Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Jeste li obrezani ili ne?
Obrezan 160 33.20%
Neobrezan 322 66.80%
Glasovatelji: 482. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2011., 17:12   #481
Quote:
Justitia kaže: Pogledaj post
Na čemu se temelji zaključak?
Na čemu se temelje činjenice?
Na navodnom statističkom uzorku. Kao prvo kako mogu znati je li on uopće istinit? Nikako. Tek vjerujući napisanom. Istom logikom, zašto ti ne vjeruješ onomu što sam ja napisao o crnoj kapi. Je li mi možeš reći da to nije istina?

No uzmimo da samo istraživanje jest ispravno sprovedeno.

Što nam ono i u tome slučaju govori - ama baš ništa. Budući da se zaključak temelji na korelaciji koja je samo posljedična - to sami "istraživači" potvrđuju s onim: ne znamo zašto je to tako.

Drugim riječima, oni ne mogu sa sigurnošću znati je li obrezivanje uzrok tomu, čak i ako uzmemo u obzir da je samo statističko istraživanje valjano napravljeno, možda je obrezivanje samo nuspojava pravoga uzroka. Naprimjer, obrezivanje je povezano s vjerskom tradicijom koja u sebe uključuje i veće spolne inhibicije. Ne velim da je to uzrok, ali je moguća hipoteza. A budući da ne znamo metodologiju statističkoga uzorka, ne možemo je odbaciti, jelda?
Zelenogorac is offline  
Old 10.01.2011., 21:29   #482
obrezani
catty is offline  
Old 22.01.2011., 17:09   #483
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Ti zbilja misliš da obrezivanje ne boli? Jedan od živčanim završecima najbogatijih dijelova kože se ODREŽE, a ti misliš da to ništa ne boli? Odreži si komad tijela po izboru, nađi neki bezbolan, pa nam javi kako uopće nije boljelo. betyu je napisala da njenome penis nakon obrezivanja više nije bio osjetljiv kao prije, ništa im se ne uskraćuje? Stvarno?
..ajde nemoj dramatizirat...boli,normalno da boli al nije tako strasno...znam dosta muskaraca koji su obrezani od malena i jedno vrijeme uopce nisu bili svijesni da su obrezani...naime dok su bili klinci ta kozica ima je zarasla pa su im je odrezali..poslje usporedbom su skuzili da je kod njih to nesto drugacije ali se ne zale uopce...ako ti to ne zelis ne znaci da drugi ne zele..i ti ne mozes znat kako je to ako nisi sam obrezan...mozes samo zamisljat kao i ja..ali usporedivat musko i zensko obrezivanje nema nikakvoga smisla...googlaj malo pa ces vidijet...

..i u to moramo jos uracunat musku preosijetljivost na bol...neznam sto bi muskarci da trebaju rodit..
Lady_Storm is offline  
Old 22.01.2011., 23:03   #484
haha nema te žene zbog koje bi ga išo rezat samo zato jer bi ona radje obrezanog
ne može nikakav urolog napravit ono kaj majka prirode napravi...greška? da vi ste puno pametniji, znate kaj je priroda pogriješila...to je popularno u americi, tam je svaki momak obrezan...jebo vas glupi ameri
higijena? wtf? tak teško prevuć kožicu i pustit tuš da obavi svoje?
i na kraju kakva je razlika vizualno između obrezanog i neobrezanog u erekciji? nikakva.
instruktorxp is offline  
Old 24.01.2011., 18:55   #485
nije bitno kakav je, važno da služi svrsi
hottie_tottie is offline  
Old 25.01.2011., 00:12   #486
isti racku
addenda20 is offline  
Old 25.01.2011., 01:16   #487
definitivno obrezan
__________________
"Ako želiš biti ljubljen, ljubi!"
pink narcissus is offline  
Old 19.02.2011., 20:38   #488
Ovdje neobrezani penis nazivaju "Lint Trap" i nisu bas puno odusevljene s' istim. Valjda stvar izbora.
KulinBan is offline  
Old 19.02.2011., 23:29   #489
Anketa djeluje zaista nerealno. Trećina muškaraca koji su glasali tvrde da su obrezani. AFAIK, obrezivanje je poprilično neuobičajena praksa u RH.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Old 21.02.2011., 00:42   #490
Nisam i neće moj pod nož!

