Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Pogledaj rezultate ankete: Tko ce, umjesto Rosberga, sjesti u Mercedes 2017.
Alonso 6 17.14%
Button 5 14.29%
Massa 1 2.86%
Wehrlein 14 40.00%
Ocon 2 5.71%
Niko od navedenih (neko deseti) 7 20.00%
Glasovatelji: 35. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2017., 11:46   #161
aleale, freelancer, mclaren4ever, SinnFein, subhunter, toplomjer, zpelko.

__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 18:19   #162
Quote:
freelancer kaže: Pogledaj post
aleale, freelancer, mclaren4ever, SinnFein, subhunter, toplomjer, zpelko.

Ti su pogodili najmanje...a ovi koji su glasali za Buttona su pogodili najviše tj. 66,6%



Ti koji su glasali za Buttona su pogodili 66% slova u prezimenu vozača i to 50% na točnom mjestu
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 19:47   #163
Zatvarajte temu, dosta sam se sramotio
Roodonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 20:08   #164
Quote:
Roodonja kaže: Pogledaj post
Zatvarajte temu, dosta sam se sramotio
Baš..... debilana..... ako Valtteri bude služio Lewisa, neka se kastrira..... kakav sam događaj čuo o njemu..... taj je lud za volanom privatnog automobila.....

Daj.... neka pokaže bar malo krvi..... taman dobio trajni i izvanredni F1 otkaz od Mr. Wolffa........
__________________
Ja sam proizvod ovog svemira, i kao takav pripadam i ostajem u ovome svemiru. Valjda. :D All rights reserved.
mali zgubidan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 09:19   #165
Quote:
mali zgubidan kaže: Pogledaj post
Baš..... debilana..... ako Valtteri bude služio Lewisa, neka se kastrira..... kakav sam događaj čuo o njemu..... taj je lud za volanom privatnog automobila.....

Daj.... neka pokaže bar malo krvi..... taman dobio trajni i izvanredni F1 otkaz od Mr. Wolffa........
Taj dogadaj koji si cuo u privatnom autu i nas zanima, link?.

A za ovo drugo nema potrebe komentirati, nece on sluziti Lewisa, jednostavno je klasa ispod i nema teoretske sense da bude equal, nema to veze sa Wolfom i sl.
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 11:21   #166
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Taj dogadaj koji si cuo u privatnom autu i nas zanima, link?........
Lik, s kojim sam radio je iz Finske. Finac naravno. On je "pohvalio" našeg jedinog F1 Finca u ovome F1 razdoblju.
Valtteri je razbio Nissana 300ZX u centru jednog većeg finskog grada, zbog nepropisne vožnje.
__________________
Ja sam proizvod ovog svemira, i kao takav pripadam i ostajem u ovome svemiru. Valjda. :D All rights reserved.
mali zgubidan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 14:03   #167
Ma dobro... Znam ja neke koji su razbili auto u gradu, a da uopce nisu F1 vozaci.
__________________
vladimir: "onda, idemo?"
estragon: "idemo!"
(ostaju na mjestu)
Dorian.Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 15:09   #168
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Taj dogadaj koji si cuo u privatnom autu i nas zanima, link?.

A za ovo drugo nema potrebe komentirati, nece on sluziti Lewisa, jednostavno je klasa ispod i nema teoretske sense da bude equal, nema to veze sa Wolfom i sl.
Čemu toliko podcjenjivanje Bottasa ? Polako dok vidimo kako stvari stoje kad krene cirkus.
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 16:12   #169
Quote:
Dorian.Gray kaže: Pogledaj post
Ma dobro... Znam ja neke koji su razbili auto u gradu, a da uopce nisu F1 vozaci.
Hehe.... šala na mjestu..... ali.....

Eh, da. Ali nije to - to. Biti anonimna budala, i razbiti auto je stvar crne kronike. Biti F1 vozač, i biti lud u svakodnevnom prometu, divljati sa autom - to je nešto drugo.

Ali, neka on "razbije" Lewisa - to će biti pravo mjerilo njegove vrijednosti, pokraj ovog Britanca.
Nije baš bio nešto pokraj Masse. Po meni, ovo je čisto Wolffovo ziheraštvo - bezveze.
__________________
Ja sam proizvod ovog svemira, i kao takav pripadam i ostajem u ovome svemiru. Valjda. :D All rights reserved.
mali zgubidan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 16:13   #170
next year bo77as u williamsu opet
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 16:20   #171
Quote:
mali zgubidan kaže: Pogledaj post
Hehe.... šala na mjestu..... ali.....

Eh, da. Ali nije to - to. Biti anonimna budala, i razbiti auto je stvar crne kronike. Biti F1 vozač, i biti lud u svakodnevnom prometu, divljati sa autom - to je nešto drugo.

Ali, neka on "razbije" Lewisa - to će biti pravo mjerilo njegove vrijednosti, pokraj ovog Britanca.
Nije baš bio nešto pokraj Masse. Po meni, ovo je čisto Wolffovo ziheraštvo - bezveze.
Nemoj zaboraviti da je i Lujo divljao u svakodnevnom prometu:
http://www.telegraph.co.uk/sport/mot...s-driving.html
http://www.bbc.com/sport/formula1/34806219
__________________
If he drove the car any harder he would have been shot out of the stratosphere. Fucking incredible.
fortinbras is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:09.