Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2013., 00:49   #541
Quote:
eMarina13 kaže: Pogledaj post
prati kameru kad joj postave pitanje... ona nemože dati odgovor al zato Boranova ruka nađe rješanje... izlaz, pomoć, spas... a kasnije i riječima ..i rukama

i da... nisam pročitala da je netko komentirao kako je Sila nazvala svoju kćer... SEJŠAN...
Morala sam odgledati tu scenu sad...jao, kad se prime za ruke. Samo mi čar ubija Emre i planiranje bijega. Posebno kad sam vidjela onu scenu u sobi, kad joj je rekao da bi silno volio da je to što je rekla istina. Nevjerojatno mi je koliko joj se otvorio i koliko joj direktno daje do znanja da se zaljubio. Ugasila sam na 30. minuti. Nasreću.

Quote:
lady.godiva003 kaže: Pogledaj post
OOOOO da, filmići su sada postali sastavni dio dana.

http://www.youtube.com/watch?v=y5RQ-HpU_74

I vidim da će oni imati svoj dio scena u krevetu. Fatmagul je bila sva čedna, ali ovdje zato nježnosti ima na pretek, samo treba dočekati da do toga dođe u radnji.
Odličan video. Doista, budim se s njima, ručam s njima, radim s njima, liježem s njima...teška opsesija, od srednje mi se ovako nešto nije desilo.

Jedva čekam te scene nježnosti.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 07.01.2013., 00:57   #542
Pozdrav evo još jedne zaluđene serijom

Upravo pogledala 11 epizodu s prevodom i plačem kao kišna godina žao mi i njega i nje ne znam na koju bih stranu stala. Ne mogu nigdje naći 12 epizodu pa i bez prevoda samo da vidim njegovu reakciju kada sazna da je otišla. Danima ne spavam zbog ove serije kako sam se navukla, a poslije Izgubljene časti sam bila čvrsto odlučila da idem na odvikavanje i držalo me do sada ali ne mogu desio se Boran-aga Tako ja danima ne spavam gledam sve što nađem na netu , dolazim ko zombi na posao i sada bih trebala spavati jer sutra (mislim danas) moram u 6 na posao a kako zaspati kada ne znam šta dalje. Pošto nisam kako vidim jedina zaluđenica drago mi je da se mogu nekom izjadati da me ne gleda u čudu jer moj muž isto ne može da shvati kako ako je ne gledam na Novoj(reprizu naravno) ali on to ne mora da zna onda za računarom kao luđakinja čitam sve što nađem o njima.
Eto nadam se da me primate u klub malo ludu
jenny 28 is offline  
Old 07.01.2013., 01:14   #543
Evo u koji sat tek stignem po dozu ludila zvanog Sila&Boran,a u 6 na noge lagane i dobro kaze Nicole_L. od srednje mi se ovo nije desilo,a nije ni onda.
Opsesija uzima maha
Stigla sam do 22.Meni su i ove kad su bili razdvojeni odlicne,kad gledaju one slikice.Vise je tu osjecaja prikazano nego u nekoj drugoj seriji kad su u istom kadru glumci.
Sve su ovo vrlo subjektivni upisi jer ih naprosto obozavam gledati i da ima 1000 nastavaka po 1,5h ne bi bilo puno

Sad konkretno pitanje za upuceneaj na kraju bude s njenim holdingom???Procitala sam da Boranu uzmu titulu age,jel mu je i kad vrate?????

I sad najvaznije kako se zove i tko pjeva pjesmu na koju plesu na pocetku 11.epizode.Divna je savrsena
__________________
Dernière Danse
deseti dar is offline  
Old 07.01.2013., 01:39   #544
Quote:
deseti dar kaže: Pogledaj post
Evo u koji sat tek stignem po dozu ludila zvanog Sila&Boran,a u 6 na noge lagane i dobro kaze Nicole_L. od srednje mi se ovo nije desilo,a nije ni onda.
Opsesija uzima maha
Stigla sam do 22.Meni su i ove kad su bili razdvojeni odlicne,kad gledaju one slikice.Vise je tu osjecaja prikazano nego u nekoj drugoj seriji kad su u istom kadru glumci.
Sve su ovo vrlo subjektivni upisi jer ih naprosto obozavam gledati i da ima 1000 nastavaka po 1,5h ne bi bilo puno

Sad konkretno pitanje za upuceneaj na kraju bude s njenim holdingom???Procitala sam da Boranu uzmu titulu age,jel mu je i kad vrate?????

I sad najvaznije kako se zove i tko pjeva pjesmu na koju plesu na pocetku 11.epizode.Divna je savrsena
http://youtu.be/fMEcCVZrzxU

Tarkan - Beni anlama

vrate mu...a holding nastavlja da radi, mada je to na kraju zbrzano, sve posle otmice deteta...
__________________
man hears what he wants to hear and disregards the rest
A Qué Me Quedo Contigo - Marco Antonio Solís
zora964 is offline  
Old 07.01.2013., 01:57   #545
Joj, na momente je tako gruba prema njemu. Odgledala sam upravo 36. epizodu i ne znam zasto se svadjaju, ali ona nikako da mu popusti. Prvo ono u krevetu, kad ju je jace zagrlio, a ona makla ruku sa sebe i onda s pranjem nogu, neku mrznju mu spominje, on fino kaze "Dobro, Sila" i ode. I onda ona ostane plakati. I tako svaki put kad njemu dopizdi to njeno ponasanje (iako i to traje svega par min ). Nemam pojma o cemu se radi, al bas me nazivcirala u toj epizodi.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 07.01.2013., 02:12   #546
ask

morala sam doci na ovu temu opet,ne znam zasto sam usred Sile isla pogledati onaj tragicni zavrsetak ezela,igrom slucaja je ista glumica u pitanju,no osjecam se mrvicu lakse sad kad vidim Borana i Silu,i znam da ce sve biti u redu na kraju,a cini mi se da sam i Borana pocela dozivljavati dublje,imam osjecaj da je on vulkan spreman eksplodirati za svoju Silu,ne znam zasto ste vi ovisnice,ovisnice,ili sam ja preemotivna mada ne vjerujem,no meni je ova njihova prica tako stvarna postala,i kad ugasim laptop,oni su mi u mislilma,ne zamisljam Borana kako se skida, vec njih,sretne,i bude mi bas nekako toplo,nju onako tvrdoglavu,i njega s onim Ah Sila Sila .
u pocetku sam letjela da sve vidim odmah i sad,a sad ne znam,htjela bih taj kraj odgoditi maksimalno,a opet me vuce zelja da vidim sto se desava s njima.

vec sam rekla kako vjerujem u ovakve price,mozda se meni ne desi,mozda nijednoj od nas ni priblizno,no drago mi je da mogu vidjeti druge barem i dozivjeti njihove zivote,patnje,radovanja,sve nedace sto im je zivot donio,i osjetiti ih.

eto,sad mi je malo lakse,i ne mislim da sam se makla.sve je to zbog ljubavi.i nek im bude,nek napisu najtuzniji kraj,ne mogu mi uzet vjeru u ljubav,u borbu za nju i sretan kraj,ne savrsen,vec samo sretan.
bas kao Boran i Sila,realno kad sagledam sto su sve izgubili i on i ona,i nije neki zivot na kojem bi im zavidjela,no ona ljubav koja ih je odrzala i tjerala naprijed je nesto najvece sto se moze desiti jednoj osobi.
__________________
Sono fuori di testa,ma diverso da loro
alexamona is offline  
Old 07.01.2013., 02:14   #547
zene, vikend je sluzbeno gotov, moramo sve skupa na rehab jer vec vidim da cemo ovaj radni tjedan poceti s pola koncentracije (a pola s agom)
ja ne znam kako da se ubacim u neki normalni ritam gledanja, ja bi sve sad i odmah

pogledala sam video koji ste stavile gdje je sa sinom onda one grcke kompilaciije, isto cok guzel
sam sad malo zadnju pogledala, i bas me zanima sto na kraju kazu. samo sam pohvatila boran i sila mislim da pricaju o svojoj ljubavi. predivni su

edit_: alexamona -ovo si tako lijepo napisala. slazem se.
__________________
sada kada snage imam samo još za kraj avantura počinje...
anna_maria is offline  
Old 07.01.2013., 05:30   #548
Kod nas je doma sila ludilo U vrijeme serije nema zvanja ni pricanja kod mame, svekrve i mene hehe. Navukle se samo tako a ne gledamo sapunice. Nemogu spavati i onda se navucem na filmice i buljim ko luda do jutra. Sreca ne radim i muz je odsutan neko vrijeme pa nema zanemarivanja 😉😄. Nisam htjela gledat unaprijed al kad krenes gotovo je. Nervira me ponekad sta Sila bude tvrdoglava a on bubi napravi svasta za nju. Super mi je 52 . Misli epizoda gdje je Boran upucan i u bolnici bez svijesti a ona mu prica njihovu ljubav( moj slobodan prijevod jer neznam turski hehe) lezeci kraj njega.ma serija je zakon i jadni mi kad zavrsi.. Sad idem opet malo corkat 😃. Dobro jutro curke😉
maslacak7 is offline  
Old 07.01.2013., 06:00   #549
Idemo curke,kakvo spavanje,gunaydin kizlar

Zora964 enciklopedijo moja hvala na odgovoru

Idemo dalje s pitanjima:kad se vrate u Mardin i kak to prode???

Danas sam hodajuca opasnost nakon nepuna 4 sata sna,ah ah kaj mi uradise a do nekidan sam bila normalna
__________________
Dernière Danse
deseti dar is offline  
Old 07.01.2013., 07:52   #550
Quote:
deseti dar kaže: Pogledaj post
Idemo curke,kakvo spavanje,gunaydin kizlar

Zora964 enciklopedijo moja hvala na odgovoru

Idemo dalje s pitanjima:kad se vrate u Mardin i kak to prode???

Danas sam hodajuca opasnost nakon nepuna 4 sata sna,ah ah kaj mi uradise a do nekidan sam bila normalna
nisam sigurna jel 28. ili 29. hebiga, pomiješaju se uglavi nju kidnapira rođo gnjus, putem maltretura i krvavu baci dragom stricu u dvorište a ovaj i draga mu ženica ni p od pomoći joj boran ju nalazi kod seoske babice kamo su ju odnijele sluge. bebu nije izgubila iako u početku svi vjeruju da je ...ajmo! na noge lagane! počeo je novi radni dan
Cobanica is offline  
Old 07.01.2013., 08:22   #551
pozdrav dragi moji suborci ja sam totalno odvalila na ovu seriju i na ovog borana, majko mila ali se borim da ne gledam bez prijevoda pa da ne unistim čar svega ovoga, predobri su mi skupa imaju kemiju a i on je boli glavaaaa
predivno mi je bas to što su tako suptilni u tim odnosima, sto toliko ljubavi pokazuju kroz obicne dodire i poglede, a tek te njegove okice....
malenamaja28 is offline  
Old 07.01.2013., 08:41   #552
Jutro aginice

Sve me ovo podjesca na zaludjenost Onurom I Sehi. ..a mislila sam da mi se ovo ne moze vise dogoditi.
Odgledala i puno drugih turski serija...sve dobre,krasne,no niti jedan par me nije pokrenuo pa sam sebi rekla..."to je bilo samo prvi put na 1001 noci,sad sam imuna na te ljubavne price i glavne glumce" to bi i bilo normalno jer sam davno izisla iz puberteta

Zato,vi stara garda uzivajte bez srama...ja osobno bas se veselim kad sam ovako sludjena i kad se osjecam zaljubljeno
Nismo mi jos staro zeljezo...sto starije to istancaniji okus
Reagiramo samo na dobreee stvari...

A Aga je savrsen....da ga ne dozivljavam,tada bih se sramila i pitala se,jesam li ja jos ziva?
nordmende is offline  
Old 07.01.2013., 08:52   #553
Quote:
tina01 kaže: Pogledaj post
sapo,canim, ma ti ulaziš samo s umutom : mig :
jedan dio radnje bit će u Istanbulu,tamo će baja nositi i majice i dolčevite : cerek :
a aginica će imati slatku oblekicu,kompletići i to
pridruži nam se u spojlanju,zar nisi ispekla zanat u tome : rofl:
Sao đnm, umut sam ostavila u 2012 godini, odsad samo s Varom ulazim
Znači , bit će trendi obučeni, ajde de, već mi je dosadilo gledat ga u onim širokim košuljama i hlačama.
Baš me zanima kak mu stoje trapke i to.
I eh da, arhitektura me zanima, isto.
Quote:
čobankardiš kaže: Pogledaj post
ma ne gadi se seriju,nego likove. brineš za koze, pohvalno. al po čemu je život siline matere lakši od života neke životinje? samo teži. jer ima osjećaje i razum, a nema izbora. znam das ti humanista : cerek : i ne misliš ništa loše, al najlakše mi, i najpoštenije, bilo osvrnut se na nešta tvoje : mig : ..... azad ošamari sestru (ne odobravam) bljuvotine na tone. uturi se pod sestrin metak, svi mrtvi, ladni : ne zna: većina likova u ovoj seriji definitivno nije crno-bijela, a takve serije su razlog što ja više ne gledam mahikanose: rofl:
Kud će suza neg na oko moja čobankardišice Jašta neg sam humanista , dobro si to razuvidila.
Zašto bih se sekirala za Silinu majku kad je ne smatram dobrom osobom.
Kako si prostro tako ćeš i leć.
Ne domi bog 'nake majke .
Imala je ona izbora itekako.Kako je samo odglumila da je sve Nice i krasno dok nije jadnu Silu ( koju nije vidla kusur i neš godina ) , svoju lovely kzm udala drugi dan da bi sinka poštedila.
Otišla joj 'aljinu kupit, dva puta zaplakala i mašila se njene kose i onda da je ja žalim ?
Znači, imala je priliku ispravit svoju krivu odluku od prije 17 godina , a ona opet ,i drugi put napravi izdaju vlastite kćerke.
Pošemensačuvaj takve matere koja bi me tako prodala.

Nego,šta's tiče životinja i toga, Silina majka recimo,mislim, glumica, jel,nakon šta bude gotova scena di je ona krajem marame obrisala krv s svog sinka,momak od klape klapne da je gotova sekvenca , ona uhvati svoj mobitel na query tipkovnicu i dok pije coca colu na slamku u hladovini i pauzi snimanja naručuje se na Spa tretman u nekom wellnesu , dok za razliku od nje, životinje niti ne znaju da su glumci u većini slučajeva.
Čuju one ponekad i klap,al to im je zadnje šta čuju .
A šta ću jadnatisam ,kad volem životinje.

Nego, meni Xavka obećala da će biti Things-a više nego u Fatmi , a vi opet spominjete obraze, noseve,vratove i to.
Maknuše li se ovi naši golubani s te otorinolaringologije poljubaca ili niste sve odgledali još?
__________________
#biokovo
sapunka is offline  
Old 07.01.2013., 09:19   #554
Günaydın arkadaşlar, vidim da nisam jedina koja je imala problema sa spavanjem noćas

Nisam shvatila ovaj dio, dakle Boranu će oduzeti titulu age, pa će mu je onda opet vratiti, pa onda oept uzeti ili će on odustati od agovanja?
__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''
V element is offline  
Old 07.01.2013., 10:04   #555
jutro cure....ni ja nisam spavala noćas..dale ste mi link da odgledam unaprijed i do pola 5 sam buljila u laptop....i plakala i smijala se i svašta nešto....
sad sam klince odvela u vrtić i ja bi još gledala,a nema dalje od 11.te epizode.....

gdje vi gledate kad pričate o epizodama dalje?

kaj bu Sila stvarno otiša u Istanbul? Ja se sve nadam da će se predomislit....nemrem zamisliti Borana tak tužnog a priznao je da ju voli
dobrica31 is offline  
Old 07.01.2013., 10:14   #556
Pozdrav upisujem se u klub zaludjenih ovom serijom

Mene je ova serija oborila s nogu a tek sam pregledala 11 ep iz ocaja sam 12- tu gledala na arapskom

Svako malo provirujem da vidim imal novih sa prevodom ali nista.Malo sam se razocarala kad sam ovdje procitala da do 20 te nema susreta izmedju njih dvoje

On je meni predobar lik je sav cok cok sto bi oni rekliNajjaca scena mi je njih dvoje u kuci na vinogradu tu sam i suzu pustila.Volim one njihove nevine dodire ,ovlas dodirivanje ja naprosto poludim od toga.

Scenaristi sa silovanjem su bas pretjerali nije im to trebalo,na takav nacin izgubiti nevinost je uzasno.Mogli su i bez te scene ali hajde
Dida02 is offline  
Old 07.01.2013., 10:47   #557
Quote:
sapunka kaže: Pogledaj post
Sao đnm,

Nego, meni Xavka obećala da će biti Things-a više nego u Fatmi , a vi opet spominjete obraze, noseve,vratove i to.
Maknuše li se ovi naši golubani s te otorinolaringologije poljubaca ili niste sve odgledali još?
ko svoja svojoj da ti kažem, jače od mostova u okrugu čengelkoy ovdje nije ništa ....i reče netko ispred mene ...vjeruj iskusnima ali priča nije loša, njih dvoje skupa ko bombon. glumački nisu na nivou nekih drugih turskih glumaca. od mehikosa i naših su svakako bolji voljela bih ga vidjeti u nečemu šta je kasnije snimao. ovo serija je ipak tek početak turske hiperprodukcije i oboje su novi u tom poslu.
Cobanica is offline  
Old 07.01.2013., 11:01   #558
Quote:
deseti dar kaže: Pogledaj post
Idemo curke,kakvo spavanje,gunaydin kizlar

Zora964 enciklopedijo moja hvala na odgovoru

Idemo dalje s pitanjima:kad se vrate u Mardin i kak to prode???

Danas sam hodajuca opasnost nakon nepuna 4 sata sna,ah ah kaj mi uradise a do nekidan sam bila normalna
I ja isto zahvaljujem Zora964
dimanado is offline  
Old 07.01.2013., 12:37   #559
Quote:
dobrica31 kaže: Pogledaj post
jutro cure....ni ja nisam spavala noćas..dale ste mi link da odgledam unaprijed i do pola 5 sam buljila u laptop....i plakala i smijala se i svašta nešto....
sad sam klince odvela u vrtić i ja bi još gledala,a nema dalje od 11.te epizode.....

gdje vi gledate kad pričate o epizodama dalje?

kaj bu Sila stvarno otiša u Istanbul? Ja se sve nadam da će se predomislit....nemrem zamisliti Borana tak tužnog a priznao je da ju voli
Mi ti gledamo na turskom bez titla, ako želiš mogu ti poslati link

Da otići će, skoro će se predomsliti u zadnji tren ali gnjida Emre će ju doslovno ugurati u auto

Quote:
rosa967 kaže: Pogledaj post
jok, tko pita za godine, aga od mene mlađi 12 godina, a evo i meni se dogodi da
serija me "potukla", sve mi se čini da će biti borbe za daljinski s mužem, kada sin ode i odnese laptop sa sobom u Zg
Koliko Boran ima uopće godina?
Slažem se, kao da su godine bitne kad ovako poletiš <3
__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''
V element is offline  
Old 07.01.2013., 12:44   #560
V element....naravno da hoću link i za na turskom
dobrica31 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:27.