Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kupovanje na internetu

Kupovanje na internetu Shopping iz fotelje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.12.2020., 02:05   #21
Quote:
mikrofonija18si kaže: Pogledaj post
Ne postoji način na koji te mogu ovršiti, meni su par puta prijetili jer ne bi preuzima pakete (ne zbog sebe, nego zato šta bi ih u HPu ostavili u nekoj random pošti u gradu pa mi se ne bi dalo tražiti di je, otkad su na GLSu to ide puno brže i bolje) i nikad ništa nije bilo.
Ne bi znao jel mogu ili ne, ali vidjeti takve mailove od njih po Face nije mi napeto i izbjegavat cu ih svakako, a preporučam i drugima.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2021., 20:08   #22
Eto naručila sam i ja od njih neke sitnice nedavno pa da podijelim iskustva. Sve je stiglo više-manje ok, iako naravno vidljivo kinesko i najveći problem je bio kod potkosulje koju smo uzeli samo da nam popuni narudžbu za besplatnu dostavu. Ono smrad žešći po plastici/kineskoj robi, osim toga i jedan fora notes isto ću trebat luftat vani da izgubi smrad (iako izgleda ok kvalitete). Al najveći fijasko mi je onaj kao besplatni poklon - futrola za zaštitnu masku loool - u tome ni smrdljivu čarapu ne bih držala, još je i stigla izgrebana

Dakle, ne preporučujem narudžbu, osim ako nećete uzimat nešto što je plastično i može se oprat, sva tkanina/papir užasno smrdi po vlagi

E da, i jedan artikl su nam poslali krive boje - zadržali smo ga jer smo se dvoumili između njega i tog kojeg smo naručili pa nam je bilo gotovo svejedno, al eto samo da znate da se i to s njima može dogodit
Razorblade is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2023., 22:27   #23
Quote:
Razorblade kaže: Pogledaj post
Eto naručila sam i ja od njih neke sitnice nedavno pa da podijelim iskustva. Sve je stiglo više-manje ok, iako naravno vidljivo kinesko i najveći problem je bio kod potkosulje koju smo uzeli samo da nam popuni narudžbu za besplatnu dostavu. Ono smrad žešći po plastici/kineskoj robi, osim toga i jedan fora notes isto ću trebat luftat vani da izgubi smrad (iako izgleda ok kvalitete). Al najveći fijasko mi je onaj kao besplatni poklon - futrola za zaštitnu masku loool - u tome ni smrdljivu čarapu ne bih držala, još je i stigla izgrebana

Dakle, ne preporučujem narudžbu, osim ako nećete uzimat nešto što je plastično i može se oprat, sva tkanina/papir užasno smrdi po vlagi

E da, i jedan artikl su nam poslali krive boje - zadržali smo ga jer smo se dvoumili između njega i tog kojeg smo naručili pa nam je bilo gotovo svejedno, al eto samo da znate da se i to s njima može dogodit
Evo mog friškog iskustva, naručim dva proizvoda:
1. proizvod dođe u drugoj boji
2. proizvod dođe u sličnoj boji
Istina prvi proizvod je navodno izabran random ( jer ga i nisam mogla birati ), ali na stanicama je u duginim bojama, pa sam mislila ako ne mogu birati boje, doći će u toj boji. Ali vraga nasumično biraju oni boje koje će poslati - čitaj imamo samo jednu boju. Al ajde tu smo pola pola u pravu.
2. proizvod sam izabrala boju jer ima ta mogućnost. Pošalju proizvod u zelenoj boji, a tvrde da je to zeleno žuta ( koju sam ja izabrala ).
Po njihovom objašnjenju krivo je osvjetljenje, moš misliti.
Znači ako prođe prođe.
Koga uspiju zajeb...
Tek nakon 3. emaila su ponudili povrat ili zamjenu, što mi naravno ne pada na pamet.
Eto moje iskustvo s njima je čista nula.
Nije stvar love nego odnosa prema kupcu.
Za njih su kupci budale!
Čista nula, zaobilazite ih!
Gorda is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:40.