Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.09.2012., 12:50   #1
Važnost ženskog/muškog fizičkog izgleda

imam osjecaj da zene nisu svjesne koliko je fizicki izgled zapravo bitan muskarcima.

ne mislim na opce poznatu cinjenicu da smo mi muskarci vizualna bica, da nam oci bjeze za zenskim oblinama i da je to prvo sto primjecujemo itd...

toga su zene itekako svjesne, ali se uvijek nekako tjese "to je samo povrsno, prava ljubav dolazi iznutra" ili "onaj pravi ce me voljeti zbog drugih mojih vrlina".

a sto vidim u praksi? jako puno vitkih i zgodnih cura u sretnim i ispunjenim vezama (decki ih postuju i pazljivi su prema njima), i jako puno zapustenih debeloguzih cura koje se pitaju "kad cu ja sresti onog pravog".

naravno, ovo gore je najobicnija generalizacija i osobno znam dosta odstupanja od toga, ali to ne mijenja cinjenicu da je vecinom ovako kako sam gore napisao.

koliko sam se samo naslusao zenskih kuknjava "zasto me ne postuje", "zasto me zavlaci", "zasto ne poduzima prvi korak" itd, itd... znaci ona povrsna strana je vec prevazidjena, kontakt je ostvaren, ne radi se o rugobama koje muskarci ni ne razmatraju.

sto im je bilo svima zajednicko? svim tim curama bi dobro doslo 2-3 mjeseca trcanja po nasipu i povremeni odlasci u teretanu.

slucajnost? sumnjam.

cure drage, da izgledate bolje, imale bi vise samopouzdanja i samopostovanja, bilo bi vise interesa s muske strane, imale bi vise ponuda i veci izbor, a majmun koji vas trenutno zavlaci bi itekako bio toga svjestan i vise bi vas cijenio. ako ne bi, lako bi mu dale nogu jer bi znale da mozete vrlo brzo naci boljeg.

ucinite si uslugu, prestanite se samozavaravati da nemate srece u ljubavi jer se svemir urotio protiv vas, pocnite paziti na prehranu i krenite vjezbati.

kad izgubite slauf na trbuhu i utegnete guzu, napokon cete se opravdano nadati da ce vas "onaj pravi" zamjetiti.
tjuner is offline  
Old 13.09.2012., 12:58   #2
InBe4: Nije bitan izgled uopce, bitno je kakva je u dusi.

Meni je fizicko bitno.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 13.09.2012., 13:05   #3
dobro si obradio problem iz jednog ugla. svima nam je izgled važan. to je prva stepenica u odabiru sviđanja. smatram da je za svakoga (bez obzira na spol) dobro da se trudi biti najbolja verzija sebe.
to nije površnost jer samo omogućava više prilika. neke druge stvari kasnije postaju bitnije (kominikacija, seks, slični interesi), ali lakše se usklađivati s nekim kad imaš od čega odabrati i zadržati svoje kriterije.

ali ponekad je tako teško biti ispravan da se lakše ljutiti na svemir nego na sebe.
venera_veritas is online now  
Old 13.09.2012., 13:07   #4
Quote:
tjuner kaže: Pogledaj post
toga su zene itekako svjesne, ali se uvijek nekako tjese "to je samo povrsno, prava ljubav dolazi iznutra" ili "onaj pravi ce me voljeti zbog drugih mojih vrlina".
zar ti stvarno misliš i vjeruješ da žene koje imaju ravan trbuh i utegnutu guzu su samo zbog toga vrijednje ljubavi, poštovanja i tvoje pažnje
 
Old 13.09.2012., 13:10   #5
Quote:
Sandra Bullock kaže: Pogledaj post
zar ti stvarno misliš i vjeruješ da žene koje imaju ravan trbuh i utegnutu guzu su samo zbog toga vrijednje ljubavi, poštovanja i tvoje pažnje
naravno da ne. sve zene bez obzira na izgled su jednako vrijedne ljubavi, postovanja i paznje.

ali one koje nemaju ravan trbuh i utegnutu guzu me ne pale i mogu ih voljeti i postovati samo kao frendice.

jedna stvar je kako bi nesto trebalo biti, i sto bi bilo krasno i pravedno, i sto tko zasluzuje... a druga kakvo je realno stanje i kako muski rod uglavnom funkcionira.
tjuner is offline  
Old 13.09.2012., 13:12   #6
hm.ja se nadam da se ovo iz uvodnog posta odnosi i na izgled muškog spola.i da je autor samo zaboravija napisat da to vridi i za njih.:

jer,ne bi tila virovat da žena mora bit super zgodna,uvježbanog čvrstog tijela da bi zaslužila nečiju pažnju a da muškarac može bit debel,salast i nikakav.
__________________
And now I know how Joan of Arc felt..
miseducata is offline  
Old 13.09.2012., 13:13   #7
Quote:
Sandra Bullock kaže: Pogledaj post
zar ti stvarno misliš i vjeruješ da žene koje imaju ravan trbuh i utegnutu guzu su samo zbog toga vrijednje ljubavi, poštovanja i tvoje pažnje
definitivno imaju koji razlog vise za vise paznje. onako po nekoj okrutnoj logici.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 13.09.2012., 13:15   #8
Quote:
miseducata kaže: Pogledaj post
a da muškarac može bit debel,salast i nikakav.
Ma to je sve kod muškaraca šarmantno. :giggle:
Violently happy is offline  
Old 13.09.2012., 13:15   #9
Quote:
miseducata kaže: Pogledaj post
hm.ja se nadam da se ovo iz uvodnog posta odnosi i na izgled muškog spola.i da je autor samo zaboravija napisat da to vridi i za njih.:

jer,ne bi tila virovat da žena mora bit super zgodna,uvježbanog čvrstog tijela da bi zaslužila nečiju pažnju a da muškarac može bit debel,salast i nikakav.
potpis, i da dodam da ne smije imat izraz face kao da mu je iq ispod 120, da te ne bude sram setat s njim po gradu.
i naravno treba izgledat bogato. bar u usporedbi sa deckima i muzevima prijateljica.
gnjavež is offline  
Old 13.09.2012., 13:16   #10
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Ma to je sve kod muškaraca šarmantno. :giggle:
zamisli muskarca sa pivskim stomakom
eh sad zamisli zenu sa pivskim stomakom

ne ide zar ne
edi_bosanceros is offline  
Old 13.09.2012., 13:18   #11
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
zamisli muskarca sa pivskim stomakom
eh sad zamisli zenu sa pivskim stomakom

ne ide zar ne
Oboje mogu zamisliti.
Šta je sljedeće? Rorscharch?
Violently happy is offline  
Old 13.09.2012., 13:20   #12
nemrem se zamislit da budem s nekom ženskom koja liči na vepra.. kolko god ona dobra u dušici bila.. tj. možda da sam jako jako pijan al onda se moram pobrinut da me nitko ne vidi
__________________
The only good thing about Karl Marx.. is that he wasn't a Keynesian.
Zagorec88 is offline  
Old 13.09.2012., 13:20   #13
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Oboje mogu zamisliti.
Šta je sljedeće? Rorscharch?
zasto postavljas link sa golim zenama
edi_bosanceros is offline  
Old 13.09.2012., 13:21   #14
Opet se mentalno deficitarni ljudi poput autora bacaju u analize, znači ovako, da su sve cure, ili bar velika većina prema njegovoj viziji optimalnog fizičkog izgleda, ne bi ih se više poštovalo, upravo suprotno, prevelika ponuda smanjuje potražnju, znači ako su sve takve onda im vrijednost opada.
Moraxella is offline  
Old 13.09.2012., 13:21   #15
Naravno da frajer ne smije imati IQ ispod 140 barem, pun novčanik, perspektivnu karijeru, ravan trbuh, mišićavo tijelo... Pa koja bi cura trčala po nasipu za nekog prosječnog lika
Curama se isto neda truditi oko nekog prosječnog, prosječni mogu biti sretni da dobiju i neku sa tonom celulita
__________________
“I seldom end up where I wanted to go, but almost always end up where I need to be.”
marlene_m is offline  
Old 13.09.2012., 13:22   #16
I žene vole zgodne i održavane dečke a ne neka uredska piskarala skučene inteligencije koji kreću od fizičkog izgleda.
Žene prije svega vole uspješne i moćne muškarce, a takvi se zasigurno ne bave temom koju si ti postavio.
Neznam koliko bi neka žena morala biti zapuštena da joj ti daješ recept a da prije toga nisi sebe dobro promotrio u ogledalo. Iz ovog gore tvog posta izbija tvoja osobna frustracija a ne neko realno stanje stvari.
Ne znam kome ti to zapravo objašnjavaš, nama ili sebi.Grad je velik.Izaberi sebi jednu anoreksičnu dušu i pusti ljude da žive.Ne vjerujem da si tako velik esteta i perfekcionista jer onda ne bi ni primjetio neku debelu ženu da joj moraš objašnjavati kako se mršavi.Kod tebe se radi o tvom osobnom kompleksu koji projeciraš na druge ljude.Mislim da žene ne trče za tobom, ni debele ni mršave i jedino što možeš je pljuvati po ženama u globalu.Ili ljudima općenito.Kad ja vidim kako ružnih muškaraca ima, ...jedino što im može biti zajedničko je to što su mršavi a sve ostalo je užas!
pompompom is offline  
Old 13.09.2012., 13:22   #17
Quote:
miseducata kaže: Pogledaj post
hm.ja se nadam da se ovo iz uvodnog posta odnosi i na izgled muškog spola.i da je autor samo zaboravija napisat da to vridi i za njih.:

