Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.03.2012., 17:08   #21
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
... da nisi uopće posebna ni zanimljiva, e onda je počeo više gledati nogomet i ići van na pivo,
ah životna realnost ljubav je potrošna roba
a???
cvitamikula is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 17:09   #22
Quote:
cvitamikula kaže: Pogledaj post
a???
trebala si biti pametnija pa ne živiti s njime, on je mogao i dalje biti u iluziji i oboje biste bili sretni

Zadnje uređivanje Krkimir : 15.03.2012. at 17:22.
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 17:16   #23
Hm, ni na prvoj ni drugij strane nema slika, a bez slika nema ispravne dijagnoze
dct4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 17:20   #24
Quote:
cvitamikula kaže: Pogledaj post
opsesivni konzumi ja san se nadala ozbiljnim komentarima.
neozbiljan , i samo zato što neznam izgovoriti te stručne riječi

aj, ti izgovori ..liga prvaka..
__________________
kad magarac nauči , magarac zna
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 17:21   #25
Ccccc
Kako ne znas:
Ops se sivno kon zum mno, rastavi sebi, lakse je... Vidis kako ja
dct4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 17:32   #26
U koji Konzum vi to nju šaljete??? Neki superKonzum ili obični???

Za sise ti ne virujemo na rič bez slije a usput za dalje nekako mi fali poznavanje postupka pripreme pite. Oni PGDUG ćemo pitat kasije.


Zajebano je to ako si opičena ka struja..................nego nešto mi pada na pamet...............jesi li ti bila u kojeg likara?? Ako nisi zašto a ako jesi promisli ne bi li ga bilo bolje prominit pa poć u neokga drugoga.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 17:34   #27
Quote:
dct4 kaže: Pogledaj post
Ccccc
Kako ne znas:
Ops se sivno kon zum mno, rastavi sebi, lakse je... Vidis kako ja
duhoviti ste i super ste. može sad malo ozbiljnije. šta bi vi napravili u situaciji da van je ženska malo puknuta i da pije tabletice. i da odgađa zbog toga potomstvo. bi li joj bili podrška ili bi joj spakirali kufer i vratili materi.
cvitamikula is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 17:39   #28
Gle, jednom davno na satu psihologije profesorica nam je čitala neke obrasce ponašanja i rekla da brojimo u koliko ćemo ih se prepoznati. Pročitala je oko 20 tih stvari, a ja sam se pronašao u njih 11 ili 12. Tada je ona rekla da će svi oni koji su se pronašli u 5 ili više situacija vrlo vjerojatno poludjeti s vremenom (skrenuti, prolupati) . Ako će prolupati oni s 5, što ću tek ja .

Tada sam rekao da je psihologija bullshit i da psiholozi nemaju pojma. Strpao sam ih u isti koš s vidovnjacima. Na spomen psihologije se samo nasmijem . Nije me briga kako se zovu ti poremečaji, što se više zanimaš o tome to si bolesniji, toliko je sindroma da se u nekom moraš naći.

Ostavi se psihologije, sve je u tvojoj glavi. Jednostavno razmišljaj realno i prema tome se postavi
Werk is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 17:43   #29
Zajebano je to ako si opičena ka struja..................nego nešto mi pada na pamet...............jesi li ti bila u kojeg likara?? Ako nisi zašto a ako jesi promisli ne bi li ga bilo bolje prominit pa poć u neokga drugoga.[/QUOTE]

uziman likariju i iden na psihoterapiju.
cvitamikula is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 17:47   #30
A gle! Kompenziraj! Tvoje stanje može biti neprimjetno tako da ni sama nećeš znati da ti je išta! -Fino kuhaj, peci pitu, kolače, peglaj, peri, šuti malo više i tvoj će dragi bit presretan. Taman da imaš treće oko neće ga ni skužit.

P.S. -Nemoj mu branit da ide u ribolov i slično
__________________
"You're a trophy wife? What contest in hell did I win?" -Frank Barone
Majk is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 17:52   #31
Quote:
Majk kaže: Pogledaj post
A gle! Kompenziraj! Tvoje stanje može biti neprimjetno tako da ni sama nećeš znati da ti je išta! -Fino kuhaj, peci pitu, kolače, peglaj, peri, šuti malo više i tvoj će dragi bit presretan. Taman da imaš treće oko neće ga ni skužit.