Btw: pročitao negdje da oni s neobrezanim brže duže izdrže upravo zbog kožice.

Jel' to istina?
Na5kos3jela is offline  
Old 14.03.2011., 01:05   #491
Quote:
moonlit kaže: Pogledaj post
nisam obrezan i smatram da je bolje imati veci *****

jel veci prie il poslje obrezivanja?
neznam ime is offline  
Old 14.03.2011., 01:07   #492
Quote:
hator kaže: Pogledaj post
jebemu miša , zakinuta sam za jedno iskustvo nisam probala neobrezane kakica

neobrezani se javlja na duznost xD
neznam ime is offline  
Old 14.03.2011., 01:26   #493
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
Anketa djeluje zaista nerealno. Trećina muškaraca koji su glasali tvrde da su obrezani. AFAIK, obrezivanje je poprilično neuobičajena praksa u RH.
nije. jel ti znaš koliko ustvari djece ima problem sa fimozom u predškolskoj dobi?

A sva djeca, koja imaju fimozu, a žele normalno krenuti u prvi razred škole, moraju ići na obrezivanje. I dok to ne obave, ne mogu se upisati u školu. Ustvari je to popriličan broj. Ja sam ležao u sobi gdje je bilo nas 6. 5 od nas fimoza, jedan je operirao bruh.

Anketa je po meni prilično realna, samo što se puno ljudi toga srami priznati i u našem društvu se šuti o tome.
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 14.03.2011., 03:02   #494
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
nije. jel ti znaš koliko ustvari djece ima problem sa fimozom u predškolskoj dobi?

A sva djeca, koja imaju fimozu, a žele normalno krenuti u prvi razred škole, moraju ići na obrezivanje. I dok to ne obave, ne mogu se upisati u školu. Ustvari je to popriličan broj. Ja sam ležao u sobi gdje je bilo nas 6. 5 od nas fimoza, jedan je operirao bruh.

Anketa je po meni prilično realna, samo što se puno ljudi toga srami priznati i u našem društvu se šuti o tome.
ta fimoza je bas bad, to bi se trebalo odmah rijesiti..ali ja inace nikad nisam naletila na obrezanog i nije bad..ali fimoza je definitivno bad
__________________
.."stars don't shine in singular places"..
loomi is offline  
Old 14.03.2011., 03:39   #495
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
nije. jel ti znaš koliko ustvari djece ima problem sa fimozom u predškolskoj dobi?

A sva djeca, koja imaju fimozu, a žele normalno krenuti u prvi razred škole, moraju ići na obrezivanje. I dok to ne obave, ne mogu se upisati u školu. Ustvari je to popriličan broj. Ja sam ležao u sobi gdje je bilo nas 6. 5 od nas fimoza, jedan je operirao bruh.

Anketa je po meni prilično realna, samo što se puno ljudi toga srami priznati i u našem društvu se šuti o tome.
Mmm... koliko točno?
Ja nalazim podatke od oko 1%, s time da se mnoge fimoze mogu riješiti mnogo manje invazivnim postupcima.

I nisam siguran u ovo da se ne može upisati u osnovnu školu. Naime, odvajanje kožice od glavića je proces koji kod nekih traje i do 17-e. Koliko vidim, prije te dobi najčešće se ne preporčuje liječnička intervencija osim ako nema drugih problema.
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Old 14.03.2011., 04:02   #496
Definitivno bolje obrezan!!!!!
the barbiegirl is offline  
Old 14.03.2011., 21:44   #497
Quote:
Ego kaže: Pogledaj post
Mmm... koliko točno?
Ja nalazim podatke od oko 1%, s time da se mnoge fimoze mogu riješiti mnogo manje invazivnim postupcima.

I nisam siguran u ovo da se ne može upisati u osnovnu školu. Naime, odvajanje kožice od glavića je proces koji kod nekih traje i do 17-e. Koliko vidim, prije te dobi najčešće se ne preporčuje liječnička intervencija osim ako nema drugih problema.
Ti nisi, a ja jesam. Govorim iz vlastitog iskustva. Pauzirao bi godinu da to nisam obavio.
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 14.03.2011., 22:53   #498
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
Ti nisi, a ja jesam. Govorim iz vlastitog iskustva. Pauzirao bi godinu da to nisam obavio.
Čudno... očito konzistencija kod nas nije jaća strana. Meni nitko nije pogledao onu stvar uopće do faksa.

Ti si imao nekakve komplikacije još, ili samo nisi mogao odvojoiti kožicu od glavića?
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Old 14.03.2011., 22:55   #499
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
Ti nisi, a ja jesam. Govorim iz vlastitog iskustva. Pauzirao bi godinu da to nisam obavio.
Mogu pitati koji je to propis, pročitao sam ovo slučajno i krenuo tražiti i nisam ga našao. Ukoliko si mogao normalno jeli mokriti nemože te država natjerat da si osakatiš spolni organi bez obzira bilo to poslije dobro ili loše.

Dakle pitanje je dali je sve bilo uredu sa mokrenjem?

Ne kužim kakve veze u ostalim slučajevima sa tvojom pameću ima dali možeš nategnut kožicu ili ne? Razumijem da nemožeš upisati godinu bez okulističkog pregleda, ili pregleda sluha i slično ali natezanja kožice baš nisam siguran.

Ja se sjećam ali u srednjoj školi da me je na sistematskom doktorica pitala dali mogu jeli nategnuti kožicu i da mi je to bilo ful čudno jer mi se podrazumjevalo da se to može, pa pretpostavljam da kao manji nisam mogao i da je tako pisalo u kartonu, pa me pitala - što bi značilo da se ipak može upisati.

Stvarno baš me zanima dali je bilo ikojeg drugog problema osim fimoze.
OliverZG is offline  
Old 15.03.2011., 00:08   #500
multiquote šteka, pa da odgovorim obojici:

kad sam bio 5 ili 6 godina, ne sjećam se sad više točno, išao sam na obavezni lječnički pregled prije kretanja u osnovnu školu. uz sve što se pregledava, pregledava se da li imaš fimozu i da li su testisi na mjestu, da li je podignut, da li nedostaje i sve ostalo. ukoliko imaš neki problem, moraš ga srediti.

Ja sam imao problem fimoze, dakle sužavanje kožice, te nisam mogao prevući preko glavića. klasičan problem. stvar je takva da se to mora riješiti, jer će prije ili kasnije počet dolazit do raznih infekcija i upala, pogotovo ako penis bude u erekciji, jer on raste, a kožica se ne spušta i ne rasteže dovoljno.

Rečeno mi je da to obavezno moram riješiti prije škole. Nakon 2 dana sam ležao u bolnici operiran. Od svega, jedino se sjećam bolova i prvog pišanja.

Ne znam kakva je praksa sada, ali mislim da se takve stvari moraju riješavati prije upisa u školu, jer to i je smisao lječničkog pregleda, da se pregleda da li si zdravstveno sposoban ići u školu.

Što se tiče mokrenja, nisam imao većih problema, fala bogu, ali su mi rekli na tom pregledu da bi moglo dolaziti do raznih infekcija i da je to bolje napraviti što je prije moguće. Dobio sam odmah naputak što i kako, da se uputim urologu na detaljan pregled, te da nakon što to obavim, dođem ponovno na lječnički da se vidi da li sam to riješio ili ne. Rečeno mi je da bi morao pauzirati godinu ako to ne riješim. Znači nije bilo za zajebanciju. Upravo pitao staru koja me vodila na taj pregled.
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:40.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger