Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.04.2017., 15:00   #81
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Tebi. Ne svima.


O hangbenganju, korisnosti, divoti i smislu takve neartkulirane glazbe davno je sve rekao Ace Ventura :

https://youtu.be/MZ-e5TthW0k
Pa normalno da difamira istinsku religiju heaviy metala, kao iluminat i sotonisticki svecenik:

https://www.youtube.com/watch?v=234TN5t579w

__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 15:07   #82
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Volim AC/DC, Deep Purple npr. Smoke on the water... evo priznajem kako slušam ponekad i sav metuzalemski hard rock. Ponekad ali nikada neke neartikulirane stvari gdje pjevač dreči i ništa više. Nikada besmislene tekstove gdje se idealizira smrt, bol, droga, mržnja.
O AC/DC mislim da ne treba posebno govoriti, okultizam na n-tu...

U stručnom časopisu Medizin heute („Medicina danas“) (8/1982) izišao
je vrlo informativan članak pod nazivom „Muzika kao droga i zagađivač
okoline“, u kojem se na osnovu istraživanja iznose sljedeće činjenice:
„Zavijajući zvuci gitara koje su elekotnrsk i pojačane, grozničavi
staccato bubnjeva od kojih vibriraju živci - sve to onemogućava ikakvo
razmišljanje: rock i beat-muzičari svoje pretežno mlade slušaoce pretvaraju
u urlajuće nakaze, a padanje u nesvijest smatra se uspjehom.“
Ljekar dr E. Knaul nadopunjuje: „Gubi se kontrola nad tjelesnim funkcijama.
Stanje zanosa koje prate trzaji udova kao kod epilepsije, urlanje, ugrizanje, smijeh, mokrenje i trganje odjeće doživljava se kao sreća i zadovoljstvo.“


Rock-koncert u svojoj biti nije ništa drugo nego ritual prilikom kojega se oslobađa i prenosi psihička energija. Koncerti Led Zeppelina temelje se na jačini zvuka, ponavljanjima i ritmu.Jako su slični marokanskoj trans-muzici, koja je po svom porijeklu i svrsi magijska. Svaka umjetnost, muzika, slikarstvo ili književnost izvorno je bila prizivanje duhova i magija, koja se koristila za postizanje određenih ciljeva.