jer,ne bi tila virovat da žena mora bit super zgodna,uvježbanog čvrstog tijela da bi zaslužila nečiju pažnju a da muškarac može bit debel,salast i nikakav.
odnosi se i na muski spol, ali ne u tolikoj mjeri. zene su manje vizualna bica nego muskarci i nama se lakse "provuci" uz pomoc nekih drugih osobina (nastup, osobnost, humor...).

svejedno, laz bi bila kad bih rekao da fizicki izgled i kod nas ne igra ulogu. znam po sebi, da je puno vise truda bilo potrebno uloziti u fazi kad sam fizicki losije izgledao, vise bi se toga moralo "poklopiti" da bih nekog osvojio. kad sam fizicki u formi dio posla je vec obavljen i uspjeha ima vise.

dakle i kod muskaraca fizicki izgled igra ulogu, ali manju nego kod zena.
tjuner is offline  
Old 13.09.2012., 13:22   #18
Quote:
tjuner kaže: Pogledaj post
naravno da ne. sve zene bez obzira na izgled su jednako vrijedne ljubavi, postovanja i paznje.

ali one koje nemaju ravan trbuh i utegnutu guzu me ne pale i mogu ih voljeti i postovati samo kao frendice.

jedna stvar je kako bi nesto trebalo biti, i sto bi bilo krasno i pravedno, i sto tko zasluzuje... a druga kakvo je realno stanje i kako muski rod uglavnom funkcionira.
Ne kužim boldano. Ukusi su različiti i o njima se ne raspravlja. To što tebe pale ženske ravnog trbuha i utegnute guze je ok. Nađeš si jednu takvu i budeš sretan, ali ne kužim zašto žene koje imaju viška na stomaku, pojačane bokove i grudi ne bi bile privlačne muškarcima. Zar stvarno vjeruješ da svi muški imaju iste kriterije po pitanju žena

Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
definitivno imaju koji razlog vise za vise paznje. onako po nekoj okrutnoj logici.
Smatraš da tvoja draga treba posvetiti više pažnje Peri, kada je s vama u društvu, jer se njegove pločice jače ocrtavaju ispod majice
 
Old 13.09.2012., 13:23   #19
al je li izgled dovoljan da se zadrži nečija pažnja? možda privuče na prvu loptu, al meni ta prva lopta ne moće održat pažnju ni 5 minuta.

jedan lik, zgodan kao da je upravo sišao sa piste u milanu, kad progovori ti ne žaš odakle ta glupost više izvire. to je meni veći turn off od sala, i ne znam kakve sve ružnoće.
Zorée is offline  
Old 13.09.2012., 13:23   #20
evo, generaliziranje je već počelo. autor se sam ogradio od toga i samo je iznesao svoj stav koji može pomoći jednom dijelu cura. tu je riječ samo o početnom viđenju, a ne o zasluživanju srece i ljubavi. nema razloga za dilemu: duša ili izgled.

od kad je svijeta i vijeka, zna se da je izgled bitan, ali da nije jedino to bitno.

ne smatram se plitkom, ali zaista ne razmatram za flert, trbušaste muškarce bez kose i debelih prstiju, bez zuba.

druge osobine izgleda mi nisu toliko bitne, važno je da ima kemije. ali stvar je što su mi neki toliko neprihvatljivi izgledom da do kemije ne može ni doći. nisam previše izbirljiva i vecina mi je decki ok ako imaju stav i nužne osobine izgleda.

e tako i autor. njegov kriterij je čvrsta guza i ravan trbuh. ne trebaju se sad cure naći uvrijeđene, pa nije to osobno.

usput, dobro je da svi imamo razlicite kriterije i da je svakom drugo bitno.

važno je držati do sebe, ne zapustiti se, imati pozitivno viđenje sebe i onda je već lakše
venera_veritas is online now  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:33.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger