, druželjubiva(dakle, imam osobine njegova znaka), a on je u nekim situacijama malo posesivan, recimo on je taj koji mene zove više puta dnevno nego ja njega. Dakle, obrnuto od onoga što bi trebalo biti po nekakvom defaultu. opet, ima veze vjerojatno i cijela natalna karta. Ja sam škorpion/vaga, a on je strijelac/jarac, pa možda tu postoje neka preklapanja i prostor za daljnji razvoj.
jajanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2010., 22:32   #1012
Quote:
jajanka kaže: Pogledaj post
Hvala vam svima na iscrpnim odgovorima! Ma i ja sam intuitivno osjetila, da po nekoj logici(ako se uzmu u obzir osobine obaju znakova) ne bi bili idealan par za vezu koja bi bila trajnija i kvalitetnija.Iako je kod nas situacija malo čudna. Recimo ja sam 7 godina mlađa i nekako sam vedra, optimistična, druželjubiva(dakle, imam osobine njegova znaka), a on je u nekim situacijama malo posesivan, recimo on je taj koji mene zove više puta dnevno nego ja njega. Dakle, obrnuto od onoga što bi trebalo biti po nekakvom defaultu. opet, ima veze vjerojatno i cijela natalna karta. Ja sam škorpion/vaga, a on je strijelac/jarac, pa možda tu postoje neka preklapanja i prostor za daljnji razvoj.
Valjda njemu ovisi od tog njegovog podznaka.. nas troje ovdje imamo podznake u zračnim, pa nas je jako teško zadržati.. zračni podznaci samo dodavaju snagu strijelcu, čineći ga dodatno neukrotivim raspirujući njegovu vatru.. zemljani kao jarac spuštaju strijelca i čine ga više organiziranim i stabilnijim
Lucky2311 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2010., 22:58   #1013
Quote:
Lucky2311 kaže: Pogledaj post
[/B]

Kod prvog boldanog što mi je inače svojstveno.. uvijek nadrapam kod šefa taj ne podnosi nikakve greške, a sam je toliko opsjednut detaljima, koje ja zaobilazim

Ovo drugo istina... meni je najgore što me kao takvu nitko ne razumije, nitko ne shvaća da je ta impulzivnost dio mene, u kući imam sve neke mirnije pripadnike.. ja jedina crna ovca Kad me uhvati ta moja nestrpljivost i impulzivnost gledaju me ono "daj malo spusti se na zemlju", baš glupo.. jedino me strijelci savršeno razume kao melem su
Eh da još nešto zbog te nestrpljivosti.. ja sam ta koja je optužena za lomljavu kućanskih aparata, imali smo video.. non stop sam previjala, uvlačila kazetu kad je blokirao i ostavio kazetu na pola, uhvatila me panika što će reći i silom počela silom potezati, dok nisam povukla i video.. sve otišlo kvragu.. totalno uništeno :
: istina. jebote da znaš samo kako mi je stan sada neuredan, ko da je bomba pala; rasuo sam ga u tri dana dok si rekla keks, za ove praznike, a prije toga je bio solidno sređen i čist. kad sam bio dijete govorili su mi da se ponašam kao da mi je struja uključena u guzicu, a učiteljica u školi me je optuživala da skačem na zvono za kraj sata kao da me netko stalno bode iglama. hhhhhaheh ma svašta. imam više povreda, sitnih ožiljčića i ogrebotina od svih mojih frendova zajedno; netko od njih nije nikada ni zglob uganuo, a ja sam lomio sve i svašta, od nožnog palca do lakta i ramena . sreća sve površinske ozljede. a jedan prijateljica je prije dvije godine na ljetovanju, inače djevica u horoskopu, rekla meni i još jednom mom prijatelju strijelcu (koji je budaletina još veća od mene), da mi nismo normalni koliko pretjerujemo u oblokavanju i provodima, totalne budale, da bi nas nakon toga, sljedeći dan vidjela na odbojci na pjesku kako izbacujemo toksine iz tijela. i onda kada konačno kolabriramo, tablete, krevet, liječenje, oporavak po tjedan dana ko zombiji. u pravu je bio jedan moj prijatelj strijelac kada je rekao da je nama najbolje da ne pijemo nikako i da se držimo sporta, jer ne zanmo pit umjereno, ne znamo popit pivo-dvije, već se uvijek uništimo, al baš ono totalka ufff što brzo pišem, postovi mi djeluju pomalo retardirano.


Quote:
jajanka kaže: Pogledaj post
Hvala vam svima na iscrpnim odgovorima! Ma i ja sam intuitivno osjetila, da po nekoj logici(ako se uzmu u obzir osobine obaju znakova) ne bi bili idealan par za vezu koja bi bila trajnija i kvalitetnija.Iako je kod nas situacija malo čudna. Recimo ja sam 7 godina mlađa i nekako sam vedra, optimistična, druželjubiva(dakle, imam osobine njegova znaka), a on je u nekim situacijama malo posesivan, recimo on je taj koji mene zove više puta dnevno neg njega. Dakle, obrnuto od onoga što bi trebalo biti po nekakvom defaultu. opet, ima veze vjerojatno i cijela natalna karta. Ja sam škorpion/vaga, a on je strijelac/jarac, pa možda tu postoje neka preklapanja i prostor za daljnji razvoj.
Ma slušaj. Nemoj tebe da horoskop sprijčava u ispunajvanju ljubavnih želja. Drži se srca i intuicije. Budi otvorena za sve, pa dok ide ide, kada ne ide uvijek možeš prekinuti i krenuti dalje.

Quote:
Lucky2311 kaže: Pogledaj post
Valjda njemu ovisi od tog njegovog podznaka.. nas troje ovdje imamo podznake u zračnim, pa nas je jako teško zadržati.. zračni podznaci samo dodavaju snagu strijelcu, čineći ga dodatno neukrotivim raspirujući njegovu vatru.. zemljani kao jarac spuštaju strijelca i čine ga više organiziranim i stabilnijim
Moguće, da voda i zemlja malo razblažuju, stavljaju olovne utege i stabiliziraju strijelce. Previše smo blesavi, neorganizirani i neodgovorni ponekad. Velika djeca.

Zadnje uređivanje selobirty-a : 04.01.2010. at 23:04.
selobirty-a is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2010., 00:30   #1014
Ma ti si meni Selobirty-a smijeh živi!!
Tvoji postovi se čitaju u jednom dahu!
yuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2010., 00:38   #1015
Quote:
yuma kaže: Pogledaj post
Ma ti si meni Selobirty-a smijeh živi!!
Tvoji postovi se čitaju u jednom dahu!
Hvala. I ti si meni simpatična. Pogotovo taj tvoj nadimak Yumi-Yumi. Podsjeća me na neke gumene bombone. Odsad te zovem- Yumice.
selobirty-a is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2010., 01:17   #1016
Quote:
selobirty-a kaže: Pogledaj post
Hvala. I ti si meni simpatična. Pogotovo taj tvoj nadimak Yumi-Yumi. Podsjeća me na neke gumene bombone. Odsad te zovem- Yumice.
Može!
yuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2010., 10:44   #1017
Quote:
selobirty-a kaže: Pogledaj post
Hvala. I ti si meni simpatična. Pogotovo taj tvoj nadimak Yumi-Yumi. Podsjeća me na neke gumene bombone. Odsad te zovem- Yumice.
Kradeš moj nadimak za nju nema veze oprošteno ti je
Od sada je oboje zovemo yumica
Ame kako je meni među nama strijelcima lijepo

Zadnje uređivanje Lucky2311 : 05.01.2010. at 10:50.
Lucky2311 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2010., 10:49   #1018
Quote:
yuma kaže: Pogledaj post
Ma ti si meni Selobirty-a smijeh živi!!
Tvoji postovi se čitaju u jednom dahu!
ISTINA cijeli je pun dobrog otkaćenog i pozitivnog naboja, prenosi tu energiju na tebe osjetiš se živim..

Ehh sada off back to work
Lucky2311 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2010., 12:06   #1019
Nemojte me toliko hvaliti, postat će mi neugodno, zarumenjet ću se ko djevojčica.

Pazte sad ovo vi ste superiška i da nema vas ni ja ne bih bio ovako pozitivno nabijen. netko mi me negativno izlemao. recimo, čaobnjak slafko.

Zadnje uređivanje selobirty-a : 05.01.2010. at 12:12.
selobirty-a is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2010., 12:15   #1020
ajde stavi majke ti kartu da te ubacim u bazu
"pozitivni optimisticni ljudi"
skorpija_strela is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:17.