Deep Purple
Jednim od najvećih rock-okultista smatra se gitarista grupe Deep Purple
Ritchie Blackmore, koji je 1975. godine osnovao svoju vlastitu
grupu Rainbow. On otvoreno priznaje da održava spiritističke sastanke
(seanse) kako bi „došao bliže Bogu“. Tokom svojih koncerata doživljava pojavu „ekskurzije duše“, koja je vrlo poznata u spiritizmu, a prilikom koje napušta svoje tijelo i lebdi kroz koncertnu dvoranu. Blackmore je objasnio da ga je u spiritizam uveo Nick Simper, basista grupe Deep Purple.6 Blackmore snima ploče u jednom dvorcu koji navodno obilazi demon što tvrdi da je sluga 4.000 godina starog vavilonskog boga Baala:„Zanimaju me čudnovate stvari koje
se događaju, osobito duhovi.“ Vjerovatno je Blackmorovo zanimanje
za crnu magiju, koje javno priznaje, bilo inspiracija za pjesme poput
„Stargazer“ (o robu jednog egipatskog vrača), „Tarot Woman“ (o proricanju pomoću okultnih tarot-karata) i „Gates of Babylon“. Blackmore, koji je ozloglašen zbog svog temperamenta .
__________________
Ribe su morale biti strašno ljute kad su prvi put izašle na plažu i uzdržavale se da ne udahnu dok im otpadnu škrge i razviju se pluća. Ali kad ozbiljno odlučiš da evoluiraš, nema više natrag.
Markanm is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 15:19   #83
Quote:
infra red kaže: Pogledaj post
Bravo. Svako razdoblje zivota ima odredjenje karakteristike. Razdoblja puberteta i adolescencije su vrlo izazovna razdoblja. To su mlade osobe koje napustaju djetinjstvo i suocavaju se sa stvarnim svijetom, novim izazovima i odgovornostima. Pobuna i testiranje granica je sasvim normalan nacin suocavanja s ovim izazovima. Kroz glazbu se postize katarza i spoznaja da se i drugi osjecaju izgubljeni, nemocni, ljuti itd. U tome nema nista lose, to nesto sa cime se svi ljudi suocavaju.
Bog je dao ljudima slobodu da istraze, vide, prozive i hopefully, spoznaju koji je pravi put za njih. Samospoznaja i samorazvoj je dug i tezak put i ima razne faze...
Ionako se radi ponajviše o odnosu roditelja i adolescenta, povjerenju, izgrađenom karakteru kao i o društvu u kojem se kreće... podsjetimo se, veći dio odgoja je do tada već napravljen.
cestar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 15:23   #84
Quote:
Markanm kaže: Pogledaj post
a padanje u nesvijest smatra se uspjehom
Ja bio kod onog slovenskog vidovitog katoličkog popa kod kojeg ljudi padaju u nesvijest, a to rade i u međugorju dakle međugorje je sotonsko mjesto, jel je?
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 15:26   #85
Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
Ja bio kod onog slovenskog vidovitog katoličkog popa kod kojeg ljudi padaju u nesvijest, a to rade i u međugorju dakle međugorje je sotonsko mjesto, jel je?
Hoćeš reći da i ti padaš u nesvijest?
__________________
Ribe su morale biti strašno ljute kad su prvi put izašle na plažu i uzdržavale se da ne udahnu dok im otpadnu škrge i razviju se pluća. Ali kad ozbiljno odlučiš da evoluiraš, nema više natrag.
Markanm is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 15:37   #86
Quote:
Markanm kaže: Pogledaj post
Hoćeš reći da i ti padaš u nesvijest?
nisam baš shvatio kakve to ima veze, ali ajde
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 15:39   #87
Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
nisam baš shvatio kakve to ima veze, ali ajde
Pa jesi napisao ovo:
Quote:
Ja bio kod onog slovenskog vidovitog katoličkog popa kod kojeg ljudi padaju u nesvijest,
Zato te pitam ono prije.
__________________
Ribe su morale biti strašno ljute kad su prvi put izašle na plažu i uzdržavale se da ne udahnu dok im otpadnu škrge i razviju se pluća. Ali kad ozbiljno odlučiš da evoluiraš, nema više natrag.
Markanm is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 15:39   #88
Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
Ja bio kod onog slovenskog vidovitog katoličkog popa kod kojeg ljudi padaju u nesvijest, a to rade i u međugorju dakle međugorje je sotonsko mjesto, jel je?
Možda: http://biblehub.com/2_corinthians/11-14.htm
Empyreus is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 15:59   #89
Quote:
dichy kaže: Pogledaj post
a među metalcima slabo ima cica i guzica i to još na pladnju.....šta ćeš....
haha jbga
GretaLouise is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 16:12   #90
Quote:
cestar kaže: Pogledaj post
Ionako se radi ponajviše o odnosu roditelja i adolescenta, povjerenju, izgrađenom karakteru kao i o društvu u kojem se kreće... podsjetimo se, veći dio odgoja je do tada već napravljen.
Upravo to. Kad nam se nesto namece, obicno se bunimo protiv toga.
I mislim da nije krscanski nazivati ljude koji su izgubljeni i pate budaletinama....Zivot nije lak, i tesko je znati kako se netko osjeca, zato covjek treba razvijati empatiju.
Ima puno gorih stvari u modernom svijetu od metala itd...sebicnost, pohlepa, ratovi, pomahnitali materijalizam itd. tu se crta mora podvuci...
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 16:20   #91
Quote:
Markanm kaže: Pogledaj post
.....]
Jajk...
Marknam bejbi ,pa velim da nisam fan AC/DC i Deep Purple-a ali kaj mogu kada mi se ipak sviđaju njihove dvije stvari. Posebno It's a long way to the top.
Fensam škotske gajde i znala stričeka koji je, navodno u Australiji, bio šul kolega ovome zdrmanom sa kratkim hlačama paaaa... eto zato.


No budimo iskreni meni su osobno Deepovci premračni, cendrajući, melankolični, depresivni razvlakači nota i glasa... kao da su stalno pod kombinacijom depre, marihuane i apaurina. Woodstock u sitne noćne sate kada su svi već zaćorili u onom blatu a ti želiš izraziti svoju booool u svezi svijeta. Onak nakon dosta trave i cuge kada te već prsti ne slušaju pa siliš visoke note dok ti um bježi u A mol.
Sorrry fanovi, najte zamjeriti ali užasno su mi dosadni i jednolični. Kod njih je stalno 1974 i žično-cvileći blues..

Svakako da su neke rock zvijezde od preveč droge, slave i ulizica skrenule u oholost i prtljale sa sotonizmom. Ode duša...
Nitko ne spominje svjedočanstvo, čini mi se, onoga člana grupe Kiss i Alice Coopera koji su iskreno svjedočili o posljedicama koje su doživjeli.
Nije to za zezanje.

https://youtu.be/VnjzJdDlaqo
tj.
http://hu-benedikt.hr/?p=9773

Ima ih još a evo što misle o vjeri i Bogu :

https://www.bitno.net/kultura/glazba...-rokeri-isusu/


No ovdje ne mislim o pojedincima nego o doslovnom veličanju, kroz glazbu, zla, suicide, sotonizma i nasilja.
To je činjenica i ne znam zakaj Crkva i vjera ne bi upozoravala na takve stvari.
Kak' su mučili sirote zatvorenike u Gvantanamu ? Puštali su in navodno heavy metal čupšajze, da ljude izlude. Toliko o tome.
To je sve što ću još reći.
Nastavite u revijalnom tonu.

Zadnje uređivanje pozitivax : 28.04.2017. at 16:32.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 16:32   #92
Quote:
Markanm kaže: Pogledaj post
Pa jesi napisao ovo:


Zato te pitam ono prije.
Nisam zamislio tu izjavu kao raspravu o meni, nego o sumnjivoj katoličkoj praksi
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 16:47   #93
joj....i šta ćemo sad???

Alice Cooper je jedan od mojih idola.....i njegov shock rock....kad tamo....on vjernik

https://www.youtube.com/watch?v=Z6NSVrXQfvc

a i meni duša izašla kroz grlo van na Poison pred pola godine na koncertu u Ljubljani....i lagano lebdjela ispod krova dvorane.....

ah to etiketiranje.....

dajte ljudi.....nije zlo u muzici nego u ljudima....ako je netko lizač klupe u crkvi ne mora značiti da je vjernik (pogledajte mafijaše, na primjer, šta je najgore, dovoljno da pogledam lizače klupe u svom mjestu i sve mi je jasno.....definitivno ne spadam među njih....ne lažem, ne kradem, ne varam).....ili ako je u prvom redu na metal koncertu da je oličje sotone....

hrpa gluposti
__________________
I lost my mind, sold my soul, to those demons eyes, I have no faith and hope is gone, since long, long time.....
dichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 18:52   #94
Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
Nisam zamislio tu izjavu kao raspravu o meni, nego o sumnjivoj katoličkoj praksi
Okultizma ima u skoro svim religijskim pravcima, pogotovo ta padanja u trans i sl.To nije biblijska religija.
__________________
Ribe su morale biti strašno ljute kad su prvi put izašle na plažu i uzdržavale se da ne udahnu dok im otpadnu škrge i razviju se pluća. Ali kad ozbiljno odlučiš da evoluiraš, nema više natrag.
Markanm is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 19:04   #95
Quote:
Markanm kaže: Pogledaj post
Okultizma ima u skoro svim religijskim pravcima, pogotovo ta padanja u trans i sl.To nije biblijska religija.
Znači katolicizam nije biblijska reliigja?
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 18:42   #96
Vidim da se Pozitiva ne usudi očitovati, pa ću pitati bilo koga drugoga voljnog da odgovori: gdje se u glazbi Beatlesa ili Jimija Hendrixa može očitovati sotonizam?

Ti se, Pozitiva, i dalje pravi blesava, nije problem - navikao sam.
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 20:53   #97
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Vidim da se Pozitiva ne usudi očitovati, pa ću pitati bilo koga drugoga voljnog da odgovori: gdje se u glazbi Beatlesa ili Jimija Hendrixa može očitovati sotonizam?

Ti se, Pozitiva, i dalje pravi blesava, nije problem - navikao sam.
Man' se ti Judi te pasivne agresije i podbadanja ok ?
Nisam ti pri volji za te "imam pms, kosa mi je rasčupana i lak mi se ogulio" načine komunikacije

Ne mora nužno biti otvoreni stih. Nemojmo se praviti bedasti. Nije kažu dobro bilo za biznis ali našla sam tekstove o tome, evo pa analiziraj.
Iako osobno ne smatram pjesme Beatlesa satanističkim jer je to bedasto ipak evo :

https://michaeljeshurun.wordpress.co...-died-for-you/


A Jim ?
Iskreno rečeno ne pamtim njegove tekstove samo zvuk gitare... majstorstvo sviranja

Samo ću reći da su mnogi tekstovi ali i mnoga glazba prožeta tim nekakvim vražjim idejama svijeta, satanizmom itd.
Drugi su bili ofrljeni antiteizmom, svim antivjerskim jer je to kakti sloboda.

Vidi :http://www.jesus-is-savior.com/Evils%20in%20America/Rock-n-Roll/satanic_quotes.htm

Bedastoća na kilu. Točno se vidi da su neki bili sa smanjenim kongitivnim sposobnostima, zbog droge i cuge.

Većina ih je ionak' bila roknuta od previše slave, alkohola, jeftinog sexa i droge, droge. Mnogi su bili tada teži narkomani i alkoholičari nažalost. To ili su ubrzo preselili na Ahiret zbog droge pa sve njihove tadašnje truć-muć izjave, ne treba preozbiljno shvatiti.
Neki su jednostavno baljezgali gluposti.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 00:47   #98
Kao čovjek koji se godinama bavim stvaranjem glazbe, usudio bih se dodati pokoji komentar na ovu (meni odličnu) temu. Ako dobro shvaćam, riječ je o tome da Rock style negativno utječe na vjernika. Nadam se da vas neću udaviti mojim opservacijama na ovu temu, ali osjetio sam se pozvanim malo pomoći oko ove tematike. Naime, muzički style koji prezentira određeni pravac glazbe – u suštini ogovara harmoniji određenog usmjerenja; čovjek ili slušatelj je taj čija percepcija tijeka stvari poprima ili odbija takav način muzike ka ljudima, njemu odgovara trenutačni wave koji mu godi/ili ne godi. No, ne treba biti selektivan po ovome pitanju, jer raznorazni žanrovi – koji iako pomalo laskavih šarenih odličja – ljudima isto tako mogu ponuditi puno gore - nego li imate slučaj sa konvencionalnom Rock population sljedbom. Pogledati treba na te riječi, ili su prazne i šture, ili su komercijala koja ima za cilj prodati se onima koji jedva čekaju da im se bace „u zagrljaj“. Mislite li da neka naizgled jednostavna glazbena numera to zaista jeste? Ili vam se čini da jest? Usudio bi se reći da kod Rock scene imate više usmjerenih pravaca, stupnja djelovanja glazbenik=slušatelj. Ono što glazbeni instrumenti predočuju publici su stvaranje snage (heavy metal) kreštanje iskričavih distorzija na gitarama, upotreba quad turbo bass wufera koji prazne ljudska pluća, a time i djelovanje na mozak (zdravlje). I, to je zaista loše.

Imate i neke pravce u drugim žanrovima, no, trebate se zapitati kakvu poruku ljudima oni šalju, npr buka „budnica“ koju stvara određena skupina, ili screenshot zabavnjačka numera naših zgodnih vokalistkinja u komercijalnom izražavanju?. To je point. Doduše, grmljavina tonova je diskutabilno potrebita, ali tim glazbenicima je to način izražavanja. Rekao bih, za onoga koji je u blizini, loše iskustvo, izuzev ako mu to baš treba. U Rock industriji, kako sam već naglasio, postoje neki elementi koji izlaze iz klasike okvira, pa zalaze u pop rock, impulse, hybrid ballad, itd. Negdje se u takvu scenu gura ljubavni napjev, ali sve ovisi od onih na bini, kakva će biti njihova performance točka. Tekst je bitan, a mnogi misle da u laganim pjesmicama nemate takvu opasnost (poput ove teme o korizmi i utjecaju na vjernika). I te kako je to širok spektar pojmova. Značenje harmonijske ljestvice, oktave sa utjecajem mješanja među-tonova (ovisno o vrsti instrumentalnog prikaza) u ispitivanja audio ing zvuka ili doktora koji su proučavali utjecaj pojedinih skala ili individual tona – na zdravlje, osjećaj, raspoloženje – pojedinca. Mjerenja na ljudskom tijelu su vršena upuštanjem odgovarajućih kombinacija, pa su ti ing i dr mr slagali shemu – posljedica na tijelu (um).

Kada su signali bili preduboki (niska freq) a upućivana sa zračećom audio kinetikom (mjerenja osilacija preko ruku, tijela čovjeka) čovjek je počeo padati u depresivni karakter, a ako je shema zvuka bila na nekom g4, gis4, fis4, f5 ili fis5 tonu (na razini ispod 0 do -3 decibela) djelovalo je zadovoljavajuće. Zamislite sad pomjeranje na šestu ili sedmu oktavu i korišćenje dodatnih DSP procesora sa enormnim Gain učinkom, to više nije to i onda se dolazi do podudarnosti kinetike po psihu čovjeka. Na sličan način djeluje Heavy Metal, doduše, rekao bih sa pozicije dreke, no ipak ljudi i to vole (koji to žele). Imate blues ili soul, djeluju kao miroljubive pjesme, što izdaleka tako i izgleda. Ali kad uđete u sadržaj tekstova i poruke koja se šalje, dolazi se na sličan koncept. Sumnjam da bi Rock u globalnoj suštini mogao negativno utjecati na vjernika koji se priprema za korizmu, ali svaki pojedinac bira što će sam slušati, što mu paše itd. Korizma dolazi; opet če TV puštati numere o partiotizmu, na sva će usta zvoniti razni napjevi – a ajdmo iskreno se zapitati; vjernici smo i kao istinski se zalažemo za mir i dobro među „svim“ ljudima, no, svejedno ćemo iskoristiti i takve tonove, jer kao „oni su naše podneblje“ pa to neće smetati Korizmi i našoj vjeri? Budimo realni oko toga! Ok, slušajmo samo religijsku glazbu, i isključimo sve ostale note iz naših umova. Ako imate vjere poput zrna gorušice, ništa ne bi trebalo da vas priječi u vašem uvjerenju tko ste i kamo idete.
__________________
Σύμφωνα με τον Ιησού Χριστό, τον Ηλία
barmen jitro is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 11:17   #99
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Man' se ti Judi te pasivne agresije i podbadanja ok ?
Nisam ti pri volji za te "imam pms, kosa mi je rasčupana i lak mi se ogulio" načine komunikacije

Ne mora nužno biti otvoreni stih. Nemojmo se praviti bedasti. Nije kažu dobro bilo za biznis ali našla sam tekstove o tome, evo pa analiziraj.
Iako osobno ne smatram pjesme Beatlesa satanističkim jer je to bedasto ipak evo :

https://michaeljeshurun.wordpress.co...-died-for-you/
Daj se uozbilji i poštedi me linkova na katolibanske pamfletiće, molim te.
Bem ti ruke ladne, Bitlsi ne samo da su sotonjare - nego i komunjare...

Quote:
A Jim ?
Iskreno rečeno ne pamtim njegove tekstove samo zvuk gitare... majstorstvo sviranja
E pa ja pamtim. I nikakv sotonizam nisam našao u njima.

Quote:
Samo ću reći da su mnogi tekstovi ali i mnoga glazba prožeta tim nekakvim vražjim idejama svijeta, satanizmom itd.
Drugi su bili ofrljeni antiteizmom, svim antivjerskim jer je to kakti sloboda.

Vidi :http://www.jesus-is-savior.com/Evils...nic_quotes.htm

Bedastoća na kilu. Točno se vidi da su neki bili sa smanjenim kongitivnim sposobnostima, zbog droge i cuge.

Većina ih je ionak' bila roknuta od previše slave, alkohola, jeftinog sexa i droge, droge. Mnogi su bili tada teži narkomani i alkoholičari nažalost. To ili su ubrzo preselili na Ahiret zbog droge pa sve njihove tadašnje truć-muć izjave, ne treba preozbiljno shvatiti.
Neki su jednostavno baljezgali gluposti.
Mene zanima od čega su smanjene kognitivne sposobnosti onima koji u pjesmama Beatlesa i Hendrixa vide sotonizam?
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 30.04.2017., 12:33   #100
Da katolici ne smiju slusati rock zato danas na zavrsnom koncertu SHKM u Vukovaru pred 30 000 mladih katolika nastupa Opca Opasnost
Bull's eye is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:08.