P.S. -Nemoj mu branit da ide u ribolov i slično
cvitamikula is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 17:52   #32
Quote:
cvitamikula kaže: Pogledaj post
u vezi sam. imam opsesivno kompulzivni poremećaj. kao posljedica toga zakačila se i depresija.moj partner sve to jako loše podnosi i nema razumjevanja.što bi vi da se nađete u takvoj situaciji?
A mislim i ti si isto našla mjesto za pitati, ovdje ti se priča sam o nogometu, bureku i sisama Eventualno će ti reći da se lude žene super jebu

Ovisi kako se manifestira i koliko to utječe na vaš svakodnevni život. Moji frajeri ti uvijek imaju neki oblik OCD-a, pa preživim nekako Zapravo masa ljudi to ima samo ne znaju (još)
Nyla* is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 17:56   #33
Quote:
cvitamikula kaže: Pogledaj post
jesi ti došla po savjet, ili samo hoćeš da te svi sažaljevaju i tješe?
Majk:
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 17:59   #34
ja sam imao jednu takvu,razumio sam je dok je to bilo u normalnim granicama,ali kad se to sve "oslobodilo" onda je počeo pakao,osim što se derala često na mene bez ikakvog razloga,preko toga sam prelazio,ali kad je počelo gađanje pepeljarama,dao joj auto da vozi,vozila je ko najveći luđak u gradu,škripa na svakom semaforu,nije poštivala prednosti prolaza,nije stajala pješacima,...sreća pa se ništa nije dogodilo,popela mi se na vrh glave zbog psihičkog maltetiranja,jednostavno se nije moglo s njom,ali razumio sam je,to što je ona jadnica pretrpila nebi niko ostao normalan od nas,danas joj je već bolje,psihoterapija djeluje,ali ja s njom više ni u ludilu

tako da ja sad izbjegavam u širokom luku takve,znam da vi niste krive što ste takve,ali jednostavno nemogu
__________________
Za razliku od automobila,žena vrijedi više ako je malo udarena
matko_gsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 18:04   #35
Quote:
cvitamikula kaže: Pogledaj post
Odi na LjES ili Psihologiju, ovo nije pravi pdf za tvoju temu.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 18:13   #36
Quote:
matko_gsi kaže: Pogledaj post
ja sam imao jednu takvu,razumio sam je dok je to bilo u normalnim granicama,ali kad se to sve "oslobodilo" onda je počeo pakao,osim što se derala često na mene bez ikakvog razloga,preko toga sam prelazio,ali kad je počelo gađanje pepeljarama,dao joj auto da vozi,vozila je ko najveći luđak u gradu,škripa na svakom semaforu,nije poštivala prednosti prolaza,nije stajala pješacima,...sreća pa se ništa nije dogodilo,popela mi se na vrh glave zbog psihičkog maltetiranja,jednostavno se nije moglo s njom,ali razumio sam je,to što je ona jadnica pretrpila nebi niko ostao normalan od nas,danas joj je već bolje,psihoterapija djeluje,ali ja s njom više ni u ludilu

tako da ja sad izbjegavam u širokom luku takve,znam da vi niste krive što ste takve,ali jednostavno nemogu
to je odgovor. hvala.
cvitamikula is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 18:17   #37
Quote:
cvitamikula kaže: Pogledaj post
šta bi vi napravili u situaciji da van je ženska malo puknuta i da pije tabletice. i da odgađa zbog toga potomstvo.
Obično tabletice i uzimaju žene da odgode potomstvo. Nije ništa neobično. I možeš fukat bez kondoma.
__________________
That awkward moment kad te ženska pita kako se pali pegla.
KungFuMonkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 18:21   #38
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
jesi ti došla po savjet, ili samo hoćeš da te svi sažaljevaju i tješe?
Majk:
ja san postavila pitanje,veza sa curom koja ima psih. poremećaj, da ili ne?
zanima me, dal bi vi bili u takvoj vezi ili ne? dakle savjet ne, utjeha ne!
cvitamikula is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 18:29   #39
Quote:
cvitamikula kaže: Pogledaj post
u vezi sam. imam opsesivno kompulzivni poremećaj. kao posljedica toga zakačila se i depresija.moj partner sve to jako loše podnosi i nema razumjevanja.što bi vi da se nađete u takvoj situaciji?
Jel ti dijagnosticirana depresija ili si samo kenjakava kao i većina žena?
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 18:30   #40
Ma vidi sad, dobila si onakve odg kakvo je pitanje bilo. Preciziraj, pojasni...vidimo da si svjesna svoga stanja i ponasanja pa ti ne bi trebalo pasti tesko. Daj nam primjere.
dct4 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:06.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger